UEFA Konferans Ligi D Grubu "1. Maç" Club Brugge 1-1 Beşiktaş
UEFA Konferans Ligi D Grubu "1. Maç" Club Brugge 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|UEFA Konferans Ligi D Grubu "1. Maç" Club Brugge 1-1 Beşiktaş Tarih : 21.09.2023 Saat : 22:00 Stadyum : Jan Breydel Stadium Hakemler : Aleksei Kulbakov - Dmitri Zhuk - Oleg Maslyanko - Dzmitry Dzmitryieu VAR:

0 Üye ve 45 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Konferans Ligi D Grubu "1. Maç" Club Brugge 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 11605 defa] UEFA Konferans Ligi D Grubu "1. Maç" Club Brugge 1-1 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Bu kadar olumlu konuşacak ne oynadık? Skoru değiştir yine böyle mi konuşacak görelim.

önde baskı yapmak istediğimizi oyunculara söylemeye unutmuş olabilirmi
Mustafa ne desin şimdi ben bu işi bilmiyorummu diyecek maçı almak isteyen hoca oyuna onur bahtiyar sokmaz panikleyen kendisi değişikliklerden belli yoksa bu kadar yanlışa ramen oyuncular iyi direndi

Çevrimiçi Talisca1903

önde baskı yapmak istediğimizi oyunculara söylemeye unutmuş olabilirmi
Mustafa ne desin şimdi ben bu işi bilmiyorummu diyecek maçı almak isteyen hoca oyuna onur bahtiyar sokmaz panikleyen kendisi değişikliklerden belli yoksa bu kadar yanlışa ramen oyuncular iyi direndi
iyide olumlu konuşmamışki rakip daha iyiydi savunma yapma çalıştık dalgalanma yaşıyoruz demiş

Çevrimiçi tolga1903

bir anda grubun en avantajlı takımı olduk bruge burda bizimle baş edemez çok koşuyorlar ama tecrübeli değiller burda işlerini bitiririz içerde üç maçı alır dışardada en az bir galibiyet koyarız kenara bence

Çok iyi niyetlisin Necmi abi. 5 6 yememiz gereken maçtı inan diğer 2 takım da evinde puan vermemesi gereken takımlar bizim takıma. Evimizde de ne alırsak işte. Lider mi çıkarız ikinci mi hesapları yapılıyor da çıkarsak büyük başarı bence inan. Daha lige tesiri ne olacak bu maçların onu da bilmiyoruz aralikta elimizde ziraat kupası hariç hedef kalmasa asla şaşırmam artık.

Çevrimiçi Necmi

Çok iyi niyetlisin Necmi abi. 5 6 yememiz gereken maçtı inan diğer 2 takım da evinde puan vermemesi gereken takımlar bizim takıma. Evimizde de ne alırsak işte. Lider mi çıkarız ikinci mi hesapları yapılıyor da çıkarsak büyük başarı bence inan. Daha lige tesiri ne olacak bu maçların onu da bilmiyoruz aralikta elimizde ziraat kupası hariç hedef kalmasa asla şaşırmam artık.
iyi niyet değilki doğmamış bebeğe don biçmeyelim 😂
İyi niyetli olan sensin üstelik aralıkta elimizde ziraat kupası kalacak diyorsun 😂
Ben ligden zaten ümitli değildimki konferansa odaklandım onuda elimden almaki bir sonraki maçı heyecanla bekleyeyim
Şenol isteyenler onun maçlarda ne kadar saçma değişiklikler yaptığını unutmuş ben unutmadım o yüzden şaşırmıyorum

Çevrimdışı İzmitlibjk

Galibiyet serisi yaparken söylüyordüm, üst üstte 5 sene şampiyon da olsak, şampiyonlar ligini de kazansak yine söyleyecegim, şenol güneş hocamin teknik direktörlük ile yakından uzaktan alakası yok. Bu 2000 senesinde de böyleydi şimdide böyle. Zaten bütün oyuncularda çıkıp "şenol hoca baba gibi çok iyi davraniyor" filan diyor. Belli işte ne oldugu, oyuncularina süpersin harikasin oglun diyip sahaya suruyor, ne bir taktik ne bir hucum organizasyonu hic bir sey yok. Rebic ve ox gibi oyuncular muhtemelen içlerinden ya biz nasıl bir hocaya düştük filan diyorlardir, bu maç sağ açık olarak oyuna giren onuru sonraki maç arkasında sol bek olarak gören rebicin senol hocaya saygi duymasini ve cokta performans yukseltmesini beklemiyorum mesela.... vs

Çevrimdışı Karabay

Rebic, Cenk ve OX'un kondisyonu yoksa buda hocanın problemi benim değil kaç hafta oldu hazırlayamadı adamları. Adamlar geçen hafta çıkmadı antrenmana 2 ay olacak neredeyse antrenman yapıyorlar. Ayrıca madem öyle Ts maçında neden 11 çıkardı bu herifleri. Ben sana söyleyim hocada ne yaptığını bilmiyor. Ne ediyorsa ona göre kadro kuruyor. Ne takıö var ne bir oyun ne de plan. Ne yaptığımız da ne oynadığımızda belli değil.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Burası oyuncu yetiştirme yerimi yea, oyuncu kendi kendini hazır hale getirecek. Yok onu da Şenol hocam yapsın (ağır ironi içerir)

Çevrimdışı Unnamed

Çevrimdışı Ravenman

Attığımız gol sadece Cenk ve Abu'nun klası değildi, Allahtan bir mücizeydi.

Liverpool maçında bile böyle ezilmedik. Adamalar sağdan, soldan, merkezden, karadan, havadan geldirler saldırmaya.

Ortasaha tamamen çöktük.

Şenol Güneş Mert'e dua etsinki bi tarihi mağlübiyetten kurtulduk.

Şimdi 1 puanla lideriz ve önümüzdeki Kayseri ve Lugano Adana Demir maçlarına bakacağız.

Amartey Bailley ikilisi müthişti. Muleka'yı da ilk defa beğendim.

Fırsat varsa Ṣenol hemen gitsin yerine Rıza Çalımbay yada Şifo Mehmet gelsin.

Çevrimdışı podgorica

Yenilmemek çok önemliydi. Şans, bal ne dersek diyelim.

Lugano maçlarından 6 puan, Bodo maçlarından 4 puan alırsak rahat rahat lider çıkarız.

Çevrimiçi Nartallo

Mert'i Trabzon maçında çok eleştirdim ama dün gecenin kahramanı oldu, ayağıyla çıkardığı şut ve çaprazdan yerden gelen şutu çelmesi çok iyiydi, helal olsun.

Şenol Hoca'nın milli takım arasında dengesi bozuldu, Trabzon maçında hatalı kadroyla çıktı, dün de tercihleri hatalıydı, tandem ilk defa beraber oynadı, Demir Ege'nin oynayacağı maç değildi. Orta sahaya yaratıcı bir adam koymamız lazım, Ghezzal'ı mı oraya koyarız, Rashica'yı mı çekeriz, bilmiyorum ama bu kadar topa sahip olup üretememek büyü sıkıntı.

Kadroyu oturtmaya çalışıyor, fakat transferlerin geç gelmesi nedeniyle bunları resmi maçlarda yapmak zorunda kalıyor.

O sol kanadın hali neydi öyle, Masuaku'yu paspas ettiler ikinci yarı.

Çevrimiçi Talisca1903

Rıza Çalımbay gelsin felan yazılmış gelsin hele bir 1 aya teneke bağlar gelsin diyen onun oynattığı futbolu da biliyoruz

Çevrimiçi Samet Demir

Dakika 90+4 şu tablonun hiç bir şekilde izahı yok. Transfer geç gelmiş, erken gitmiş hepsi bahane. Bizim oyun aklımız yok. En önemliside takım olabilmiş değiliz. Hoca geleli 1 ay olmadı nihayetinde.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Rıza Çalımbay gelsin felan yazılmış gelsin hele bir 1 aya teneke bağlar gelsin diyen onun oynattığı futbolu da biliyoruz
Çok büyük bir fark olmaz bu yönetimle. Neyse 1 sene sonra hepsine elveda diyeceğiz inşallah. Şenol Güneş rüyasıda açılmamak üzere burada kapanacak.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Sefa Kara

Çok büyük bir fark olmaz bu yönetimle. Neyse 1 sene sonra hepsine elveda diyeceğiz inşallah. Şenol Güneş rüyasıda açılmamak üzere burada kapanacak.

Şenol güneş ve aNç bir daha bu klüpte görmeyeyim benim için yeterli bıktık usandık.Kim gelirse gelsin başkan ve hoca olarak.

Çevrimiçi Samet Demir

Moldenin hocası gibi bir hocayı alsınlar, adamların oyunu o kadar çok hoşuma gitti ki. Topu hiç eveleyip gevelemeden direk paslarla sonuç almaya çalışıyorlar.

Bu sene bizim maçları izlerken uykum geliyor artık. Necipe pas, Colleye pas, Colley den Amire Amirden Rosiere sonra tekrar Necipe. Böyle böyle %70 topla oynama 3 - 0 mağlubiyet yaşıyoruz.

Etiketler: