11. Hafta Hatayspor 2-1 Beşiktaş
11. Hafta Hatayspor 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11. Hafta Hatayspor 2-1 Beşiktaş Tarih : 24.10.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Antakya Atatürk Stadyumu Hakemler : Kadir Sağlam - Serkan Olguncan - Samet Çavuş - Bahattin

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11. Hafta Hatayspor 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 8620 defa] 11. Hafta Hatayspor 2-1 Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

Söyle kardeşim ben demiştim diye söyle, neden demeyecekmişsin? Yüzlerine vur da bir daha boş şov yapmasın kimse sosyal medyada.
yahu son 6 sezonda 3 şampiyonluk almışız 2 si Şenol Güneş biri sergen hocamla tutturdular sistem modern futbol cart curt ne gerek var zaten var sistemimiz bizim buradan yürüyelim dedik ne eski kafalılığımız kaldı ne futbol cahilliğimiz geldiğimiz noktaya bak

Çevrimiçi murat baltacı

Bu saatten sonra hocayı gönderen yönetim kendi istafasini versin geçen sezon Trabzon'a bu sene fenere kıyak yaptılar bu kadar emek çöp oldu gidin₁ hepiniz
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi levitate

kardeşim ben haklı çıkmak istemiyorum 45 yaşındayım hepi topu kaç şampiyonluk gördük bu takım büyük takım tırıvırı adı sanı duyulmamış adamlara teslim edilemeyecek kadar büyük artı bu seneki kadro çok ama çok iyi yazık olacak şu ahir ömrümüzde kaç şampiyonluk daha görebileceğiz

yaani abi ne bileyim bunun kararını biz vermedik ya da taraftar kendi arasında bunun kavgasını bile yapamadı, yöneticiler arasında bir şey döndü bi anda geldi adam işte kararı veren kişi belli

bana ilginç birisi gibi geldi başarılı olmasını umdum ama olmadı yapacak bir şey yok
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı DieForYou1903

Beşiktaş, Hatayspor maçında 42 orta açtı. (8 isabet)
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi levitate

Takım lige fırtına gibi girdi ve herkesin hayranlığını da kazandı. Ancak daha sonra ne oldu da her şey tersine döndü anlamış değilim. Ligin başındaki hocayla şu anki hocanın aynı kişiler olmasının imkanı ihtimali yok. Aklım almıyor.

ankaragücü maçı sonrası bir şeyler oldu gibi, başak yenilgisini de çok hazmedemediler anlayamadım valla

maçlarda böyle küçük toparlanma emareleri oluyor sonra bi anda patlıyoruz çözemedim
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

yaani abi ne bileyim bunun kararını biz vermedik ya da taraftar kendi arasında bunun kavgasını bile yapamadı, yöneticiler arasında bir şey döndü bi anda geldi adam işte kararı veren kişi belli

bana ilginç birisi gibi geldi başarılı olmasını umdum ama olmadı yapacak bir şey yok
taraftarda suçlu takım berabere kalıyor çağırıp alkışlıyorlar takımı hocayı atak yapamamışsın %17 topla oynuyorsun bu neyin desteği büyük takımda olduğunu hissettireksin adamın ayakları titreyecek

Çevrimdışı autopsy

Takım lige fırtına gibi girdi ve herkesin hayranlığını da kazandı. Ancak daha sonra ne oldu da her şey tersine döndü anlamış değilim. Ligin başındaki hocayla şu anki hocanın aynı kişiler olmasının imkanı ihtimali yok. Aklım almıyor.

Adam aynı adam abi. Ben sana özetliyim olanı. Kayseri'yi güç bela yendik ve sonrasında tipik sezon başında lige fizik olarak hazır olmayan anadolu takımlarını hücum çeşitliliğiyle değil fiziksel olarak döverek kazandık. Takımlar oturmaya başladıkça da başı kesik tavuk gibi baskı yaparak maç kazanılmayacağı ortaya çıkmaya başladı. Bu adam burada kalsın, değil şampiyon olmak ilk 4 e dahi giremeyiz. Carlos Carvalhal dahil olmak üzere Beşiktaş'ta gördüğüm açık ara en kötü teknik direktör.

Çevrimiçi levitate

Söyle kardeşim ben demiştim diye söyle, neden demeyecekmişsin? Yüzlerine vur da bir daha boş şov yapmasın kimse sosyal medyada.

abi niye böyle agresif davranıyorsun anlamadım, alt tarafı bir görüş savunduk ve yanıldık yasak mı bu

illa bir şeyler diyeceğim tutamıyorum kendimi diyorsan buyur kaçan yok

Çevrimiçi Talisca1903

Adam aynı adam abi. Ben sana özetliyim olanı. Kayseri'yi güç bela yendik ve sonrasında tipik sezon başında lige fizik olarak hazır olmayan anadolu takımlarını hücum çeşitliliğiyle değil fiziksel olarak döverek kazandık. Takımlar oturmaya başladıkça da başı kesik tavuk gibi baskı yaparak maç kazanılmayacağı ortaya çıkmaya başladı. Bu adam burada kalsın, değil şampiyon olmak ilk 4 e dahi giremeyiz. Carlos Carvalhal dahil olmak üzere Beşiktaş'ta gördüğüm açık ara en kötü teknik direktör.
tam anlamıyla budur :claps: :claps:
 fizikle rakipleri boğacağız gibi argümanlarla hocayı güzellediler büyük takım böyle mi oynar hiç seti pas oyunu saha içi geometrisi olmaz mı demediler resmen camia akıl tutulması yaşadı

Çevrimiçi levitate

taraftarda suçlu takım berabere kalıyor çağırıp alkışlıyorlar takımı hocayı atak yapamamışsın %17 topla oynuyorsun bu neyin desteği büyük takımda olduğunu hissettireksin adamın ayakları titreyecek

e napsınlar abi ister istemez destek olmak istiyorlar yani kimse kulübün kötülüğünü istemiyor ki

Çevrimdışı Nazım Ar

Beşiktaş, Hatayspor maçında 42 orta açtı. (8 isabet)

Quaresma ile Caner açmışlardır, açtıran da Şenol hocadır kesin.

Çevrimdışı levent14

Valla onlar en azından iyi orta açıyordu

Çevrimiçi Talisca1903

e napsınlar abi ister istemez destek olmak istiyorlar yani kimse kulübün kötülüğünü istemiyor ki
destek böyle olmaz yetersize destek olunmaz bazen insana nerede olduğunu hissettirmen gerek

bu konuda nefretlik camia çok başarılı başarısız adama saçma sapan argümanlarla asla sahip çıkmıyorlar gönderiyorlar gitsin
 sene başı torrenti uçurdular gitti gör bak okan hocayıda valereinden önce gönderirler adamların vasata tahammülü yok

Çevrimdışı DieForYou1903

Kesin :D
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı Nazım Ar

abi niye böyle agresif davranıyorsun anlamadım, alt tarafı bir görüş savunduk ve yanıldık yasak mı bu

illa bir şeyler diyeceğim tutamıyorum kendimi diyorsan buyur kaçan yok

Kardeşim benim lafım hocanın arkasında durana veya inanana değil. Yazın burada arkadaşlar vardı artık pek uğramayan. Valerien Ismaelin hücum planı yok, olan planı da bu ligin büyük takımının oyunu değil, bu adamın arkasında durmamızı gerektiren bir kariyeri veya potansiyeli yok derken akıllarınca açıktan dalga₁ geçiyorlardı bizlerle, modern futbolu bilmemekle suçlıyorlardı. Benim lafım onlara.

Çevrimdışı Unnamed

İstatistiklerle Valerien Ismael'i övecek yok mu?

Çevrimiçi Talisca1903

yeni gelen hocaya resmen enkaz bıraktı valerien puan sıralamasından ve ikili averajlardan başka

muleka gedson gibi oyuncuların yeniden olayın içine katılabilmesi atık başı başına bir sorun
delle ve redmond gibi oyuncuların yeni görev tanımlarının belirlenmesi ve saha içi rollerinin kullanım şekillerinin yeniden düzenlenmesi gerek
bu takıma yeniden set ve pas oyunu ezberinin sağlanması lazım
 Şenol Güneş hocam gel hallet şu işleri al yanına Cenk evladınıda sonuna kadar yarışalım zaten sana 1 maçlık kredi bıraktı valerien sana oda yeter içinden geçersin sen bu ligin vallahi daraldık
[ Son Düzenleme: 24 Ekim 2022, 22:30:40 Talisca1903 ]

Çevrimiçi levitate

Kardeşim benim lafım hocanın arkasında durana veya inanana değil. Yazın burada arkadaşlar vardı artık pek uğramayan. Valerien Ismaelin hücum planı yok, olan planı da bu ligin büyük takımının oyunu değil, bu adamın arkasında durmamızı gerektiren bir kariyeri veya potansiyeli yok derken akıllarınca açıktan dalga₁ geçiyorlardı bizlerle, modern futbolu bilmemekle suçlıyorlardı. Benim lafım onlara.

anladım abi, hazırlık maçlarındaki mesajları yarım yamalak hatırlıyorum, alt tarafı topun peşinden koşulan bir oyun için o kadar iddialı konuşup birilerine laf attılarsa ayıp etmişler. gayet haksız çıkabiliyorsun işte, benim patlamam 1 ay falan sürdü :D adamın üstüne cidden çok gidildi ama o da hiç pozitif adım atamadı maalesef, üzücü

öyle maç gazıyla üstüme alındım kusura bakma abi

Çevrimiçi levitate

destek böyle olmaz yetersize destek olunmaz bazen insana nerede olduğunu hissettirmen gerek

bu konuda nefretlik camia çok başarılı başarısız adama saçma sapan argümanlarla asla sahip çıkmıyorlar gönderiyorlar gitsin
 sene başı torrenti uçurdular gitti gör bak okan hocayıda valereinden önce gönderirler adamların vasata tahammülü yok

bizim taraftar çok saha içine girebilen bir grup değil, yaşım küçük ama öyle hoca falan gönderttiklerini hatırlamıyorum pek başarısız da olsalar bayağı kalıyorlar genelde

Çevrimiçi Talisca1903

bizim taraftar çok saha içine girebilen bir grup değil, yaşım küçük ama öyle hoca falan gönderttiklerini hatırlamıyorum pek başarısız da olsalar bayağı kalıyorlar genelde
zamanında ferdinadı kovalamış takım bu taraftar aç dinle adamın açıklmalarını o olaydan sonra deli gibi oynadım diyor

Çevrimdışı mellfred

ilk yarı iptal edilen penaltıdan sonra takımın ruhu öyle bir çekildi ki hataya bizi gözünüzde büyütmeyin dedik resmen
adamlar ikinci yarı galibiyete oynadılar
ben ilk yarı sonunda berabere biter dedim kendi kendime
yazık

Çevrimiçi levitate

zamanında ferdinadı kovalamış takım bu taraftar aç dinle adamın açıklmalarını o olaydan sonra deli gibi oynadım diyor

işte oraları kaçırdım abi :D en son avcının ocak ayını gördüğüne şahit oldum ki onu bile taraftar yollayamadı ama sergeni taraftar getirtti

oyuncu kovalama işi olduysa şu love, lens, ljajic onları da bi kovalasalarmış aynı ekip

Çevrimiçi Talisca1903

işte oraları kaçırdım abi :D en son avcının ocak ayını gördüğüne şahit oldum ki onu bile taraftar yollayamadı ama sergeni taraftar getirtti

oyuncu kovalama işi olduysa şu love, lens, ljajic onları da bi kovalasalarmış aynı ekip
işte yeni taraftar yapısı bunları idrak edemiyor valerien gibi adamı Beşiktaşa hoca olarak layık gören adam takımın büyüklüğünü kavrayamamış demektir vasata alışmakçok kötü bir şey hep iyisini isteyeceksin ki alırsın byük takımsın

ben sene başı talisca yazarken ooovv çok para diye yangın çıkardılar sonuç avrupası olmayan takım weghorst gedson delle ali saiis indirdi

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hoca bulamiyorlarsa versinler atibaya takimi, bundan bin kez daha iyi oynatir, hic degilse futbol akli var adamda
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Samet Demir

Hoca bulamiyorlarsa versinler atibaya takimi, bundan bin kez daha iyi oynatir, hic degilse futbol akli var adamda
Bu tarz yazıları okuduğum zaman hep aklıma Guti geliyor. Bizde hoca olsaydı nasıl olurdu acaba.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: