2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

sEuL, Talisca1903, gokhans, Samet Ç, Kapkarakartal, CemMert, Sefa Kara, Gökhan Kurt, levitate, Akil Emre, yorgo_d(geodem), kartal meriç, hasankale, uno_bjk, Umutcan Kaya, sozkul, o2bucak, Renton, BlackEagle16, blackeagle35, Kartal Ç, Özgür Gültekin, İsmail Özyurt, tolga1903, bjkozy, golazokartal, NioHH, Cihan1903, Yancos, GökhanG, BJKTÜRK23, fatihsahin, sefaköykartali, balkan-kartal, Koa_lAA, admsngl898, qp 383, COB, ferdi1903, Monza, Atkar, Dogan1903, murat, mayguntr, Savaş, ergin, uğur07, doganay, Sinan66, mstfgz, yaço58 ve 254 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 93214 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Talisca1903

hoca da belli aslında nuri çağdaş felan güzellenip durmasın bunlarla mı uğraşacağız çağdaş kalenin içinde paslaştırıp duruyor sonra kalende golü görünce apışıp kalırsın modern futbol diye
 dedem oğluyla birlikte gelsin hemen sınırdan geçip alıversinler işte Razvan& Luceyle gelsin Luce saha dışını oğlu saha içini yönetir

olmaz felan demeyin devre arası 25 mlyon bons verdik demek ki alabiliyoruz

Çevrimiçi Samet Demir

bu sene kimsenin yarım aklına uymadan yaşlı genç demeden iş yapacak oyuncuyu alacaksın gerekirse muçi satıp talisca alacaksın hiç tribüne oynamaya gerek yok iyi takım iyi oyuncular muçi bir örnek talisca 10 muçi  eder bence en az 10 anadolu maçını tek başına çözer çözdü de talisca olmaz yeni talisca alırsın ileri hattın tabanca gibi olacak net golcü ( bu semihte değil şimdiye kadar oynadığıyla onu veremedi) net kanat 2 tane alacaksın
Muciyi kaça satıp Taliscayı kaça alacağız? Onuda bir yazar mısın. Tribüne oynayan yönetici tamda bunu yapar.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Buda güzel gelişme. İnş bu çocuktan da para kazanabiliriz.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi kartalizma190399

Muci'yi satip Talisca'yi almak da tam Turk takimi isi.....

Çevrimiçi Samet Demir

hoca da belli aslında nuri çağdaş felan güzellenip durmasın bunlarla mı uğraşacağız çağdaş kalenin içinde paslaştırıp duruyor sonra kalende golü görünce apışıp kalırsın modern futbol diye
 dedem oğluyla birlikte gelsin hemen sınırdan geçip alıversinler işte Razvan& Luceyle gelsin Luce saha dışını oğlu saha içini yönetir

Razvanı santos gelmeden alacaktın. Şimdi zor. Çıkış madde 2 milyonmuş. Çok rahat Verilebilir.

(Eski sözleşmesi 2 yeni olanda çıkış 5 milyon yazmış bazı kaynaklar..)

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Razvan a burun bükerler ama gayette başarılı bi hoca.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Muciyi kaça satıp Taliscayı kaça alacağız? Onuda bir yazar mısın. Tribüne oynayan yönetici tamda bunu yapar.

Talisca ya en az 6 7 milyon vermeden gelmez.

Ayrıca Talisca nın bulunduğu kadro içinde muci gibi bir adam en az  15 gol 10 asist yapar ve defansif ve oyun içi katkısıda fena değil Muçi nin

Eskiye sürekli bir hasret durumu var bizde, bende mario gomez istiyorum :)

Çevrimiçi Samet Demir

Ayrıca Talisca nın bulunduğu kadro içinde muci gibi bir adam en az  15 gol 10 asist yapar ve defansif ve oyun içi katkısıda fena değil Muçi nin

20-25 arası sadece maaşı olur. Buna bonservisde dahil edince 40 milyon. Bu verdiğin parayı geri alamayacaksın da.

Çevrimiçi levitate

Sen kupa maçından önce hoca değiştir sonra kaybet bakalım kulübün sevilmedik birimi kalıyor mu.
abi açıkladıkları hoca önümüzdeki sezonun hocası, şu an getirmiyorlar yani
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ONUR KOLCU

20-25 arası sadece maaşı olur. Buna bonservisde dahil edince 40 milyon. Bu verdiğin parayı geri alamayacaksın da.

Hatta muci ve Musrati için 10 13 bonservis verdik ama bizim oralara bile çıkmamız lazım.

Norveç sırbıstan belçika polonya oralardan  5 7 milyon euro arasına kapatmamız lazım potansiyelleri. Bonservisi elinde olan  27 32 yaş arası adamlarıda kovalamamız şart.

Çevrimiçi levitate

şenol hoca kore'den birileriyle görüşüyormuş hmm
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Hatta muci ve Musrati için 10 13 bonservis verdik ama bizim oralara bile çıkmamız lazım.

Norveç sırbıstan belçika polonya oralardan  5 7 milyon euro arasına kapatmamız lazım potansiyelleri. Bonservisi elinde olan  27 32 yaş arası adamlarıda kovalamamız şart.

İskandinav ülkerini güzel taramamız lazım. Gömü var oralarda. Ayrıca oradan aldığın adamı satarkende zorluk çekmiyorsun.

Çevrimiçi levitate

milli takımmış galiba

Çevrimiçi Talisca1903

ben muhasebecimiyim olurunuda yönetenler düşünsün gs tete zaha dan çıkacak bir dünya para verdiler soran yok bize ne ki sonra adam 5 yıldıızı takınca ağlamayacaksın zaten yönetim tamda tribüne oynuyor sosyal medyayı net takip ediyorlar

Çevrimiçi levitate

keşke olsa, gelsin bir sene mourinho ve azizle kavga edip garip bir derbi galibiyeti alsın keyfimize bakalım

Çevrimiçi Samet Demir

Ben anlamıyorum zaten Fatih bile yunanistan yaptı. Şenol G.i isteyen yok.

Çevrimiçi Talisca1903

çünkü dolmadı yerleri samimiyetle söyle muçi den sen şöyle talisca tadı alabildin mi yok yani 10/1 değil sanki yeni talisca buldular da biz yok dedik

Çevrimiçi Talisca1903

keşke olsa, gelsin bir sene mourinho ve azizle kavga edip garip bir derbi galibiyeti alsın keyfimize bakalım
köpekler havladı diye atlar ölmez Luce baba :icool: :icool:

Çevrimdışı ONUR KOLCU

çünkü dolmadı yerleri samimiyetle söyle muçi den sen şöyle talisca tadı alabildin mi yok yani 10/1 değil sanki yeni talisca buldular da biz yok dedik

Bulundukları ortamda farklıydı abi, talisca yı bu takıma koysak bu bitmiş deriz yani öyle bi kadro var bu sene :)

Çevrimiçi levitate

köpekler havladı diye atlar ölmez Luce baba :icool: :icool:
bu sözü gs'nin başında bize karşı söylemiş...

Çevrimiçi Talisca1903

bu sözü gs'nin başında bize karşı söylemiş...
aziz yıldırıma söyledi

Çevrimiçi levitate

aziz yıldırıma söyledi
valla abi bizimle olan maçı ertelenmedi diye demiş diyorlar

Çevrimiçi Talisca1903

Bulundukları ortamda farklıydı abi, talisca yı bu takıma koysak bu bitmiş deriz yani öyle bi kadro var bu sene :)
ceza sahasının oraya bir iskemle atar nargileyle takılıp arada doksana yapıştırır zalımın oğlu öyle futbolcu şutları bomba gibi kafayala ceza sahasından plaseyle gol atıyordu böylesini ben daha görmedim

Çevrimiçi Talisca1903

valla abi bizimle olan maçı ertelenmedi diye demiş diyorlar
hatırladığım real madrid maçı öncesi aziz yıldırıma söylemişti bize söylemez yaşlı kurt ağzına biber sürerim

razvanla ikisi gelsinler takılsınlar işte saha içi ve dışı içi için en iyi çözüm adam bu ligin bugını bulmuş

Çevrimiçi levitate

bu engin bey ile ilgilendiğimiz devin özek yakın arkadaşmış, ig hesabında beraber fotoğrafları falan var

Etiketler: