6. Hafta Beşiktaş 2-1 Kayserispor
6. Hafta Beşiktaş 2-1 Kayserispor

Beşiktaş Forum|6. Hafta Beşiktaş 2-1 Kayserispor Tarih : 24.09.2023 Saat : 17:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Ali Şansalan - Cevdet Kömürcüoğlu - Mehmet Emin Tuğral - Mert Güzenge

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6. Hafta Beşiktaş 2-1 Kayserispor  [Okunma sayısı 9507 defa] 6. Hafta Beşiktaş 2-1 Kayserispor

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 24.09.2023
Saat : 17:00
Stadyum : Beşiktaş Park
Hakemler : Ali Şansalan - Cevdet Kömürcüoğlu - Mehmet Emin Tuğral - Mert Güzenge
VAR : Mete Kalkavan - Özgür Yankaya - Erdem Bayık
Yayın : Bein Sports

Çevrimiçi kartalizma190399

Bu macta Rebic ve Ox'a uygulanacak mobbing'i iyi izleyin. Olacaklari soyleyim:

1. Yedek baslayacaklar.
2. Ilk 11'de ciksalar bile oyunlarini bozacak 2-3 vasat oyuncuyu (Bahtiyar, Necip, Onur vs) mutlaka oynatacak yanlarinda. Rebic arkasinda Masuaku, yaninda Gedson ve Aboubakar'la oynamayacak. Oxlade de saginda Ghezzal, onunde Aboubakar ve arkasinda Rosier'le oynamayacak.
3. Yedek kulubesinde olacaklarsa ve mac iyi giderse onlari 60'ta atip coslamalarini ve rahat ortamda kendilerini gostermesini engelleyecek. Dalga gecer gibi 80-85'te oyuna alacak. Ama isler iyi gitmezse mutlaka 60-65'te oyuna alip taraftarin onune atacak, mucize yaratmalarini bekleyip tepki gormelerini saglayacak.

Senol Gunes'in son maci olup iyi bir antrenor gelecegini ve sezonun kurtarilacagini bilsem bu macta agir bir maglubiyet almamizi isterim. Ama sacma sapan bir oyunla fark yesek bile yonetimde o cesaret ve vizyon olmayacak. Ve taraftar da tepkileri anca yonetime gosterecek. Insallah o yuzden bir mucize olur da Senol Gunes kac yillik takintilarini birakip mantikli bir kadro kurar ve degisikliklerle birlikte birligi saglayacak guzel bir galibiyet aliriz iyi bir oyunla. Ama hic hic hic zannetmiyorum.

Çevrimdışı can_35353

Merhaba,
Bu maç için pazar günü İzmir'den geleceğim. İstanbul Havalimanında Beşiktaş Park'a ya da Beşiktaş Çarşıya en kolay nasıl ulaşırım. İnternetten araştırdığım zaman en mantıklısı Havaist geldi, Metro 'da hızlı geliyormuş. Tavsiye verirseniz sevinirim.

Çevrimdışı Sefa Kara

serdar sarıdağ gedson 2-3 hafta yok diyor orta saha göçtü geçmiş olsun.

Çevrimiçi Samet Demir

?t=tdSSpqnv-r7Iv8_Uy0tMXg&s=19

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Merhaba,
Bu maç için pazar günü İzmir'den geleceğim. İstanbul Havalimanında Beşiktaş Park'a ya da Beşiktaş Çarşıya en kolay nasıl ulaşırım. İnternetten araştırdığım zaman en mantıklısı Havaist geldi, Metro 'da hızlı geliyormuş. Tavsiye verirseniz sevinirim.

Metronun son durağı Kağıthane kardeşim. Oradan yürüme ve tekrar aktarma yapman lazım.

Ben olsam direkt Havaist yapar semtte inerim. Aktarma ile yorulma derim. 👍

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Savaş

En sonunda güzel bi kadro çıkmış.

4.2 milyon euro bonservis verilen Onana kadroya girememiş. :D

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı KAP

Zamanında Atletico Madrid'den Diego Costa yerine Alves diye bi adam aldıydık bonservisinin yarısına 3 M Euro gibi bi şey vermiştik galiba, in mi cin mi olduğunu anlayamadan gittiydi bizden. Onana konusunda da benzer duyguları yaşamaya başladım ne olduğu hakkında hiç fikrim yok
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimiçi gokhans

En sonunda güzel bi kadro çıkmış.

4.2 milyon euro bonservis verilen Onana kadroya girememiş. :D

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
onana yönetimin para aklanma hamlesiydi. Kulübe verilen para ve teminatların karşılığını topluyorlar, keza tayfur’da öyle. Onana zaten 2.lig seviyesinde oyuncu olduğunu herkes biliyor, biraz fransa ligi seyretmiş adam bilir. Necibin daha ağır ve teknik kapasitesi düşük versiyonu zaten bu apaçık bilinen birşey. Bedava gelen adamları 4,5milyon diye yediriyorlar, herkes de afiyetle yiyor. Yönetimin medyadaki kalemşörleride sessiz.. Şu yönetim verdikleri paraları biran önce mahsup edip gider inş..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı Sefa Kara

stad bile rezil durumda.Yaptıkları bir tane adam gibi bir iş yok.

Fo zamanı.

[ Son Düzenleme: 24 Eylül 2023, 16:43:26 Sefa Kara ]

Çevrimiçi kartalizma190399

Yerli sinirlamasi surekli arguman olarak sunuluyor yetersiz antrenorumuzu savunmak icin. Bugunku 11'de hic geregi yokken 4 tane yerli cikiyor.
Bu argumanin da bos oldugu ortaya cikti Brugge maci ve bu macla birlikte.

En azindan ilerki stoper ikilisi ve ileri 3'lu ideal olmus. Ama Chamberlain Salih ve Onur'la ne yapabilecek merak konusu.

Çevrimiçi sEuL

Fo zamanı.

Bu yonetimin her tarafindan basiretsizlik ve rezillik aktigi icin kimse sasirmamistir heralde. Yanilmiyorsam bu durum sezon basindan beri ayni.

Çevrimiçi levitate

Fo zamanı.

reklam panolarını tamir edemeyen adamlardan çime iyi bakmalarını beklemiyorum :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

stadın çoğu boş, ne ektilerse onu biçiyorlar yazık
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi gokhans

Verilen pozisyona bak arkadaş.. daha 3.dk el insaf yaa..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Samet Demir

stadın çoğu boş, ne ektilerse onu biçiyorlar yazık
Bu yönetime çok kişi gelmiş. Bilet fiyatlarına girmiyorum bile. En düşük bileti 100 lira yap stad full çeksin.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Abou ve Cenk ile su an 9 kişiyiz

Çevrimiçi tolga1903

Çevrimiçi Necmi

Bu kayserinin transfer yasağı vardı değilmi

Çevrimiçi tolga1903

Son gün kalktı yasağı kartal'ı falan aldılar bizden

Çevrimiçi levitate

son gün kalktı aldılar birilerini

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi sEuL

3 donem transfer yasagi vardi ama son gun kaldirildi. Gecen haftada teknik direktorlerini kaybettiler.

Etiketler: