5. Hafta Trabzonspor 3-0 Beşiktaş
5. Hafta Trabzonspor 3-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|5. Hafta Trabzonspor 3-0 Beşiktaş Tarih : 17.09.2023 Saat : 20:00 Stadyum : Papara Park Hakemler : Volkan Bayarslan - Serkan Çimen - Deniz Caner Özaral - Tugay Kaan Numanoğlu

0 Üye ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

5. Hafta Trabzonspor 3-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 11969 defa] 5. Hafta Trabzonspor 3-0 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Ediyor ya zaten bırakmıyor bırakmayacakta meydana çıkanlarda biliyor bırakmayacağını
Bir şey yapacak olan geçen seçim gelir yapardı kimseyi kahraman yapacak halim yok
Hocada kredisini bitirdi 4 maçta 5 puan kayıpla ya seri yapacak ya kapı orada
dostum geçen senede iddalı bir takım aldı sonra beş maçta bitirdi veda ettik ama peşinden seri yakalayınca en büyük şenol dediniz şampiyonluğu şenol verdi dediğimizde bize saldırıyordunuz ispatlıyorduk yerimizi puanımızı koyuyorduk ortaya bak bu takım diğer maçlar önemli değil yensede farketmiyor erteleme maçı olmasa adanayada yenilecekti bu gün sekiz puan farkı konuşacaktık beş haftada ve şampiyonluğa veda etmiş olacaktık biraz gecikti ertelenince adana maçı ondan sonra isterse yirmi maçlık seri yapsın bir önemi kalmıyor

Çevrimiçi Talisca1903

olsun bana çebicide diyorlar zaten daha öncede fo cu diyorlardı
Ama ben Şenolcuyum bak üzerime alırım sorun yok 😉
Ama mevzu Beşiktaş olunca 4 maçta 5 puan kaybetti kredisi felan kalmadı ya seri yapacak ya da kapı orada

Çevrimiçi Talisca1903

dostum geçen senede iddalı bir takım aldı sonra beş maçta bitirdi veda ettik ama peşinden seri yakalayınca en büyük şenol dediniz şampiyonluğu şenol verdi dediğimizde bize saldırıyordunuz ispatlıyorduk yerimizi puanımızı koyuyorduk ortaya bak bu takım diğer maçlar önemli değil yensede farketmiyor erteleme maçı olmasa adanayada yenilecekti bu gün sekiz puan farkı konuşacaktık beş haftada ve şampiyonluğa veda etmiş olacaktık biraz gecikti ertelenince adana maçı ondan sonra isterse yirmi maçlık seri yapsın bir önemi kalmıyor
seri yapacak yolu yok şu maç yaptıklarının izahı da yok neyi savunacağım ağır saçmaladı

Çevrimiçi Necmi

Ama ben Şenolcuyum bak üzerime alırım sorun yok 😉
Ama mevzu Beşiktaş olunca 4 maçta 5 puan kaybetti kredisi felan kalmadı ya seri yapacak ya da kapı orada
yatıp kalkıp adana maçının ertelendiğine dua etsin yoksa kayıp sekiz puan olacaktı ve veda etmiş olacaktık ondan sonra bütün seriler olsa ne olur ha ertelendi ama başımıza yine gelecek bu
Geçen senede şenol şampiyonluğu böyle verdi siz şu kadar ortalama tutturdu deyip durdunuz üçüncü olduk yemişim ortalamasını bana ortalama değil alması gereken maçlarda saçmalamaması lazım bu adam her zaman avrupa maçlarına ligi rehin eder her avrupa maçı öncesi saçma sapan kadroyla çıkar şimdi kulübede oturttuğu adamlar var ya hani hazır değil dedikleriniz perşembe çıkar oynarlar bunları şenolla çok yaşadık iki şampiyonluk bıraktık onun avrupada kendini gösterip milli takıma kapağı atması için

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Mendy yi çok beğendim.
Topu kazanıp hemen eveleyip gevelemeden ileri doğru pas atıyor.

Çevrimiçi Necmi

seri yapacak yolu yok şu maç yaptıklarının izahı da yok neyi savunacağım ağır saçmaladı
sen saçmaladı diyorsun ben böyle çıkacağına emindim ama bak sana birşey daha diyeceğim rebiçi bu saçma kadrolarda neden oynatıyor biliyormusun gözden düşüp tukaka olsun diye çünkü orda cenki oynatacak önce taraftarın çenesini kapatıyor bak rebiçi hiç sağlam kadroyla oynatmadı hep sıkıntılı kadroda forma verdi tek başına başı kesik tavuk gibi debeleniyor taraftarda şenolun istediğini yapıyor rebiçe sallamaya başladı arkasında onur forvette egoist tek derdi kendini göstermek olan cenkle oynuyor ne pas alabiliyor ne verkaç yapabiliyor rebiçin yanına bile gelmiyorlar ve rebiç şenol tarafından yeniyor bunu daha önce başka oyuncularada yaptı bunları ts dede yaptı o yüzden sevmiyorlar şenolu

Çevrimdışı Ravenman

Ben Demir Ege ve Semih'in artįk forma.ṣansı bulacağına inanmiyorum.

Birisi hep kulübede, diğeri kadroya bile g8rmiyor.

10 tane sakat bile olsa yine Baktiyar Necip ve Tayfur oynayacak.

Bu kışın her ikisinin Anadolu külüplerine bedava kiralama rutini başlayacak ve artık daha görmeyiz.

Sorsalar 'ya bunlar zaten ilk 11 oyuncusu değildi boşver yaaaa' diyecekler.

Herşey çok güzel olacak.

(...)

Çevrimdışı Ravenman

Çok uzatmadan problemi kendimce aciklamak istiyorum. Teknik direktörlük elindeki oyuncu grubundan maksimum verim alma sanatıdır. Oyuncu grubu 2 şekilde olusuyor, birinci grup teknik direktorler takimları zengin oldugu icin 'kafalarındaki taktik plan' icin dogru oyunculari fiyatina bakmadan transfer ediyor, bu daha kolay olan hocalık bana göre. İkinci grup teknik direktorler once eldeki oyuncu malzemesini taniyip ona gore taktik olusturuyor. Bizim paramiz olmadigi icin bize ne lazım? Takımdaki oyuncularin teknik taktik becerisini iyi analiz edecek ve buna uygun kadro muhendisligi yapacak hoca lazım. Tamam şimdi sahaya çıkan 11e bakalım ve analiz edelim. Orta saha merkezindeki 3 oyuncun dikine topla gidebilecek adam eksiltebilecek (gomezin arkasındaki sosa) olmadigi icin top kanatlara gidiyor. Top kanada gittigi anda topa baskı olunca top bu sefer stoperlere donuyor. Senin oyun kurucun stoper. Stoper oyun kuramadiginda kaleye donuyor. Mesela ilk yarida bazı pozisyonlarda rebic sol cizgide müsaitti, topu ters kanada cevirecek ayak bulamadik. Sol kanatta yuzde yuz hazir olmayan rebicin arkasina birde onur koyunca sag kanadi sifirladik. Rakip rosier topla bulustugu anda alan daraltti ve buna cozumumuz yoktu.  Şimdi sorum şu; sen bu orta saha yapısıyla sezonu gecirme plani yapiyorsan neden tüm maddi imkanların ayaklari duzgun bir sag stopere harcanması konusunda baski yapmadin. Hadi diyelim bu stoper gelmedi o zaman neden bu orta sahadan vazgecip 10 numara transfer etmedin. Çok uzatmak istemiyorum, cok problem var, hepsini tek tek yazmaya kalkarsak sabah olur. Ben acikcası besiktasın rakibi olan bir takımda teknik direktor olarak sahaya cikmak isterdim. Onlem almasi cok kolay ne oynayacagi cok belli bir rakibim olurdu. Tek sikintim bireysel goller olurdu, aboubakar mucize yaratirsa gol yerdim yoksa yemezdim. Sonuc olarak yonetim hatali hoca da yonetim kadar hatalı. Maclarda olacak seylerin öngörülebilir oldugu dusunuyorum, transfer sezonu cok verimsiz gecti ve bunda hocanin da payi buyuk. Dusuncem budur.

+1903

Çevrimiçi Nartallo

Ağır bir yenilgi aldık...

Ondan daha ağırı nerdeyse şut atamadan maçı tamamladık.

Şenol Hoca'nın ilk 11 tercihi hatalıydı ama o ikinci golü amatör kaleci yemez, ayıptır.

Çevrimdışı KartalınGücü

Ağır bir yenilgi aldık...

Ondan daha ağırı nerdeyse şut atamadan maçı tamamladık.

Şenol Hoca'nın ilk 11 tercihi hatalıydı ama o ikinci golü amatör kaleci yemez, ayıptır.

Onu yemese başka yerdik rakip karşı karşıya kaçırdı direkten döndü vb.

Hoca saçmaladı net, Masuaku-Abou ile başlamalıydı, Pnur oynayacaksa Rosier yerine oynamalıydı önde Ghezzal oynamıyor ise Rosier in etkinliği zaten azalıyor. Necip yerine Onuachuyu tutması için Amartey veya sakat değilse Bailly oynayabilirdi. Haydi Necipi oynattın bari ortasahada Salih'i kes tempolu birisini koy oraya. Neredinden tutarsan tut elde kalıyor 2. Yarı Messiyi soksan 2-0 dan o moralle deplasmanda maç çevirmek imkansızdı.

Çevrimiçi Nartallo

Onu yemese başka yerdik rakip karşı karşıya kaçırdı direkten döndü vb.

Hoca saçmaladı net, Masuaku-Abou ile başlamalıydı, Pnur oynayacaksa Rosier yerine oynamalıydı önde Ghezzal oynamıyor ise Rosier in etkinliği zaten azalıyor. Necip yerine Onuachuyu tutması için Amartey veya sakat değilse Bailly oynayabilirdi. Haydi Necipi oynattın bari ortasahada Salih'i kes tempolu birisini koy oraya. Neredinden tutarsan tut elde kalıyor 2. Yarı Messiyi soksan 2-0 dan o moralle deplasmanda maç çevirmek imkansızdı.

Üç tane pozisyon verdik, üçü de gol oldu, kaç tane daha yiyecekti...

Duran toptan, dar açıdan öyle gol yemez iyi kaleci...

Çevrimdışı Sefa Kara

Çevrimiçi Samet Demir

Mertte düşüş var.
Her oyuncu her maç mükemmel olacak diye bir durum yok ki. Dün takım olarak kötüydük. %70 topla oynayıp kaleyi bulan ilk şutumuz 80. dakikalarda geliyorsa burada hiç bir oyuncu suçlu değildir.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Her oyuncu her maç mükemmel olacak diye bir durum yok ki. Dün takım olarak kötüydük. %70 topla oynayıp kaleyi bulan ilk şutumuz 80. dakikalarda geliyorsa burada hiç bir oyuncu suçlu değildir.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ama Mertte hakikaten bir düşüş var normalde çıkıp alacağı topları seyretmeye başladı

Çevrimdışı Unnamed

Golcü dediğin böyle olur

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimiçi Necmi

Ama Mertte hakikaten bir düşüş var normalde çıkıp alacağı topları seyretmeye başladı
topu rakip sahaya taşıyamadığın için sürekli kendi alanında sıtresle boğuşuyorsun üstelik kendi alanındayken savunma yapsan neysede iki stoper dışındakiler rakip alanda olunca o golleri yersin senin hoca neciple top çıkaramafığımızı sürekli kendi alanımızda paslaşıp rakibi davet ettiğimizi göremeyecek kadar kör hep böyle oynuyoruz üstümüze gelen rakip olunca kel göründü bize ts deplasmanında necip izletecekse ingiliz stoperi neden aldık kampda yedi bildiğim hazır değil vs muhabbetide yok adam kurtarıcı olarak mulekayı sürüyor sahaya masuaku oynayabiliyorsa neden sol bekte onurla başlıyorsun cenk hangi maç tek forvet oynayıp seni kurtardıda abu kulübede oturdu dakika 11 cenk nefes nefese koşamıyordu 11 dakikada biten oyuncuyu sahaya süremezsin heleki ts deplasmanında bunun durumunu göremediysen sen hoca falan değilsin rebiç sahada kaldığı sürece üç kişiyle boğuştu bunu bile göremedi yada oyuncunun ipini çekiyor daha öncede yaşadık bunları

Etiketler: