2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 52 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 828313 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Mehmet57

Tuanzebe-Saiss tamam ama, 3 yerlide kimi oynatacagiz Amiri’yi de alacaksak?

Ersin
Rosier-Tuanzebe-Saïs-Oguzhan
Salih-Amiri-Gedson
Ghez-Weg-de la Fuente

Çevrimdışı KadirA

Fuente'yi niye kiralik alıyoruz anlamıyorum. Nkoudounun genc hali, solda Nkoudou varken Fuente gibi bir oyuncu hele kiralik çok gereksiz olur. Nkoudou giderse, o zaman mantıklı olabilir.

Tuanzebe de United altyapı cikisli bir stoper. Aradigimiz oyuncu degil bence. Tek bir yerde bile pozitif bir performans gösterememiş. Kiralik + maas 1.5 milyon bir sene icin çok gereksiz olur. Net bir isim degil sonuçta. O parayı git Afrikadan Balkanlardan genc iki oyuncuya yatır daha iyi.

Baily de son 5 sezonda toplam 76 maca cikmis. Bu maçların cogu da lig falan degil.

Bu 3 isim de bize göre degil, bana göre.

Çevrimdışı DieForYou1903

Daha net bir isim bizim için daha iyi olur kanısındayım vargas gibi.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı Nazım Ar

Diğerlerini bilemem de Konrad transferi Keny den bile saçma olur.

Çevrimiçi Samet Ç

Konrad wonderkid hemde 14+3 kuralında +3 sayılıyor umarım opsiyonu vardır diyeceğim ama hiç sanmıyorum.

Çevrimiçi Samet Ç

Tuanzebe-Saiss tamam ama, 3 yerlide kimi oynatacagiz Amiri’yi de alacaksak?

Ersin
Rosier-Tuanzebe-Saïs-Oguzhan
Salih-Amiri-Gedson
Ghez-Weg-de la Fuente
Amiri ile üçlüye dönmeyiz umarım ya da yabancı sınırı kalkacak gs falan hala daha yabancı kanat kovalıyor

Çevrimiçi Mehmet57

Konrad Nkoudou ile bir degil. Ikiside hizli, ikiside calim atan oyuncular ama Konrad’da oyun zekasi mevcut.

Acaba gercekten yabanci siniri kalkiyor mu? Twitter da yine oyle soylemler var.

Kalkarsa var ya😬

Ersin
Rosier-Tuanzebe-Saïs-Masuaku
Josef-Gedson
Ghezzal-Amiri-Konrad
Weg

Abooo

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi tolga1903

Konrad Nkoudou ile bir degil. Ikiside hizli, ikiside calim atan oyuncular ama Konrad’da oyun zekasi mevcut.

Acaba gercekten yabanci siniri kalkiyor mu? Twitter da yine oyle soylemler var.

Kalkarsa var ya😬

Ersin
Rosier-Tuanzebe-Saïs-Masuaku
Josef-Gedson
Ghezzal-Amiri-Konrad
Weg

Abooo

Kalkarsa şampiyonluğun en büyük favorilerinden oluruz. Bu marsilyalı oyuncuyu biliyor musun nasıl performans verir bizde?

Çevrimiçi Mehmet57

Su maci hatirlayan var mi? Mbappe’yi sahadan silmisti

Çevrimdışı KadirA

Su maci hatirlayan var mi? Mbappe’yi sahadan silmisti

Hasan Ali kaldırım da sahadan silmişti Mbappeyi. Hiç ama hiç bize göre bir oyuncu değil. Yabancı olacaksa net bir stoper olmalı gidip 5 6 milyon bonservis verilip sağlam verecekleri belli olan biri alınmalı, ya da Kaan Ayhan Mert Müldür kovalanmalı ya da en kötü ihtimal altyapıdan birinin üstüne düşersin onu monte edersin. Ama böyle bir oyuncu tamamen gereksiz.

Çevrimiçi Talisca1903

yabancı sınırı kaldırılıyor sanırım haydi inşallah

Çevrimiçi Samet Ç

Şu yabancı sınırı kaldırılsada şöyle bir takım izlesek.

Çevrimdışı KadirA

Sezon baslamis, yabancı siniri kaldırılmaz.

Bu 3 yerli kuralına göre, suanda en iyi dizilisi 3lü savunma.

3lü savunma hariç bir kadro sürmek zor sahaya. Emrecan Uzunhan oynamadigi sürece, her mac saçma sapan kadrolar görmeye devam ederiz.

Emrecan ve Ersin sahada oldugu sürece, ortasahaya Salih veya Kartal ya da forvete Cenk ile idare edersin ama bunun haricinde 4lü sistemde Necip'e mahkum oluruz, yerli stoper alınmazsa. En baba stoperi de getirsen, ya Saiss yedek kalır, ya da yeni stoper yedek kalır. Ikisinin ayni anda sahada olma imkanı yok.

Valerian hoca taraftara rest çekip, 3 lüye bir an önce dönmesi lazım. Net bir yabancı sag stoper, net bir ortasaha Amiri gibi, ve alternatif bir ortasaha Kerem Atakan gibi, alınıp devam edilmeli.

Ersin - Stoper, Saiss, Emrecan - Masuaku, Gedson, Salih, Rosier - Muleka, Weghorst, Ghezzal
Ersin - Stoper, Saiss, Emrecan - Masuaku, Gedson, Salih, Rosier - Amiri, Weghorst, Ghezzal
Ersin - Stoper, Saiss, Emrecan - Masuaku, Gedson, Josef, Rosier - Cenk, Weghorst, Ghezzal
Ersin - Stoper, Saiss, Emrecan - Masuaku, Gedson, Amiri, Rosier - Muleka, Weghorst, Ghezzal

gibi net kadrolar oluşturabiliriz.

4 lüye tek bir kadro bile olusturamiyoruz. Ne ikili forvete uygun bir ortasahamiz var, ne de 3lü ortasahaya. Çünkü stoperlerin biri yerli olmadıgı zaman, ileri ucta sadece Cenk, ortasahada da sadece Salih ilk 11 oyuncusu kalitesinde suan. Onlar da denkleme girdiği zaman, Amiri-Josef-Gedson 3 lüsünden iki tanesi kesilir, forvette de Muleka kesiliyor.

Çevrimiçi Mehmet57

Kalkarsa şampiyonluğun en büyük favorilerinden oluruz. Bu marsilyalı oyuncuyu biliyor musun nasıl performans verir bizde?

Cok mantikli bir transfer, bence kesinlikle Ismail’in talebi uzerine olmustur. Sampaoli’nin oynattigi 3-2-4-1de top takimdayken olabildiginde sol kanattaki bosluklari kullanan, top rakipteyken kanat beki gibi arkaya cekilen bir oyuncu. La Masia gecmisinden dolayi iki ayagini da cok iyi kullanabilen oyuncu; hem iceri kat ediyor, hem son cizgiyi bulup sol ayagi ile topu iceri gonderiyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ben en az 4 transfer bekliyordum da herhalde 5-6 transfer yapacağız :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi tolga1903

Cok mantikli bir transfer, bence kesinlikle Ismail’in talebi uzerine olmustur. Sampaoli’nin oynattigi 3-2-4-1de top takimdayken olabildiginde sol kanattaki bosluklari kullanan, top rakipteyken kanat beki gibi arkaya cekilen bir oyuncu. La Masia gecmisinden dolayi iki ayagini da cok iyi kullanabilen oyuncu; hem iceri kat ediyor, hem son cizgiyi bulup sol ayagi ile topu iceri gonderiyor.

Oyuncuyu oli'de istiyormuş daha önce şu israil'de oynayan sol bek için de karşı karşıya geldi eleman orayı tercih etti bu sefer umarım galip çıkan biz oluruz

Çevrimdışı DieForYou1903

Forumda bir anket açılabilir mi ? Valerien İsmail ile başarılı olacağımızı düşünüyor musunuz diye ? Transfelerden çok hocanın bir oyun planının olmayışı beni çok korkutuyor.Bizim daha önce yerli hocalarımız oldu şenol güneş,Avcı,Önder karaveli vs. tamam öyle a planı b planı zaten hiç olmadı ama en azından büyük takım hürriyetindeydik set hücumu yapıyorduk pas oyunu yapıyorduk.Kadromuz kötü değil 10 kişi kayseriden baskı pres yedik.Zorlayamadık adamları ilk şut 44. dakikada geldi şansa kaza belaya attığımız gol sayesinde kazandık orta saha stoper gelince kanat gelince işler düzelecek mi ? Benim çok ümidim yok yol yakınken hoca değişikliği yapmak nasıl olur düşüncesindeyim yabancı olmaz ligi bilen yerli biri olabilir.Yada mevcut hocamız biraz dersini çalışması lazım guardiola filan analiz etsin büyük takım nasıl oynar set hücum pas oyunu korkuyorum şu kadroya yazık olacak dahada güçleniyoruz güçleneceğiz inşallah hoca sorununu çözeriz.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı umutow

Yetmez abi. Bu yazılan adamların hiçbiri fark yaratacak adam değil. Yabancı sınırı kalkacaksa da kerem atakan keskine falanda gerek yok. Eğer 4lü oynayacaksakda çok net playmaker 10 numaraya ihtiyaç var.

Çevrimiçi murat baltacı

ne yapıp ediyorum 3 yerlili kadro kuramıyorum
nasıl olacak bu iş

ersin
rosi.   ?   saiss masuaku
      josef gedson amiri (diyelim ki)
ghezzal weghorst nkoduo
bu beşiktaş’ın ideal 11’i olur ama
yerlisi yok
ya salih-kartal değişmeli oynayacak ki orayı eksiltir
ya umut meraj sürekli oynayacak ki hiç beğenmem
ya da cenk oynayacak weghost nasıl kesilir ?
saiss sol stoperken istanbullu çocuğu niye aldılar onu da anlamadım
zor denklem
Ah ah şu Rıdvan işini erken çözüp eren Elmalı ya çökebilseydik en azından iki mevki net yerli olurdu şimdi transfer yapsan bir türlü yapmasan bir türlü.
BeŞiKtAşK

Etiketler: