Turkcell Süper Kupa Beşiktaş 5-0 Galatasaray
Turkcell Süper Kupa Beşiktaş 5-0 Galatasaray

Beşiktaş Forum|Turkcell Süper Kupa Beşiktaş 5-0 Galatasaray Tarih : 03.08.2024 Saat : 20:45 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakemler : Atilla Karaoğlan - Abdullah Bora Özkara - Volkan Ahmet Narinç -

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Turkcell Süper Kupa Beşiktaş 5-0 Galatasaray  [Okunma sayısı 5521 defa] Turkcell Süper Kupa Beşiktaş 5-0 Galatasaray

Çevrimiçi ulumemo

Rafayla gedson arasındaki 7000 farkı bulunuz

Çevrimiçi gokhans

Takımın pili bitti sanki, koşamıyor kimse, masuaku falan geleni geçeni izliyor..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi CemMert

Sağ ve sol kanat çalışmıyor. Semihe güvenerek sol kanat almamak sezonun intiharı olur.

Takım içinde kopukluklar var sanki bilerek pas atılmıyor gibi hissettim.

İlk 45 dakikada hücum aksiyonumuz yok. Rafa ve immobile kendi kendilerine bişeyler yapmaya çalışıyor fakat yetmiyor. Sağ bek sol bek felan hikaye bu takıma çok acil 2-3 tane hücum oyuncusu gerekiyor. 

Çevrimiçi kahyaoglueren

Semih her topta çalıma girme lütfen.

Bireysel olarak performanslar çok kötü bugün.

Çevrimiçi 38life

Semih de bugün ekstra kötü.Şu 1-0 skor avantajının kıymetini bilelim ya. GVB hocam önlem al devre arası.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi mayguntr

rafayi kalenin yakinlarinda topla bulustur yuzde 80 seni pozisyona sokuyor.

zemin berbat, iki takim yoksa bu kadar top kaybi yapmazdi, cok gommemek lazim oyunculari hemen

Çevrimiçi Samet Ç

gedson toparlaman lazım klasik gese maçlarından birini oynaman lazım

Çevrimiçi levitate

zemin bok gibi bu arada top sürerken bile sekiyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

hoca hazırlamış adamları kitledik ama bireysel olarak performanslar saçma sapan 4 kişi falan iyi sahada
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

hangi pozisyon, çocuğa yakın bir tane bile oyuncu yok.
Şansını denedi ama zemin çok kötü,  bunu da goremiyor musun?
asıl sen görmüyorsun pas vermiyor kaç pozisyon çalım çalım kafası hep yerde biz düşmanı değiliz Semih’in ama Beşiktaşın menfaati neyse onu konuşuruz

Çevrimiçi Mehmet57

Semih cikmali. Bu kadar laubali oynanmaz. U19 maci oynamiyorsun, tek bir dogru hareketi yok.

Gedson cok pas hatasi yapti, Svensson’un tarafi cok aksiyor, Colley pimi cekilmis bomba.

Ama Rafa ve Ciro ligin o kadar ustunde oyuncular ki, gecen sezonu 100+ puan almis takimin elini kolunu bagliyorlar.

Çevrimiçi 38life

Bu arada Can Keleş neden kadroda yok?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Samet Ç

orta sahaya Brazhko sağ kanata Asensio alın acil umarım bu şekilde eksiklerimiz bariz belli olarak kazanabiliriz bu maçı win win olur

Çevrimdışı mellfred

zemin iyi olsa 2’yi belki 3’ü bulmuştuk
gedson rachida rezil semih tutuk

Çevrimiçi Savaş

Semih çalım atmazsa ölecek hastalığına yakalanmış.

Bu şekilde bu kafayla olmaz. Biraz takım oyunu oynaması lazım.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Semih her topta çalıma girme lütfen.

Bireysel olarak performanslar çok kötü bugün.
rakibin içinden geçmeye çalışıyor pas ver basit oyna kendisine gelen topların hepsini kaybetti immobileden fırça yedi

Çevrimdışı sEuL

Bekler çok yetersiz kaldı, orta sahada iki pas yapamiyoruz.

Gedson yanındaki arkadaşına pas veremiyor ve Musrati koşmakta zorlaniyor.

Semih bugün maalesef çok kötü, ama yedekte bekleyen tek bir kanat oyuncumuz yok maalesef. Can kadroya alınmamış.

Biz rezil oynuyoruz, Allah’tan Gs bizden rezil. Ofsayt taktiğinde sıvamadigimiz iyi oldu, Gs’nin doğru düzgün atağı yok.

Ama beklere, orta sahaya ve kanatlara takviye sart. Musrati sozde oyun kuracak ama her topu dikiyoruz. Böyle oynayacaksak eğer Musrati’yi elden çıkarmak lazım.

Çevrimiçi kahyaoglueren

hoca hazırlamış adamları kitledik ama bireysel olarak performanslar saçma sapan 4 kişi falan iyi sahada
Evet taktik olarak iyi çalışılmış. 11'e en az 3 4 oyuncu gerekiyor.

Çevrimiçi murat baltacı

Gwdsonla Semih topun değerini bilmiyor Semih böyle oynarsa hem bizi kanatsız bırakır hemde yerini hekimoğluna kaptırır. Gedson aynı final anlarında çok kötü ne pas verebiliyor ne şut çekiyor mucinin sutlarini arıyoruz
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Talisca1903

İlk yarı itibari ile Colley kaç tane kritik top kesti ama gömmeye gelince ilk ondan başlıyoruz garip
2. Yarı itibari ile Gedson uçak modunu açar Rashica tamamen kaybolur masuaku ve Musrati oyunu oturtur hiç sekmez

Çevrimiçi Necmi

Semih çalım atmazsa ölecek hastalığına yakalanmış.

Bu şekilde bu kafayla olmaz. Biraz takım oyunu oynaması lazım.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
egoist dediğim zaman kızıyorsunuz hep böyle topu alıp gitmeye çalışıyor pas vermeyip üç kişinin arasına giriyor

Çevrimiçi CemMert

Gs gerçek anlamda çok kötü. Biraz iyi oynayabilsek 3-4 atacak durumumuz var fakat biz pozisyon bile üretemiyoruz.

Çevrimiçi Samet Ç

asıl sen görmüyorsun pas vermiyor kaç pozisyon çalım çalım kafası hep yerde biz düşmanı değiliz Semih’in ama Beşiktaşın menfaati neyse onu konuşuruz
basit oynamayı da öğrenecek 18 yaşında çocuğu gömeceğine hayranı olduğun senelerdir koşmaktan başka hiçbir şey yapmayan onu da yapamayınca anadolu topçusuna dönüşen adamı eleştir biraz Semih 2 pozisyonu başlamadan yediyse Gedson 5 tane yedi

Çevrimiçi levitate

İlk yarı itibari ile Colley kaç tane kritik top kesti ama gömmeye gelince ilk ondan başlıyoruz garip
2. Yarı itibari ile Gedson uçak modunu açar Rashica tamamen kaybolur masuaku ve Musrati oyunu oturtur hiç sekmez
abim kesiyor da öyle bir kesiyor ki topu kaçırsa direkt pozisyon

Çevrimiçi Necmi

colley ceza sahasında iki net gol pozisyonunu önledi

Etiketler: