UEFA Konferans Ligi D Grubu "5. Maç" Beşiktaş 0-5 Club Brugge
UEFA Konferans Ligi D Grubu "5. Maç" Beşiktaş 0-5 Club Brugge

Beşiktaş Forum|UEFA Konferans Ligi D Grubu "5. Maç" Beşiktaş 0-5 Club Brugge Tarih : 30.11.2023 Saat : 21:00 Stadyum : Beşiktaş Stadyumu Hakemler : David Šmajc - David Gabrovec - Tomaž Cerne - Dejan Balažič VAR: Alen

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Konferans Ligi D Grubu "5. Maç" Beşiktaş 0-5 Club Brugge  [Okunma sayısı 6150 defa] UEFA Konferans Ligi D Grubu "5. Maç" Beşiktaş 0-5 Club Brugge

Çevrimiçi fatihsahin

Ben bu sezon kadar kahreden bir sezon hatırlamıyorum

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

siyah beyaz

Çevrimiçi Necmi

Ben bu sezon kadar kahreden bir sezon hatırlamıyorum

biz bunu hak ettik
İş işden geçtikten sonra ağlamanın mantığı yok

Çevrimdışı zubeyirbaya

anç döneminin en büyük miraslarından biri korkunç avrupa karnesi olacak. bu takım carvalhal döneminde bile iyi kötü avrupada iş yapıyordu lamine diattalı kadrosuyla ertuğrullu dönemde bile lpoolu marsilyayı içerde yeniyordu. orman döneminde dişli takım hüviyetinden çıkıp ciddi ses getirmeye de başlamıştık hem uefada hem clde gayet iyi sezonlar geçirdik. şu son yıllarda avrupada yaşananların izahı yok saçma sapan gruplarda galibiyet alamıyoruz hem başarı hem pr ile kazandığımız ciddi bir isim vardı onu da tamamen kaybettik. ançnin korkunç eserlerinden biri.

Çevrimiçi hasankale

Guardiola gelse bu takımdan bir cacık olmaz.
Kadronun baştan aşağı değişmesi lazım.Cebi ve Avaneleri bıraktığı enkaz çok büyük.

Çevrimiçi Talisca1903

devre arası  3 iyi adam almak şart kabız ediyor bu takım daha çok hoca yer onana raşit ox ve rebice felan yol verileblir daha çok isim var da burada yazmakla bitmez bunlar inan oyalar bir şey yapacak sanıyorsun yapamıyor rashicada öyle

Çevrimiçi ferdi1903

anç döneminin en büyük miraslarından biri korkunç avrupa karnesi olacak. bu takım carvalhal döneminde bile iyi kötü avrupada iş yapıyordu lamine diattalı kadrosuyla ertuğrullu dönemde bile lpoolu marsilyayı içerde yeniyordu. orman döneminde dişli takım hüviyetinden çıkıp ciddi ses getirmeye de başlamıştık hem uefada hem clde gayet iyi sezonlar geçirdik. şu son yıllarda avrupada yaşananların izahı yok saçma sapan gruplarda galibiyet alamıyoruz hem başarı hem pr ile kazandığımız ciddi bir isim vardı onu da tamamen kaybettik. ançnin korkunç eserlerinden biri.
En çok üzüldugüm nokta bu. Avrupa daki itibarimiz falan kalmadı. Fo ile ciddi bir ivme yakalamıştık. Bu kadar ciddi düşüş olmamaliydi. Tüm kazanimimizi yok etti Çebi denen beceriksiz

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi fatihsahin

biz bunu hak ettik
İş işden geçtikten sonra ağlamanın mantığı yok
Haklısın abi. Senin anç gelmeden önce dediğin şeyler aklıma geldi. Anç gelirse bu takımı köy takımına çevirir demiştin haklı çıktın

siyah beyaz

Çevrimiçi Talisca1903

ersin tayfurla zorlaya zorlaya sıkıştırdın onurda kaptırdı yedik aferin çok zor şu topa vurmak zaten

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yapılacak bir tane basit hamle vardı
Onur u çıkarıp stoper çocuğu oyunu alacaktin

Çevrimdışı bjkozy

Çevrimiçi Talisca1903

daha da iyisi ersinin ağzına ıslak terlikle vurmak

Çevrimiçi ferdi1903

Yemeyin artık reziler yemeyin Allah b.......

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimdışı zubeyirbaya

yabu ersine bi ara değil 7-8, 3-4 milyon bile teklif vardıysa yapılması gereken adamları çağırıp kardeşim 3 mü diyorsunuz ya ben sizi çok sevdim 2de cebinizde kalsın 1 milyona helalinden okeyleşelim demekti. bu adamı yedek kaleci olarak bile tutmak ziyan. adam süper lig tarihinin gördüğü en kötü kalecilerden biri ya onun istatistiklerine sahip olanı kasımpaşa yeni malatya kaleye koymuyordu.

Çevrimdışı zubeyirbaya

rıza senin de en azından şunu yaşatmaman gerekiyordu defans mefans yaptırıp temiz yenilerek bitirmen gerekiyordu bunun için seni istedik

Çevrimdışı Unnamed

Beşiktaş'ın görüp görebileceği en iyi Başkan Fikret Orman'dı. Şu andaki adaylar arasında onun seviyesine ulaşabilecek tek bir isim bile yoktur. Gelecek olan isim her ne kadar ANÇ'den iyi olacaksa da FO seviyesine asla ulaşamayacaktır. Alman Milli Takımı'nın forveti geldi bu ülkeye. Ki Mario Gomez, Pierre van Hooijdonk'tan sonra bu ülkeye gelen en iyi forvettir. Ama bir şekilde basın tarafından baskı altına alınarak FO'ya yol verilmesi sağlanmıştır. Buna çanak tutanlarda şu anda Beşiktaş'ın sahadaki çaresizliğini izlemektedir.

Çevrimdışı Unnamed

Stoper alsan ne olacak. Kaleci yok ki :)))

Çevrimdışı kahyaoglueren

Hahaha gedsonu aliyor bir de şimdi.

Maç mi dönecek riske edecek bir de :)

Çevrimdışı bjkozy

Bu (Hakaret Yasak)₅ yonetim taraftarin parasini iade etsin. Bana rezil fiyatlarda bilet satiyorlar. Bu kadar ruhsuz, rezil, aciz bir bjk hayatimda gormedim.

Çevrimiçi Talisca1903

çık al lan yan topları çık al değnek mi yuttun

Çevrimiçi Necmi

yabu ersine bi ara değil 7-8, 3-4 milyon bile teklif vardıysa yapılması gereken adamları çağırıp kardeşim 3 mü diyorsunuz ya ben sizi çok sevdim 2de cebinizde kalsın 1 milyona helalinden okeyleşelim demekti. bu adamı yedek kaleci olarak bile tutmak ziyan. adam süper lig tarihinin gördüğü en kötü kalecilerden biri ya onun istatistiklerine sahip olanı kasımpaşa yeni malatya kaleye koymuyordu.
yanlış kötü kaleci dersen kaleci olduğunu tastiklemiş oluyorsun adam kaleci değilm maçı sahada izlesin diye birde para ödüyoruz
Ama genç alt yapı isteyen arkadaşlar mutludur sanırım bak oynuyor diyeceğimde dilim varmadı 11 de diyelim

Çevrimiçi kartalizma190399

hadi hepsi ön yargılıydı diyelim rıza neden ön yargılı olsun

Deli gibi koltuk sevdasi oldugu icin. Altyapi oyuncusu tecrubesizdir, hata yapar beni yakar ben en iyisi fazla zarar gormeden bu donemi gecirip kalayim kafasinda cunku.

Daha henuz 2 hafta evvel herkesi kendi mevkisinde oynatacagim diyen biri 2 hafta sonra lafini yiyip stoperde Onur, solbekte Bahtiyar, sag acik Cenk cikiyorsa soylenecek soz yok. Besiktasliligina, kisiligine lafim yok, bunlar onemli degil zaten. Onemli olan teknik direktor olarak liyakati ve bunun yetersiz oldugu 20 senedir ortada. Bir 100 sene daha gecse de bizi calistiracak capa ulasamayacak kisilere cok fazla tolerans gosteriyoruz.

Mesele skor degil, Brugge’ye yenilirsin zaten. Cik sagbekte Onur, forvette Semih, stoperde Aytug, kimse agzini acamaz zaten. Bu tur sacma oyuncu tercihlerini, takim kurgularini vs bir sekilde tolere edeceksek Senol Gunes neden kovuldu? O da aynisini yapiyordu zaten?

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Senin yapacağın değişikliğin....

Bu takıma şok lazım ki en azı dan uyanıp dha fazla yemesinler.
Elu götünde gezen Cenk ile Aboyu cikaramadiktan sonra otorite falan olmaz.
Kim gol atacak diye kimse sormasın, bunların da atacak hali yok.
En azından girenler mücadele eder.

Çevrimdışı zubeyirbaya

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Nusa girmese iyiydi.
Şimdi o kanatta Tayfur ile Onuru birbirine düğümler

Çevrimiçi Necmi

Etiketler: