UEFA Konferans Ligi Neftçi Bakü 1-3 Beşiktaş
UEFA Konferans Ligi Neftçi Bakü 1-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|UEFA Konferans Ligi Neftçi Bakü 1-3 Beşiktaş Tarih : 10.08.2023 Saat : 20:00 Stadyum : Bakü Olimpiyat Stadyumu Hakemler : Lukas Fähndrich - Jonas Erni - Guillaume Maire - Johannes von

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Konferans Ligi Neftçi Bakü 1-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 6716 defa] UEFA Konferans Ligi Neftçi Bakü 1-3 Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

KırmıZı forma siyah şort lan ne güzel bir takımsın yahu  tünelin ucunda görünce insan bir hoş oluyor

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Abuşşşşş

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

muleka bu sene 20 gol 20 asist sıfır abartı tamamen objektif görüşüm

Çevrimiçi Necmi

Stadın 4/3 ü beşiktaşlıymış içerde bile bu kadar taraftar olmuyor 😂

Çevrimdışı Ravenman

Siyah şort kırmızı formaya acayip yakışmış aynen AC Milan gibiyiz.

Çevrimdışı zubeyirbaya

ilk görüntü beklediğimden de rahat turlarız. bakü bir şeyler gösterme hırsıyla çıkmış ama gösterebilecek kapasite yok gibi. rehavet olmasın yeter.

rosier bence bu sene başında ilk sene seviyesini andırıyor. umarım yabancı sınırı yüzünden zırt pırt kesmek zorunda kalmayız.

Çevrimdışı zubeyirbaya

muleka yine baya uğraşıyor. gedson basit bir pası atabilse iki olmuştu.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Çevrimdışı zubeyirbaya

Çevrimiçi levitate

muleka bu sene 20 gol 20 asist sıfır abartı tamamen objektif görüşüm
var bi bildiğimiz

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimdışı TamerT.

Bir takımın %51 teknik direktör bence

Çevrimdışı zubeyirbaya

bu muleka bu sene işe yarayacak hem sol taraf hem merkezde oynayabilecek bir oyuncu zaten rotasyonda zayıflık var.

yalnız sol önde rebic-muleka cenk nasıl ideal olacak. sağ tarafta rosier formda onur'u nasıl oynatacağız? merkeze hala oyuncu bakıyoruz. stopere zaten yabancılar oynarken yeni yabancı bakıyoruz. bu sene yerli konusunda patlamaya .ok yakkınız.

Çevrimdışı Savaş

Amir'i çok beğeniyorum. Değişik bi güven veriyor.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Samet Demir

Çok övmeyin mulekayı.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Salih neler yapıyorsun sen evladım? 😂

Çevrimdışı zubeyirbaya

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

Çok övmeyin mulekayı.

onun motor küfürle çalışıyor 😂

Etiketler: