2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Renton, levitate, hasankale, gokhans, Samet Ç, Özgür Gültekin, Samet Demir, Kapkarakartal, o2bucak, kartal meriç, celiker1, COB, tolga1903, Savaş, uğur07, CemMert, ergin, Gökhan Kurt, fatihsahin, Cihan1903, pinehitman, yorgo_d(geodem), sefaköykartali, Yancos, zafkan, eryigitcaner, İbrahim, Serdar3444, Mehmet57, qp 383, c3c2k, Nartallo, golazokartal, Koa_lAA, Atkar, Ahmet Kömürcüler, Monza, mstfgz, murat, blackeagle35 ve 233 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 84882 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi levitate

Su Forumda Rashica nin tartışılması çatısı olmayan evde,  süs havuzunu disarida nereye yapsak sorusuyla eşdeğerdir.
çatıyı geç ev yok direkt...
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sefa Kara

yazın semihten çıkıp kadroyu güçlendirmeliyiz.

İleri hatta benim gözümde tek muçi var.

Santrafor
Kanat             Muçi             Kanat

Benim gözümde durum bu.2 tane sağlam kanat 2 tane santrafor ve muçiye yedek şart.

Çevrimiçi levitate

fatih tekke şakasız iyi hoca ama necmi ve samet abilerin bünyesi bir trabzonluyu daha kaldıramaz...
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Unnamed

yazın semihten çıkıp kadroyu güçlendirmeliyiz.

İleri hatta benim gözümde tek muçi var.

Santrafor
Kanat             Muçi             Kanat

Benim gözümde durum bu.2 tane sağlam kanat 2 tane santrafor ve muçiye yedek şart.

Bunlar Semih'i 2 kurus paraya satarlar benden demesi. Bu kadar kadro derinliği olusturman icin önce eldeki oyunculardan para kazanman lazım. Öyle Rosier'i kadro dısı bırakmakla olmuyor o işler.

Çevrimiçi Talisca1903

Bunlar Semih'i 2 kurus paraya satarlar benden demesi. Bu kadar kadro derinliği olusturman icin önce eldeki oyunculardan para kazanman lazım. Öyle Rosier'i kadro dısı bırakmakla olmuyor o işler.
rosierin oynamaya gönlü yok Nice  de de bir şey yaptığı yok sakatlanmış 1 ay yok diyorlar rehabilite edilemez bence Abuşu gördük işte sahada sallamıyor buda aynı

Çevrimiçi murat

Eldeki oyuncuları görünce bu takımda gezzal direk oynar.oyunu yönlendirecek oyuncu yok.musrati tek defansif ortasaha oynar.önlrrinde muçi ve gezzal kanatlar rasicha ve gedson.santrafor çift .kanatlar içlerindeki ortasahayla çapraz takılır.sağ ve sol bekler de musratinin yanındaki alanı kullanır.

Çevrimiçi sEuL

Eldeki oyuncuları görünce bu takımda gezzal direk oynar.oyunu yönlendirecek oyuncu yok.musrati tek defansif ortasaha oynar.önlrrinde muçi ve gezzal kanatlar rasicha ve gedson.santrafor çift .kanatlar içlerindeki ortasahayla çapraz takılır.sağ ve sol bekler de musratinin yanındaki alanı kullanır.
Ghezzal’i şu haliyle düğünümde oynatmam.

Ne pas verebiliyor, ne çalım atabiliyor, ne topla dribbling’i var, ne eskisi gibi sut çekebiliyor. Savunmada zaten pek yoktu oraya hiç girmiyorum bile.

Yolunu çok gözledik ama maalesef bir sakatlık bir oyuncuyu ancak bu kadar geriye götürebilir. Çok severiz kendisini ve iyi niyetinden şüphem yok ama Ghezzal’in artık adı var kendisi yok. O oyuna girdikten sonra yine sağ kanattan hiç bir verim alamadık. Sadece dünkü maç içinde konuşmuyorum, sezon başından beri bu böyle, bu sezon Ghezzal’in oyuna ağırlığını koyduğu yada etkili olduğu tek bir maç bile yok.

Son 10-15 dakikada Abou/Ghezzal gibi bitmiş oyuncularin her maç oyuna girmesi bunalttı arttık. Şu noktada önümüzdeki sezon kadroda düşünmediğimiz hiçbir oyuncunun geri kalan maçlarda oynamasını istemiyorum.

4.5M Euro bayildigimiz Bahtiyar’i oynatsınlar kendi yeri olan orta sahada biraz. Olmuyorsa Karahisar, Cinemre, Kenctemur, Hekimoğlu gibi gençlerden bir kaçını yavaş yavaş 10-15 dakika oynatarak gelecek seneye hazırlasınlar. Eminim benim gibi binlerce taraftar Abou/Cenk/Ghezzal/Muleka/Tayfur/Amartey gibilerinin yerine bu çocuklardan bir ikisini tercih eder. Zaten suanda bulunduğumuz duruma bizi bunlar soktu, bu gençler daha eminim en az bunlar kadar oynar.

Çevrimiçi gokhans

Rosier sakatlanmış. Muhtemelen nice opsiyon kullanmayacak. Sezon başı rehabilite edilip, kampa katılarak, hazır halde seneye takıma katılması lazım. Prime ghezzal, rosier sayesinde o seviyeye ulaştı. Hala arkasındayım, mental olarak sağlıklı rosier, sasha boey’i şortunda sallar. Mentör mü tutulur, profesyönel destekmi alınır bilmem ama bir şekilde kazandırılmalı.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı murat baltacı

Rosier sakatlanmış. Muhtemelen nice opsiyon kullanmayacak. Sezon başı rehabilite edilip, kampa katılarak, hazır halde seneye takıma katılması lazım. Prime ghezzal, rosier sayesinde o seviyeye ulaştı. Hala arkasındayım, mental olarak sağlıklı rosier, sasha boey’i şortunda sallar. Mentör mü tutulur, profesyönel destekmi alınır bilmem ama bir şekilde kazandırılmalı.
Valla abou falan ugrasacagimiza rosie affedilse santosla görmek gerekirdi önünde sağlam racisha ile iş görürdü seneye şampiyonluğa oynayan takımda her türlü iş yapardı hedef olmayınca dağılan oyuncu rosie bide önünde iyi adam varsa her türlü oynuyor kötü haliyle bile derbilerde falan ayakta kalıyordu şimdi takımda oynayan bir çoğunun ayakları titriyor derbilerde hedefsiz olmamıza.ragmen daha iyiisini alamadiktan sonra sağlam takımda rosie her türlü iş yapar onu az zorlayacak dinlendirecek bir yedek bulmamız lazım sadece
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı murat baltacı

Crespo kiralık mi gitti fenerden santosla değerlendirilebilir jesusun hücum oyuncunun en önemli oyuncusuydu
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı murat baltacı

Su Forumda Rashica nin tartışılması çatısı olmayan evde,  süs havuzunu disarida nereye yapsak sorusuyla eşdeğerdir.
Racisha kötü oyuncu değil eksikleri var ama arkasında yanında iyi adamlarla görmek lazım ona rolünü biçeceksin bizde çık kendini göster oyunu oynuyor geri gelmekten ilerde eksik kalıyor he sola Babel sağa Quaresma töre oyunu oynayacak birilerini alırsın racisha rotasyonda olur onu anlarım ama bekimiz yok sol kanat yok forvet kim var belli değil on numara yeni gelmiş orta sahan yeni gelmiş racisha eleştirmek saçma
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Mehmet57

Ahmetcan Kaplan’i izleyen oldumu Aston Villa macinda? Macin en iyi adamiydi, inanilmaz stopper. Kacan balik denilmez pek ama Montella olsam gozum kapali getirirdim.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ahmetcan Kaplan’i izleyen oldumu Aston Villa macinda? Macin en iyi adamiydi, inanilmaz stopper. Kacan balik denilmez pek ama Montella olsam gozum kapali getirirdim.

İzledim müthişti.Kendisi için en doğru takımda
Bizim defansta da Merih, Çağlar gibi oyuncularda fazla olmayan futbol aklını getirecek oyuncu. Milli takımda direkt 11 e yazarım.

Çevrimiçi Mehmet57

İzledim müthişti.Kendisi için en doğru takımda
Bizim defansta da Merih, Çağlar gibi oyuncularda fazla olmayan futbol aklını getirecek oyuncu. Milli takımda direkt 11 e yazarım.

Izlerken ciddi ciddi imrendim. Cocuk o kadar sakin, etrafina o kadar hakim ki. Gram panik yok.

Fener-Union macinda da Puertas’i izleyin. Cok iyi orta saha oyuncusu.

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Djiku almayıp amarteyi alan deha ustaları şenol ve çebiyi tebrik ediyorum tekrardan
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Crespodan ziyade şu ryan kent’i çözebiliriz çok beğendiğim bir oyuncuydu, yeni redmond yaratabiliriz zaten prime dönemi redmondan daha iyi
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Mehmet57

?s=46

Çevrimiçi Akil Emre

?s=46
Bu listeden masuaku hariç kimsenin kalmasını istemem, ayrıca hasiç ve monteroda kiralıktan gelecek bence doğrudan gönderilecektir diye düşünüyorum. Umarım ilk aşamada ayakları düzgün sağ ve sol stoper alınır Colley tayyip ve necip yedekleri olacak şekilde. Sevenson ancak yedek olur, umut , tayfur ve onurunda gideceğini düşünürsek minumum 5 A class yabancı ve , çok iyi 3 yerli transferi yapmamız gerekecek. İşimiz çok zor, orta karar adam almadan net isimlerle sezona başlamamız gerekir.

Çevrimdışı Sefa Kara

?s=46

katılmakla beraber eksik buldum listeyi.

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

800 m euro min.

Çevrimiçi levitate

geçen yaz aynı takımlarla aynı haberleri çıkarttılar pek inanamadım

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 11 Mart 2024, 02:06:25
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Semih'i sene sonu için rekor bir rakam ile satacağız hissi var icimde. 50M Euro yeterli olur.

Çevrimiçi kartalizma190399

?s=46

Rosier'den daha iyi sagbek bulacagimizi hic zannetmyiroum. Svensson'la bir kere sacmalayip zarara girdik zaten, bir kere daha gireriz muhtemelen.
Muleka bence hala gayet potansiyelli ve iyi oyuncu, hala iyi kullanilmadigini dusunuyorum. Iyi bir teklif varsa gitsin de, dusuk bir para'ya veya zararina satilacak oyuncu degil benim gozumde.
Masuaku sacmalik. Tarihimizde kac tane Masuaku'dan solbek bulduk da cart diye bulacagiz. Elimizde iyi bir solbek varken neyin kafasi bu anlamiyorum. Sanki daha iyisini bulacagiz.

Kadro'da hala bircok eksik var. Bunlar da idare edecek veya soru isareti olacak oyuncularla dolacak eksiklikler degil. Butce zaten kisitli olacakken elimizde Masuaku ve Rosier varken bir de sagbeke solbeke para harcamak sacmalik.

Liste dogruysa kadro muhendisligi konusunda hala sacmaliklar devam ediyor, hala pek birsey ogrenmemisiz demek ki.
Gonderilecekler listesi yaparken ofkeyle duygusallikla yorum yapmak yerine biraz sakin kalip, kafayi calistirmak ve kotu oldugu icin kotu oynayan ve kadro/sistem/organizasyon berbat oldugu icin kotu gozuken oyuncu arasinda ayrimi iyi yapmak lazim. Masuaku, Rosier, Gedson Fernandes bence ikinci kategoriye giriyor.
[ Son Düzenleme: 11 Mart 2024, 11:11:54 kartalizma190399 ]

Etiketler: