Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 196809 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi Talisca1903

Gören göze karanlık perde olmaz, görmek istemeyen göze ışık ne yapsın.

VI zamanı gören gözlerin önüne güneşin doğması ile birlikte perde indi.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hala VI diyorsun 6 maçta 1 galibiyet almış adam kendi inanmıyor sen inanıyorsun bravo

Çevrimdışı aunt minnie

Gören göze karanlık perde olmaz, görmek istemeyen göze ışık ne yapsın.

VI zamanı gören gözlerin önüne güneşin doğması ile birlikte perde indi.

Valerien Ismael bu takımı vasatizm küvetine soktu.Gerek oyuncu,gerek oyun tercihleriyle.

Oynatmak istediği oyununun Beşiktaş kimliğine uygun olmadığını anlamayacak kadar klüpten bihaber şahıslarca buraya getirildi.Yanlış oyuncular transfer edildi,oynatmak istediği oyunun ne kadar tekdüze bir oyun olduğunu defalarca anlatmaya çalıştık zaten.

He Şenol Güneş sütten çıkmış ak kaşık mı ? Değil tabiki.Düşüşte bir kariyerle geldi ve yeniden ispat istiyor.Gs maçındaki oyun son derece yetersiz ve vasattı,hatta VI olsa bu kadar kötü oynamazdık bunu da kabul ediyorum.

Ancak Şenol Güneş’in vaat ettiği oyunun potansiyeli çok yüksek.Gerekli oyuncular getirilirse bambaşka şeyler çıkarabilir.Bu sene için takımdan hiçbir beklentim yok,Valerien varken de yoktu,Şenolla da yok.

Bence ilk 7’ye falan giremeyeceğiz herkes hazırlasın kendini şu takım kalan 23 maçta 10 maçı kazansınırsa öpsün başına koysun.

Çevrimiçi Samet Demir

Hala VI diyorsun 6 maçta 1 galibiyet almış adam kendi inanmıyor sen inanıyorsun bravo
Hala siz anlamıyorsunuz daha ne deyim ki :)

Ben VI savunmuyorum. Kurt diye gelen hoca sağ kanat olmadan maça çıktı. Cenk ve Weghorstu çıkarmadı üzerine muleka yıda soktu. Takımda kanat oyuncu bırakmadı. Bunları görmüyorsunuz bunları yazmayıp hala VI'e laf ediyorsunuz. Tutarsızsınız diyorum. Dün Şenol Güneş yoktu benim için hiç hükmündeydi. Bugünde VI hiç hükmünde. Her zaman takımın başındakini hem eleştirir hemde savunurum. Saygı çerçevesinde. Hakaret etmeden.

Siz Şenol hoca gelsin derken biz takımın başında şuan Bilic yok hoca gelirse hüsrana uğrar dedik. Dinletemedik. Neyse inşallah ben yanılırım.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Valerien Ismael bu takımı vasatizm küvetine soktu.Gerek oyuncu,gerek oyun tercihleriyle.

Oynatmak istediği oyununun Beşiktaş kimliğine uygun olmadığını anlamayacak kadar klüpten bihaber şahıslarca buraya getirildi.Yanlış oyuncular transfer edildi,oynatmak istediği oyunun ne kadar tekdüze bir oyun olduğunu defalarca anlatmaya çalıştık zaten.

He Şenol Güneş sütten çıkmış ak kaşık mı ? Değil tabiki.Düşüşte bir kariyerle geldi ve yeniden ispat istiyor.Gs maçındaki oyun son derece yetersiz ve vasattı,hatta VI olsa bu kadar kötü oynamazdık bunu da kabul ediyorum.

Ancak Şenol Güneş’in vaat ettiği oyunun potansiyeli çok yüksek.Gerekli oyuncular getirilirse bambaşka şeyler çıkarabilir.Bu sene için takımdan hiçbir beklentim yok,Valerien varken de yoktu,Şenolla da yok.

Bence ilk 7’ye falan giremeyeceğiz herkes hazırlasın kendini şu takım kalan 23 maçta 10 maçı kazansınırsa öpsün başına koysun.
Yani onu söylüyorum bende Şenol hocanın elinde sihirli değnek yok. İlk açıklandığı zaman herkes şampiyon olduk havasına girdi. Dur bakalım bir takımın başına geçsin. 3-5 maça çıksın. Herkes Şenol hoca ile pik yaptığımız sezonu hayal ediyor, son senesini ne çabuk unuttunuz. Hayata küsmüştüm o zamanlar ben.

Dünkü maç sonu defansdaki 4 oyuncuyu suçlamasını hoş bulmadım. VI zamanında istatistiklere bakın defansif parametrelerde ligin en iyilerinden biriydik. İlerde problemlerini vardı. Hoca ilk yenilgide direk eskiye bağladı durumu.

Sosyal medyada yazılmaya başladı rosier ve Masuaku yu devre arası göndermek istiyormuş. Günah keçileride seçilmiş oldu. Bu iki oyuncuyu kimse ile tartışmak istemiyorum. Rosier büyük maçlarda karakter koyan adam. Masuaku da topu çok rahat oyuna sokuyor. Son 2 maçta kritik pas hataları yaptı. Bu demek değilki kötü bir futbolcu. Ligimiz için ikiside üst seviye oyuncular..

Hoca geriye ileriye beriye laf atacağına işine bakacak. Mazeret üretmeyecek. Bu kadar lig için gayet iyi. Sadece orta sahada eksik var, Welinton giderse de yerine bir stoper alınabilir. Başka hangi adamı alırsan al fazlalık olur.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Yani onu söylüyorum bende Şenol hocanın elinde sihirli değnek yok. İlk açıklandığı zaman herkes şampiyon olduk havasına girdi. Dur bakalım bir takımın başına geçsin. 3-5 maça çıksın. Herkes Şenol hoca ile pik yaptığımız sezonu hayal ediyor, son senesini ne çabuk unuttunuz. Hayata küsmüştüm o zamanlar ben.

Dünkü maç sonu defansdaki 4 oyuncuyu suçlamasını hoş bulmadım. VI zamanında istatistiklere bakın defansif parametrelerde ligin en iyilerinden biriydik. İlerde problemlerini vardı. Hoca ilk yenilgide direk eskiye bağladı durumu.

Sosyal medyada yazılmaya başladı rosier ve Masuaku yu devre arası göndermek istiyormuş. Günah keçileride seçilmiş oldu. Bu iki oyuncuyu kimse ile tartışmak istemiyorum. Rosier büyük maçlarda karakter koyan adam. Masuaku da topu çok rahat oyuna sokuyor. Son 2 maçta kritik pas hataları yaptı. Bu demek değilki kötü bir futbolcu. Ligimiz için ikiside üst seviye oyuncular..

Hoca geriye ileriye beriye laf atacağına işine bakacak. Mazeret üretmeyecek. Bu kadar lig için gayet iyi. Sadece orta sahada eksik var, Welinton giderse de yerine bir stoper alınabilir. Başka hangi adamı alırsan al fazlalık olur.

orta saha sene başında şarttı şimdi de şart Salihe güvenilerek yola çıkıyorsun gol yok asist yok pasa yatkın oyunu yok çok iyi niyetli mücadelesi de iyi ama yetmez hocanın istediği tarz değil
Atiba iyi dönerse bir şekil yürürüz devre arasına kadar sonrasına sonra bakarız

Çevrimdışı kahyaoglueren

Tayfur da tribünlere oynayacağın kadar futbol oyna.

Ne zaman koşmaya çalışsan bir elinle saçını düzeltmeye çalışıyorsun. Bilekliklerin yüzünden 1 dakika gec girdin oyuna.
Isi gücü tribüne oynamak.

?s=19

Çevrimiçi Samet Demir

Ne zaman koşmaya çalışsan bir elinle saçını düzeltmeye çalışıyorsun. Bilekliklerin yüzünden 1 dakika gec girdin oyuna.

?s=19
İyi söylemiş, laf ettiği kişide öz evladımız sözde. Şu adamlar bize külliyen zarar.

Diğer söyledilerinde farklı konu.

Çevrimdışı kahyaoglueren

İyi söylemiş, laf ettiği kişide öz evladımız sözde. Şu adamlar bize külliyen zarar.

Diğer söyledilerinde farklı konu.

Hocam Nihati zaten konuşmaya gerek yok.
Ama sadece bu olay değil geldiğinden beri taraftara sirin gözükme çabasında.
Önce bir performans ver.

Çevrimdışı aunt minnie

Takımdaki oyuncular birbirine selam bile vermiyormuş.Biz küme düşmediğimize şükredeli

Çevrimiçi Talisca1903

?s=19
adam adam her profesyonel futbolcunun yapmaya yüreği yetmez bu açıklamalara Nihat kulübe haciz gönderdiğinde bitti benim için nedir bu gs ye yaranma çabası

Çevrimdışı Fikret

Takımın başına tek oyun fikri ''çıkun oynayun da'' olan adamı getirince insanlar birden kadro yetersiz demeye başlamış.

Şenol Güneş'i savunan, başarasızlığına bahane bulmaya çalışan RENKLİDİR. Hodri meydan.

Besiktas dusmanlarinin hepsi Senol Gunes dusmani.

Sen de bu zokayi yutmussun. Senol Gunes hater'i olmussun aferin sana.

Cikin oynayin da diyormus. Bunu yazarken rezil kepaze edilecegini dusunmuyor musun? Azicik kafanizi calistirin.

Çevrimdışı Fikret

Şenol Güneş bu kadar savunmaz kendisini, allahın trabzonlusu için kendini küçük duruma düşürüyorsun. Yoksa?
Birak irkciligi. Bana ne karadenizliyse? Gitmissin uy usagim, cikin oynayin da falan da yazmissin. Hadi yap Almanya'da taklit et bakayim yahudileri yada siyahileri ne diyorlar sana. Ucuz isler pesinde kosma.

4 sezonda 2 sampiyonlugu var adamin. 3.sezonunda tarihi sampiyonlar ligi basarisi var. Cenk Tosun'u satmasan gene sampiyondun.
Son 2 sezonu Bulent Yildirim caldigi gercegini de Fenerliler bile biliyor.

Besiktas'i buyuk takim gibi oynatan, basari kazandiranlari desteklerim.

Vasat oglu vasat 2.lig hocasi Valerien'i, Onder Karaveli'yi daha ilk haftadan boyle elestirdin mi?

Çevrimiçi Samet Demir

Birak irkciligi. Bana ne karadenizliyse? Gitmissin uy usagim, cikin oynayin da falan da yazmissin. Hadi yap Almanya'da taklit et bakayim yahudileri yada siyahileri ne diyorlar sana. Ucuz isler pesinde kosma.

4 sezonda 2 sampiyonlugu var adamin. 3.sezonunda tarihi sampiyonlar ligi basarisi var. Cenk Tosun'u satmasan gene sampiyondun.

Vasat oglu vasat 2.lig hocasi Valerien'i, Onder Karaveli'yi daha ilk haftadan boyle elestirdin mi?
Şampiyon olurken Bülent Yıldırım yok muydu demezler mi adama. Lahanayı yerken kıtır kıtır sapına gelince meee :)

Kimse o zamanları da hocanın oynattığı futboluda inkar etmiyor ki. Neden sürekli şampiyonlar ligi fotosunu koyuyorsun. O zamanlar takımda hocada güzel bir ivme yakaladı. Hoca fotoğrafını koyduğun zamanda da pik yaptı. Son 3 seneden beride de düşüşte. Sen bu durumu neden inkar ediyorsun. Görmezden geliyorsun.

Sen hoca ile iyi zamanları görüp aynısını yaşayabiliriz diye hocayı destekliyorsun haklı olarak. Karşıt fikirli olanlarda son seneleri, milli takım zamanları yani hocanın grafiğinin düşüşte olduğunu, gs deki Fatih Terim sendromu oluşacak diye hocaya temkinli yaklaşıyor ne var bunda. Bu tarz düşünenlerde kendince haklı.

Sana tek soru soracağım Beşiktaş mı büyük yoksa Şenol Güneş mi?

Çevrimiçi murat

nedir bu şenol güneş  ve anç seviciliği çözemedim.takımı şampiyon yapmış fikret ormanı fener maçına çıkmadı diye biryerlerden talimatla, hakkında hırsız iması yaparak kulpten uzaklaştırdılar ve yerine geçtiler.borcu ikiye katlayıp beşiktaşın gençlerini peşkeş çektiler.3 yılda gelen ve giden oyuncu ve teknik direktörün hesabını yapan yok.sözde beşiktaşın parası çok değerli.Beşiktaşın içini boşaltmakla vazifelendirilmiş bir adamın peşine takılmış gidiyoruz.bu gidişatın sonu hiç iyi değil.şenol menol düzeltemez boşuna hayal kurmayın.

Çevrimdışı Fikret

Milli takımdan aklıma kalan hoca ile ilgili birkaç şey yazayım...

Diyorsun ya Kenan yerine oynayacak adam yoktu diye. İlk aklıma gelenler Emrah Başsan vardı mesela yanılmıyorsam o zamanlar 10 küsür asist yapmıştı hatta üzülüyordum milli takıma yedeklerde olsa dahi bu çocuk neden çağırılmaz diye. Deniz Türüç, Serdar Gürler, Abdulkadir ömür. Bunlar ilk aklıma gelenlerdi. Necibi koy Kenan dan daha iyi oynar ayrıca. Bu Kenan ne yaptıda bu seviyelere geldi aklım almıyor.

Daha sonra Şenol Hoca milli takımdayken bir ara sağ bek yoktu oynayacak. Nazım Sangareyi de hoca aday kadroya almamıştı. Ertesi hafta Nazım Antalya da oynarken açıklama yaptı. Ben yerli statüsündeyim Şenol hoca milli takıma beni neden almıyor yabancı zannediyor v.s. dedi. Açıklamadan sonraki ilk maç da çağırdı hoca Nazımı. Çok manidar değil mi?

Daha sonra geçen sene Sol bek oyuncusu sakattı. Rıdvan da aday kadroda oynatabilir yani. Maçın 11ine bakıyoruz sol bekde Mert Müldür var, sağ bekte Kaan ayhan var. Rıdvan halen yedeklerde. Rıdvanı oynatmamak için 3 bölgeye devşirme adam koymak bence çok mantıklı değil.

Lens ve negredo demişsin üstteki yazılarında o zamanlar hoca Lensin yerine Volkan Şen istemişti. Lens bir önceki sene Fb'de iyi oyun sergiledi geldiği zaman çoğu kişi sevindi. Negredo bence iyi bir golcüydü hoca kullanamadı. Kullanmak istemedi. Burak konusunda gelse hoca istediği için kuvvetle muhtemel iyi olabilirdi. Ayrıca sürekli söylüyorsunuz mesela hoca oyuncuları işliyor diye haklısınız da. Peki hoca sırf istediği olmadı diye neden Negredo ve Lens kullanmadı. Ki Bursada Fernandao vardı ondan bile gol kralı çıkarmış. Negredo o herifi top diye oynar. Kabul edelim hoca istediği olmadığı zaman oynatmıyor. Aboubakar bile gereksiz yere kaç hafta geçti öyle oyuna girmeye başladı. Peki bunun sıkıntısını kim yaşadı? Hoca mı? Kulüp mü? Kimse kusura bakmasın.

Futbolcuda hocada parasına bakar. Onların duygusal laflarına karnım tok benim. Şenol hocada istediği olmadı yönetimle ters düştü gitti milli takımla sözleşme imzaladı.

Gelelim şampiyonlar ligi başarılarımıza bu olayı sadece hocaya mal etmen üzücü bir durum. Kadro kalitesi olsun, taraftar olsun yönetim olsun herkesin belli miktar payı var bu başarıda. Fikret Orman kulübün PR'ını çok iyi yaptı o zamanlarda. Aynı kadro ve hoca ile iddaa ediyorum şuan  şampiyonlar liginde bırakın nağmalup olmayı gruplardan zor çıkarız.

Ayrıca burada hocayı eleştiriyoruz bu demek değilki başarısız biridir. Milli takımda olsun, bizde olsun hatta Ts ve Bursa da bile güzel oyunlar izletti. Ama elinde sihirli değnek yok. Bunu anlatmaya çalışıyoruz. Bunu anlatırken VI'ci oluyoruz. İsimlerin hepsi geçici Beşiktaş kalıcı önemli olanda Beşiktaş. Bunu söyledim aylardan beri. Yok Şenol hoca şöyle büyük böyle mükemmel. Orasına kimsenin birşey dediği yok ki. Fakat başarı için biz ona muhtaç değiliz. Kaldı ki Siz Şenol hocayı gösterdiği başarılara göre hatırlıyorsunuz. Ben milli takım ve son senelerde oynattığı oyunlara bakıyorum. Bence kredisini epey yitirdi. He şuan takımın başında olduğu için hem destekler hemde saygı duyarım.

Valerien'cilik yapmak bir yana Fikret Orman'cilik da yapmissin ya pes valla. Ne guzel sattilar kulubu, ne guzel yediler paralari. Paralar nerede Fikret Orman?
Kim dedi Fabri'yi sat da menajerlere Karius parasi yedir? Kim dedi Marcelo'yu zorla sat sonra menajer parasi yedirecek transfer ara? Negredo bidonunu kim niye aldi? Aras Ozbiliz kariyeri bitmis sakatlik sonrasi, 4.5 sene imzayi niye attin? Besiktas'in parasini Umut Guner ile ne yaptiniz?

* Lens Fenerin felaket sezonunda kontrati bittigi icin yeni kontrat icin oynadi. FB'nin hocasi acikca soyledi 'Bu adami almayin, kontrati alip yatar!'. Tum medyada da bu haber vardi. Adam parasini aldi ve guzel guzel yatti. Avci, Sergen bile oynatamadi.
* Negredo dediginiz adam sakatliklar sonrasi, dizi gittiginden, patlayiciligi kalmadigindan futbolculugu bitmisti. Senol Gunes kullanamadi gibi komik algilara kapilmayin. Senol Gunes kullanamadiysa bu topcunun sonraki takimlarinda oynamasi gerekir. Kendisinin kariyerinin geldigi seviyeyi gorduk.

Milli takim icin Emrah Bassan yazmissiniz Allah akil fikir versin. Erzurumspor efsanesi... Serdar Gurler, A.Omur gibi pirpirlar dayak yiyip genelde kayboluyor. Zaten diger kanada Cengiz Under'i koymussun. Kenan'dan en cok nefret edenlerden biriyim. Oynadigi donemde Fransa, Hollanda vs bir suru macta fakir Babel'ligi yapti. Uzun top indirdi, top sakladi, faul aldi. Olcay Sahan tipi kosular atti, taktik disiplini vardi. Bence de cok yeteneksiz bir adam. Besiktas'a transferi yaptiktan sonra burnu kalkti, fizik kalitesi de dustu, tamamen cop oldu.
Neyse milli takimin kalite durumunu Emrah Bassan-Serdar Gurler ornekleriyle iyi aciklamissiniz. Emrah Bassan'dan medet umarsan Avrupa'nin ortalama alti takimina donersin. Gidip de bu adamlarla Fransa, Hollanda vs ile rekabet edilmez. Senol hoca dusuk kaliteden cok fazla verim aldi gozunuzu boyadi. Gercekci olan Faroe-Luksemburg'dan ust uste tokat yiyen A milli takim.

Aboubakar Besiktas'a geldiginde cok kopuktu, iyi top da oynamiyordu. Ayni Mario Gomez'i hemen baslatmadigi gibi, Aboubakar'i da bazi seyleri ogrenene kadar baslatmadi. Forma adaletini de dusundu ve Cenk Tosun'a sans verdi. Abou'yu kullerinden doguran ilk hoca Senol Gunes'ti. Talisca-Abou-Burak Yilmaz-Cenk Tosun-Fernandao. Sorun yani kac tane santrafora Senol hocayi. Hepsi hakkinda iyi seyler soyler. Siz burada tersi algi kasmaya calismissiniz ama bu yanlis. Hocanin verim alamadigi icin elestirildigi Orkan Cinar nerede? Aras Ozbiliz - Kerim Frei diye aglayanlar nerede? Orkan Cinar bir tane uzaktan vurdu gol atti diye Senol Gunes'e nefret kusanlari tek tek bulayim mi su forumda?

Çevrimdışı Fikret

Şampiyon olurken Bülent Yıldırım yok muydu demezler mi adama. Lahanayı yerken kıtır kıtır sapına gelince meee :)

Kimse o zamanları da hocanın oynattığı futboluda inkar etmiyor ki. Neden sürekli şampiyonlar ligi fotosunu koyuyorsun. O zamanlar takımda hocada güzel bir ivme yakaladı. Hoca fotoğrafını koyduğun zamanda da pik yaptı. Son 3 seneden beride de düşüşte. Sen bu durumu neden inkar ediyorsun. Görmezden geliyorsun.

Sen hoca ile iyi zamanları görüp aynısını yaşayabiliriz diye hocayı destekliyorsun haklı olarak. Karşıt fikirli olanlarda son seneleri, milli takım zamanları yani hocanın grafiğinin düşüşte olduğunu, gs deki Fatih Terim sendromu oluşacak diye hocaya temkinli yaklaşıyor ne var bunda. Bu tarz düşünenlerde kendince haklı.

Sana tek soru soracağım Beşiktaş mı büyük yoksa Şenol Güneş mi?

Bu alemde iki tane buyuk var. Biri Besiktas digeri de Yeni Raki.

Dunyanin en aptal saptal sorularindan biri budur. Besiktas'in buyuk oldugu ortada. Besiktas mi Aboubakar mi? Besiktas mi Sergen Yalcin mi? Besiktas mi Suleyman Seba mi? Besiktas mi Atiba mi? Besiktas mi Senol Gunes mi? Besiktas mi Gomez mi?

Besiktas tabi ki buyuk. Ama Gomez'le devam edebileceksen etmek lazim. Yada Aboubakar'la devre arasi sozlesmesini 3m euro'dan uzatsaydin. O zaman Besiktas mi buyuk Abou mu diye sormak gerekmezdi. Murat Aksu zamaninda bu salak soylem ile Tumer'e nereye gidersen git demisti, parasini vermedi. Benzer sekilde Bobo'yu yolladilar. Manuel Fernandes'in harcanma sureci...

Ayni seyin Fenerbahce ornegi. Fener mi buyuk Gokhan Gonul mu? Salak fenerli yonetici ego savasi yapti. Gokhan Gonul'u uc kurusa kaybettiler, bizde cok katki verdi, sifir bonservis. Ayni fener kac tane sag bek denedi surundu. Fener daha buyuktur Gokhan'dan ama Gokhan Gonul sonucta o buyukluge katki yapmistir. Ayni salaklik Alex vs FB denerek de yapildi. Bunlar basarisiz yoneticilik ornegidir.

Milli takimda Fransa ve Hollanda galibiyetleri anormal sonuclardi. Milli takim Senol hoca sonrasi hali daha iyi degil. Milli takimin kalitesi bu arkadaslar. Emrah Bassan onerdigin bir takim Samet'cim ne bekliyorsun su takimdan? Faroe ve Luksemburg'dan ust uste tokat yer mi iyi bir milli takim? Taktik sorunu degil bu isler, kalite sorunu.

[ Son Düzenleme: 06 Kasım 2022, 23:56:02 Fikret ]

Çevrimdışı Fikret

nedir bu şenol güneş  ve anç seviciliği çözemedim.takımı şampiyon yapmış fikret ormanı fener maçına çıkmadı diye biryerlerden talimatla, hakkında hırsız iması yaparak kulpten uzaklaştırdılar ve yerine geçtiler.borcu ikiye katlayıp beşiktaşın gençlerini peşkeş çektiler.3 yılda gelen ve giden oyuncu ve teknik direktörün hesabını yapan yok.sözde beşiktaşın parası çok değerli.Beşiktaşın içini boşaltmakla vazifelendirilmiş bir adamın peşine takılmış gidiyoruz.bu gidişatın sonu hiç iyi değil.şenol menol düzeltemez boşuna hayal kurmayın.

Senol Gunes 4 sezonunda harika basarilar gostermistir. Oncesinde Bursa, TS kariyerlerinde aldigi takimi hep ust noktalara tasimistir.
Besiktas dahil Bursa vs hepsinde aldigi oyuncularin degeri ucten bese 10a cikarmistir. Besiktas'ta yaptirdigi satislar falan maddi olarak da cok katkisi olmustur.

Adam geleli 10 gun olmadi. Bir GS maglubiyetinde, her turlu hakaret ediliyor. Ben Besiktas'in cikarini dusunerek, hakaretlere karsi duruyorum. Verin 365 tam gun sonra basarisiz olursa bakariz. CV'si bu gorevi ve krediyi kesin hak ediyor.

ANC'yi sevmem, seveni de sevmem :)

Çevrimdışı Egos

solar'ın ifadelerini bu forumda daha önce valerian ismael'e söylenenleri okuduktan sonra değerlendirmek lazım, kısasa kısas yapıyor. şu anda şenol güneş için en uygun ortam onu tartışmaların nesnesi konumundan uzaklaştırmakla sağlanır. aslında avukatlık ettiğiniz davanın sanığı konumundasınız, işin kötüsü davayı kaybetme ihtimaliniz her savunmanızda artıyor.

galatasaray maçındaki oyun hatayspor maçından kötü olmasa sonucu kimse umursamazdı, dünya kupası arasına girmesek haftaya antalyaspor'a puan kaybetmek bile problem yaratmazdı. devre tamamlanana kadar beklenmesi gerekiyordu, ne yazık ki başaramadık, yeni gelen hocanın kucağına bombayı bıraktık.

lafın kısası "beden eğitimi hocası"ndan bahsedilmeye devam edildikçe "emekli sosyal bilgiler öğretmeni"ne eleştiriler artacak. altı üstü süper lig, birliğimizi sağlarsak 10 puanlık farkı kapatır, üzerine 5 puan da fark atarız. bir süre hep beraber hattı savunalım, sezon sonunda isterseniz cepheleri tekrar ayırırsınız.

Çevrimdışı Fikret

Bu cok talihsiz bir ifade. Buna kontrolsuz cevap verirsem ban yerim.

Iki tane sampiyonluk maci, iki tane GS deplasmani, iki tane Fatih Terim siparisi hakem atamasi. Iki tane karaktersiz yonetimle, Bulent Yildirim emekli ikramiyesini almistir.
Besiktas'li birisinin sirf Senol Gunes'e laf etmek icin, bu hakem rezilliklerini aklamak istemesi akil almaz. Fenerliler bile bunu inkar etmez.

Besiktas'taki 3.sezonunda CL puan rekorunu kirmisti hoca. Cenk Tosun'u sezon ortasi satmasalardi gene Bulent'e ragmen sampiyon olurduk. Sonraki sezon sezon basinda Burak Yilmaz'i alsalardi cok rahat sampiyon olunabilirdi. Devre arasi Burak gelmisti gene Bulent Yildirim faciasi yasanmisti.
GS'liler dahi biliyor Bulent Yildirim operasyonunu:

Çevrimdışı Fikret

solar'ın ifadelerini bu forumda daha önce valerian ismael'e söylenenleri okuduktan sonra değerlendirmek lazım, kısasa kısas yapıyor. şu anda şenol güneş için en uygun ortam onu tartışmaların nesnesi konumundan uzaklaştırmakla sağlanır. aslında avukatlık ettiğiniz davanın sanığı konumundasınız, işin kötüsü davayı kaybetme ihtimaliniz her savunmanızda artıyor.

galatasaray maçındaki oyun hatayspor maçından kötü olmasa sonucu kimse umursamazdı, dünya kupası arasına girmesek haftaya antalyaspor'a puan kaybetmek bile problem yaratmazdı. devre tamamlanana kadar beklenmesi gerekiyordu, ne yazık ki başaramadık, yeni gelen hocanın kucağına bombayı bıraktık.

lafın kısası "beden eğitimi hocası"ndan bahsedilmeye devam edildikçe "emekli sosyal bilgiler öğretmeni"ne eleştiriler artacak. altı üstü süper lig, birliğimizi sağlarsak 10 puanlık farkı kapatır, üzerine 5 puan da fark atarız. bir süre hep beraber hattı savunalım, sezon sonunda isterseniz cepheleri tekrar ayırırsınız.

Ben hicbir yerde beden egitimi hocasi demedim.

Ama her yerde kendisinin liyakatsiz oldugunu bagirdim, soyledim. 10 sezondur ikinci liglerde surunmus biri Valerien. Her sezon kulubu kendisini kovmus, arkasina teneke baglanmis. Karsisinda dunya 3.lugu, Besiktas'ta sampiyonluklar, TS-Bursa'da basarili futbol, yetistiricilik gostermis bir kariyer var. Senol Gunes ve Valerien Ismael'i ayni cumlede anmak, bunlari esit davranilmasini istemek? Bu direk haksizlik, izansizlik.

Jorge Jesus'la, Portekiz 2.liginden gelen bir hoca ayni mi karsilanir? Ayni muameleyi mi gorur?

Çevrimiçi Samet Demir

Bu alemde iki tane buyuk var. Biri Besiktas digeri de Yeni Raki.

Dunyanin en aptal saptal sorularindan biri budur. Besiktas'in buyuk oldugu ortada. Besiktas mi Aboubakar mi? Besiktas mi Sergen Yalcin mi? Besiktas mi Suleyman Seba mi? Besiktas mi Atiba mi? Besiktas mi Senol Gunes mi? Besiktas mi Gomez mi?

Besiktas tabi ki buyuk. Ama Gomez'le devam edebileceksen etmek lazim. Yada Aboubakar'la devre arasi sozlesmesini 3m euro'dan uzatsaydin. O zaman Besiktas mi buyuk Abou mu diye sormak gerekmezdi. Murat Aksu zamaninda bu salak soylem ile Tumer'e nereye gidersen git demisti, parasini vermedi. Benzer sekilde Bobo'yu yolladilar. Manuel Fernandes'in harcanma sureci...

Ayni seyin Fenerbahce ornegi. Fener mi buyuk Gokhan Gonul mu? Salak fenerli yonetici ego savasi yapti. Gokhan Gonul'u uc kurusa kaybettiler, bizde cok katki verdi, sifir bonservis. Ayni fener kac tane sag bek denedi surundu. Fener daha buyuktur Gokhan'dan ama Gokhan Gonul sonucta o buyukluge katki yapmistir. Ayni salaklik Alex vs FB denerek de yapildi. Bunlar basarisiz yoneticilik ornegidir.

Milli takimda Fransa ve Hollanda galibiyetleri anormal sonuclardi. Milli takim Senol hoca sonrasi hali daha iyi degil. Milli takimin kalitesi bu arkadaslar. Emrah Bassan onerdigin bir takim Samet'cim ne bekliyorsun su takimdan? Faroe ve Luksemburg'dan ust uste tokat yer mi iyi bir milli takim? Taktik sorunu degil bu isler, kalite sorunu.

O zaman Şenol hocanın eleştirilmesine neden bu denli karşı çıkıyorsun ki? Eleştirenlerin hiç birisi Şenol hoca ile yaşanılanlar inkar etmiyor.

Milli takım sürecinde de bir Fransa maçını örnek veriyorsun da sonrası ne oldu peki. Neden milli takım küme düştü. Birde şuanki milli takımın başında ki başarız  hoca ile mukayese ediyor olmana cevap dahi vermiyorum. Kendini ne ile mukayese edersen seviyen anca o kadar yada ondan bir tık yüksek olur.

Dünkü maçda gördük sahaya sürdüğü ilk 11'i, yaptığı değişiklikleri falan... maçı almak için hiç bir şey yapmadı. Geçen haftaki maçda kalmış. Aynı kadro aynı mantalite. Bu yüzden mi 6 aydan beri VI'i eleştirdiniz.

Çevrimiçi Samet Demir

Bu cok talihsiz bir ifade. Buna kontrolsuz cevap verirsem ban yerim.

Iki tane sampiyonluk maci, iki tane GS deplasmani, iki tane Fatih Terim siparisi hakem atamasi. Iki tane karaktersiz yonetimle, Bulent Yildirim emekli ikramiyesini almistir.
Besiktas'li birisinin sirf Senol Gunes'e laf etmek icin, bu hakem rezilliklerini aklamak istemesi akil almaz. Fenerliler bile bunu inkar etmez.

Besiktas'taki 3.sezonunda CL puan rekorunu kirmisti hoca. Cenk Tosun'u sezon ortasi satmasalardi gene Bulent'e ragmen sampiyon olurduk. Sonraki sezon sezon basinda Burak Yilmaz'i alsalardi cok rahat sampiyon olunabilirdi. Devre arasi Burak gelmisti gene Bulent Yildirim faciasi yasanmisti.
GS'liler dahi biliyor Bulent Yildirim operasyonunu:

İfade de bir talihsizlik yok. Başarıyı hocaya başarısızlığı safi şekilde hakeme mal edersen bende sana Bülent Yıldırım daha önce yokmuydu derim.

İyide güzel kardeşim bu sene hakkımız yenirken neredeydin? İstediğin hoca gelmedi diye foruma küstün gittin. Penaltılar verilmedi bize, göz göre puanlarımız çalındı. VI var diye Beşiktaşa küstün. Şimdi sevdiğin hocanı desteklemiyorlar diye veryansın ediyorsun.

Şenol hocaya verdiğin desteği sen gibi düşünen herkes VI de varken takımın hocasıdır diyerek destek verseydiniz yani biz birlik olsaydık şuan halen potada olurduk. Hoca gider miydi bilmiyorum ama daha iyi bir durumda olurduk.

Ayrıca Bülent Yıldırım diyorsunda bu sene hakem konusunda çekmediğimiz kalmadı. Takımın başında Şenol Güneş olmayınca bu durumu sen göz ardı edersen tutarlı davranmazsan yarın hakem konusunda dert yandığın zaman samimi gözükmesin.

Çevrimdışı Fikret

O zaman Şenol hocanın eleştirilmesine neden bu denli karşı çıkıyorsun ki? Eleştirenlerin hiç birisi Şenol hoca ile yaşanılanlar inkar etmiyor.

Milli takım sürecinde de bir Fransa maçını örnek veriyorsun da sonrası ne oldu peki. Neden milli takım küme düştü. Birde şuanki milli takımın başında ki başarız  hoca ile mukayese ediyor olmana cevap dahi vermiyorum. Kendini ne ile mukayese edersen seviyen anca o kadar yada ondan bir tık yüksek olur.

Dünkü maçda gördük sahaya sürdüğü ilk 11'i, yaptığı değişiklikleri falan... maçı almak için hiç bir şey yapmadı. Geçen haftaki maçda kalmış. Aynı kadro aynı mantalite. Bu yüzden mi 6 aydan beri VI'i eleştirdiniz.

Bu konuda ben de elestirdim Senol Gunes'in GS performansini.

'cikin oynayin usagim'
'Senol hoca analiz bilmez'
'Senol hocayi destekleyen renklidir'

ve benzeri direk Senol Gunes dusmanligi iceren sacmaliklara tabi karsi cikacagiz. Adam geleli 10 gun oldu. Ilk kotu sonucta ortaya dokuldu hater'lar.

Hoca hamle yapti 3 santrafor beraber oynatti. Bence hatali hamleydi. Orta saha bosaldi, pozisyonlar verdik. Ha pozisyon da buldun. Risk aldi, macin 3-1 yada 2-2 olmamasi gercekten ilginc. Elestiri de genelleme yapan, hocanin karadenizliliginden giren renkli olmasindan cikanlar su adama 365 gun kredi versin. Golge etmeyin bir sure.

Çevrimdışı Fikret

İfade de bir talihsizlik yok. Başarıyı hocaya başarısızlığı safi şekilde hakeme mal edersen bende sana Bülent Yıldırım daha önce yokmuydu derim.

İyide güzel kardeşim bu sene hakkımız yenirken neredeydin? İstediğin hoca gelmedi diye foruma küstün gittin. Penaltılar verilmedi bize, göz göre puanlarımız çalındı. VI var diye Beşiktaşa küstün. Şimdi sevdiğin hocanı desteklemiyorlar diye veryansın ediyorsun.

Şenol hocaya verdiğin desteği sen gibi düşünen herkes VI de varken takımın hocasıdır diyerek destek verseydiniz yani biz birlik olsaydık şuan halen potada olurduk. Hoca gider miydi bilmiyorum ama daha iyi bir durumda olurduk.

Ayrıca Bülent Yıldırım diyorsunda bu sene hakem konusunda çekmediğimiz kalmadı. Takımın başında Şenol Güneş olmayınca bu durumu sen göz ardı edersen tutarlı davranmazsan yarın hakem konusunda dert yandığın zaman samimi gözükmesin.

Ohooo hala daha sampiyonluk macinda Bulent Yildirim rezilligini kucumseme derdindesin. Tek derdin Senol Gunes hater'ligi ise yapacak birsey yok.
Cenk Tosun'un satilmasi, Burak Yilmaz'in sezon basi alinmamasi gibi futbol sebeplerini de yazdik orada.
Sampiyon oldugu seneler hakemi de yendi hoca. Bu sezon Valerien'in basina gelen dedigin siradan Besiktas sezonlarinin yarisi etmez. Valerien isimli 2.liglerde 10 senedir her sene kovalanan antrenore 100 yil da sabretsen birsey olmaz. Ben her gun gelip Valerien'e saydirmadim. Cop oldugunu biliyorduk ama huzursuzluk cikarmadik. Bak burada daha iki hafta olmus Senol Gunes'e saydiranlari bir gor. Utanmazlik bu. Kac tane sampiyonluk yasatmis hocana 365 gun sabret.

Çevrimiçi Samet Demir

Bu konuda ben de elestirdim Senol Gunes'in GS performansini.

'cikin oynayin usagim'
'Senol hoca analiz bilmez'
'Senol hocayi destekleyen renklidir'

ve benzeri direk Senol Gunes dusmanligi iceren sacmaliklara tabi karsi cikacagiz. Adam geleli 10 gun oldu. Ilk kotu sonucta ortaya dokuldu hater'lar.

Hoca hamle yapti 3 santrafor beraber oynatti. Bence hatali hamleydi. Orta saha bosaldi, pozisyonlar verdik. Ha pozisyon da buldun. Risk aldi, macin 3-1 yada 2-2 olmamasi gercekten ilginc. Elestiri de genelleme yapan, hocanin karadenizliliginden giren renkli olmasindan cikanlar su adama 365 gun kredi versin. Golge etmeyin bir sure.
Senin bahsettiğin başarıları yaşamış bir hoca bu hataları yapmaz işte. Kurt Hoca gözüyle bakıyoruz sonuçta kendisine. Aklım almıyor ya sağ kanat yedek de maça sağ kanatsız çıktık. Maçı orada verdik biz. Bunu 10 değil 3 ay geçsede değiştiremezsin. Bu tür inatları sürekli yapan birisi kendisi.

Etiketler: