UEFA Konferans Ligi Neftçi Bakü 1-3 Beşiktaş
UEFA Konferans Ligi Neftçi Bakü 1-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|UEFA Konferans Ligi Neftçi Bakü 1-3 Beşiktaş Tarih : 10.08.2023 Saat : 20:00 Stadyum : Bakü Olimpiyat Stadyumu Hakemler : Lukas Fähndrich - Jonas Erni - Guillaume Maire - Johannes von

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Konferans Ligi Neftçi Bakü 1-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7289 defa] UEFA Konferans Ligi Neftçi Bakü 1-3 Beşiktaş

Çevrimdışı Ravenman

Semih'in Rebiçe yaptığı terbiyesizlik onun sonu olacak.

İkinci Batuhan.

İşte gençlere her maç biraz süre versrn alışırlar adam olmaya.

Sen 50 maçta sadece 5 dakika verirsen onlarda o 5 dakikada kendilerine ispatlamak için her otu yerler.

Çevrimiçi Mehmet57

Gedson cok kotu pas tercihleri yapti orta sahada. Lebon Rosier’i paspas etti. Amartey gecen macta niye sonradan girdigi belli oldu, hazir degil.

Onur ve Salih cok iyiydi.

Çevrimdışı kahyaoglueren

yok artık cidden mi? Küfürü görmedim öyle bir şey varsa Belçika yolcusu kalmasın
Direkt kufur etmiyor. Cumlesinin sonuna ekliyor.
Ne var a*k tarzı gibi.

Çevrimiçi COB

Onana'nın oyuna girmesi ortasahanın bütünlüğünü bozdu. 2 maç izleyip yargılamak ayıp olur ama bu takımda asla 8 oynamaz. 6 oynaması için de takımın oyun felsefesine ve ritmine ayak uydurması lazım. 2 maç özelinde daha etkileyici performans bekliyordum. Umarım kendisini geliştirir.

Çevrimiçi Talisca1903

Direkt kufur etmiyor. Cumlesinin sonuna ekliyor.
Ne var a*k tarzı gibi.
Hoca çeker kulağını

Çevrimiçi levitate

be demek ne tapsın aynı zamanda dört oyuncu değişirmi değişmesin demedimki bunu zamana yaysın takım böyle tepetaklak edilirmi
kaç haftadır beraber oynuyorlar bir değişiklik yüzünden dağılıyorlarsa kapatalım gidelim
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Onana ile oynarken ön yargın farklı yapıda oyunculardan oluşması gerek 1 Maçka gömmemek gerek top tutabilen oyuncular olsa önde daha farklı bir rol üstlenebilir
Çok git belli oyun oldu

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

kaç haftadır beraber oynuyorlar bir değişiklik yüzünden dağılıyorlarsa kapatalım gidelim
Birden bire bu kadar oyuncu değistirmek hiç sağlıklı değil. Dünyanın en iyi takımı olsan dengen bozulur. Golün hazırlayıcılarından birisi de Şenol Güneş. Ama çok iyi olmamız da bir açıdan iyi. Taraftarın baskısı artacak transfer için.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi COB

Yaptığı hata dışında Amartey'in çaylak stoper gibi oynaması canımı sıktı. Aşırı savruk oynuyor ve aslında çok beğenmediğim Colley bile yanında baba stoper gibi duruyor. Pozisyon almada sıkıntısı var, rakiple yakın temas kurmuyor ve işin garibi top ayağında iken bile tedirgin ediyor beni.

Bu adam Premier Lig'de nasıl stoper oynamış acaba.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yaptığı hata dışında Amartey'in çaylak stoper gibi oynaması canımı sıktı. Aşırı savruk oynuyor ve aslında çok beğenmediğim Colley bile yanında baba stoper gibi duruyor. Pozisyon almada sıkıntısı var, rakiple yakın temas kurmuyor ve işin garibi top ayağında iken bile tedirgin ediyor beni.

Bu adam Premier Lig'de nasıl stoper oynamış acaba.

%100 katılıyorum. Çok kötü bir tercih yapmışız.

Çevrimiçi Mehmet57

Bence sahanin en kotusu Rosier idi. Ofansta yaptigi yanlis tercihlerin yani sira karsisindaki cocuk paspas etti.

Çevrimiçi COB

Semih geçen hafta gol attığında pohpohlanmaması gerektiğini söylemiştim. Son dakikada yaptığı Batuhan'in vaktinde Higuain'e pas atmaması kadar skandal bir hareket.

Şu çocuğu konuşmayı bırakalım, iyi bir fırça yesin ve mümkünse 2-3 maç forma verilmesin, hatta kadroya alınmasın.

Çevrimdışı Ravenman

Hoca maçı neredeyse kendi ellerinle veriyordu.

Valerien Ismael'in 3-3 lük Alanyaspor maçına benzedi.

3-0 öndesin.

60. 1 oyuncu koy
70. 1 oyuncu koy
80 1 tane daha koy
85 te 2 tane koy

Sen hepsini birden koysan takımın dengesini alt üst edersin.

Şimdi maç sonu diyecekleri belli filozofun:

- "Gençleri koymasak tepki yiyoruz, bak gençleri koyduk ne oldu bunlar hepsi risk."

Çevrimiçi Talisca1903

As oyuncular çıkınca diyoruz da aslarda umut Muleka onur Şenol Güneş çok büyük hocasın

Çevrimdışı zubeyirbaya

hele de kimi yerlerde yazıldığı gibi amir'i satacağız diye filan bu onana'yı aldıysak planınızı seveyim diyorum.

şu kadro şartlarında amirle salihe bir şey olmasın diye sabah akşam dua etmemiz lazım.

Çevrimiçi COB

Rebić'i 0-0 da görmek lazım. Skor geldikten sonra sadece sahaya girip hafif terledi. Baskı kurduğumuz ve rakibi abluka altına aldığımız dakikalarda Rebić'i daha iyi değerlendirebiliriz.

Çevrimiçi Talisca1903

Hoca maçı neredeyse kendi ellerinle veriyordu.

Valerien Ismael'in 3-3 lük Alanyaspor maçına benzedi.

3-0 öndesin.

60. 1 oyuncu koy
70. 1 oyuncu koy
80 1 tane daha koy
85 te 2 tane koy

Sen hepsini birden koysan takımın dengesini alt üst edersin.

Şimdi maç sonu diyecekleri belli filozofun:

- "Gençleri koymasak tepki yiyoruz, bak gençleri koyduk ne oldu bunlar hepsi risk."
yazdın 90 da değiştirir felan diye 75 de değiştirdi bu seferde 60 da değiştirsin 70 de değiştirsin bir karar ver istersen
Kanatların Muleka onur as diye bunları yaZıyoruz şu kaçtan hocaya yürüyemezsin

Çevrimiçi Necmi

Orta sahadan atsa koçum Semih, helal Semih falan filan.
Kaçırınca bundan adam olmaz niye?

Maç berabere giderken ya da geride olsak tamam ama hazirlik maci tadında denesin bunları. Zaten neyi yapıp neyi yapmayacağını hoca söyler.
öyle pozisyonda atsaydıda kızardım yanlış yanlıştır böyle haraketler takımın bütünlüğünü ahenkini bozar o topa abu vursa yine kızardım vurmasa devam etse pozisyon gol olacak hani oas opsiyonu olmaz kaleciyi ilerde görürsün vurursun sözüm olmaz ama böyle pozisyon harcamak öküzlüktür kim olursa olsun genç olunca daha fazla kızılıyor çünkü zihniyetini gösterir ilerde sonuçları iyi olmaz çok örneğini gördük önce disiplin sonra takım olmanın gerçeklerini öğrenmeliler

Çevrimiçi Talisca1903

öyle pozisyonda atsaydıda kızardım yanlış yanlıştır böyle haraketler takımın bütünlüğünü ahenkini bozar o topa abu vursa yine kızardım vurmasa devam etse pozisyon gol olacak hani oas opsiyonu olmaz kaleciyi ilerde görürsün vurursun sözüm olmaz ama böyle pozisyon harcamak öküzlüktür kim olursa olsun genç olunca daha fazla kızılıyor çünkü zihniyetini gösterir ilerde sonuçları iyi olmaz çok örneğini gördük önce disiplin sonra takım olmanın gerçeklerini öğrenmeliler
yaptıpı en hafif tabirle terbiyesiZlik kimse Beşiktaş tan büyük değil değerli de değil akıllı olacaksın

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Öğrenecekler abi ama sana bir soru.

Gecen mac caprazdan gol attığı pozisyonda ortaya çıkarmadığı için kızdın mı?

Çevrimiçi Necmi

yazdın 90 da değiştirir felan diye 75 de değiştirdi bu seferde 60 da değiştirsin 70 de değiştirsin bir karar ver istersen
Kanatların Muleka onur as diye bunları yaZıyoruz şu kaçtan hocaya yürüyemezsin
herşeyede itiraz etme doğru söylüyor iki yeni oyuncu iki genç oyuncuyu birden sahaya sürersen takım sapıtır sonra soktuğun ger oyuncuyu kötü gösterirsin şenol hocada yapar bunları tutmadığı oyuncuyu olmadık anda sokar oyuna sonrada soktum gördünüz olayı olur

Çevrimiçi Necmi

Öğrenecekler abi ama sana bir soru.

Gecen mac caprazdan gol attığı pozisyonda ortaya çıkarmadığı için kızdın mı?
son vuruşu yapabileceği noktada neden kızayım tersine pas verseydi kızardım ceza sahasında nerden vurursa vursun kaleyi düşünsün bu aranan meziyet birde zamanı olmaz ceza sahasında oyuncunun karar verip uygular yoksa şans kaybolur ama bu öyle durum değil o vuruş takım arkadaşlarına saygısızlıktı

Çevrimiçi Talisca1903

herşeyede itiraz etme doğru söylüyor iki yeni oyuncu iki genç oyuncuyu birden sahaya sürersen takım sapıtır sonra soktuğun ger oyuncuyu kötü gösterirsin şenol hocada yapar bunları tutmadığı oyuncuyu olmadık anda sokar oyuna sonrada soktum gördünüz olayı olur
mesele değişiklik zamanı olsa itiraZ etmem ama burada yazılan şey ile algılatılmak istenen farklı açıkça korkak hoca değiştirmez doksana kadar diyor asları çıkar diye yazıp söylediği şeyin yapıldığı andaki negatif etkiyi görünce de diğer taraftan yürüyeyim
Önce bir yazdığına sahip çık sonra yan yollardan yürü çok açık görülüyor anlatmak istediği

Etiketler: