Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı
Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı

Beşiktaş Forum|Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı Tarih : 28.09.2021 Saat : 19:45 Stadyum : Johan Cruyff Arena Hakemler : Benoît Bastien - Hicham Zakrani - Aurélien Berthomieu - Jérémie

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı  [Okunma sayısı 19086 defa] Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı
Anket
Beşiktaş, Ajax maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi Samet Ç

Şu orta saha ve hücum hattı ile 2-3 tane pozisyona girdik keşke full kadro olsaydık

Çevrimiçi levitate

berbat bi hakemsin ajaxın saçmalıklarına kart vermeyip şuna verdi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi 38life

İlk profesyonel maçına şampiyonlar Ligi'nde çıkmak nasıl bir duygu acaba.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı goktasoktay

Orta saha
Stopere koydu. Yahu şu süreçte, şu çocukları kazansak bari. Çok sevinirim bu duruma. Bence serdar kendini gösterdi. Parıltı var. Vidayla iyi ikili olabilirler.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Can'ı çok beğendim. Salih'in de Ozzie' nin de çok çok önünde ama ilk maçta yine ezbere Salih oynayacak.

Çevrimdışı goktasoktay

İlk profesyonel maçına şampiyonlar Ligi'nde çıkmak nasıl bir duygu acaba.
Kalıcı olsalar keşke. Bak fb muhammedi oynatıyor. O çocukta da iş var.

Çevrimdışı goktasoktay

Can'ı çok beğendim. Salih'in de Ozzie' nin de çok çok önünde ama ilk maçta yine ezbere Salih oynayacak.
Canı ben de beğendim. Daha yolu var ama. Salih çok büyük bir hayal kırıklığı. İnanamıyorum bu kadar kötü olmasına…

Çevrimiçi underworld

Vida - serdar oynamalı.
Ersin - serdar - Rıdvan

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Her işte bir hayır vardır demiş atalar. Boşa dememişler.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Canı ben de beğendim. Daha yolu var ama. Salih çok büyük bir hayal kırıklığı. İnanamıyorum bu kadar kötü olmasına…

Salih'in problemi bence çok net. Fizik, teknik, taktik ile alakası yok.
Büyük takımlarda tutunamadı, "acaba yine kendimi gösteremeyeceğim, tutunamayacağım" psikolojisi onu bitiriyor.

Çevrimiçi Samet Demir

Bu hakemin varya.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi 38life

1 direkten dönen top, 1 haksız yere verilmeyen golü düşünürsek şu kadroyla Ajax deplasmanında 2-0 yenilmek bence iyi sonuç. Ama daha maç bitmedi, biz son dakikalarda gol yemeyi severiz.

Çevrimdışı goktasoktay

Vida - serdar oynamalı.
Ersin - serdar - Rıdvan
Sanırım çoğunluk hem fikir ama sergenin oynatacağını sanmıyorum. Wellinton varken..

Çevrimdışı goktasoktay

Bu hakemin varya.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben de kardeş ben de…

Çevrimiçi levitate

nsakala dokunsana aga kenardan gitsen daha kötü olacak

Çevrimiçi 38life

Top sekmiş. Ersin'e o topu kontrol edemediği için sallayacak olanlara şimdiden söyliyim.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Umarım Rıdvan'da hafif bir problem var da ondan çıkmıştır.
Yoksa Kenanı sola çekip Rıdvanı oyundan alabilecek dahilikteki zekayı açıklayacak bir şey yok.

Çevrimdışı Erman1903

En azından Rıdvan sakatlanmadan çıktı, belki de hayırlısı böyledir.

Çevrimiçi underworld

Sanırım çoğunluk hem fikir ama sergenin oynatacağını sanmıyorum. Wellinton varken..
Zorunda olmadıkça yüzüne bakmayacaktır

Çevrimiçi Mehmet57

Sakatliklari olmayan Besiktas Istanbul’da Ajax’in da, Sporting’in de icinden gecer.

Bu konuda cok eminim.

Çevrimiçi sEuL

Biraz baski yapinca sisiriyorlar topu, biz bunlari yeneriz evinizde

Çevrimiçi Samet Ç

Sakatliklari olmayan Besiktas Istanbul’da Ajax’in da, Sporting’in de icinden gecer.

Bu konuda cok eminim.
Aynı fikirdeyim umarım bundan sonra böyle şanssızlıklar yaşamayız.

Çevrimiçi levitate

2. yarıdaki planı ilk yarı uygulasak daha iyi bir sonuç alabilirdik sanki

Çevrimdışı goktasoktay

Zorunda olmadıkça yüzüne bakmayacaktır
Hoca kredisinin sonsuz olduğunu sanıyor ama yanlış tercihler sonunu hazırlar. Skaatlıklar konusunda zaten herkes yüksek oranda suçu hocaya yüklüyor. Bazı konularda inat edip ligde kötü sonuçlar alırsa kendini boşlukta bulabilir..

Etiketler: