Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 207023 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimdışı ardiles

Valeriana verilen kredinin çeyreği Önder Karaveliye verilseydi... Son 2 yılın en güzel futbolunu oynatan insanı linçlediniz. Sürünün şimdi

Çevrimiçi tolga1903

Bu adamın raporuyla bir tane futbolcuyu kadro dışı bırakırsanız allah bin türlü belanızı versin

Çevrimdışı Doğukan E.

çağdaşı da kybetmeyelim şuanki ortam çok sıkıntı bence 1 yıl sonra felan gelsin
Şuan onuda yiyebilecek bir ortam var. Bu arada weghorst un açıklamaları doğru çevrilmiş olanları var twitterda çok fena tepki var hocaya takım içindede sanki Valerian gidince bi zincirlerden kopucaz gibi hissediyorum umarım bu Şenol hoca ile olur

Çevrimdışı Sinan23

Maç sonunda iyi derecede atasözü söyleyen bir hoca gelsin. Yerli yada yabancı farketmez.

Çevrimiçi Talisca1903

taraftar valerian istifa demek için havaalına gidiyor diyorlar işte budur taraftar refleksini gösterdi sıra başkanda

Çevrimiçi Samet Demir

Valeriana verilen kredinin çeyreği Önder Karaveliye verilseydi... Son 2 yılın en güzel futbolunu oynatan insanı linçlediniz. Sürünün şimdi
Abi özkaynak düzeni olduğu için istiyorsun ama Önder Hoca çok naif bir insan. Medya yer onu. Taraftara bile bırakmazlar. Ha bence de kalsaydı bundan daha kötüsü olmazdı.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

taraftar valerian istifa demek için havaalına gidiyor diyorlar işte budur taraftar refleksini gösterdi sıra başkanda
Başkanı da yollasak. Aradan çıkarsak onuda süper olur.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı autopsy

Şenol bence bir daha gelmeyecek bize. Gelse bile böyle bir tabloya gelmez. Ya kendini ispatlayacak çağdaş gibi bir hoca ya da rıza gibi içinde bu takımı başarıya götürmeyi yürekten isteyecek hoca derhal. Tabi konusuyoruz da belki 2 hafta daha duracak bu valerian gs deplasmanında rezil olup artık taşlanarak mı gönderilecek nedir bilmiyorum.

Bence de gelmez, o tren sezon başında kaçtı.
[ Son Düzenleme: 25 Ekim 2022, 00:27:59 autopsy ]

Çevrimiçi levitate

Twitterda çok fazla kişi gitti diyor da bakalım umarım daha fazla kalmaz gs derbisinde yeni bir hoca görelim.
Şenol hocanın bende gelebileceğini çok düşünmüyorum ama bence şuan yaramıza merhem olabilir. Benim tercihim direkt Çağdaş hoca olurdu Alanya’da oynattığı oyunda hep başarılıydı ama buraları kaldırabilir mi bilinmez
çağdaş hocanın şu atmosferde gelmesi onun için zor olur, zamanı var bence
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi tolga1903

Twitterda çok fazla kişi gitti diyor da bakalım umarım daha fazla kalmaz gs derbisinde yeni bir hoca görelim.
Şenol hocanın bende gelebileceğini çok düşünmüyorum ama bence şuan yaramıza merhem olabilir. Benim tercihim direkt Çağdaş hoca olurdu Alanya’da oynattığı oyunda hep başarılıydı ama buraları kaldırabilir mi bilinmez

Bence kaldırabilecek potansiyelde birisi. Maç önü rakip analizi takımını rakibe göre hazırlayısı böyle bizimki gibi ezber ve iğrenç oyun/oyuncu değiştirmeyişi vs. Ya en azından masuaku umut meras değiştirmez ya 90'da.

Çevrimdışı Doğukan E.

Abi özkaynak düzeni olduğu için istiyorsun ama Önder Hoca çok naif bir insan. Medya yer onu. Taraftara bile bırakmazlar. Ha bence de kalsaydı bundan daha kötüsü olmazdı.

Abi daha iyisi neden olmasın adamlar Jorge jesusla çalışıyor tüm takımda saygı duyuyor adama. Önder hocaylada bir adım yol alamazdık. Gerçekten sürekli kadroları heba ediyoruz

Çevrimdışı caner.eryigit

Vah ki ne vah karaveli güzellemesi de gördük vay anam vay.

Çevrimdışı Doğukan E.

çağdaş hocanın şu atmosferde gelmesi onun için zor olur, zamanı var bence
Orası doğruda çağdaş hocanın istediği oyunla iç sahada aldığı bir galibiyette bütün yükü omuzlarından almış oluruz taraftar çok büyük destek çıkar geçen hafta gs maçı sonrası galibiyetindeki tribün sevinci falan tam bizimle kaynaşabilecek bir hoca sadece işler onun istediği gibi başlaması lazım

Çevrimiçi Talisca1903

hala önder felan abi siz kime hoca bakıyorsunuz yahu adanaspormu burası bu ne vizyonsuzluk yahu

Çevrimdışı ardiles

Naif biri değil, saygı duyduğu için öyle davranıyordu. Giresunlu biri nasıl naif olabilir ki? Karadenizden öyle kibar adam çıkmaz en kibarı Volkan Konak gibi olur. Şenol hocaya ayar vermişti hatırlarsan, yavaş yavaş dişini göstermeye başlamıştı.

Çevrimiçi Samet Demir

Vah ki ne vah karaveli güzellemesi de gördük vay anam vay.
O güzellemeyi yapan arkadaş özkaynağı çok savunan birisi. O nedenle yorumuna o açıdan bak bence. Onun derdi özkaynak düzeninin başarılı olması.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Daha çoğu kişi asıl sorunun ne olduğunu görememiş. Biraz daha yenilmeye ihtiyacımız var demekki. Böyle devam...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

O güzellemeyi yapan arkadaş özkaynağı çok savunan birisi. O nedenle yorumuna o açıdan bak bence. Onun derdi özkaynak düzeninin başarılı olması.

weghorst gedson josef muleka reddmond saiss takımda altyapı oyuncusu yok ki o savunduğunuz adamın da kayıp sezonda oynattığı altyapı oyuncusu yok ne çabuk unutuyoruz biz

Çevrimdışı COB

Valerian geldiğinde ben dahil birçoğumuz 3'lü oynatan, Klopp ile aynı akademiyi bitirmiş bir hoca geldi diye heycanlanmıştık. Plan-program dahilinde transferler yapıldı, ancak ne olduysa hazırlık döneminde oldu.

Hazırlık döneminde oynadığımız kötü maçlar sonucunda hoca Sampdoria maçına kovulma tehlikesiyle çıktı, ne olduysa o maçtan sonra oldu, 3'lü sistemden vazgeçip fazla tecrübesi olmadan 4'lü oynamaya başladı. Adamın bildiği doğrudan vazgeçmesi, baskıya kolay boyun eğmesi ve sistem uğruna yapılan transferlerin sistem değişimiden sonra anlamını kaybetmesiyle olaylar buraya kadar geldi.

Ismael hoca iyi bir çalıştırıcı ama taktiksel olarak ciddi ciddi yetersiz. Önde olduğumuz maçlarda puan kaybetmemiz bunların göstergesi. Şahsen sabredip kendisinin gelişeceğini umuyordum ama beni hayal kırıklığına uğrattı. En kötüsü de en iyi bildiği oyunu bırakıp baskıya boyun eğmesi idi. Kendi sonunu kendi hazırladı.

Tabi bunun yanında kendisi veda konuşmasında Ersin'e ana avrat küfür etse yeridir. Şu durumdan hoca ile beraber Ersin de sorumlu.

Çevrimdışı caner.eryigit

Alt yapı koordinatörü olup adanaya kaçan adamdan bahsediyoruz dimi

Çevrimdışı Doğukan E.

Daha çoğu kişi asıl sorunun ne olduğunu görememiş. Biraz daha yenilmeye ihtiyacımız var demekki. Böyle devam...
Şu an bu durumdaki çözüm nedir ?

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu arada o sattığın öz kaynak oyuncular da Emrah bayraktar dönemi biraz araştır bence

Çevrimiçi MUSTAFA_

Başkanı da yollasak. Aradan çıkarsak onuda süper olur.

Yok günah keçisi bulundu bir kere. Gönder hocayı keyfine bak. Tam Türk usulü yönetim :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı caner.eryigit

Mustafa sorunun başının yönetim olduğunu herkes biliyor yazın seçim oldu 3 senelik yönetim seçildi yönetim bırakmayacağına göre ne yapacağız abi söyleyin biz de bilelim

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu an bu durumdaki çözüm nedir ?
Toptan çözüm lazım bize. Beşiktaş adının olduğu her branşta çok büyük problemler var. Bunun sorumluluğunu kişilere bağlamak haksızlık olur. Genel olarak bir yönetememe sıkıntısı var. Başkan çok fazla söz sahibi. Bu işi bilenlerin çok geri planda kalmasına sebep oluyor. Çok iyi yöneticilere de sahibiz ama söz hakları yok. Ben genel olarak yönetim problemi olarak görüyorum. Beşiktaş için çabalayan ama çabalarını bir sonuca ulaştıramayan bir başkanımız var. İyi niyetli ama her şeyi bilmediğini de kabul etmesi lazım. Tek adama bağlı yönetimlerin genel problemi bu.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: