Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı
Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı

Beşiktaş Forum|Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı Tarih : 28.09.2021 Saat : 19:45 Stadyum : Johan Cruyff Arena Hakemler : Benoît Bastien - Hicham Zakrani - Aurélien Berthomieu - Jérémie

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı  [Okunma sayısı 18731 defa] Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı
Anket
Beşiktaş, Ajax maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı solar

Sergen'e ders olsun diye düşündüm ama artık çocuk değil, bunları kendisinin düşünmesi gerek. İlk golden sonra takımı geriye çekti ve ''aciz'' diye betimlenen yarım saati izledik Ajax antrenmanı havasında. Bu takımın o oyunu bu kadroyla, veya başka bir kadroyla oynayamayacağı belli. Biz öyle bir takım değiliz. Senin de bunu bilmen gerek.

Çevrimdışı 38life

Lizbon sahasında 5 yedi, biz deplasmanda 2 yiyoruz yedek kadroyla. Kötü sonuç demesin kimse
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Ee Sivas maçına kimler yetişiyor şimdi?

Çevrimiçi levitate

Lizbon sahasında 5 yedi, biz deplasmanda 2 yiyoruz yedek kadroyla. Kötü sonuç demesin kimse
katılıyorum, skor daha fena olabilirdi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Ee Sivas maçına kimler yetişiyor şimdi?
alex, negatif çıkarsa montero, larin, belki vida ve nkoudou?
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

ilk fırsatta kart veriyor cidden eşşek hakem

Çevrimdışı 38life

Batshuayi mutsuz, umarım küsmez. Takım bir an önce toparlanıp iyi oyun sergilemeye başlamaliyiz

Çevrimiçi sEuL

Psv’den 5 yiyen sarisinlar sevinsinler daha.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bence güzel kurgulanmış bir maçtı. Eldekilerle maksimum verimle oynadık. 1 gol 1 direkten dönen top. Sakin bir maçla dönüyoruz.

Ayrıca illaki 115+ kosmaya gerek olmadığını anlamış olduk.

112.2 koşarak dönüyoruz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı goktasoktay

Yoo, ben söyledim ilk yarı sonunda. İkinci yarı orta saha direnç gösterirse en kötü bu skorla bitebilir diye. Ekstradan gol bile atabileceğimiz de yazmıştım. Hepsi oldu, adi hakem yedi onu da. İlk yarı batsın vurduğu da gol olsa al sana 2-2.

Ben de tam kadro bunların içinden geçeriz diye düşünüyorum. Kritik adamlar bi an önce döner inşallah da istanbulda görürüm bunları..

Çevrimdışı Orhan_

İlk yarı hocanın büyük hatası vardı. Defansı neredeyse kale içine kurmuş. 1 eksik 1 fazla aynı oyuncularla 2.yarı en azından bir şeyler yapmaya çalışan bir takım olduk.

Salih ve Oğuzhan'dan birisi yazılacaksa tabelaya Salih maalesef ikinci sırada. Hayal kırıklığı şu ana kadar. En azından Ozi'yi 1 tık yukarı attı.
Sergen en azından hatalarından dönebileceği görüntüsünü veriyor. Yalınız bu Kenan ve Töre ile ilgili tavrı değişmezse kendi başını yakar.
Sonunda sakatların takıma döndüğü bir süreci bitirmiş olalım inşallah. Amin.

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı 38life

alex, negatif çıkarsa montero, larin, belki vida ve nkoudou?

Ersin
Rosier
Serdar
Montero
Rıdvan
Josef
Oğuzhan
Alex
N'koudou
Batshuayi
Larin

Bu yoklukta gözüme baya iyi görünüyor bu kadro.

Çevrimiçi Necmi

Çok kötü niyetli bir hakem vardı sahada ona ramen gayet iyi oynadık
Canı çok beğendim serdarda iyiydi

Çevrimdışı goktasoktay

Kaç ders lazım hocaya merak ediyorum derinde savunma yapmaması gerektiğiyle ilgili meraktayım.

Aynı yanlışları yaparak doğruyu bulamazsın. Evet hatalar, ders aldığın takdirde seni geliştirir, öğretir AMA aynı yanlışı yapmak…

Ben en azından yıkıcı bir mağlubiyet almadığımıza memnunum. Çünkü psikolojimizi fena bozabilirdi. Bu kadroyla sağlık olsun. 17 yaşında iki stoperle bitirdik maçı…

Çevrimdışı goktasoktay

Çok kötü niyetli bir hakem vardı sahada ona ramen gayet iyi oynadık
Canı çok beğendim serdarda iyiydi
Aynı fikirdeyim abi. Ne bahtsızız. Avrupada da kötüsü bizi buldu..

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Can fizik olarak çok sağlam.
Bu maç doğru zamanlarda doğru noktalara pas çıkararak topla vedalaşmayı da bildi.
Pjanic'in yanından saniye ayrılmam, ne biliyorsa öğrenmek isterim.
Biraz Pjanic kafasına ulaşırsa o fizik ve hareketlilikle muazzam bir 8 numara olur.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Ersin
Rosier
Serdar
Montero
Rıdvan
Josef
Oğuzhan
Alex
N'koudou
Batshuayi
Larin

12 eksik var 4 tanesi dönse seviye atlıyoruz zaten :D

şu yazdığın 11 bile şampiyon olur

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ersin
Rosier
Serdar
Montero
Rıdvan
Josef
Oğuzhan
Alex
N'koudou
Batshuayi
Larin

Küçük de olsa risk alacaklarını düşünmüyorum. Nkoudu daha bireysel antremana başlamadı. Larin takımla başlar perşembe günü. Yeterli görürler mi bilmiyorum. Bence bugun benzer çıkıp hamle olarak kullanabilirler Alex ile Larini. Belki Necip de dönebilir. Takımla çalışmıştı.

Çevrimiçi mayguntr

Macin sonucuna sevinemem ama uzulmuyorum da. ilk yari cok teslim oynadik, ikinci yari onlar da biraz vites dusurunce dengelendi oyun, bi tane top atabilen oyuncumuz olsaydi veya arkaya kosabilecek Pjanic-Nkoudu-Ghezzal cok farkli seyler olabilirdi.

Genclerden hic biri ozel performans gostermedi, gosteremezlerdiy de bu kosullarda ama en azindan siritmadilar. Serdar kesinlikle biraz daha sans almali ligde, seneye 4 turke gidecekse kural lazim bize.

Çevrimiçi levitate

haller ayısına karşı iyi oynadı valla helal olsun

cidden dedikleri kadar varmış, altyapıdayken yılmaz vural önder özen falan çok övüyordu

Etiketler: