Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6646704 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 16 Mayıs 2016, 23:32:35
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
ama bir sakatlık yaşadı o ya? okumuştum bir yerde danimarka da mı sakatlandı?

Anormal bir sakatlık geçirmedi benim hatırladığım uzun süreli.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 16 Mayıs 2016, 23:33:35
  • Beşiktaş / Bodrum
Şenol Güneş seneye de şampiyon yapsın Milli takıma yazacaklar daha bekleyin.

Ama bir daha gitmez. Bir kez gitti gördü neler yazdı Fener basını. Uzun yıllar 70'ine kadar kalsın başımızda. En az 4-5 kez görürüz kupa.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı nusretaslanturk

Anormal bir sakatlık geçirmedi benim hatırladığım uzun süreli.
:alala: :alala: :alala:
neyse, benim içim rahat değil skrtel'den yana..

Çevrimdışı worns

ama bir sakatlık yaşadı o ya? okumuştum bir yerde danimarka da mı sakatlandı?

bu sene sürekli oynamış ciddi bir sakatlık problemi gözükmüyor. ama danimarka liginde ne düzeyde oynadı, üst seviye için konsantrasyon, fizik kaldı mı bilemiyorum tabi.

Çevrimdışı onurturan

az önce gargamel söyledi.
Murat abi  :kop: :kop:  Allah da seni güldürsün..

bu sene sürekli oynamış ciddi bir sakatlık problemi gözükmüyor. ama danimarka liginde ne düzeyde oynadı, üst seviye için konsantrasyon, fizik kaldı mı bilemiyorum tabi.
fizik konusunda bir sıkıntısı olacağını sanmıyorum :)
ama danimarka'yı özlediği için gitmişse sanmıyorum çıkmaz o adam o ülkeden tekrar en fazla çıksa gene bir iskandinav ülkesine gider

Çevrimdışı iilkerr

bugünkü programın tekrarı 00:30 da trt-spor'daymış. izleyemeyen gececi tayfaya duyurulur.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 16 Mayıs 2016, 23:37:43
  • Beşiktaş / Bodrum
Gelecek sezon Şeref Bey 200 milyon getirecekmiş.

Galatasaray'ın 150, Fenerbahçe'nin 130 milyonlarda stat gelirleri.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Agger için Fb de yoklama yapmış galiba.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 16 Mayıs 2016, 23:38:26
  • Beşiktaş / Bodrum
fizik konusunda bir sıkıntısı olacağını sanmıyorum :)
ama danimarka'yı özlediği için gitmişse sanmıyorum çıkmaz o adam o ülkeden tekrar en fazla çıksa gene bir iskandinav ülkesine gider

Akıllı olsun Fener alsın Kjaer'in yanına dil problemi de yok. Ama öyle beyinsizler ki göremezler bu transferi de.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Gelecek sezon Şeref Bey 200 milyon getirecekmiş.

Galatasaray'ın 150, Fenerbahçe'nin 130 milyonlarda stat gelirleri.
hedefliyoruz dedi..
ama bence daha fazlasıda olabilir..yılda 2 milyon turist geziyormuş dolmabahçeyi

Çevrimdışı Anıl

Şimdi futbolcuları dinledikten sonra tekrar söylüyorum, Slaven Bilic hayatında bir daha kahve kupası bile göremezsin İNŞALLAH.

Akıllı olsun Fener alsın Kjaer'in yanına dil problemi de yok. Ama öyle beyinsizler ki göremezler bu transferi de.
milli takımda birlikte oynamıyor mu zaten onlar

Şimdi futbolcuları dinledikten sonra tekrar söylüyorum, Slaven Bilic hayatında bir daha kahve kupası bile göremezsin İNŞALLAH.
minnettar olacağım tek şey sosa ve atiba'da ısrarcı olup aldırması olabilir

Çevrimdışı Eray

Slaven Bilic'e hoca diyenin abv.
Ayıp ama ya. Bu takımın böyle olmasında Bilic'in de payı var. Saygı duymalıyız.

Çevrimdışı can1903

Ne payı var ya. Yemin ediyorum ismi bile irite ediyor. Hala her maç takımın en iyisi Tolgay'ı çıkarması gözümün önünden gitmiyorrr Derbilere korku ile çıkıyorduk  :s20: :s20:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Ensar

ciddi misin sen :D bide kapak filan diyorsun.

ağzımı bozdurma şimdi.

O zaman niye bonservisi bizde değil demiyorlar. Cidden diyecek söz yok.
sen şaka mısın ya adamın kiralık sözleşmesi var 2 senelik onu diyoruz.

sen saçma sapan konuşma derken sıkıntı yok kapak olunca mı sıkıntı var. bi bozsana ağzını allah aşkına. saygılı davran ki saygı gör , boşu boşuna geriyorsun insanı gerek yok , sana adamın lisans bitiş tarihini gönderiyorum ciddi misin diyorsun dalga geçer gibi bi halim mi var elimle çizmedim ya o fotoğrafı ben

Çevrimdışı eronimo18

HADİD - 20

Çevrimdışı Tolga

Yoklama yapmışlar galiba.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Ensar

futbolcuları dinlersen ne kadar kötü etkilediğini görebilirsin

Çevrimdışı Kemal

ŞurdaN sürgün yemiş adamlara şahit oldu bu gözler şu lafı dediği için :  ' Bilic Efendi ' ,  yanlışa her zaman yanlış demek lazım yani Beşiktaş zirhini giydirmemek lazım , bu adam kulliyen yanlış biriydi ve cok gereksiz inat biriydi . Bize çok zarar verdi

Çevrimdışı can1903

sen şaka mısın ya adamın kiralık sözleşmesi var 2 senelik onu diyoruz.

sen saçma sapan konuşma derken sıkıntı yok kapak olunca mı sıkıntı var. bi bozsana ağzını allah aşkına. saygılı davran ki saygı gör , boşu boşuna geriyorsun insanı gerek yok , sana adamın lisans bitiş tarihini gönderiyorum ciddi misin diyorsun dalga geçer gibi bi halim mi var elimle çizmedim ya o fotoğrafı ben
cidden sıkıntı olabilir. biz zaten inkar etmedik. İstediğin kadar 2 yıllık benim de. Gomez gider Fiodan bonservisini alırsa seneye bizde oynar. Zaten son 1 senesi. Bu dediğimi anlarsın. Daha fazla uzatma şimdi.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 16 Mayıs 2016, 23:45:56
  • Beşiktaş / Bodrum
milli takımda birlikte oynamıyor mu zaten onlar

Aynen öyle.. Onların oyun yapısına çok uygun. Ama bizde de Skrtel gelirse sağlam ikili olurlar.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Eray

Ne payı var ya. Yemin ediyorum ismi bile irite ediyor. Hala her maç takımın en iyisi Tolgay'ı çıkarması gözümün önünden gitmiyorrr Derbilere korku ile çıkıyorduk  :s20: :s20:
Nasıl ne payı var? Gökhan Töre, Atiba, Sosa, Oğuzhan hepsi Bilic döneminde filizlendi, Şenol Güneş de hepsini büyüttü. Bilic ile Avrupa'da coşuyorduk hatta Tolga'nın yediği o gol olmasa finaldeydik belki de kupayı alacaktık. Ayrıca ligde gayet güzel top oynatıyordu. İnsafsızlık yapmamak gerek.