2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 834748 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Talisca1903

Sende haklısın abi. Çağlar, Merih falan almamız lazım. Ortayada Orkun Kökçü falan. Hem yerli problemide kalmaz.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kardeş sen yazdığımı anlamıyormusun adamlar planlı sistemli transfer cart curt ilk maça orta saha kimle çıktı nejip devam nkodu göndermeye çalşıyor adam 4. santrafor kenny alacak rosier yedeği 3yıldır yok yine yok yedek kenan yani sol açık kevin gitse yok adam mulekayı sol açık olarak aldı düşün yani
bu arada 5 transfer daha lazım oda ayrı bir konu

Çevrimdışı DieForYou1903

kardeş sen yazdığımı anlamıyormusun adamlar planlı sistemli transfer cart curt ilk maça orta saha kimle çıktı nejip devam nkodu göndermeye çalşıyor adam 4. santrafor kenny alacak rosier yedeği 3yıldır yok yine yok yedek kenan yani sol açık kevin gitse yok adam mulekayı sol açık olarak aldı düşün yani

Rize de ki emrecanı da alacaktık 4 tane nur topu gibi sol ayaklı sol stoper.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Samet Demir

Weli gidecek gözüküyor yerine sana göre stoper fazlalığımız var ama orada Necip oynuyor. Şimdi Necibe dem vurmuşsun. Bir kaç üst mesajlarında stoper fazlalığından bahsetmişsin. Adamlar oraya yerli bakıyor laf ediyorsun.

Ayrıca mesajında yazdığın o eksikleri yerli kimle dolduracağız bir söylede bilelim. Koray ve kaan vasat. Bizde Epl de oynuyoruz zaten.   

Yerli yok yerli. 1 aydır hocaya giydirirken biz sürekli yazdık kadro eksik diye. Sesiniz çıkmıyordu. Şenol naraları atıyordunuz. Yeni mi anladınız 5 adam eksik olduğunu.

Keny alınacak yazmışsın da alındı mı? Nkoudou gitti mi? Olmayan işlere dem vuruyorsun. Boyd hala kadroda duruyor tek ses etmiyorsunuz.

Bugün yazdığın mesajları inan hayretler içerisinde okuyorum.

Bak tekrar yazayım.

Sağ stoper (yerli), bir 10 numara yabancı, bir kanat özellikle Fassnacht olursa rosier de yedeklenir. Bunlar en elzem olanları. Gerisi, fazlası teknik ekip ve yönetimin bileceği iş. Bu kadro ile kimse hocaya sallamasın. Bu kadro ile ilerleyen haftalarda Necibi daha çok görürüz.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sefaköykartali

kardeş bunlar vasat oyuncular ama sende haklısın taraftarı öyle bir hale soktularki ben dahil kötünün iyilerine tav oluyoruz

bende pelkasa tav olmuştum düşün yani talisca nöbetçisi adamım ben
Vasatlıktan değil, oyun planını düşününce uygun olacağını düşünüyorum. Yani buraya Toni Kross yazınca asiri vizyonlu olmayacak, 4 milyar tl borcu olan bir kulüpten bahsediyoruz zaten gereksiz süper star peşine düşmek saçma olur. Pjanic, Batshuayi, Alex in maliyeti bu sezonki kadronun bütçesinin dörtte birinden fazla mesela. Atiba da çok underrated geldi gelirken, zaten böyle isimleri bularak biraz olsun ekonomiyi toparlarız.

Çevrimiçi Talisca1903

Weli gidecek gözüküyor yerine sana göre stoper fazlalığımız var ama orada Necip oynuyor. Şimdi Necibe dem vurmuşsun. Bir kaç üst mesajlarında stoper fazlalığından bahsetmişsin. Adamlar oraya yerli bakıyor laf ediyorsun.

Ayrıca mesajında yazdığın o eksikleri yerli kimle dolduracağız bir söylede bilelim. Koray ve kaan vasat. Bizde Epl de oynuyoruz zaten.   

Yerli yok yerli. 1 aydır hocaya giydirirken biz sürekli yazdık kadro eksik diye. Sesiniz çıkmıyordu. Şenol naraları atıyordunuz. Yeni mi anladınız 5 adam eksik olduğunu.

Keny alınacak yazmışsın da alındı mı? Nkoudou gitti mi? Olmayan işlere dem vuruyorsun. Boyd hala kadroda duruyor tek ses etmiyorsunuz.

Bugün yazdığın mesajları inan hayretler içerisinde okuyorum.

Bak tekrar yazayım.

Sağ stoper (yerli), bir 10 numara yabancı, bir kanat özellikle Fassnacht olursa rosier de yedeklenir. Bunlar en elzem olanları. Gerisi, fazlası teknik ekip ve yönetimin bileceği iş. Bu kadro ile kimse hocaya sallamasın. Bu kadro ile ilerleyen haftalarda Necibi daha çok görürüz.

weli kalmak şartıylla 2 orta saha alıp ver Şenol Güneş kabul eder aslan gibide yarıştırır biz daha VI 'e ne verirsen ver ha illaki transfer diyorsan aç fener maçını izle recep hoca yarısı ptt den gelmiş adamlarla ne top oynuyor o gelsin ben kabulüm ama adı recep uymaz değil mi illa ki yapancı olacak sistem 3 lü half space cart curt

Çevrimiçi Talisca1903

Vasatlıktan değil, oyun planını düşününce uygun olacağını düşünüyorum. Yani buraya Toni Kross yazınca asiri vizyonlu olmayacak, 4 milyar tl borcu olan bir kulüpten bahsediyoruz zaten gereksiz süper star peşine düşmek saçma olur. Pjanic, Batshuayi, Alex in maliyeti bu sezonki kadronun bütçesinin dörtte birinden fazla mesela. Atiba da çok underrated geldi gelirken, zaten böyle isimleri bularak biraz olsun ekonomiyi toparlarız.
fenerde bile performans verememiş adam lens aldık vakti zamanında elimizde patladı.Talisca alsınlar isteyin nedir bu yani alexis sanchez alsınlar koca klüp vasat koşturmayalım

Çevrimiçi sefaköykartali

fenerde bile performans verememiş adam lens aldık vakti zamanında elimizde patladı.Talisca alsınlar isteyin nedir bu yani alexis sanchez alsınlar koca klüp vasat koşturmayalım
Ne alakası var yahu, ben hem oyun planına hem de bütçeye göre kadroya uygun adam söylüyorum, sen 5m maaş alan Talisca söylüyorsun. Alexis Sanchez en son 5 yıl önce falan performans verdi, onu niye sırf isminden dolayı istiyorsun? Zajc geçen sene gayet iyi performans verdi, fenerin hocası mallığından çalışan orta sahaları bozdu, Crespo-Zajc gayet iyi ikiliydi.

Çevrimiçi Samet Demir

weli kalmak şartıylla 2 orta saha alıp ver Şenol Güneş kabul eder aslan gibide yarıştırır biz daha VI 'e ne verirsen ver ha illaki transfer diyorsan aç fener maçını izle recep hoca yarısı ptt den gelmiş adamlarla ne top oynuyor o gelsin ben kabulüm ama adı recep uymaz değil mi illa ki yapancı olacak sistem 3 lü half space cart curt
Abi valla her mesajın birbiri ile çelişiyor :)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Ne alakası var yahu, ben hem oyun planına hem de bütçeye göre kadroya uygun adam söylüyorum, sen 5m maaş alan Talisca söylüyorsun. Alexis Sanchez en son 5 yıl önce falan performans verdi, onu niye sırf isminden dolayı istiyorsun? Zajc geçen sene gayet iyi performans verdi, fenerin hocası mallığından çalışan orta sahaları bozdu, Crespo-Zajc gayet iyi ikiliydi.
yahu nesi iyi bize gelse oynayamaz hala transfer yapıp duruyoruz dela fuante amiri stoper ne verecek bunlar takıma muamma zaten yemek yapabilen aşçı yok al Taliscayı yaslan koltuğuna yeter saçmaladığımız
isviçre liginden hiç çıkmamış 29 yaşında fascnacht maliyeti de 5 buluyor sesiniz çıkmıyor talisca bu yahu ötesi var mı bunun

Çevrimiçi Mehmet57

Zajc’in merkez orta saha olarak gecen sezon 9 golu var ligde. Demin yine Fener’i ipten aldi o hareketi ile. Kotu oyuncu degil, hatta kadro derinligi acisindan super olurdu bizim icin.

Alexis Sanchez bitti. Ikinci Teixeira olurdu, veya Gs deki Falcao.

Çevrimdışı Nazım Ar

A. Sanchez buralara gelmez. Talisca paşam da bonservisini alıp 2 milyon maaş 2 milyon imza parasına geliyorsa buyursun gelsin. Daha fazlasına istemek takıma ihanet olur.

Bizim ilacımız yerli stoper + Amiri. Sonra fırsat olursa Cabral mı Fuente mi Tayfur mu olur kanat alternatifi bakabilirler.

Çevrimiçi Talisca1903

Abi valla her mesajın birbiri ile çelişiyor :)

teklifi artırıyorum tek taliscasını ver lazraile bitirsin işi başkacada kimseyi alma :)

Çevrimiçi Talisca1903

Zajc’in merkez orta saha olarak gecen sezon 9 golu var ligde. Demin yine Fener’i ipten aldi o hareketi ile. Kotu oyuncu degil, hatta kadro derinligi acisindan super olurdu bizim icin.

Alexis Sanchez bitti. Ikinci Teixeira olurdu, veya Gs deki Falcao.
bu fenerde herkes modric gibi gözükür zaten zajc felan oynayamaz bizde net yetmez kalitesi istemez kalsın

Çevrimiçi Talisca1903

A. Sanchez buralara gelmez. Talisca paşam da bonservisini alıp 2 milyon maaş 2 milyon imza parasına geliyorsa buyursun gelsin. Daha fazlasına istemek takıma ihanet olur.

Bizim ilacımız yerli stoper + Amiri. Sonra fırsat olursa Cabral mı Fuente mi Tayfur mu olur kanat alternatifi bakabilirler.
neden ihanet olsun herkes aynı maaşı alamaz özel oyuncular fazla maaş alır doğaldır

Çevrimiçi Samet Demir

teklifi artırıyorum tek taliscasını ver lazraile bitirsin işi başkacada kimseyi alma :)
Talisca gelirse sende şampiyon yaparsın takımı abi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

Talisca gelirse sende şampiyon yaparsın takımı abi.

talisca bir gelse renklilerin modu direk düşer cinconun mertens felan tehlikeli

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu planlamalar daha çok değişir. Yerli oyuncu konusunda sınırımızın olduğunu düşünmüyorum. İyi oyuncu bulursak alırız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı beno1903

Talisca ya 2m teklif edip buyursun gelsin demek tam bir ANÇ yönetimi hareketi. Taliscaya 3.5m-4m vericeksin uçağı yollayıp getiriceksin. Taliscanın fiyatı budur. Bunu düşünemezler ama

Çevrimiçi MUSTAFA_

Montero dörtlü savunma ve bu yabancı kuralı ile oynayamaz. Gitmesi kendisi için iyi olur.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Rangers düş yakamızdan...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: