11. Hafta Antalyaspor 3-2 Beşiktaş
11. Hafta Antalyaspor 3-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11. Hafta Antalyaspor 3-2 Beşiktaş Tarih : 05.11.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Antalya Stadyumu Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu- Serkan Oğulcan - Abdullah Bora Özkara - Turgut Doman

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11. Hafta Antalyaspor 3-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7446 defa] 11. Hafta Antalyaspor 3-2 Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

takım sahaya çıksın bakalım bir nasıl gözükecek ama Rosier niye kesti anlamadım
afrika-fransız tayfa ortalığı karıştırıyor normal
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

bu 4-2-3-1 inadı ne ya, ülkenin başına bela yemin ederim
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Abu en son üşütmüştü öldümü acaba

Çevrimiçi Necmi

belkide cenk karıştırıyordur o daha büyük olasılık

Çevrimiçi Talisca1903

yahu şu veyselene oluyor bizim maçlarda gene Nesta gibi müdahele etti Cenkin kafasına lan olm veyselsin sen kendine gel

Çevrimiçi Talisca1903

faul diye kesitiği atağa bak

Çevrimiçi levitate

belkide cenk karıştırıyordur o daha büyük olasılık
vi varken evet şu an memnundur

Çevrimdışı zubeyirbaya

o tayfa iyi bir kimyayla kalite olarak geride bir kadroyla şampiyonluk da kazandırdı bize. gayet iyi anlaşan ve birbirini yükselten tiplerdi fransızca konuşanlar. takım kimyasından bihaber bir tane dili zor konuşan tiplerin elinde ortalık da karışır herkes karaktersiz gibi de görünür.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Tayfur un oyun zekası bu kadar işte.

Çevrimiçi mellfred

Çevrimiçi mellfred

yahu şu veyselene oluyor bizim maçlarda gene Nesta gibi müdahele etti Cenkin kafasına lan olm veyselsin sen kendine gel
cimbom’una oynuyordur o
bunun kasımpaşa’da iken büyük şaibesini hatırlıyorum ben
2-0 geride kulübeye gitti gs sonra bunun kanadından  2 gol attılar
koşmuyordu geriye
o sene gene bizle yarışıyorlardı şampiyon oldular
sanırım bilicin son senesiydi

Çevrimdışı zubeyirbaya

antalya, istanbul ve antep kadar tırışka bir takım değil. çok zorlanırız şu görüntüyle

Çevrimiçi Özgür Gültekin

orta yapıyoruz ceza sahasında sadece bir kisi

Çevrimiçi Samet Demir

Şu Tayfuru sol beke çeksen, Ox göbek bahtiyar da sol açık olsa... Adamları 3 adamı da farklı mevkide oynatınca daha iyi hoca mı oluyorsunuz?
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

rashica bom boş çar sıfır etki

Çevrimiçi levitate

antalyalılar yerden kalksa sahada top oynanacakta neyse

Çevrimiçi Samet Demir

Bütün takım coşuyor bir Rashica kötü :)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı zubeyirbaya

rashica da öyle kreatif bir oyuncu değil ki bu kadar yoklukta ilerde iş yapması çok zor yani. şu oyunculardan üretken bir şey çıkmayacağını bilmek için çok dahi olmaya da gerek yok. geçen haftaki kurgu da bence çok uyduruktu antep'e bile dünya pozisyon verdik zor bela goller attık. elindeki malzeme sana başka bir şey dene klasik 4231e uygun kenar oyuncuların yok diye bağırıyor. en azından çift forvet atılır arkasına da bir ikinci forvetle merkezde çoğalmaya çalışılır bunlar mümkün eldeki kadroyla. geçen hafta da aynı şeyleri konuştuk. üretken olamaz bu takım bu rol dağılımıyla. ama aradan bir hafta geçiyor hiç bir şey çalışılmıyor. yeni bir şey denenmiyor. yakında 10 yerliyle çıkarız. takıma yapılan müdahale bu. kayserispor alanyaspor tipi ortalama oyuncuların sayısını maksimuma çıkartmak.

Çevrimiçi levitate

sanki kalanı çok faydalı ya abi :D

Çevrimiçi levitate

rashica da öyle kreatif bir oyuncu değil ki bu kadar yoklukta ilerde iş yapması çok zor yani. şu oyunculardan üretken bir şey çıkmayacağını bilmek için çok dahi olmaya da gerek yok. geçen haftaki kurgu da bence çok uyduruktu antep'e bile dünya pozisyon verdik zor bela goller attık. elindeki malzeme sana başka bir şey dene klasik 4231e uygun kenar oyuncuların yok diye bağırıyor. en azından çift forvet atılır arkasına da bir ikinci forvetle merkezde çoğalmaya çalışılır bunlar mümkün eldeki kadroyla. geçen hafta da aynı şeyleri konuştuk. üretken olamaz bu takım bu rol dağılımıyla. ama aradan bir hafta geçiyor hiç bir şey çalışılmıyor. yeni bir şey denenmiyor. yakında 10 yerliyle çıkarız. takıma yapılan müdahale bu. kayserispor alanyaspor tipi ortalama oyuncuların sayısını maksimuma çıkartmak.
3-5-2 ya da 4-4-2 oynanır başka bir şey olmaz bu takımla

Çevrimiçi MUSTAFA_

7 tane yerli.

Şenol güneşe rahmet okutan bir burak.

Şafak atarsa kaç arkadaşlar kaç gün sonra kurtuluyoruz bunlardan ?
Daha 25-30 gün var en az  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

7 tane yerli.

Şenol güneşe rahmet okutan bir burak.

Şafak atarsa kaç arkadaşlar kaç gün sonra kurtuluyoruz bunlardan ?
21 gün

Çevrimdışı zubeyirbaya

bahtiyar ön tarafa geldiğinde hücumculardan daha etkili değil mi neden sol bekte illa bu çocuk. kaldı ki temel bek meziyetleri de yok

Çevrimiçi Talisca1903

şunu kartsız geçti hakemsi

Çevrimdışı zubeyirbaya

3-5-2 ya da 4-4-2 oynanır başka bir şey olmaz bu takımla

bence de en azından bi dene gör yani hocasın. şu dizilime uygun olmadığın belli değil mi? ghezzalle yapmaya çalıştığını yerine koyduğun tipler yapabilir mi yani adam kanat oyun kurucuydu performansı yüksek olduğu dönemde. tayfur mu oyun kuracak

Etiketler: