UEFA Konferans Ligi D Grubu "6. Maç" Lugano 0-2 Beşiktaş
UEFA Konferans Ligi D Grubu "6. Maç" Lugano 0-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|UEFA Konferans Ligi D Grubu "6. Maç" Lugano 0-2 Beşiktaş Tarih : 14.12.2023 Saat : 23:00 Stadyum : Stadion Letzigrund Hakemler : Paweł Raczkowski - Paweł Sokolnicki - Radosław Siejka - Tomasz Musiał

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Konferans Ligi D Grubu "6. Maç" Lugano 0-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7541 defa] UEFA Konferans Ligi D Grubu "6. Maç" Lugano 0-2 Beşiktaş

Çevrimiçi BlackEagle16

Kadro dışı kalan oyuncular hafta sonu kadroya dönecek şeklinde diye haberde var herhalde bu yönetimden de fazla beklenti içerisine girdik !
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Senin çıkaracağın 11....

Bu vatandaş 1 saniye dahi Beşiktaşı başında durmamali.
1 tane bile genç oyuncu oynatmaya yüreği yetmiyor.

Çevrimiçi sEuL

Su Amartey’den bi türlü kurtulamadık.
Adami amator maça çıkarsan sırıtır, o derece. Keşke kadro dışı kalanların yanına ismini yazdirabilseydi. Allah’tan Afrika kupası başlayacak ve kurtulacağız kendisinden.

Bu arada Semih ve Ege gibi A takimla yıllardır antrenmanlara çıkan ve gerek ligde gerekse Avrupa kupalarında daha önce forma şansı bulan oyuncular yerine, birdenbire ve beklenmedik maçlarda alt yapıdan oyuncu oynatmayı pek anlayamiyorum.

Arda’ninda mesela hiç ismi geçmiyordu, çocugu hayatında ilk kez maç kadrosuna alıp Ghezzal sakatlığı sonrası direkt oyuna solmuştu Burak, sonradan oyuna soktuğu genç oyuncuyu maç bitmeden çıkartmıştı üstelik mal gibi.

Alt yapıdaki oyuncularin takıma entegre ediliş methodunda umarım bazı değişikliklere gidilir. Bazı maçlarin son 15-20 dakikasinda as kadro ile oynatarak yavaş yavaş hazırlarsın falan.

Bahtiyar’in sol stoper, Muleka’nin sol kanat oynayacağı bir maçta Emrecan’i direkt 11’e atarak umarim bitirmeyiz çocuğu.

Bu çocukların daha fazla şans bulmasını umut ediyorum ama belli bir plan ve program dahilinde.
Umarim iyi bir performans gösterir bugün, bol şans kendisine.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Asıl problemin Cenk olduğunu bakalım ne zaman anlayacaklar?

Çevrimiçi sEuL

Asıl problemin Cenk olduğunu bakalım ne zaman anlayacaklar?

Katiliyorum, Cenk hicbir macta 90 dakikayi kaldirabilecek fizik ve kondisyona sahip degil. Spekule etmek istemiyorum ama yerli oyuncularin gruplasmasi falan varsada Cenk kesin bunlarin lideridir  :tabe:
Kizilicak yine ama Cenk'i en iyi VI'in oynattigini dusunuyorum. Yorulan savunmalarin ustune son 10-15 dakika sokuyordu oyuna - bence 15 dakika kendisi icin ideal ozellikle ardarda yasamis oldugu diz sakatliklarindan sonra.
Aylardir hatta gecen seneden beri yaziyoruz burada 90 dakika boyunca Cenk ile Abou'yu sahada eli belinde yururken gormek istemiyoruz artik diye.
Bir tanesinden kurtulduk, darisi Cenk'in basina.
Bu arada Cenk'in saha ici tavirlarini birazda iticide buluyorum - her pozisyondan sonra itirazlar, her pozisyonda yapmis oldugu el kol hareketleri - bazen oyle bir davraniyorku sanirsin klubun falan sahibi

Çevrimdışı Umutcan Kaya

bu zaynutdinov 10 numara hariç her yerde oynadı çocuk yazık
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Sefa Kara

Modumu düşürme yahu. Bugün güzel bir gün geçiriyorum günü güzel kapatalım, semih kardeşim de gol atsın.

kadroda 1 tane genç var ayıp olmasın diye modunu rızada düşürüyor senin.

Çevrimiçi Samet Demir

Rıza hoca kaptanımızsın falan ama hani gençler oynayacaktı? Hani herkes bölgesinde olacaktı? Şenol hocada kızdığım ne varsa aynısını sen yapıyorsun. Burası sivas değil, mazeret üretme yeride değil çözüm bulma yeri. Kapasiteniz yetmiyorsa sevdiğiniz Beşiktaşı oyalamayın.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

kadroda 1 tane genç var ayıp olmasın diye modunu rızada düşürüyor senin.
Artık herkes kendi bölgesinde oynayacak öyle deme. Ya delirmemek elde değil.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

en asil davranış sen geçici hocasın yeni yönetim geldiği gün istifanı verir yönetimin önünü açar beklersin ama konu Rıza Hoca olunca çok bekleriz dibine kadar yapışır

Çevrimiçi ferdi1903

Ersinin kalde ne işi var halen? Mert sakatmi? Cenk onur ah Rıza hoca ah

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimdışı Unnamed

Club Brugge falan olsaydı Liverpool maçının rekorunu tazelerdik

Çevrimiçi Samet Demir

en asil davranış sen geçici hocasın yeni yönetim geldiği gün istifanı verir yönetimin önünü açar beklersin ama konu Rıza Hoca olunca çok bekleriz dibine kadar yapışır
Samet hocada Feyyazda Rıza hocaya kapıyı gösteremez bence.

Çevrimiçi Talisca1903

Rıza hocada salağa yatar gitmez Başkanın destek açıklmasını duydun mu yok.İstemiyor belli ama...

Çevrimiçi Samet Demir

Rıza hocada salağa yatar gitmez Başkanın destek açıklmasını duydun mu yok.İstemiyor belli ama...
Şubata kadar başkan hakkında olumsuz birşey yazmayacağım şuan. Şubattan sonra ak koyun kara koyun belli olur.

Çevrimdışı Unnamed

En baştan da söyledim bu iş Hasan Arat ile olmaz. Bir yere not edin.

Çevrimiçi Necmi

samet gösterir merak etme onların ikisi başka dünyaların insanı birbirlerini sevdiklerini sanmıyorum

Çevrimiçi Talisca1903

batiyar sol bek oynamaz rıza hocamdan iyi mi bilecez

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Talisca1903

[ Son Düzenleme: 14 Aralık 2023, 23:14:25 Talisca1903 ]

Çevrimiçi sEuL

Aglanacak halimiz var gercekten, koy takima karsi iki pas yapamiyoruz. Gercekten yazik

Çevrimiçi Necmi

Rakip bildiğin mahalle takımı biz mahalle takımı bile değiliz

Çevrimiçi BlackEagle16

Bu kadar eksige rağmen sen haal bir tane gence anca şans verebiliyorsan bırak git böyle alt yapı hocası olmaz ! Başkanda yok Feyyaz Samet bakicak açıklamalarını bırakıp ise el atmazsa ayıp eder. Bence bu Samet hocada feyyazda rıza hoca kalsın der !
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi Necmi

Aglanacak halimiz var gercekten, koy takima karsi iki pas yapamiyoruz. Gercekten yazik
bu yaz köyde köyler arası turnuva vardı bunlardan iyi oynuyorlardı 🥺

Etiketler: