2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 42 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 828596 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Akil Emre

Biz niye bi sağ stoper almıyoruz?
Premier ligden fırsat transferi bakıyoruzdur, zaten en sağlam bölgemiz defans olduğu için kafamız rahat , necip weligton hatta kenan bile oynar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

başkan bir ev daha ipotek ettirecekmiş sıkıntı yok
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Nazım Ar

Premier ligden fırsat transferi bakıyoruzdur, zaten en sağlam bölgemiz defans olduğu için kafamız rahat , necip weligton hatta kenan bile oynar.

Kenan için +1. Adam atakları öldürmek için doğmuş bu silahı kullanalım :)

Çevrimiçi Necmi

Transfer dönemi başladığı gün yerli bir sağ stopere ihtiyaç vardı şu güne geldik hala yerli bir sağ stopere ihtiyaç var ama tek bir hamle bile yok dönemin başında sorunsuzca halledeceğin mevki şimdi sorun yumağı iletiye istediğin kadar kaliteli yabancı al oynatamayacaksın dört savunma oyuncun yabancı artık ilerde kenan salih cenk çıkarsın dele alli artık kulübede oturur cenk ve salih dışında direk kadroya yazacağımız yerli yok onlarında sonunu getirip getiremeyeceği belli değil alt yapıdan gelenler eldeki yerlilerden daha kaliteli durum bu kadar vahim ve yerli oyuncu meselesini sallamıyorlar bile ve bu nedenle ligi kaybederiz tabi istedikleri buysa en doğru transfer politikasını izliyorlar demektir

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Bu opsiyonda bir iş var bence.

Çevrimiçi Akil Emre

Transfer dönemi başladığı gün yerli bir sağ stopere ihtiyaç vardı şu güne geldik hala yerli bir sağ stopere ihtiyaç var ama tek bir hamle bile yok dönemin başında sorunsuzca halledeceğin mevki şimdi sorun yumağı iletiye istediğin kadar kaliteli yabancı al oynatamayacaksın dört savunma oyuncun yabancı artık ilerde kenan salih cenk çıkarsın dele alli artık kulübede oturur cenk ve salih dışında direk kadroya yazacağımız yerli yok onlarında sonunu getirip getiremeyeceği belli değil alt yapıdan gelenler eldeki yerlilerden daha kaliteli durum bu kadar vahim ve yerli oyuncu meselesini sallamıyorlar bile ve bu nedenle ligi kaybederiz tabi istedikleri buysa en doğru transfer politikasını izliyorlar demektir
Abi şu saçma kuralı bozamadılar, üstüne elindeki yerlileri gönderdiler, avrupa yok. Nasıl planlama yapıyorlar gerçekten şaka gibi.

Çevrimiçi Samet Demir

Hayırlısı olsun. Bir kanat daha alırsak eksiklerimizi epey gidermiş oluruz.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı mrred

Delle alli tam bir modern 8 ama dususte olan bir oyuncu. Yine de maaşından bagimsiz soyluyorum iyi transfer. Pjanic gibi olmaz herkesin ici rahat olsun.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Ç

Dele Alli bence çok iyi transfer opsiyonuda çok iyi.

Çevrimiçi Mehmet57

Hazir oyuncu, en azindan o konudan rahatiz. Fizik eksigi yok, iki kez oyuna sonradan girdi ilk iki macta. Oyuncu DK’dan dolayi sure alabilecegi bir yere gitmek istedi.

Tutarsa, ki Besiktas taraftari onu tekrar heyecanlandirir, ligin net sekilde icinden gecer. Mertens falan hikaye olur. Sol kanat oynamisligi da var, o yuzden o konuda da iyi bir hamle oldu.

Hayirlisi olsun. Amad Diallo’ya gecelim.

Çevrimdışı DieForYou1903

Dele ali gelmiş hayırlı olsun Beşiktaşımıza.Şimdi kanat lazım.
[ Son Düzenleme: 17 Ağustos 2022, 19:32:33 DieForYou1903 ]
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı aunt minnie

Dele Alli 3-4 sene öncesinin Phil Foden’ı.Baya İngiliz Messi muamelesi görüyordu.

Ancak özellikle son 2 senedir serbest düşüşte.Ben buraya top oynamak için geleceğini sanmıyorum açıkçası,yine de hayırlı uğurlu olsun inşallah

Çevrimdışı alimm

Bu kadroya sağ stoper Merih Demiral isterim 🤣😉
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı aunt minnie

Ben olsam orta sahaya Tolga Ciğerciği bağlar yerli mevzusunu kapatır,Dele Alli’yi de sağ forvete atarım.4-3-3 oynayacaksak tabi.

Çevrimiçi Mehmet57

Sneidjer 2010’dan sonra serbest dususe gecmeye baslamisti. Bir zamanlar Real Madrid’in milyonlari baydigi, DK’da Hollanda’yi tasiyan oyuncuya dogru durust talip cikmazken GS alabildi. Sonuc ortada. Mario Gomez’de o listeye eklenilebilir Fiorentina performansi ile.

Bazen farkli bir ortama gecmek gerekiyor. Umarim Alli’de aynisi olur.

Çevrimiçi celiker1

DELİ ALİ oleeeeyy!

Bu çocukta bir delilik var!Balotelli,Querasma,Nouma gibi sıkıntılı bir tipe benziyor bu.Bakalım Rosier,Gedson,N'Kodou,taraftar derken bir kan uyuşması olur belki.
[ Son Düzenleme: 17 Ağustos 2022, 19:36:26 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Hayırlı olsun. 26 yaşında yatmaya gelecek kadar salak bir oyuncu aldıgımızı sanmıyorum.  :biggrinking:

Etiketler: