2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu
2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 489375 defa] 2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu sene beni de yanılttılar. En azından transfer yapar taraftarı sustururlar diyordum. Onu da beceremediler. Şimdi alamadıklarını açıkladıkları oyuncuları rakipler alsın da göreyim ben yönetimi. Ne kadar çabuk giderlerse bizim için o kadar iyi olur. Şimdiden tarihin en kötü başkanı ve yönetimi olmuş oldular benim gözümde. Umarım taraftar da anlar bu durumu.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Açıklama korkunç derecede skandal.yrn bir gün renklilerle biri bu oyuncuları alırsa senin aciklamani koyar rezillik 10 katı daha olur.
Daha ne kader rezil edeceksiniz koskoca camiayı derhal istifa edin

SM-A736B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı KartalınGücü

Çok ilginç, bu oyunculardan biri rakiplere giderse skandal açıklama.ilgilenmiyoruz de geç, alamadığın oyuncuyu neden översin resmi siteden?

Çevrimiçi Talisca1903

Alamıyoruz çok iyiler uğraştık olmadı denir mi yahu ilgilenmedik basının şişirmesi diye söyle  gitsin

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Talisca1903

ya Ramos şartmıydı lyanco iyiydi işte onana Ox alıp durma bir de talisca Çek olmadı genç sakatlık riski olmayan 10 numara tamamdı

Çok para harcadık hiç verim yok çünkü adamlar hazır değil fener full hazır adam aldı koydu oynatıyor bi 6. Resmî maça aynı kadro

Çevrimiçi Samet Ç

ya Ramos şartmıydı lyanco iyiydi işte onana Ox alıp durma bir de talisca Çek olmadı genç sakatlık riski olmayan 10 numara tamamdı

Çok para harcadık hiç verim yok çünkü adamlar hazır değil fener full hazır adam aldı koydu oynatıyor bi 6. Resmî maça aynı kadro
Kullanmayacağın oyuncuya 4.2 bonservis yedekte duracak Oxlade'e yıllık 3 milyon Necip'in mavi kartlısına 4 milyon bonservis verdik diyeceklerim bu kadar.

Çevrimiçi Talisca1903

Rebic onana Ox almayıp tek talisca yapacaktık

Sorsan Taliscaya paramı var ya yukarıdakilere gömülü bir 15-20 var

Emrecan Bulut transferinde de var bir dalga nedir abi hoca istememiş hiç kadroya giremiyor 200 bin euro az paramı attın gitti çöpe

Çevrimiçi tolga1903

Ramos'a da talisca'ya da çok sevindim bu arada. İnsanlar onana bahtiyar alacağına bunları al diyor ancak bu oyuncuların bonservis bedelleri hep vadeye yayılmış durumda yani bir anda ödenmeyecek o 4.2'ler falan harcama limitine takılırsın bu kadar yüksek rakamlara zaten. Ramos'a 7 talisca'ya 6 verecek bir babayiğit yok şu an bu kulüpte. Yönetimin yapacağı tek bir hamle var para ediyorken jackson muleka'dan kurtulmak hem bonservis açığını kapatırsın hem yerine biraz daha zekası olan katkı sağlayacak oyuncu bakarsın kalan sürede. He bu yönetim futbolcu falan satamaz ama beklenti işte bizdeki. Stoper diye tutturursa hoca oraya da takviye yaparlar gerekirse.

Çevrimiçi Samet Ç

Ramos'a da talisca'ya da çok sevindim bu arada. İnsanlar onana bahtiyar alacağına bunları al diyor ancak bu oyuncuların bonservis bedelleri hep vadeye yayılmış durumda yani bir anda ödenmeyecek o 4.2'ler falan harcama limitine takılırsın bu kadar yüksek rakamlara zaten. Ramos'a 7 talisca'ya 6 verecek bir babayiğit yok şu an bu kulüpte. Yönetimin yapacağı tek bir hamle var para ediyorken jackson muleka'dan kurtulmak hem bonservis açığını kapatırsın hem yerine biraz daha zekası olan katkı sağlayacak oyuncu bakarsın kalan sürede. He bu yönetim futbolcu falan satamaz ama beklenti işte bizdeki. Stoper diye tutturursa hoca oraya da takviye yaparlar gerekirse.
Boşuna para harcamaya gerek yok

Çevrimiçi tolga1903

Boşuna para harcamaya gerek yok

Bu da bakış açısı tabi ama hala karalar bağlamıyorum nedense takıma karşı. Şenol güneş artık şu onur bulut muleka vs birakip yeni transferleri doğru düzgün monte ederse takıma nedense umutluyum. Bakalım zaman ne gösterecek

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi gokhans

Ya şimdi düşünüyorumda, Sergen, o dönemki kadroya, bu yönetime, bu beceriksizliklere rağmen nasıl şampiyon yaptı bu takımı? hayret ediyorum.. En önemli oyuncun aboubakar'ı bile ellerinde tutamadılar.. Hakemlere, rakip camialara cevap veren, açıklama yapan hak koruyan sadece sergen vardı. Adam tek başına şampiyon yapmış. Şu an daha iyi anlıyorum..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı yaço58

onana amartey ox rebic gerek bile yoktu  planlama güzel yapılsaydı rashicayı aldın zaten free tadic free djiku çeksen hem oyuncular hazır olurdu hem çok farklı şeyler konuşuyor olurduk hücum mert rosi djiku colley masuaku amir gedson salih rashica tadic aboubakar yani şu kadroyu kurmak ne kadar zor olabilirdi cenk takıma döncek son eklemeler için bu zamanı beklerdin ama gittiler aldılar onana amartey ox rebic ne gerek vardı hala çözemiyorum stad sponsoru yokken biz oyıuncu için sponsor bekliyoruz biz çok iyi yönden bakıyoruz ama yetti rakipler deli gibi para harcarken bi iki nokta atışı ile çok farklı konumda olurduk yazıklar olsun bu hale getirenlere bizi

Çevrimiçi Talisca1903

Talisca felan artık bende istemiyorum zaten istediğimiz hiç bir şeyine yapamıyorlar
Şu Muleka YYÜ satıp Okereke alsınlar tamamdır

Çevrimdışı Onur Küçük

Talisca felan artık bende istemiyorum zaten istediğimiz hiç bir şeyine yapamıyorlar
Şu Muleka YYÜ satıp Okereke alsınlar tamamdır
Kronik sakat futbolcu arıyorlardır bence. Şunun şurasında yapacağın 3-4 nokta transferiydi. Git Hoca'ya danış o sana anlatsın neyi nasıl yapman gerektiğini. Ama olmaz kendileri yapacak, batırdıklarında da ihaleyi Hoca'ya yıkacaklar muhabirler aracılığıyla. Şenol Güneş, Tadic'i istememiş ondan transfer olmamış-mış.

Çevrimiçi Mehmet57

Talisca ve Ramos aciklamasi bir cok taraftari kizdirmis, sabrini tasirmis durumda. Ama gercekci olmak gerek, bazi konulara fazla duygusal bakiyoruz. Millet olarak zaten duygusaliz, basarisiz olmamizin sebeplerinden biri bu zaten.

Talisca ve Ramos'u alsaydik bu iki transferin ortalama yasi 33 olacakti, sezon icerisinde bu daha da yukselecekti. Bahsedilen paralari, oyuncu ne kadar iyi olursa olsun, bulundugumuz bu ekonomik durumda vermemiz aptalliktan baska bir sey olmazdi. Kulubun gelecegi ile kumar da olurdu.

Dunya futbolunda ekonomik sartlar el vermedigi icin transferden vazgecen ilk ve tek kulup biz degiliz. Dunyanin her yerinde bu oluyor. Yonetim kotu olabilir, ama bence aciklama ile dogru olani yapti. Twitter (veya X)den para kazanan sayfalarin her defasinda populer olma adina one surdugu bu isimlerden kurtulmus olduk, camia en azindan bos beklentiye girmez.

Çevrimiçi Samet Demir

Talisca ve Ramos aciklamasi bir cok taraftari kizdirmis, sabrini tasirmis durumda. Ama gercekci olmak gerek, bazi konulara fazla duygusal bakiyoruz. Millet olarak zaten duygusaliz, basarisiz olmamizin sebeplerinden biri bu zaten.

Talisca ve Ramos'u alsaydik bu iki transferin ortalama yasi 33 olacakti, sezon icerisinde bu daha da yukselecekti. Bahsedilen paralari, oyuncu ne kadar iyi olursa olsun, bulundugumuz bu ekonomik durumda vermemiz aptalliktan baska bir sey olmazdi. Kulubun gelecegi ile kumar da olurdu.

Dunya futbolunda ekonomik sartlar el vermedigi icin transferden vazgecen ilk ve tek kulup biz degiliz. Dunyanin her yerinde bu oluyor. Yonetim kotu olabilir, ama bence aciklama ile dogru olani yapti. Twitter (veya X)den para kazanan sayfalarin her defasinda populer olma adina one surdugu bu isimlerden kurtulmus olduk, camia en azindan bos beklentiye girmez.
Transferden çekilme olayını net kısa öz yazarsın olur biter. Oyunculara ilgimiz oldu, maddi konulara
da anlaşamadığımız için transfer olumsuz sonuçlandı der bitirirsin. Övgüler v.s. Uzun uzadıya yazı yazılmış. Şimdi bu 2 oyuncudan her hangi birisini renkliler alıp bizim yazı ile transferi açıklasa ne yapacağız...

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı sefaköykartali

Gereksiz yere tartışıp birbirimizi kırmaya gerek yok. Şahsen Şenol Hocayı isteyen ve güvenen bir taraftar olarak bu basiretsiz yönetime ayar verecek, camiayı ve taraftarı kendine getirecek tek hoca Şenol hocaydı. Hala da böyle düşünüyorum. Eskiyi çok çabuk unutuyoruz. Bundan önceki yönetimde de son gün yetiştirilen transferleri unutmamak lazım. Elimizde ligin en iyi yerli ve yabancı forvetleri var. Kalemiz sağlam, beraber oynadığında maç kaybetmeyen bir orta saha üçlümüz var. Colley düşük beklentiyle geldi ama geldiğinden beri bence harika performans gösteriyor. Masuaku da öyle. İyi ve güven veren bir stoper ve yaratıcılık konusunda becerikli bir orta saha ile bu takım 2 haftaya yine taş gibi top oynar. 2 tane iyi transfere şampiyonluk yarışını sonuna kadar kovalarız. İsimlere takılıp karamsarlık yapmaya gerek yok, yönetime full baskı yapıp şu 2 transferi halletmemiz lazım.

Çevrimiçi Talisca1903

Gereksiz yere tartışıp birbirimizi kırmaya gerek yok. Şahsen Şenol Hocayı isteyen ve güvenen bir taraftar olarak bu basiretsiz yönetime ayar verecek, camiayı ve taraftarı kendine getirecek tek hoca Şenol hocaydı. Hala da böyle düşünüyorum. Eskiyi çok çabuk unutuyoruz. Bundan önceki yönetimde de son gün yetiştirilen transferleri unutmamak lazım. Elimizde ligin en iyi yerli ve yabancı forvetleri var. Kalemiz sağlam, beraber oynadığında maç kaybetmeyen bir orta saha üçlümüz var. Colley düşük beklentiyle geldi ama geldiğinden beri bence harika performans gösteriyor. Masuaku da öyle. İyi ve güven veren bir stoper ve yaratıcılık konusunda becerikli bir orta saha ile bu takım 2 haftaya yine taş gibi top oynar. 2 tane iyi transfere şampiyonluk yarışını sonuna kadar kovalarız. İsimlere takılıp karamsarlık yapmaya gerek yok, yönetime full baskı yapıp şu 2 transferi halletmemiz lazım.
çok kırılganız daha 21. hafta evet çok zayıf bir takıma puan kaptırdık evet hoca saçmaladı ama fb&gs ne oynuyor gerçekten Rebi Ve Ox olaya girene kadar da böyle bira ıkınacağız kanatsız oynuyoruz arkadaşlar sağ kanatimiz sağ bek sol kanadımız Muleka yahu el insaf Rashicadan ziyade Ox ve rebi biir de Cenk çok önemli bunlar skorer adam farkındaysanız skor sıkıntısı çekiyoruz

neler olmuş diye pendik maçının 2. yarısını da izledim yok baskı yemişiz felan pen6 hariç adamların pozisyon  yok
Yanisi geçen sene redmond ve cenk vardı Abounun yrdımcısı şimdi adam tek kaldı ve sen 6 resmii maçın 5 ni kazandın
yeni redmoon (ox) ve Cenkini( rebic) sahaya indirdiğinde bak nakalım neler oluyor

Çok şey kaçırıyorsunuz bu takımın skorerleri Redmond ve cenk yardımcısı Tayfur yok hatırlatayım Tayfuruda Bahtiyara yaz bitiit gitti Rashica yıda artı kabul et 5. hafta tsye patlayacaz o kadar söyleyeyim  keşke bu hafta ads maçı ertelenmeseydi

Bunları yazdım diye şimdi ben çok iyimser mi oldum Şampiyon olacağımızı söyledim diye yoksa bunları yaşamadık mı geçen sene?
Saygılar
[ Son Düzenleme: 22 Ağustos 2023, 12:22:26 Talisca1903 ]

Çevrimdışı Onur Küçük

Dogrulari soylemektede fayda var. Kadro bazilari tarafindan bahsedildigi kadar kotu degil. Tam aksine, gecen sezon VI'nin elinde olan kadrodan cok daha guclu. Senin solbekin ligin en iyi solbeki, defansin gobeginde senelerdir PL ve Serie A gormus iki azman var. Orta sahanda istatistiksel olarak ligin en iyi orta sahalarindan biri oynuyor Amir isminde. Liverpool'un sampiyonluk sezonunda kilit isimlerinden biri var orta sahanda, keza sag kanatinda Gs'nin sampiyonlugunda kilit rol oynamis biri var.  Sol kanatinda Milan'dan gelmis, Hirvat milli takim oyuncusu var. Orta sahanda Gedson var.

Pendik'i yenmek icin Ramos ve Talisca gerekmiyor. Macta olanlardan ziyade burda elestiri oklari Senol Gunes'e de odaklanmali.
Biz bitik futbolcuları ederinden çok yüksek fiyatından aldık. Amartey'i en tepe döneminde hatırlıyorsun. Bana son dönemindeki performansını anlatmalısın. Anlatmaya da gerek yok sahada görüyoruz. Hoca stoperde oynatıyor ama stoper özellikleri yetersiz daha çok 6 numara özellikleri taşıyor.  Hoca'yı burada eleştireceksek neden Amartey'i stoper oynattığı konusunda eleştirebiliriz. Onana'yı saymıyorum geri kalan futbolcular son Rashica transferi hariç geç transfer edilen(Rashica da keza öyle)   son senelerini sakatlıklarla boğuşarak geçirmiş eski performanslarından çok uzak muallakta olan oyuncular. Chamberlain kağıt üstünde iyi isim. Peki son senelerindeki performansı nedir Amartey'de olduğu gibi? Sen bu futbolcuyu ne zaman transfer ettin? Chamberlain bizim aradığımız oyuncu muydu? Aynı soruları ilginçtir Rebic için de sorabilirsin. Chamberlain ile Rebic evet kağıt üstünde iyi isimler ama kağıt üstünde bu ikisi kadar güçlü olmayan Rashica'nın bu 2 isimden daha iyi performans göstermesi daha olası. 

Pendik maçı için elbette Hoca da eleştirilebilir. Amir'i çıkardığı için eleştiriyoruz. Amir'i çıkarmasa Gedson'u çıkaracak bu sefer de Gedson'u çıkardığı için eleştirecektik. Bana göre Hoca'nın Pendik maçında hatası oyuna Necip'i sokmamasıydı. Necip'i oyuna soksa bu sefer de torpilli Necip oyuna girdi yeni transferleri oynatmıyor olacaktı. Rebic, Chamberlain gibi transferlerin hazır hale gelmesi en az 7-8 haftayı bulur. Rashica, Bahtiyar bunlar daha erken adapte olur onları ayrı tutuyorum. Rotasyonumuz yetersiz şu an. Bunun nedeni de Hoca değil.

Çevrimiçi Talisca1903

Geçenlerde 25 yıl yazmıştın bugün 20ye güncellemişsin ama sen onu 10 yap.
15 olsun senin gönlün olsun güzel kardeşim mutlu oldun mu? Bu seni memnun eder mi?

Çevrimdışı Onur Küçük

Yav abi Allahını seversen ben ne diyorum sen ne diyorsun. Bende VI ve Ck'dan memnun değilim zaten.

Ana problem yönetim. Siz hala alt sekmelerle uğraşıyorsunuz.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben de zaten dikkat edersen o mesajın sonuna şunu yazdım '' Tabii ki burada en başta sorumlu bu kişiyi o göreve getiren ona bu yetkileri veren yönetim. Nasıl ki son Pendik maçında asıl sorumlu o yan hakem değil de federasyonsa burada da asıl sorumlu Ceyhun Kazancı değil onu bu göreve getirip ona bu yetkileri veren '' 

Çevrimdışı Karabay

15 olsun senin gönlün olsun güzel kardeşim mutlu oldun mu? Bu seni memnun eder mi?
Etmez. 15 de kurtarmaz 2009 şampiyonluğu var.

Çevrimiçi Samet Ç

Etiketler: