2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 46 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2736135 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi BJKTÜRK23

beni de adriano heyecanlandırırdı da adam futbolu erken bıraktı.bir de batigol.son dönem cavani.

Fenomeno  :nerd:

Cavani psg gönderir teklif gelirse bu sene yoksa seneye. 2 yıla falan bize düşer mi diye hesap yapmıyor değilim  :icool:
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı tangaz

beni de adriano heyecanlandırırdı da adam futbolu erken bıraktı.bir de batigol.son dönem cavani.

eskilere gidersek van basten saydıklarını döver :D
adriano muazzam bişeydi harbi, batigol benim de en sevdiklerimdendi, el matadoru begenmeyen gidip sumo izlesin  :D klinsmanı da yazarım listeye
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi BJKTÜRK23

sadece zlatan  :icool:

Zlatan ve Huntelaar ın ihtimali kalmadı artık pek. Takımları bırakmaz bizimkiler de 35 + ya bonservis vermez.

Arıza Balotelli eğrisi doğrusuna denk gelirse belki yoksa Gomez ya da Falcao bu sene için... elitlerin alt devrelerinin 2 senesi falan daha var buralara uğramaya.  :D

Çevrimdışı tangaz

Fenomeno  :nerd:

Cavani psg gönderir teklif gelirse bu sene yoksa seneye. 2 yıla falan bize düşer mi diye hesap yapmıyor değilim  :icool:

2 sene sonrası uçak rezervasyonunu yaptıralım şimdiden  :D

fenomen değerlendirme  dışı, haddimizi aşar o  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi murat

az evvel yazdım max gradel gelsin konopun 2katı skor katkısı verir ve riski daha düşük
bu gün ismini hatırlamaya çalışıyordum bir kaç sene evvel yazmıştım ismini o zaman çok pozisyona girip kaçırıyordu sanırım bunu biraz aşmış gibi.

Çevrimiçi murat

adriano muazzam bişeydi harbi, batigol benim de en sevdiklerimdendi, el matadoru begenmeyen gidip sumo izlesin  :D klinsmanı da yazarım listeye
o kadar eskilere gitmeyelim gençlerin kafaları karışır.mylife yok o şimdi ilginç isimler bulurdu.o zamanlar çok daha fazla yıldız oyuncu vardı.

Çevrimdışı tangaz

bu gün ismini hatırlamaya çalışıyordum bir kaç sene evvel yazmıştım ismini o zaman çok pozisyona girip kaçırıyordu sanırım bunu biraz aşmış gibi.

çok kaçırmasının nedeni fazla pırpırdı birazda destek ayağını dengeli basmıyordu ondandı ama çok hareketli defansın dengesini çok bozan ele avuca sığmaz ideal kanat forvetti toulousse 2 milyona almış 12 milyonluk katkı vermiş resmen

Çevrimiçi BJKTÜRK23

o kadar eskilere gitmeyelim gençlerin kafaları karışır.mylife yok o şimdi ilginç isimler bulurdu.o zamanlar çok daha fazla yıldız oyuncu vardı.

gerd müller yazardı direk  bir de weah  :D

Çevrimiçi murat

almanlardan voller litbarski rumenige italyadan baggio 10 numara olsa da del piero

Çevrimiçi murat

türkiyede iş yapar ceko var mesela.

Çevrimiçi murat

gerd müller yazardı direk  bir de weah  :D
seyretmediği oyuncuyu yazmaz herhalde

Çevrimdışı sosyalkartal

dur bir deneme yapayım
23.58 gelişmeleri konuşalım  :lol:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı tangaz

ilginç isim önerim de tomas skuhravy adamındı genovalı

Çevrimdışı tangaz

almanlardan voller litbarski rumenige italyadan baggio 10 numara olsa da del piero

italyan kontenjanım altobelli ve serena

Çevrimdışı tangaz

völlerin saçlarından mı nedir sevmezdim topçudan çok popcuyu andırırdı  :D

Çevrimiçi BJKTÜRK23

seyretmediği oyuncuyu yazmaz herhalde

Weah ı ben bile izledim sizin devreler kesin izlemiştir. Gerd Müller Puskas Di Sefano vs bunları 2000 model doğumlular bile biliyordur. Geçen birine yazmıştım Golcü bakarken fikir versin diye istatistiklerinden yola çıkın diye muhabbeti olmuştu galiba ondan yazdım. Çıktığı maçların %80 inde gol katkısı yapan attığının 4 de 1 i kadar da asist yapanlar elite üstü efsane diye. Gerd Müller tam örneği işte.

https://www.transfermarkt.com.tr/gerd-muller/profil/spieler/35604 İstatistikler muazzam  :icool:

Çevrimiçi murat

romario ile bebeto nistelrooy hugo sanches litmanen crespo mc kaay veah bizim jenerasyon çok iyi golcüler seyretti.

Çevrimiçi murat

völlerin saçlarından mı nedir sevmezdim topçudan çok popcuyu andırırdı  :D
harun kolçak çağrışım yapıyordur

Çevrimdışı tangaz

Weah ı ben bile izledim sizin devreler kesin izlemiştir. Gerd Müller Puskas Di Sefano vs bunları 2000 model doğumlular bile biliyordur. Geçen birine yazmıştım Golcü bakarken fikir versin diye istatistiklerinden yola çıkın diye muhabbeti olmuştu galiba ondan yazdım. Çıktığı maçların %80 inde gol katkısı yapan attığının 4 de 1 i kadar da asist yapanlar elite üstü efsane diye. Gerd Müller tam örneği işte.

https://www.transfermarkt.com.tr/gerd-muller/profil/spieler/35604 İstatistikler muazzam  :icool:

bizim con benjamin toşşak da iyi golcüymüş

ben birde liverpoolda ian rush vardı onu severdim o da galliydi sanırım

Çevrimiçi murat

pele de efsana 800 küsür maçta 700 küsür goldü galiba puşkaş ve di stefano vardı birde.

Çevrimiçi murat

bizim con benjamin toşşak da iyi golcüymüş

ben birde liverpoolda ian rush vardı onu severdim o da galliydi sanırım
o efsane kalıbına girmez.onun gibi çok oyuncu var luca toni, koller vs.

Çevrimdışı tangaz

pele de efsana 800 küsür maçta 700 küsür goldü galiba puşkaş ve di stefano vardı birde.

pele 1000 golü geçmiş abi

Çevrimdışı tangaz

o efsane kalıbına girmez.onun gibi çok oyuncu var luca toni, koller vs.

efsane değil onlar skuhravy de efso değil benim sevdiklerim listinden isimler polsterde eklerim oraya riedle  bizim şuster hugo sançez emilio butragueno bissürü isim war. harbi artık golcü yetişmiyor

Çevrimiçi murat

pele 1000 golü geçmiş abi
her kaynakta farklı birde nerede kime atmış halı saha maçlarını da mı saymışlar.

Çevrimiçi murat

efsane değil onlar skuhravy de efso değil benim sevdiklerim listinden isimler polsterde eklerim oraya riedle  bizim şuster hugo sançez emilio butragueno bissürü isim war. harbi artık golcü yetişmiyor
ne çekmiştik ingilizlerden şirır ve linekeri  de ekleyeyim bari.ben zaten beğendiklerimi yazdım :D10 tane sıralasam 80-90 lar karışımı 20 isim girer oraya :lol: