7. Hafta İstanbulspor 2-2 Beşiktaş
7. Hafta İstanbulspor 2-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|7. Hafta İstanbulspor 2-2 Beşiktaş Tarih : 17.09.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu Hakemler : Zorbay Küçük - Erdem Bayık - Candaş Elbil - Gamze Durmuş

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

7. Hafta İstanbulspor 2-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 12552 defa] 7. Hafta İstanbulspor 2-2 Beşiktaş

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Önde pres de yalan olmuş bu arada.

Çevrimiçi Necmi

yazık gerçekten  son 3 maçta 5 şut 5 gol
akıl alır değil
mert ne durumda acaba
10 şutta 10 golde yiyebilirsin ama uzaktan atılan şutu kapattığın köşeden yemezsin serbest vuruşu vurulduğu andan itibaren seyrediyor kaleye girene kadar izleyin başını görürsünüz başı topla birlikte haraket ediyor

Çevrimiçi İsmail Özyurt

mert kötüde olsa kaleci gelen her topu yemez
Abi kaleci konusunda genel olarak oldum olası şanssızdık. En son Fabri geldi o da durmadı. Ancak bu sefer ki farklı. Kalede tam olarak bir kriz yaşıyoruz.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi tolga1903

Abi takım ayağında top tutmuyor bakın skandal şu takıma karşı yüzde 50 topla oynamak skandal ötesi acziyet bu. Emre belözoğlu geçen hafta koydu bu takımın teşhisini takımın pas denen özellikle yerden pas denen şeyle ilgisi alakası yok. Su istanbul'u yenemeyen oyunda üstünlük kuramayan takım küme düşer şaka değil gerçekten mübalağa yapmıyorum takım anadolu takımı bile yeri geliyor rakibi pasla kırıyor ingiltere ulusal lig takımı şu takımın oynadığı şey böyle kepazelik en kotu zamanımızda bile görmedim ben istanbulspor'a karşı topla oynama yüzdemiz 50 ulan dalga mı geçiyorsun hoca sen bizimle

Çevrimdışı DieForYou1903

Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Güntekin her kaleci kötü gol yer ama birazda kurtarır diyor
Feyyazda ilk golü yediğinde takım arkadaşlarının mimikleri buda yenirmi diyor dedi

Çevrimiçi 38life

Ben Valerien İsmael döneminde daha önce böyle bitkin, tükenmiş, ruhsuz bir takım seyrettiğimizi hatırlamıyorum. Özellikle 2-1 öndeykenki periyotta.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı worns

Güntekin her kaleci kötü gol yer ama birazda kurtarır diyor
Feyyazda ilk golü yediğinde takım arkadaşlarının mimikleri buda yenirmi diyor dedi

ilk gol kesinlikle tüm takımı demoralize etti, kimse gizleyemedi bile. tüm momenti alıp götürüyor maç içinde de adam, şapkadan çıkan goller bütün ritmi etkiliyor. kaldı ki çok kötü oynadığımız genel ritmin de kötü olduğu bir maç bir de üstüne iki kere yapıyor.

Çevrimdışı DieForYou1903

Ben Valerien İsmael döneminde daha önce böyle bitkin, tükenmiş, ruhsuz bir takım seyrettiğimizi hatırlamıyorum. Özellikle 2-1 öndeykenki periyotta.

Ankaragücü maçı,Başakşehir maçı,Kaleci sorunu,Oyuncuların oyun plananına olan inançlarının kaybolması mental çöküntü son durum bu.Bayır aşağı gider artık radikal değişim şart milli ara var yoksa şampiyonluk gider.Kaleci sorunu tamam ama bu oyun anlayışı şampiyonluk oyun planı değil bir oyun planıda yok zaten çok bulduğun yerden orta kes n'koudouya uzun top at bir şey yapsın önde press kaldırdık duran toptan bir şeyler bekle.Set hücumu,pas oyunu zaman zaman kapanıp kontraya geçmek filan hocanın bunları bildiğini düşünmüyorum.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Talisca1903

yarın alır getirir başlatırım Şenol Güneş i kimseninde lafına bakmam şampiyonluk gidiyor göz göre göre bu kar hücum oyuncusu var takımın oynadığı şeye bak

Çevrimdışı aunt minnie

Abi takım ayağında top tutmuyor bakın skandal şu takıma karşı yüzde 50 topla oynamak skandal ötesi acziyet bu. Emre belözoğlu geçen hafta koydu bu takımın teşhisini takımın pas denen özellikle yerden pas denen şeyle ilgisi alakası yok. Su istanbul'u yenemeyen oyunda üstünlük kuramayan takım küme düşer şaka değil gerçekten mübalağa yapmıyorum takım anadolu takımı bile yeri geliyor rakibi pasla kırıyor ingiltere ulusal lig takımı şu takımın oynadığı şey böyle kepazelik en kotu zamanımızda bile görmedim ben istanbulspor'a karşı topla oynama yüzdemiz 50 ulan dalga mı geçiyorsun hoca sen bizimle
Malesef orta sıralarda bitireceğiz ligi.Ne elde oyun var ne de kenarda oyuncu.Çok köti transferler yapıldı.Klübede redmond dışında bir oyuncu yok o da kiralık.

Uzun vadede çok ciddi zararlı çıkacağız bu işten.

Çevrimiçi Necmi

Beşiktaş böyle oynamaz.
kötü oynama hakkında var ama kötü oynadığın maçta iki gol buluyorsan maçı vermeyeceksin savunma hiç pozisyon vermemiş sadece iki uzaktan şut var ve maç 2-2
Pozisyon vermedik

Çevrimiçi Samet Demir

yarın alır getirir başlatırım Şenol Güneş i kimseninde lafına bakmam şampiyonluk gidiyor göz göre göre bu kar hücum oyuncusu var takımın oynadığı şeye bak
Kaleye geçsin valla abi. Ersinden faydalı olur.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı aunt minnie

Valerien Ismael ile devam edilmemeli,zaten edilmeyecek de

Çevrimiçi Talisca1903

Kaleye geçsin valla abi. Ersinden faydalı olur.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hahaha mental olarakta bitmiş Ersin 2 haftalık kesik daha da kötü yapmış

Çevrimiçi COB

Valerian Ismael'i kaleciler bitirecek. Yediğimiz gollerin neredeyse hepsi kaleci hatası.

Çevrimiçi COB

Mert ne durumda acaba? Biri formsuz diğeri kaleci bile olmayan takımda adını anan yok.

Çevrimdışı aunt minnie

Başakşehiri anladık da İstanbulspora kaleciler yüzünden yenilmezsin.2 tane yediysen 4 tane atarsın.İstanbulspor berbat takım arkadaşlar bahanesi yok bu işin

Çevrimiçi Talisca1903

orta sahalarımızı oyuna hiç katamıyoruz bu nasıl iş kafayı yiyecğim en iyi 6 josef bizde 2 8 salih gedson var biz dan dun defanstan uzun top

Çevrimiçi tolga1903

Malesef orta sıralarda bitireceğiz ligi.Ne elde oyun var ne de kenarda oyuncu.Çok köti transferler yapıldı.Klübede redmond dışında bir oyuncu yok o da kiralık.

Uzun vadede çok ciddi zararlı çıkacağız bu işten.

Ghezzal dele gelince 2 iyi yedek daha oluyor sorun kesinlikle oyuncu kalitesi falan değil bugün net ortaya çıktı bu. Welinton girdi oyuna mantıklı veya değil bir hamle yapıldı itirazım yok. Ama adama öğretilmiş gibi ayağına gelen her topu saçma sapan uzun vur denmesine itirazım var işte. Takım ikinci yarı başından beri sürekli uzun vurdu niye? Amacın ne yani top sende kalınca bir yerin mı eksiliyor niye ligin en b.ktan takımına karşı bile topu bırakıyorsun sen? Niye aynı yerden 3 kere frikik fırsatı veriyorsun ben hayatımda 20 dakika içinde 3 tane tehlikeli yerden frikik kullanan takım görmedim hiç bu aciz oyunu oynatmakta neden ısrar ediyorsun?

Çevrimiçi tolga1903

kötü oynama hakkında var ama kötü oynadığın maçta iki gol buluyorsan maçı vermeyeceksin savunma hiç pozisyon vermemiş sadece iki uzaktan şut var ve maç 2-2
Pozisyon vermedik

Haftada 1 maç yapıp ptt ligi takımına karşı yüzde 50 topla oynamaya bir büyük takımın hakkı falan yok. Su yaşanan rezaleti ersin'e yıkıp yarın mertle de aynı halt başına geldiginde argümanın kalmayacak necmi abi ona üzülüyorum

Çevrimiçi Talisca1903

Ghezzal dele gelince 2 iyi yedek daha oluyor sorun kesinlikle oyuncu kalitesi falan değil bugün net ortaya çıktı bu. Welinton girdi oyuna mantıklı veya değil bir hamle yapıldı itirazım yok. Ama adama öğretilmiş gibi ayağına gelen her topu saçma sapan uzun vur denmesine itirazım var işte. Takım ikinci yarı başından beri sürekli uzun vurdu niye? Amacın ne yani top sende kalınca bir yerin mı eksiliyor niye ligin en b.ktan takımına karşı bile topu bırakıyorsun sen? Niye aynı yerden 3 kere frikik fırsatı veriyorsun ben hayatımda 20 dakika içinde 3 tane tehlikeli yerden frikik kullanan takım görmedim hiç bu aciz oyunu oynatmakta neden ısrar ediyorsun?
Welinton kullanmasını bilirsen oldukça faydalı bir adam rakip sahaya oyunu yıkarsan her deliği kapatır sağ tarfta Sergen Hoca Rosierin arkasını hep böyle doldurdu

Çevrimiçi COB

Gedson fiyat/performans parametrelerine bakarsak net kötü transfer. Bu adamın 50% sine 6 milyon euro verdik, demekki 100% fiyatı 12 milyon euro. Bu fiyata gelen bir ortasaha oyuncusunun hücumda bukadar etkisiz olması can sıkıyor. Sistem kurbanı mı, ofanstan çok defansif görevler mi veriliyor tam çözemiyorum.

Çevrimiçi Talisca1903

Gedson fiyat/performans parametrelerine bakarsak net kötü transfer. Bu adamın 50% sine 6 milyon euro verdik, demekki 100% fiyatı 12 milyon euro. Bu fiyata gelen bir ortasaha oyuncusunun hücumda bukadar etkisiz olması can sıkıyor. Sistem kurbanı mı, ofanstan çok defansif görevler mi veriliyor tam çözemiyorum.
gs de 2. yarı nasıl top oynadığını görmesek kötü deriz de oynatmayı bilmezsen böyle göze batar

Etiketler: