13. Hafta Samsunspor 1-2 Beşiktaş
13. Hafta Samsunspor 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|13. Hafta Samsunspor 1-2 Beşiktaş Tarih : 26.11.2023 Saat : 16:00 Stadyum : Samsun Yeni 19 Mayıs Stadyumu Hakemler : Abdulkadir Bitigen - Mustafa Savranlar - Anıl Usta - Mert

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13. Hafta Samsunspor 1-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7347 defa] 13. Hafta Samsunspor 1-2 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Gol atmamaya yemin etmiş bizim oyuncular abou bile bomboş kafayı dışarı vuruyor yazık bu kadarda işkence cektirilmez bu taraftara bir tane skora isyan eden birşeyler deneyen oyuncu yok
necip var 🤔

Çevrimiçi murat baltacı

Yine gol yemeye çalışıyoruz
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı zubeyirbaya

Tayfur oyuna girecek.
Sanki kenarda Rıza Hoca siluetini sahip Şenol Güneş var.

abi rıza hocanın olayı bence zaten burak gibi takıma yakışmayan hadiselere mahal vermeden temiz bir geçiş hocası olmak. ben daha fazlasını da çok beklemiyordum. bir şansı olacaktır elbet ama zaten kariyeri boyunca öyle büyük maharetler göstermiş bir abimiz değildir sevenler de bunu bilir.

adalı'nın daha da kötü bir kariyer görünümüne sahip mehmet özdilek+rıza çalımbay formülü son derece sağlıksız görünüyor mesela. bu isimlerle geçiş süreçleri vs olur inşa sürecine girilemez.

Çevrimiçi murat baltacı

necip var 🤔
Necip sabaha kadar denese bişey olmaz denemesi gereken en son oyuncu
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Özgür Gültekin

abi rıza hocanın olayı bence zaten burak gibi takıma yakışmayan hadiselere mahal vermeden temiz bir geçiş hocası olmak. ben daha fazlasını da çok beklemiyordum. bir şansı olacaktır elbet ama zaten kariyeri boyunca öyle büyük maharetler göstermiş bir abimiz değildir sevenler de bunu bilir.

adalı'nın daha da kötü bir kariyer görünümüne sahip mehmet özdilek+rıza çalımbay formülü son derece sağlıksız görünüyor mesela. bu isimlerle geçiş süreçleri vs olur inşa sürecine girilemez.

Bu formül sonumuz olur.

Çevrimiçi murat baltacı

Maçmı izliyoruz işkencemi çekiyoruz belli değil ne güzel milli ara vardı rahattık
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Özgür Gültekin

U19 da elit tura çıkan milli takımda so  2 maçta 3 gol atan Semihin oyuna girmemesini izah edecek bir şey yok.

Çevrimiçi levitate

semih 5 kilo gol atmış son haftada niye hala oynatmıyorlar anlamıyorum, cenk'ten kötü olma ihtimali var mı mesela
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi murat baltacı

Neden bizim oyuncular önüne düşen her topu kontrol ediyor demir ege direk vursana kardeşim ne çalışıyor ne öğreniyorsunuz siz anca böyle saçma bir gol atardık bravo
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Samet Demir

U19 da elit tura çıkan milli takımda so  2 maçta 3 gol atan Semihin oyuna girmemesini izah edecek bir şey yok.
Ondan sonra alt yapı oyuncularından aidiyet bekliyorlar. Böyle durumda çocuk ilk fırsatta tabikide kaçar.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı zubeyirbaya

goool

samsun düşmüştü az oynasak atarız diyordum oynamadan da attık bakalm bitirebilecek miyiz o da meçhul

Çevrimiçi Necmi

Golü şeyiyle attı siyahi farkı işde 😂

Çevrimiçi murat baltacı

İki gölde defans oyuncularından geldi sözün bittiği yerdeyiz..
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi levitate

takım taklavat yardımıyla gol attı helal olsun
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Neden bizim oyuncular önüne düşen her topu kontrol ediyor demir ege direk vursana kardeşim ne çalışıyor ne öğreniyorsunuz siz anca böyle saçma bir gol atardık bravo

first touch konusunda altyapıda bir halt öğrenmedikleri için

Gooollllll

Çevrimdışı zubeyirbaya

colley yine bir şeyler yapmaya çalışan çabası olan bi abimiz. sol tarafı fırçalıyordu 5 dk önce de. burak olsa kızıp oyundan alırdı

Çevrimdışı zubeyirbaya

gedson çok kötü bi maç oynadı bugün

Çevrimdışı zubeyirbaya

muleka ona ne yahu puhaha cidden space jam gibi takım

Çevrimiçi kartalizma190399

semih 5 kilo gol atmış son haftada niye hala oynatmıyorlar anlamıyorum, cenk'ten kötü olma ihtimali var mı mesela

Altyapimiz cok yetersiz. Onur Bulut ve Tayfur Bingol gibi superstarlari kesmek kolay degil (!).

Çevrimiçi murat baltacı

Muleka sana değil seni doksan dk oyunda tutan semihi bu dakikada alan hocaya yazıklar olsun Rıza hocayla devam etmek intihardır
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Sinan66

Çevrimiçi ferdi1903

Tayfur ve muleka napti öyle ya, böyle topcularin Beşiktaş da işi yok

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi gokhans

Bu takımda şu tayfur ile muleka ilk 11 oynuyor. Oturup ağlancak halimiz var ya. Bu semih’i 95’de oyuna alıyorsanda bi zahmet yeni yönetim gelince bırak rıza hoca. Bu çocuğa yapılacak en kötü şeydir. Sende altyapıdan geliyorsun bir de ayıp ya..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi kartalizma190399

Altyapi'ya sans verilmiyor diye konusan arkadaslar umarim utanirlar. Tam 30 saniye oynadi Semih!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hahaha çok büyük ve komiksin Rıza Hoca. Semih oyuna giriyor.
Sadece skor, başka değişen bir halt yok

Etiketler: