16. Hafta Beşiktaş 1-0 Adana Demirspor
16. Hafta Beşiktaş 1-0 Adana Demirspor

Beşiktaş Forum|16. Hafta Beşiktaş 1-0 Adana Demirspor Tarih : 29.12.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali Şansalan - Mehmet Kısal - Kamil Çetin - Kadir Sağlam VAR : Mustafa

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16. Hafta Beşiktaş 1-0 Adana Demirspor  [Okunma sayısı 5489 defa] 16. Hafta Beşiktaş 1-0 Adana Demirspor

Çevrimiçi Talisca1903

mulekayı ıslak odunla dövmek lazım yeni girmişsin hiç basmadan maçı bitirdin

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu oyunla mı biz şampiyon olacağız?

Çevrimiçi sEuL

1 aylik dunya kupasi arasinda takima ogretilen sey - ayaginiza gelen her topu rakip sahaya sisirin.

Çevrimiçi tolga1903

İyi 3 puan gördük dünya gözüyle tebrikler takım

Çevrimiçi sEuL

Bu oyunla mı biz şampiyon olacağız?

Olur mu canim, SG ile ucuyoruz kaciyoruz. Kotu oyun varsada eger bu kesinlikle oyuncularin kotu olmasindandir. Yoksa taktik super, set oyunumuz yoktu VI doneminde - simdi set oyunlarimizda muhtesem. Ucuyoruz kaciyoruz Senol Gunes oleyyy

Çevrimiçi Talisca1903

gayet iyi oynadık son dakikalarda oluşan panik normal karşılanabilir.Bu maçtan çıkarılacak çok ders var

Salih ten olmaz
Kevin (...) vazgeçilmez
tayfur orta sahaya yazılır diyeceğim rosier gitti sağa geçer atiaba yada nejip gedson josef 3 lüsü olmalı
ağ kanat yok yapacak birşeyde yok mecburen cenk oynayacak

Çevrimiçi Talisca1903

son paslarda biraz akıl koysak 3-4 olmuştu gayet iyi gidiyoruz raşit dönene kadar böyle sürüp gidecek önemli olan 3 puan aldık geçtik bu kadar art niyetli bir hakeme rağmen

Çevrimiçi Talisca1903

milet burada salihi futbol oynuyor sanıyor kocaman bir delik vallahi billahi bitik dediğimiz Ozzy bundan 100 kat iyiydi gördüğüm en kötü orta saha kesinlikle yedek bile olamaz Allahtan hoca tam zamanında müdahale edip tayfuru koydu yerine de koca boşluğu kapattı

Çevrimiçi tolga1903

Takımın en iyileri gözden çıkarılan masuaku ve kalecimiz mert. Mert özellikle nazar değmesin hiç umudum yoktu ama formunu kazanıyo yavaş yavaş ersin kusura bakmayacak net olarak mağlup oldu bu yarışta.

Masuaku ise oyuna kendini verince cidden fark yaratan bir oyuncu baskı anında eğer aklında pas yoksa asla top kaybetmiyor bir şekilde sıyrılıp boştaki arkadaşına nokta pas atıyor kesinlikle baskı yediginde pasla çıkmaması lazım bu meziyetle yoksa ts maçındaki gibi saçmalayabiliyor.

Takımdan hala umudum yok hiç kazanma alışkanlığı edinecek gibi bir takım değil bu tek istediğim avrupa potasında kalmak yoksa bu takım şampiyonluk falan yok yani
[ Son Düzenleme: 29 Aralık 2022, 22:28:25 tolga1903 ]

Çevrimiçi Talisca1903

kazanma alışkanlığını edinmemiz gerekiyor devreye kadar inşallah 3 puan alarak devam ederiz

Çevrimiçi Talisca1903

Şenol Güneş: "Nedense Beşiktaş üstünde daha çok transfer yazılıp çiziliyor ama benim beyanım olmadı. Takımın başarısına katkı yapacak oyuncularla çalışacağız. Bir dedikodu ortamı oluşturmak doğru değil. Hoca bunu alacak, bunu bırakacak... Beşiktaş taraftarı tuzağa düşmesin."

biraz sakin mi kalsak hocanın beyanı ortada

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol Güneş: "Nedense Beşiktaş üstünde daha çok transfer yazılıp çiziliyor ama benim beyanım olmadı. Takımın başarısına katkı yapacak oyuncularla çalışacağız. Bir dedikodu ortamı oluşturmak doğru değil. Hoca bunu alacak, bunu bırakacak... Beşiktaş taraftarı tuzağa düşmesin."

biraz sakin mi kalsak hocanın beyanı ortada

Daha geldiği ilk gün futbolcuları topun ağzına koyarsa bir sürü spekülasyon olur tabi. Defansdan memnun değilim diyen, herşeyi gazetecilerle paylaşan, her antrenmana gazetecileri içeriye sokan ben değilim.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

defansta sıkıntı var demek başka isim vermek başka adamı söylemediği şeylerden asıp kesiyoruz.Adam sağ bek sol bek stoper istiyorum dedi mi ben hatırlamıyorum medya yazıyor biz arkasından yürüyüp yorum yapıyoruz

tek kelimeyle kesti işte dedikoduları bundan sonra yapılacak yorumlar hocanın ağzından çıkmadan yapırsa art niyetli olur yalan olur

Çevrimiçi Talisca1903

Daha geldiği ilk gün futbolcuları topun ağzına koyarsa bir sürü spekülasyon olur tabi. Defansdan memnun değilim diyen, herşeyi gazetecilerle paylaşan, her antrenmana gazetecileri içeriye sokan ben değilim.

Şenol Güneş: "Gücümüz, umudumuz ve inancımız var."
futbolcuları topun ağzına koyan hoca yorumuna pek benzemiyor :icool:

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol Güneş: "Gücümüz, umudumuz ve inancımız var."
futbolcuları topun ağzına koyan hoca yorumuna pek benzemiyor :icool:
Milli takımdayken maç sonu demeçleride aynıydı. Sonuç dünya kupasında kimimiz fransayı tuttu kimimizde arjantini. Karnım tok artık benim süslü süslü laflara. Hatta mümkünse çok konuşan hocada istemiyorum. İşini yapsın gerektiğinde konuşsun. Gazetecilere de fazla yüz vermesin.

VI zamanı takımın ne oynadığını az çok biliyorduk toplar ileriye şişirilip WV indirecek falan filan diyorduk. Şuan ne oynadığımız belli değil. Kaos futbolu hakim. Bugün yeteri kadar gördük bunu. (Sen görmemişsindir eminim) 3 pas organizasyonu yapamıyor takım. Topu alan defansa geri atıyor. Hocanın zorla oynattığı bek oyuncusu sayesinde 2 maçta 4 puan aldık. Maç kendi sahamızda olmasa puan bırakacağımızdan adım gibi emindim.

Şuan hocanın yaptığı tek olumlu haraket kaleye Merti alması. Başkada umutlu olabileceğim birşey yok.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Milli takımdayken maç sonu demeçleride aynıydı. Sonuç dünya kupasında kimimiz fransayı tuttu kimimizde arjantini. Karnım tok artık benim süslü süslü laflara. Hatta mümkünse çok konuşan hocada istemiyorum. İşini yapsın gerektiğinde konuşsun. Gazetecilere de fazla yüz vermesin.

VI zamanı takımın ne oynadığını az çok biliyorduk toplar ileriye şişirilip WV indirecek falan filan diyorduk. Şuan ne oynadığımız belli değil. Kaos futbolu hakim. Bugün yeteri kadar gördük bunu. (Sen görmemişsindir eminim) 3 pas organizasyonu yapamıyor takım. Topu alan defansa geri atıyor. Hocanın zorla oynattığı bek oyuncusu sayesinde 2 maçta 4 puan aldık. Maç kendi sahamızda olmasa puan bırakacağımızdan adım gibi emindim.

Şuan hocanın yaptığı tek olumlu haraket kaleye Merti alması. Başkada umutlu olabileceğim birşey yok.

kaos futbolu?
bak bakalım kaç pas yapmışsın istatistik paylaşmayı seviyorsun sen gayet anlaşılır dominant bir oyun oynadık geri pas olayının%90 ı sizin çok beğendiğiniz salihten çünkü gölge oyuncu gibi hiç aksiyon alamıyor
ileride az akıllı olsak 3-4 rahat atardık son paslarda bir telaş var çok beğendiğin VI tüm fikstürü harcadığı için beraberlik lüksü bile yok takımın sen umutlu olma takım iyiye gidiyor
bu takımın ister kabul et ister kabul etme % 60 ı olan ghezalı sakat sakat oynattıkları için (sırf koltuğunu korumak için) kullanamıyoruz sırf bu sebepten VI iıslak odunla dövmek gerek

Çevrimiçi Talisca1903

saiss &ghezzal devre arasına kadar oynamaz Şenol hoca tam iyileşmeden sürmez sahaya devre arsına kadar böyle devam edeceğiz yeterki 3 puan alalım

Çevrimiçi Samet Demir

kaos futbolu?
bak bakalım kaç pas yapmışsın istatistik paylaşmayı seviyorsun sen gayet anlaşılır dominant bir oyun oynadık geri pas olayının%90 ı sizin çok beğendiğiniz salihten çünkü gölge oyuncu gibi hiç aksiyon alamıyor
ileride az akıllı olsak 3-4 rahat atardık son paslarda bir telaş var çok beğendiğin VI tüm fikstürü harcadığı için beraberlik lüksü bile yok takımın sen umutlu olma takım iyiye gidiyor
bu takımın ister kabul et ister kabul etme % 60 ı olan ghezalı sakat sakat oynattıkları için (sırf koltuğunu korumak için) kullanamıyoruz sırf bu sebepten VI iıslak odunla dövmek gerek
Kaç pas yapmışız.. Önemli olan buysa maç sırasında Salihe neden laf ettin o zaman. Yav şunu bir geçin artık. Futbol değişti. Kimse kaç pas yaptığın ile ilgilenmez. Şu durumu bir tek TR'de biz öğrenemedik. Önemli olan topu en efektif biçimde kullanıp en kolay yoldan kaleye gitmek. Hiç mi dünya kupası maçını izlemedin. İspanya bolbol pas yaptıda ne oldu. Evine gönderdiler.

Kaç maç oldu Cenk kanatta olmuyor neden zorluyor hoca bunu yazsana. Redmondı beğenmediyse Tayfur var onu koysun kanata. Bütün takım Nkodounun ayağına baktık. Allahtan frikik golü attık yoksa daha çok beklerdik gol olsun diye.

Çevrimiçi Necmi

kaos futbolu?
maçtaydım bir atak yapıyoruz rakip ceza sahasındayız arkadaşa döndüm bu top merte kadar gider dedim üç pasda mertteydi top kendi sahamızdan top çıkaramadık top sen hangi maçı izledin kalede mert olmasa bu maç yenilmiştik en az beş top kurtardı üstelik adananın maç kazanma gibi isteği yoktu şenol geldiğinden beri cenk oynatacağım diye bizi eksik oynatıyor şu maç cenk ve nkoudouyu sahada tutan adam hoca falan değildir olan weghorsta oluyor

Çevrimiçi Necmi

iki senedir boşa demiyorum ersin kaleci falan değil diye mert varsa mert oynar bu akşam bizi ipten aldı artık kalede top tutabilen bir kalecimiz var kurtarmadan bahsetmiyorum iki eliyle uzanıp havadan gelen topu tutabilen kaleci var hasret kalmıştım 😂

Çevrimiçi Talisca1903

maçtaydım bir atak yapıyoruz rakip ceza sahasındayız arkadaşa döndüm bu top merte kadar gider dedim üç pasda mertteydi top kendi sahamızdan top çıkaramadık top sen hangi maçı izledin kalede mert olmasa bu maç yenilmiştik en az beş top kurtardı üstelik adananın maç kazanma gibi isteği yoktu şenol geldiğinden beri cenk oynatacağım diye bizi eksik oynatıyor şu maç cenk ve nkoudouyu sahada tutan adam hoca falan değildir olan weghorsta oluyor
kevin yerine kim oynayacak yahu çalım atabilen kanat mı var takımda ne kadar IQ süz de olsa hızlı ve çalım atabilen tek adam
Asıl eksiklik Salih’in oynaması hiç bir işe yaramıyor böylesi etkisiz orta saha olmaz ne güze kiralamıştık hiç. Geri almayacaktık
Hoca futbolcuları topun ağzına atıyor diyorsunuz kendi açıkladı kimsenin ismini vermediğini kalsın yada gitsin diye bu tez de çürüdü
Adana’nın kazanma isteği mi yoktu niye kardeş kulüp mü olduk Başkanları LCD kıran Adana yani
Takımdaki gol yüzdesi en yüksek adam Cenk aklı başında her hoca onu yazar ilk 11 e mesele topu kaleye sokmak olan bir oyunda
[ Son Düzenleme: 30 Aralık 2022, 06:54:22 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Talisca1903

Kaç pas yapmışız.. Önemli olan buysa maç sırasında Salihe neden laf ettin o zaman. Yav şunu bir geçin artık. Futbol değişti. Kimse kaç pas yaptığın ile ilgilenmez. Şu durumu bir tek TR'de biz öğrenemedik. Önemli olan topu en efektif biçimde kullanıp en kolay yoldan kaleye gitmek. Hiç mi dünya kupası maçını izlemedin. İspanya bolbol pas yaptıda ne oldu. Evine gönderdiler.

Kaç maç oldu Cenk kanatta olmuyor neden zorluyor hoca bunu yazsana. Redmondı beğenmediyse Tayfur var onu koysun kanata. Bütün takım Nkodounun ayağına baktık. Allahtan frikik golü attık yoksa daha çok beklerdik gol olsun diye.

yanındakine pas veremiyor Salih ondan beğenmiyorum rakibi yanından geçiyor hayalet gibi yaptığı olumlu ne var ki

Çevrimdışı kahyaoglueren

saiss &ghezzal devre arasına kadar oynamaz Şenol hoca tam iyileşmeden sürmez sahaya devre arsına kadar böyle devam edeceğiz yeterki 3 puan alalım
Devre arasında mola var falan mi zannediyorsun ?

Çevrimiçi Talisca1903

Devre arasında mola var falan mi zannediyorsun ?
evet mola var yahu transfer illa ki olacak  bu takıma o zaman daha bir çehresi değişicek hep bir negatiflik var nedir bu umutsuzluk

Etiketler: