2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş
2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş Tarih : 14.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Yasin Kol - Cevdet Kömürcüoğlu - Ekrem Kan - Muhammet Ali

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 19244 defa] 2. Hafta Alanyaspor 3-3 Beşiktaş

Çevrimiçi blackeagle35

Bu kadar çekilirsen rakibe pozisyon vermesen bile bir şekilde yiyorsun. Ama ne olursa olsun bu hakem denen ....na düdük astirilmazsa ya da.mac yonettirilirse yazıklar olsun yönetime.

Çevrimiçi Necmi

Bu arada o ortam evladı da o penaltıyı verecekti eninde sonunda, hiç olmasa ceza sahasına giremeseler girene kadar 100 dk oynatırdı.
100 dakika oynattı zaten 6 dakikaya 3 dakika uzatma verdi

Çevrimiçi Mehmet57

Kirmizi kart yemesek kimse Valerien’e laf etmezdi.

Kendi kalemize gol, kirmizi kart, penalti ve frikikten yenilen gol. Ancak biz boyle maci veririz, klasik Besiktas.

Dipnot: Kenan Karaman futbolcu degil.

Çevrimiçi Gökhan Güvenç

60 dakika 10 kişi oynayıp rakibe pozisyon vermeden 3 gol yedik.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı aunt minnie

İkinci yarı oyuna giren isimler Tyler Boyd,Necip Uysal,Kenan Karaman vs vs.

3-0’dan da dönerler 5-0’dan da.Bunlar futbolcu değil ki.Acilen yollayın bu adamı en acilinden

Çevrimdışı DieForYou1903

Saiss ve gedson tüy dikti 2. yarı.Boyd isteksizdi.Hocanın değişiklikleri tutarsızdı kenan değil muleka girmeliydi ikinci yarı üçlüye döndük alanya bizi hapsetti sürekli atak yersen hatada kaçınılmaz olur penaltıda olur kendi kalenede atarsın.Hakemi söyledik zaten yönetim düdüğünü astıramazsa her maç böyle hakem aksiyonları göreceğiz demektir.Hocaya fazlada kızamıyorum yönetimin eseri bu ghezzal sakatlanınca kim oynayacak işte sana boyd sol kanat kim var yok koca Beşiktaşı rezil ettiler yem ettiler.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi murat baltacı

Bu hakeme düdük astırıp hocayı gönderip istifa etmeyen yönetimin Allah belasını versin destek falan yok sezonu bitirdiler Allah kahretsin her şerde bir hayır vardır gidin₁
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Mehmet57

İkinci yarı oyuna giren isimler Tyler Boyd,Necip Uysal,Kenan Karaman vs vs.

3-0’dan da dönerler 5-0’dan da.Bunlar futbolcu değil ki.Acilen yollayın bu adamı en acilinden

Onlari koyuyor, cunku baska koyacak oyuncu yok. Burda hocadan ziyade iyi yedek olmama sebebini yonetimde aramak gerek.

Çevrimdışı Nazım Ar

Kirmizi kart yemesek kimse Valerien’e laf etmezdi.

Kendi kalemize gol, kirmizi kart, penalti ve frikikten yenilen gol. Ancak biz boyle maci veririz, klasik Besiktas.

Dipnot: Kenan Karaman futbolcu degil.

Kırmızı yemesek aynı değişiklikleri yapar mıydı? Yapsaydı gene 3 3 biterdi maç.

Ghezzal, Nkoudou, Weghorst un emeklerine yazık.

Bu arada prensimiz Gedsonun oynadığı topu Mensah oynayınca ne anası kaldıydı ne bacısı. Neyse ona sıra gelene kadar.

Çevrimiçi Necmi

Saissde anlamış ersinin arkasına koşuyor bir topu kurtarda kalede kaleci varmış diyelim yazık valla bütün takımın gardını düşürüyor kalecisiz oynasak bu skor aynı olurdu

Çevrimdışı tuncaboylu

Anlamadığım salihi neden çıkardı
Ben de Boyd yerine Muleka neden sokulmadı, onu anlamadım.

Çevrimiçi levitate

105 dk falan oynadık galiba
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu maç sonrasinda hakemi değilde hocayı konuşan hiçbir insan Beşiktaşlı değildir. Maskeler düşsün.
Beşiktaş ilk defa 10 kişi kalmıyor ne anlatıyorsun yaptığı değişikliklerle tuz biber oldu hakem+hocaya yıldızlı + da kadro planlamasını yapan büyük direktörle yönetime yazar.
Kenan boy kartal orta sahası ile maç bitirdin

Çevrimiçi murat baltacı

Kimse yanlış anlamasın Alanya değilde az düzgün bir takım olsa maç beş üç altı üç biterdi hoca bitmiştir benim gözümde yönetim zaten bitikti tez zamanda giderler İnşallah giderken şu tetikçi hakeme düdük astırırlarsa yeter
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Madem kapanıyorsun kontraya çıkacak tek oyuncunu neden çıkarıyorsun adamların stoperleri ceza sahamızın önünde oynadı nkoudou sahada dursa çıkamazdı savunmaları

Çevrimdışı Orhan_

Takimi kendi ceza sahasina hapsedecek oyun akli da bugun kocaman bi sifir yazdirdi haneye.

Takimin top yapan adamlari bi sekilde cikti da necip ve kenandan once kartali mulekayi dusunmeyen adam da ne bileyim.  Bilici hatirlatti bana

Çevrimdışı XiaoHan

1- o hakem müsveddesine düdüğü astıramaz bu yönetim daha ne hakemlere maruz kalırız Beşiktaşlılık duruşu  Efendi Beşiktaş diye diye hakkını yedirmeyi aklar bu yönetim.
2- planı olmayan mahalle takımı hocasını çok mu aradınız 10 kişi biz kimleri yendik bu kadar geri çekilmek değil geride olduğumuz maçı bile çevirdik böyle haysiyetsiz futbol olmaz
🦅🤍🖤🦅

Çevrimdışı DieForYou1903

Suçlu çok suçu üstüne alan yok.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Hiç değişiklik yapmasak bu maçı alırdık. Tekrar belirteyim Kenan Karaman denen adamı oynatan kişi hoca değildir. Tek umudun kontra atak Muleka yerine Kenan giriyor.

Çevrimiçi tolga1903

Madem kapanıyorsun kontraya çıkacak tek oyuncunu neden çıkarıyorsun adamların stoperleri ceza sahamızın önünde oynadı nkoudou sahada dursa çıkamazdı savunmaları

Çünkü atiyor (Hakaret Yasak)₅ çocuğu çıkardı işte sarı kartlı oyuncuyu bunda anlamayacak ne var gerizekalı mı valerian ismael görmüyor mu sahadaki (...) ne mal olduğunu? 9 kişi kalacaktın çıkarmasa fatih aksoy'u atsa bu kadar hapsolmayacaktın 3'e 3 atağı kesti bu trabzon beslemesi (...)

Çevrimiçi Talisca1903

hakem zaten kaliteli.. de hoca 10 kişi kalan takımı böyle defansa çekti olmazzz

Çevrimdışı DieForYou1903

Bunu biz değil hoca akıl etmesi gerekiyor sarısı var diye adamı çıkarttı orta sahadan salihi çıkartıp üçlüye döndü ama neden N'koudou çıkar madem kapanacaksın full kontra ara uzun top at N'koudouya mecbur geride adam bırakacaklar o kadar üstümüze gelemeyecekler.

Çevrimdışı tuncaboylu

Saissde anlamış ersinin arkasına koşuyor bir topu kurtarda kalede kaleci varmış diyelim yazık valla bütün takımın gardını düşürüyor kalecisiz oynasak bu skor aynı olurdu
Kalede Neuer de olsa, 2 gol yerdi en az.

2 milyon maaş alan stoperin 20 metreden doksana kafayla gol attı, Recep 'in Malmö'de attığı golden sonra kendi kalemize atılan en güzel gol.

Yarısına 6 milyon Euro verdiğin orta sahan rakibe ayılama girip penaltı yaptı.

Suçlu yine kaleci oldu

Çevrimdışı goktasoktay

beraberliğe geldi madem şu hakeme düdük astırın az vasfınız varsa
Tekrar yazıyorum, hiç bir halt olmaz bu yönetimle!!!

Çevrimdışı Nazım Ar

Ya kimseyi değiştirmesen tek stoper Saiss oynasan zaten 2 tane daha sıkıştırırsın 30 dkda 3 gol atmışsın. Hem taktiği değiştirdi hem de olabilecek en kötü oyuncu tercihlerini yaptı.

Etiketler: