2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

gokhans, Samet Demir, Serdar3444, kartal meriç, Talisca1903, mellfred, Cihan1903, tolga1903, Kapkarakartal, hasankale, sEuL, zafkan, Renton, golazokartal, admsngl898, Koa_lAA, murat, sefaköykartali, Umutcan Kaya, Mehmet57, Savaş, kahyaoglueren, uğur07, ferdi1903, kaan77, 38life, blackeagle35 ve 185 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 76570 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Futbol direktörü Samet Aybaba, belirlenen futbolcuları izlemek için Norveç'e gitti. (Hürriyet)

Biri bu haberin altına keşke Sverre Nypan olsa yazmış.
Baktım bebeye 17 yaşında 7m Euro

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Spartak sag beki precialdo yu begendim
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Samet Demir

Biri bu haberin altına keşke Sverre Nypan olsa yazmış.
Baktım bebeye 17 yaşında 7m Euro
O taraflarda gömü var işte. Daha ne oyuncular var.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Turk stoper hakkımızı Ajax tan Ahmetcan Kaplan ile kullanabiliriz
Son durumda takıma girmeye başlamış ama tesede çok iyiydi.

Çevrimiçi Samet Ç

Sivert Mannsverk'i Ajax, Moumbagna'yı Marsilya çok ucuza kapadı Norveç'te topçu bol bakmak lazım oralara.

Çevrimiçi Savaş

Futbol direktörü Samet Aybaba, belirlenen futbolcuları izlemek için Norveç'e gitti. (Hürriyet)
Doğru yöne yönelmişler çok şükür.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Samet Demir

Sivert Mannsverk'i Ajax, Moumbagna'yı Marsilya çok ucuza kapadı Norveç'te topçu bol bakmak lazım oralara.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Sinan23

Çevrimiçi Necmi

https://www.transfermarkt.pt/estevao/profil/spieler/1056993

Paramız yetmez ama belki kapımız vardır.
liberoya 14,5 veren yönetim hücum hattına paramız yok deme lüksüne sahip değil artık
Liberosu 14,5 m olan takımın hücum hattıda ona göre olmalı yoksa bu para sokağa atılmış olur
Zaten on numaraya da 10 m harcayarak hücum hattının standartını belirlediler

Çevrimiçi Gökhan Kurt

?t=zXnHH-xQDbHFv3lS8stxEw&s=19

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Akil Emre

?t=zXnHH-xQDbHFv3lS8stxEw&s=19
Listeye onur, ersin ve tayfurda eklenmeli ama gelecek sene yedekten girip oyuna etki edecek transferler yapabilir miyiz bilemiyorum, 12 yabancı ve gerisi türk olmak zorunda.

Çevrimiçi Akil Emre

İkisi için 40 milyon paketi güzel olur, bunun içinde sezonun kalanında oyun planını semih üzerine kurmak lazım, hatta penaltıları da istatislik için kullanması gerekir.

Çevrimiçi levitate

paket olarak 40-50 diyorum :D biz yetiştirdiğimiz için ilerideki satışlarından küçük bir pay alacağız diye biliyorum gayet güzel idare ederiz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Yusuf bu sene kesinlikle dönüş yapar. Bakalım kime gelecek.

Çevrimiçi Samet Demir

Listeye onur, ersin ve tayfurda eklenmeli ama gelecek sene yedekten girip oyuna etki edecek transferler yapabilir miyiz bilemiyorum, 12 yabancı ve gerisi türk olmak zorunda.

Yazın yerli transferine öncelik vermek gerekiyor. Gurbetçi gençlerden de 2 tane falan sıkıştırmamız lazım.

Çevrimiçi Samet Demir

Sinan Vardar bugünkü fotomaç köşe yazısında Salihle sözleşme konusunda anlaştığımızı yazmış. Kesin bir dil kullanmamış gerçi. Rotasyon için Salih bencede kalmalı.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Cenk 50, Salih ise 45 Mio TL istemiş.
Yönetim sözleşmeleri biter bitmez teşekkür yayınlayıp göndermeli ikisinide. Ne oynadınız da şunları istiyorsunuz.

Çevrimiçi Serdar3444

İkisi için 40 milyon paketi güzel olur, bunun içinde sezonun kalanında oyun planını semih üzerine kurmak lazım, hatta penaltıları da istatislik için kullanması gerekir.

Bende tam tersini düşünmeye başladım. Yani bilinçli olarak doğru pozisyonda oynatmayarak hemen değerlenmesini ve şımarmasını engellemeye çalışıyorlar diye düşünmeye başladım.  Semih hangi pozisyonda neyi doğru yaptıysa sonraki hafta o pozisyonda oynatılmadı. Bu  yaştaki çocuğun oyun alışkanlığı kazanamaması için özel bir çaba var sanki. Her hafta pozisyonu değişen adam nasıl gelişecek ben bunu bilmiyorum... Bu sadece Semih için geçerli değil, tüm takıma aynı tarife uygulanıyor.

Çevrimiçi Necmi

Bende tam tersini düşünmeye başladım. Yani bilinçli olarak doğru pozisyonda oynatmayarak hemen değerlenmesini ve şımarmasını engellemeye çalışıyorlar diye düşünmeye başladım.  Semih hangi pozisyonda neyi doğru yaptıysa sonraki hafta o pozisyonda oynatılmadı. Bu  yaştaki çocuğun oyun alışkanlığı kazanamaması için özel bir çaba var sanki. Her hafta pozisyonu değişen adam nasıl gelişecek ben bunu bilmiyorum... Bu sadece Semih için geçerli değil, tüm takıma aynı tarife uygulanıyor.
semihin doğru pozisyonu ne

Çevrimiçi Necmi

Sinan Vardar bugünkü fotomaç köşe yazısında Salihle sözleşme konusunda anlaştığımızı yazmış. Kesin bir dil kullanmamış gerçi. Rotasyon için Salih bencede kalmalı.
salih kalmalı cenk ersin onur umut gitmeli onur yedek kalabilirdi ama artık dikiş tutmaz transfer sezonunda bile rezalet oynayan cenk imza attıktan sonra hiç oynamaz bedava bile kalmamalı takımı bozmaktan başka işe yaramaz

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş, Kopenhag oyuncuları Denis Vavro(27), Diogo Gonçalves(27) ve Elias Achouri(25)'yi takibe aldı.

Samet Aybaba, Kopenhag-Manchester City maçında oyuncuları izledi.(Takvim)

Çevrimiçi Necmi

Beşiktaş, Kopenhag oyuncuları Denis Vavro(27), Diogo Gonçalves(27) ve Elias Achouri(25)'yi takibe aldı.

Samet Aybaba, Kopenhag-Manchester City maçında oyuncuları izledi.(Takvim)
bunlar yine sallamaya başlamışlar o kadar patladılar utanmıyorlarda 😂

Etiketler: