19. Hafta Konyaspor 1-2 Beşiktaş
19. Hafta Konyaspor 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|19. Hafta Konyaspor 1-2 Beşiktaş Tarih : 14.01.2023 Saat : 16:00 Stadyum : Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakemler : Abdulkadir Bitigen - Ceyhun Sesigüzel - İbrahim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19. Hafta Konyaspor 1-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7412 defa] 19. Hafta Konyaspor 1-2 Beşiktaş

Çevrimiçi COB

Rezil oynayarak 3 puan. Hatta 3 puandan fazlası.

Çevrimiçi Talisca1903

konyayı zor yenince josef mutluluktan ağlayınca neler oluyordu hatırladınız mı  :ok: :ok: :ok:

Çevrimiçi murat baltacı

Gedson ve cenk gerisi (...) hele muleka direk kirala direk İstanbul'a bile getirme Mert için seviniyorum hoca ve Beşiktaş'ım için üzülüyorum bu oyun bu kondisyon bizi götürmez
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı tuncaboylu

Çok önemli bir galibiyet, helal olsun.

Çevrimiçi Samet Ç

3 puandan daha fazlası umarım transfer işini çabuk hallederler en azından Abu ve orta saha işini.

Çevrimiçi murat baltacı

Bu maç dönüm maçı olacaksa en az beş adam akıllı takviye lazım
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

açtım maçı
takım senin bu aksiyonunu bekliyormuş 😂 seni küstürmeyi göze alamadılar

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Talisca1903

takım senin bu aksiyonunu bekliyormuş 😂 seni küstürmeyi göze alamadılar
vallahi abi 86 da açtım dayanamadım yendiğimize bile inanamıyorum :busted_cop: :busted_cop: :busted_cop:

Çevrimiçi Necmi

En keyifliside son saniye golüyle kazanmak

Çevrimdışı tuncaboylu

Rezil oynayarak 3 puan. Hatta 3 puandan fazlası.
Çok daha fazlası. Bu tip maçlar şampiyonluk getirir.

Çevrimdışı Sinan23

78 de bir pozisyon oldu. Bosver dedim son dakika atcaz. Bu maç ilk yarı 3 ikinci yarı 4 dakika uzatan hakeme 3×4 kere girsin. Dele yi de gondermeyeceksek son 20 dakika içeride olmalı.

Çevrimiçi tolga1903

Mert'e de gelsin bu galibiyet. Kasımpaşa maçını neredeyse tek başına aldı bu maçta tamam saçmalıktı yaptığı ama onun haricinde yine kusursuzdu bence. Abi allah için şu takıma iyi bir kanat oyuncusu bir santrafor ve ofansif orta saha alın stoperi falan bir şekilde kotarırız ama bu mevkiler boş bildigin boş redmond nkudu ikisi de sol kanat oyuncusu sağ kanat boş, cenk harici santrafor yok takımda bu mulekaya falan güvenip yola çıkılmaz yapmayın, takımdaki tek ofansif orta saha 90'da oyuna giriyor düşünmüyor işte gönderin şunu bir de oraya oyuncu bulun

Çevrimiçi Samet Demir

En keyifliside son saniye golüyle kazanmak
Abi sadist misin ya. Can çekiştim evde :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı caner.eryigit

9 oyuncu değişti 4 dk uzatma verdi müptezel hakem...
Çok şükür kayseriyi yen havaya gir

Çevrimiçi levitate

gs böyle böyle seri yaptı işte, bizim de bir yerden başlamamız lazım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

78 de bir pozisyon oldu. Bosver dedim son dakika atcaz. Bu maç ilk yarı 3 ikinci yarı 4 dakika uzatan hakeme 3×4 kere girsin. Dele yi de gondermeyeceksek son 20 dakika içeride olmalı.
yok yok hemen göndersinler yarım yamalak adamlar direkten döndük Abou boupendza alalım hiç eveleyip gevelemeden ozan felanda hoca kim istiyorsa gelsinn karışmıyorum artık gelsin kim gelecekse yaşlandım ben

Çevrimiçi Talisca1903

gs böyle böyle seri yaptı işte, bizim de bir yerden başlamamız lazım
hakem felan antalya sivas istanbul kör topal kazandı iblisler biz yolumuza bakalım haydı ABOU çabuk

Çevrimiçi tolga1903

Rosier çok kötü yalnız açık ve net takımın en kötüsüydü ne ofansta herhangi bir etkinliği var ne defansta düzgün duruyor yani adamlar o bomboş geldiklerinde bir iki tane atsa bitmişti bugün lig. Valerian ismael bir bitirdi bu adamın hücum etkinliğini o gün bu gündür çıkmıyor hücuma bu adam ligin en iyi ofansif bekiydi. Yani senol gunes yerine oyuncu isterse şaşırmam rosier'in.

Çevrimiçi Talisca1903

Rosier çok kötü yalnız açık ve net takımın en kötüsüydü ne ofansta herhangi bir etkinliği var ne defansta düzgün duruyor yani adamlar o bomboş geldiklerinde bir iki tane atsa bitmişti bugün lig. Valerian ismael bir bitirdi bu adamın hücum etkinliğini o gün bu gündür çıkmıyor hücuma bu adam ligin en iyi ofansif bekiydi. Yani senol gunes yerine oyuncu isterse şaşırmam rosier'in.
hoca artık kimi istiyorsa alsınlar yapacak bir şey yok yoksa 2. yarı geçmez bu adamlarla Redmond da biraz bozdu Rosieri Raşitini arıyor resmen

Çevrimiçi COB

Oyunculara bir moral ve kendine güven enjeksiyonu oldu bu maç, o açıdan 3 puandan çok daha fazlası. Saçma sapan yenilen golden son dakikada maçı çeviren gole, aslında tam ihtiyacımız olan buydu. Güzel bir boost'tan sonra önümüze bakalım, kimse aldanmasın bu takıma 5 A class futbolcu ve onların oluşturacağı uyum lazım.

Çevrimdışı sozkul

vallahi abi 86 da açtım dayanamadım yendiğimize bile inanamıyorum :busted_cop: :busted_cop: :busted_cop:

Ben 90+3 de sinirlendim kapattım. 😀

Çevrimiçi COB

Redmond kadar takımdan kopuk oynayan futbolcu yok. Sahada dolaşıp dolaşıp duruyor. Halı saha oyuncusu gibi. Birde bunu Premier Lig'den transfer ettik.

Çevrimdışı sozkul

Abi sadist misin ya. Can çekiştim evde :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mazoşist o

Çevrimiçi tolga1903

hoca artık kimi istiyorsa alsınlar yapacak bir şey yok yoksa 2. yarı geçmez bu adamlarla Redmond da biraz bozdu Rosieri Raşitini arıyor resmen

Raşit yok abi yok gibi değerlendirip ona göre hamle yapmak lazım. Yani rosier ghezzal olmadan böyle oynayıp duracaksa ızdırap olur bize daha çok fazla maç. Dele meselesi var bir de hoca neyi bekliyor acaba aksiyon almak için transfer sezonu başladı malum oynatmayacaksa transfer istemeli ofansif orta sahaya

Etiketler: