Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 267 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6293036 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ahmetx

benim öngörüm
kaba inşaat yeni açık arka hariç şubat-mart,
yeni açık arka nisan-mayıs,
çatı kurulum başlangıç şubat-mart
çatı kurulum bitiş mayıs-haziran
çatı örtüsü bitiş ağustos,
drenaj-hibrit çim başlangıç mayıs-haziran
drenaj-hibrit çim bitiş ağustos

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmet türker

İf else abinin yaptığı kadar profesyonel olmadı ama görün istedim.. Bence bu hızla sıcak para ve hava şartlarından dolayı çok aksama olmazsa yeni açık arka kısım hariç kaba inşaat yıl sonu biter...

gayet güzel olmuş emeğine sağlık kardeşim. :)

Çevrimdışı Efe

yol çıkış tüneline yönlendirilmiş gibi görünüyor kırmız oktaki rampa devamı sanki kazılmış :alala:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı asi_kartal

1 2 saat önce çektim amatörce ama idare eder  :)
[ Son Düzenleme: 15 Ekim 2014, 19:07:50 asi_kartal ]
BEŞİKTAŞ için bir şeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!

:uhohu: :ishock:

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı KUMANOVALI

@asi_kartal
fotolar için teşekkürler

ayrıca
obitaş kapalı tarafını tek seferde betonlarsa show olur   :evillol: :evillol:
BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı FARUK

@asi_kartal hocam elinize sağlık çok güzel fotolar oldukça net

rampanın eski açıktaki yırtığa yönlendirildiği net görünüyor
ayrıca çiçekler 2. loca tavanı için kalıplamaya başlamış :)

Çevrimdışı FARUK

hocam siz foto çekerken eski açıktaki köşe yırtıktan araç girip çıktığını gördünüz mü @asi_kartal

Çevrimdışı manyak1903

enterasan bir haber
ingiltereye hayatımda gitmedim

ama gidenlerden duyduğum
dünyada ki en pahalı ülkelerden birisi

normal yani...
ülkenin içini bilemem ama bilet fiyatları pahalı değil bana göre.

1000 pound bizdeki 1000 lira demek lazım.türk lirasına çevirdiğin zaman pahalı geliyor.pahalı olsa 60 binlik stat dolmaz her zaman.

orada 1 kazanan burada 3 harcıyor , biz burada 1 kazanıp orada 3 te 1 harcayabildiğimiz için pahalı  ülke bize göre :s20:

Biri beni aldatırsa yazıklar olsun ona; iki kez aldatırsa yazıklar olsun bana

Bilmek istiyorsan bilmediğine inanmalısın

11 Aralık Perşembe Fulya Davası

Çevrimdışı ahmet türker

@asi kartal fotoların harika ,teşekkürler kardeşim. :) :ok:

Çevrimdışı izorlu85

asi_kartalın fotoları tugralı

[eklenti yönetici tarafından silindi]
SS Arena (Süleyman SEBA Arena)

Çevrimdışı izorlu85

Çevrimdışı ahmet türker

ülkenin içini bilemem ama bilet fiyatları pahalı değil bana göre.

1000 pound bizdeki 1000 lira demek lazım.türk lirasına çevirdiğin zaman pahalı geliyor.pahalı olsa 60 binlik stat dolmaz her zaman.

orada 1 kazanan burada 3 harcıyor , biz burada 1 kazanıp orada 3 te 1 harcayabildiğimiz için pahalı  ülke bize göre :s20:
bir sezonluk kombine için 850 liraya pahalı demek ne kadar doğrudur bilemiyorum. :)  :alala:

Çevrimdışı Cenk Mert İnanç

şu anda stadın kabası bitmediği için yoldan geçen herkes rahat rahat foto çekebiliyor.

Yakında kaba bitecek ve bir anlamda bizimde fotoğraf çekmekte ve almakta ki sıkıntılarımız başlayacak. Hoş şimdi yükselse de hiç göremesek o da ayrı konu ama ...

Bunun için forumun bir önerisi var mı?

Kaba bittikten sonra konacak kameradanda detayları pek seçemeyeceğimizi düşünüyorum.Özellikle Mustafanın fotolarında her detay en ince ayrıntısına kadar görünüyor.

Ne yapılabilir ?

Veya @bjk_mabet e ne gibi öneriler sunabiliriz.

Çevrimiçi Necmi

Allah pasoligden sorumlu kişilerin belasını versin kaç saattir sıradayız sistem ağrızalı diyolar yazık
Ankara passoligle tanıştı  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı asi_kartal

izorlu85 saoalasın ben beceremedim direk attım foruma :D

Faruk hocam kepçe çalışma yapıyordu dikkat etmedim ama geçmedi sanki.

Önemli değil arkadaşlar doya doya bakın mustafa bu aralar yoktu benimde biraz zamanım vardı onuda böyle değerlendirdik..
BEŞİKTAŞ için bir şeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!

:uhohu: :ishock:

Çevrimdışı izorlu85

Çevrimdışı ahmet türker

benim öngörüm
kaba inşaat yeni açık arka hariç şubat-mart,
yeni açık arka nisan-mayıs,
çatı kurulum başlangıç şubat-mart
çatı kurulum bitiş mayıs-haziran
çatı örtüsü bitiş ağustos,
drenaj-hibrit çim başlangıç mayıs-haziran
drenaj-hibrit çim bitiş ağustos
en kötü ihtimalle böylede olsa yeterli ,yeni sezonda maçlar burada oynanır . aslında senin hesabına göre kendimizi hazırlarsak önce daha önce bittiğinde seviniriz değerli kardeşim. :)

Çevrimdışı ahmetx

bence bilet fiyatlarını karşılaştırırken ülkelerin değil şehirlerin gayri safi milli hasılasını göz önüne alsınlar.

Çevrimdışı ahmetx

en kötü ihtimalle böylede olsa yeterli ,yeni sezonda maçlar burada oynanır . aslında senin hesabına göre kendimizi hazırlarsak önce daha önce bittiğinde seviniriz değerli kardeşim. :)
ben kendimi ağustosa hazırladım Ahmet abi. :tabe:

Çevrimiçi Necmi

1 2 saat önce çektim amatörce ama idare eder  :)
bu hızlı resim lingini yanlış veriyorsunuz tıklayınca hızlı resim sayfasına gidiyor birde foruma direk yüklemek varken neden ikinci bir siteye yükleyip uğraşıyorsunuz  :alala:
resimler bu şekilde yüklenince beşiktaş arena filigranı çıkmıyor resimleri burdan alıyorlar sonra kendileri çekmiş gibi lanse edip bizim izinsiz kullandığımızı söylüyorlar :D
resimler için ellerine sağlık :ok: @asi_kartal

Çevrimdışı ahmetx

Ankara passoligle tanıştı  :kop: :kop: :kop:
ben pek sorun yaşamadım galiba sorun plastik bilet alırken olacak  :alala:

Çevrimdışı ahmet türker

ben kendimi ağustosa hazırladım Ahmet abi. :tabe:
en iyisini yapıyorsun,hiç olmazsa hayal kırıklığına uğramazsın kardeşim. :)

Çevrimdışı izorlu85

izorlu85 saoalasın ben beceremedim direk attım foruma :D

Faruk hocam kepçe çalışma yapıyordu dikkat etmedim ama geçmedi sanki.

Önemli değil arkadaşlar doya doya bakın mustafa bu aralar yoktu benimde biraz zamanım vardı onuda böyle değerlendirdik..

asıl sen saol kardeşim ben klavye silahsörlüğü yaptım asıl sen savaştın o fotolar için  :D :D

Çevrimdışı ahmetx

@izorlu85 sana da teşekkürler bizi büyük dertten kurtardın.bu arada üstündeki beyaz forma gelmiş geçmiş en güzel beyaz formamız. :biggrinking: