Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Beşiktaş 2-0 Konyaspor
Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Beşiktaş 2-0 Konyaspor

Beşiktaş Forum|Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Beşiktaş 2-0 Konyaspor Tarih : 28.02.2024 Saat : 20:45 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Ali Şansalan - Serkan Ok - Esat Sancaktar - Ömer Faruk Turtay VAR :

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Beşiktaş 2-0 Konyaspor  [Okunma sayısı 4523 defa] Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Beşiktaş 2-0 Konyaspor

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Millet yaş aldıkça seviyesi düşer biz de necip yaş aldıkça seviye atlıyor
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

Mac 0-0 ikende pek bi farki yoktu. Umarim kendini Gs macina sakliyordur.

Semih, Muci ve Musrati'yi de kenara almak lazim aslinda bu dakikalarda.

genel olarak bir ciddiyetsizlik var ama kazanıyoruz bir şekil
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Bahtiyar'da kendi takiminda ve milli takiminda orta saha ve kanat forvet oynuyorken bizde stoper ve sol bekte mahsur kaldi.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Zemin bir tek bana mı kötü geliyor, kaç milyonluk transferler yapıyoruz bu zeminde mi oynayacak
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi sEuL

Ghezzal'in tursunu kuracagiz sanirim, e be moruk - soksana su dakikada bari Ege'yi, Arda'yi, Mustafa'yi.

Ghezzal'i neremize sokalim, bu sezon hangi macta oynamista katki vermis.

Çevrimiçi Necmi

Zemin bir tek bana mı kötü geliyor, kaç milyonluk transferler yapıyoruz bu zeminde mi oynayacak
daha kötü hallerinide biliyoruz

Çevrimiçi Talisca1903

Gedsonu gs maçında çok arayacağız ne Salih ne amartey bu tempoyu veremez

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Svenson, onurdan daha iyi onuru görmek istemiyorum artık
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

Svenson, onurdan daha iyi onuru görmek istemiyorum artık
ikiside aynı bence hatta onurun hücumu bir tık daha iyi gibi karşısında rakip yok 90 dk bir numarasını göremedim ben

Çevrimiçi sEuL

Yine hucum anlaminda hicbir umut vermedigimiz ama kazandigimiz bir karsilasma oldu.

Sakatlik olmamasi sevindirici.

Çevrimiçi Samet Demir

Millet yaş aldıkça seviyesi düşer biz de necip yaş aldıkça seviye atlıyor
Tamam oldu derken emekliliği geldi çocuğun
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Gs maçında gedson yok ya amartey ya Salih oynayacak bir de rashicayı kaldıramayız ne kadar savruk da  olsa mulekayı oynatırdım ben olsam en azından bekini kovalar
[ Son Düzenleme: 28 Şubat 2024, 22:45:15 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Necmi

Neyse ankaragücüyle görülecek bir hesap var ne kadar hesap görecek durumda olmasakta

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu herif geldiğinde Abou kadroda ve sağlam olsaydı, Semih kesinlikle forma yüzü goremezdi.
Herife bak ya Demir Ege yi 10 dakika bile maça almadı.

Çevrimiçi Sefa Kara

oyun olarak hiçbir şey oynamadan kazandığımız bir maç.

Bu hoca ile gelecek ümit vadetmiyor.

Çevrimiçi Samet Demir

Amiri arıyor gözlerimiz, Musratinin önünde yıldız gibi parlardı. Cenki bir daha 11 e koymasın hoca.

Şu takımı 4-1-3-2 ye çevirip Abudan faydalanmaya başladığı zaman daha güzel bir futbol izleyebiliriz.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Kupayı alalımda geleceği gelecekte bakarız :) Güzel futbol izlemeyi bu gün itibariyle bıraktım ben.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Olabilecek en berbat hocayı getirdik.

Çevrimiçi Samet Demir

Gs maçında gedson yok ya amartey ya Salih oynayacak bir de rashicayı kaldıramayız ne kadar savruk da  olsa mulekayı oynatırdım ben olsam en azından bekini kovalar

Allahtan sen yoksun. Bugün de Allaha bunun için dua edeceğim.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kupayı alalımda geleceği gelecekte bakarız :) Güzel futbol izlemeyi bu gün itibariyle bıraktım ben.

Kupayi almak için karşımıza çıkacak herhangi bir takim kupayı alır

Çevrimiçi hasankale

Sağ bek
Sol denge stoperi
Kreatif 8 numara
Sağ ve sol kanat
Pivot Santrfor

Mert - Musrati - Muci  - Semih

Önümüzdeki sezon olması gereken

Çevrimiçi Ravenman

Hem kupayı alsak hem 3. olsak Avrupa Ligine direkt gruplara katılırız.

Çevrimiçi Necmi

Beşiktaşın formasını sahaya atsan kazanır diyebileceğimiz bir maç oldu forma kazandı

Çevrimiçi Talisca1903

Muçiye alan açınca yeteneklerini gösteriyor kanatlara hapsetmek mantıksız o yüzden bu takıma net 2 kanat lazım hatta biri kanat forvet olmalı hoca yokluktan Cenki oynatıyor başka kimse o yok a yapıda oyuncu takım içinde
Keşke varol alacağımıza bir kanat alaydık

Çevrimiçi Samet Demir

Kupayi almak için karşımıza çıkacak herhangi bir takim kupayı alır

Abi fark ettin mi bilmiyorum ama normalde bizim şansımıza gol olan pozisyonlar artık girmiyor. Tek güvencem o. 😁

Etiketler: