Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı
Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı

Beşiktaş Forum|Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı Tarih : 28.09.2021 Saat : 19:45 Stadyum : Johan Cruyff Arena Hakemler : Benoît Bastien - Hicham Zakrani - Aurélien Berthomieu - Jérémie

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı  [Okunma sayısı 19032 defa] Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı
Anket
Beşiktaş, Ajax maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı goktasoktay

Aslında ilk 10 dakika fena başlamamıştık. Bats golü atsa iyi olurdu. Bu takımı yenebileceğimizi veya puan alabileceğimizi sanmıyorum ama en azından gol atmış olurduk. O kadar eksik ki takım. Şu takımı paflarla hazırlık maçı yapsak belki sahaya çıkarırsın. O yüzden çok da diyecek bişey yok.

Ajax makine gibi bir takım. Futbolu çok pozitif oynuyorlar. Hocaları da iyi çalışmış. Dikkat edin nsakala hariç herkesi kapatıyorlar ki kaleci ya ona atsın ya da ileri şişirsin. Kenan rosiere yardım etmeyince ilk golü yedik. Bug çok takımda. Adamlar da tek top çok iyi yapıyorlar.

Maç bu skorla bitsin ben razıyım. Bunu kafama silah dayasalar söyleyemeyecek bana söylettiler. Umarım sakatlıklara çözüm bulunur yoksa yine kanser mod loading…

Çevrimiçi mellfred

şu devre sonlarında gol yemeyi alışkanlık edindik her maç mutlaka devre sonu ilk ya da ikinci devre farketmiyor
hiç ikili mücadele kazanamadık
hiç top çalamadık
biraz karakter koymak gerek elemanlara da gereksiz güven veriyor bu kabul etmiş oyun
kenan son yılların en yeteneksiz beşiktaşlısı olabilir

Çevrimdışı AvrupaKartalı

şu devre sonlarında gol yemeyi alışkanlık edindik her maç mutlaka devre sonu ilk ya da ikinci devre farketmiyor
hiç ikili mücadele kazanamadık
hiç top çalamadık
biraz karakter koymak gerek elemanlara da gereksiz güven veriyor bu kabul etmiş oyun
kenan son yılların en yeteneksiz beşiktaşlısı olabilir
Yeteneksizlere hakaret olarak sayarim
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi tolga1903

Aslında ilk 10 dakika fena başlamamıştık. Bats golü atsa iyi olurdu. Bu takımı yenebileceğimizi veya puan alabileceğimizi sanmıyorum ama en azından gol atmış olurduk. O kadar eksik ki takım. Şu takımı paflarla hazırlık maçı yapsak belki sahaya çıkarırsın. O yüzden çok da diyecek bişey yok.

Ajax makine gibi bir takım. Futbolu çok pozitif oynuyorlar. Hocaları da iyi çalışmış. Dikkat edin nsakala hariç herkesi kapatıyorlar ki kaleci ya ona atsın ya da ileri şişirsin. Kenan rosiere yardım etmeyince ilk golü yedik. Bug çok takımda. Adamlar da tek top çok iyi yapıyorlar.

Maç bu skorla bitsin ben razıyım. Bunu kafama silah dayasalar söyleyemeyecek bana söylettiler. Umarım sakatlıklara çözüm bulunur yoksa yine kanser mod loading…

Skor böyle bitmeyecek de kabul edilebilir bir skorla bitse bari takımın düştüğü durum çok ürkütücü adamlar da bir dakika nefes aldırmadan hücum ediyor aşırı geride kabul ediyoruz oyunu bu onlar için hediyeden başka bir şey değil

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimdışı Orhan_

Sergen biraz da buna küfredin diye sokuyor Töre'yi.

Çevrimdışı goktasoktay

Skor böyle bitmeyecek de kabul edilebilir bir skorla bitse bari takımın düştüğü durum çok ürkütücü adamlar da bir dakika nefes aldırmadan hücum ediyor aşırı geride kabul ediyoruz oyunu bu onlar için hediyeden başka bir şey değil
Orta saha biraz direnç gösterebilse böyle bitirebiliriz bence belki gol de atarız. Tabi bu benim temennim.
Sezarın hakkı sezara, adamlar çok çok iyi bir takım olmuşlar. Ha, biz tam kadro olsak o zaman iş değişirdi. Yenme ihtimalimiz artardı baya…

Çevrimdışı solar

Buruk ama başı dik birşeyler yazacaktım, Töre'yi görünce vazgeçtim.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hoca da sapıttı. Savunma yapan Rıdvanı alıp kağnı Kenanı oyunda tutmak.
yorum yok.

Çevrimdışı goktasoktay

Yalnız çalan şarkı. ‘Everythink gonna be alright’. Bob marley, severim.. şöyle güzel şarkılar çalsak ya biz de

Çevrimdışı goktasoktay

Hoca da sapıttı. Savunma yapan Rıdvanı alıp kağnı Kenanı oyunda tutmak.
yorum yok.
Bence kendini kovdurmaya çalışıyor. Şüphelendim. Cidden sahada koşan mücadele eden adamı çıkarıp ruh gibi gezen kenanı oyunda tutmak nerden baksan ihanet gibi ( eğer ki sakatlık durumu oluşmamışsa)

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kenan solda, Antony biraz sönük kalmıştı. Onu yıldız yapmaya gitti.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimdışı 38life

Takımdaki eksikler tamamlandığında yerli hakkımı komple defansa kullanırım.
Ersin, Vida yanında Serdar, solda Rıdvan.
Orta saha ve ön tarafta istediğin fantaziye girersin.

Kesinlikle
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

kenan terör estirmeye devam ediyor x tuşu yok mu sende kardeşim
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı goktasoktay

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

can zeki adam baktı oyun sıkışıyor hemen alıyor faulü

Etiketler: