3. Hafta Beşiktaş 4-1 Karagümrük
3. Hafta Beşiktaş 4-1 Karagümrük

Beşiktaş Forum|3. Hafta Beşiktaş 4-1 Karagümrük Tarih : 21.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Arda Kardeşler - Serkan Olguncan - Hakan Yemişken - Mert Güzenge VAR :

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

3. Hafta Beşiktaş 4-1 Karagümrük  [Okunma sayısı 17794 defa] 3. Hafta Beşiktaş 4-1 Karagümrük

Çevrimiçi Talisca1903

weghorst ne adam ya top kap pres yap gol at bulaşıklarıda yıka babam her işi yaptın

Çevrimiçi levitate

hoca sizleri dinlemiş kartal vardı kulübede :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı autopsy

Hoca inatlarından vazgeçtiği gibi üzerine de koymaya başladı. Geçen hafta çok laf edildi ama bir tek Salih'i çıkartması tartışmalıydı bence. Hem hakem faciası, hem de garip şanssızlıklar üst üste geldi. Işık artık görünüyor. Berkay çıkıp, Kartal girsin bu arada. Bir kez daha 10 kişi kalmayalım, yeter artık.

Çevrimdışı mrred

Batsmanden sonra weghorst gerçekten başka seviye

The great gig in the sky

Çevrimdışı goktasoktay

O değilsen wegorstun mutluluğu taraftara bakışı bu adam tam mutlu ya abi süper bişey inşallah 2 tane daha sallar çok ısındım adama
Bu adamı aldığımızda hayat hikayesini okuyunca dedim ki bu adam futbola aşık. Takımla taraftarla bütünleşirse ateş eder. Allah sakatlık vermesin, aranan kan tek kelimeyle..

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Geçen hafta hakem katliamını geri plana atıp teknik direktör üzerinden Beşiktaş'a operasyon çekildi.
Bu maçta harika futbolla cevabını veriyor Beşiktaş.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimdışı mrred

ben berkayı çıkarmam

yan toplarda +1

her yan top tehlike oluyor farketmediniz mi

takım bildiğin kule gibi
The great gig in the sky

Çevrimdışı 38life

Takım iyi oynuyor ama karşımızda hiçbir varlık gösteremeyen bir takım var. Rakip takımın stoperlerinden biri çok kaliteli, diğeri kazma. Kazma olan Burak bizim Kosovalı milli oyuncu Drešević'in de oyununu bozuyor.

Karşı taraf bu kadar tehditkar bir oyun oynarken nasıl varlık göstereceksin?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

salih hep iyiydi bu sene her maçta hazırlık kampının yıldızıydı
İlk maçta pek iyi değildi. Son iki maçtır yardırıyor maşallah.

Çevrimdışı goktasoktay

caner’in koluyla çıkardığı topu biz çıkarsak penaltı kırmızı yemiştik şakkadanak
Sorma. Kaldıkları yerden devam. Ne bekliyoruz ki

Salih geldiginden beri yaziyoruz, biraz sabir bu cocuk Alanya’dayken en iyi yerli orta sahaydi diye ama taraftara kalsa hemen gonderilmesi gerekiyordu. Biraz sabir, daha Josef gelecek takim biraz birbirine alisacak daha da iyi olacagiz insallah
Hic umudum yoktu geçen sezondan sonra Salih için.

Çevrimdışı 38life

Adam 3 hazırlık maçında çözdü kadronun ne oynayabileceğini. Hala zorla falan diyorlar adam vazgeçti demek çok mu zor güzel futbol oynatıyor ama şerh düşmekte fayda var alanya topa sahip olan takımdı bunlar takım değil merkezi iyi savunan ve iyi kontracı anadolu takımlarına karşı planını da merak ediyorum. Ama ne olursa olsun ilk 45 dakika oynattığı futbol harikaydı.

O tarz maçları Ghezzal çözecek artık. 😄

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı Çağrı Öz

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı 38life

Muleka hadi bu bir başlangıç olsun.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi tolga1903

Hah be koçum be lazımsın lan bize

Çevrimdışı mrred

şimdi anladınız mı beyler neden en az 180 cm oyuncu almalıyız ?

The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Bu arada muleka bizim oyuncumuz değil. Hala beğenmiyorum ama güzel gol attı.
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

1.50 adam kornerde kafa golü attı ne icat ettin yine be hocam

Çevrimiçi Sinan66

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi levitate

olm izlemeyin topu dokunsanıza işte

Etiketler: