2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 100 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 796595 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Eray_Steiermark

oynamaya geliyorsa bedava
Bence de. Gizli maddeler yoksa kağıt üzerinde muazzam transfer.

Çevrimiçi Necmi

Bence de. Gizli maddeler yoksa kağıt üzerinde muazzam transfer.
oyuncuyla bağlayıcı anlaşma yoksa bir m bile olsa önemi yok burda toparlarsa bir dakika bile durmaz

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Dele Alli, Beşiktaş'ın teklifini kabul etti. (Foot Mercato)

Çevrimdışı Nazım Ar

oyuncuyla bağlayıcı anlaşma yoksa bir m bile olsa önemi yok burda toparlarsa bir dakika bile durmaz

Şampiyon olursak şampiyonlar ligi sebebiyle kalmak isteyebilir bir umut. Gerçi şampiyon yapsın da isterse gitsin aç gözlü olmamak lazım.

Çevrimiçi Samet Demir

Naci ünüvar için ne bekliyorsunuz, safları sıklaştırın.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

hiç anlam veremiyorum ben mantık çizgisine uymuyor
neye abi everton'un işlere mi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

neye abi everton'un işlere mi
fizik matematik kimya kurallarına aykırı bu

Çevrimdışı aunt minnie

Valerien’in düşündüğü 4-3-3 ve 3-4-2-1 sistemine çok uygun oyuncular alındı.Dele Ali skorer bir 8 numara,Sağ kanatta da oynar forvet arkasında da.Eğer ortalama bir stoper ve sol kanat da alınırsa başarısızlık direkt hocaya yazacak hiç kaçarı yok.

Çevrimdışı DieForYou1903

Dele ali geldi diye biliriz.Kanat için Amad Diallo ismi çok dillendirilmeye başlandı o da geldi desek welinton kaldı gibi kadro tamam diyebilirmiyiz ? Başka transfere ihtiyaç var mı ?

Mert
                      Emre
                      Utku
                      Ersin

Rosier      Welinton      Saiss        Masuaku
               Necip          Emrecan    Umut

Gedson        Josef 
              Salih            Atiba
              Berkay         Kartal

Ghezzal           Dele Ali               N'Koudou   
Emirhan                                    Amad
                                                Oğuzhan

Weghorst
                    Muleka
                    Cenk
                    Kenan

Serdar,Montero,Boyd,Hasic bu oyuncuları kadroya yazmadım bu oyuncular gidici.
Kadro yeterli mi sizce ? Tek kulvaradyız ziraat olacak birde.

[ Son Düzenleme: 17 Ağustos 2022, 22:36:08 DieForYou1903 ]
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı DieForYou1903

Welinton takımla antremanlara başlamış karagümrük maçında ilk 11 de görebiliriz.Souza bireysel antremanlara başlamış bir sonra ki maç o da kadroda olur.6 ve stoper transferi rafa kalktı bence.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Welinton takımla antremanlara başlamış karagümrük maçında ilk 11 de görebiliriz.Souza bireysel antremanlara başlamış bir sonra ki maç o da kadroda olur.6 ve stoper transferi rafa kalktı bence.
Stoper ve kanat kesin alınacak. Hatta 1 tane de yerli orta saha gelecek.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı DieForYou1903

Stoper ve kanat kesin alınacak. Hatta 1 tane de yerli orta saha gelecek.

Stoper geliyorsa welinton gidiyor demektir welinton gitmiyorsa yabancı stoper gereksiz yerli orta saha gereksiz bence kerem atakanı alacaklar sivastan bizim seviyemizde değil.Şahsi görüşüm tabi önlibero işini Souza,Berkay,Kartal,Atiba,Necip götürür. 8 numarada Salih,Gedson var.10 numara dele ali.Stoperde welinton kalacaksa necip,emrecan yedekler orayı.bunlar benim fikrim tabi ki.Souza döndü diyelim salih bile yedeğe düşecek.

Souza,Gedson,Alli olacak.
[ Son Düzenleme: 17 Ağustos 2022, 23:16:41 DieForYou1903 ]

Çevrimiçi Mehmet57

Stopper icin bir kac kez PL’den gelecek denildi. Umarim Kouyate veya Amartey gibi hem stopper hemde 6 oynayabilen biri gelir.

Çevrimdışı umutow

Sağ stoperinde saiss gibi baba stoper olması lazım.  Gerekirse sol bek umut meraş falan oynar ya.

Çevrimdışı DieForYou1903

Sağ stoperinde saiss gibi baba stoper olması lazım.  Gerekirse sol bek umut meraş falan oynar ya.

Masuakayı niye aldık ki o zaman  :alala:

Çevrimiçi levitate

fizik matematik kimya kurallarına aykırı bu
bedelsiz vermişler, olurda kendine gelirse para kaldıralım diye düşünmüşlerdir
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Nazım Ar

Bedelsiz almadılar mı zaten kendini bulursa Biz alırsak havadan 7 m kazanacaklar, kendini bukursa biz alamazsak daha fazlasına da satabilirler.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı umutow

Valla bilmiyorumda yabancı işi bizi çok sıkıntıya sokacak. 

Çevrimiçi Samet Demir

Dursun ne olacak yani her aldığımızı 11 oynatacağız diye bir kaide mi var. Rotasyonumuz genişlesin işte.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı DieForYou1903

Valla bilmiyorumda yabancı işi bizi çok sıkıntıya sokacak.

Bende onu düşünüyorum sürekli nasıl yapacaz diye.

Çevrimiçi murat

Futbol manager simulasyonuna göre 14 gol  12 asist yapıyor.weghorstan fazla gol atıyor.3 sene önceki hali 20-20 yaparmış demekki.

Çevrimiçi mayguntr

Sag stopere de saiss gibi birini cekerseler sampiyon olmazsak bi daha yorum yapmayi birakirim.

Çevrimdışı Sezgin1903

Tayfur Bingöl gelmesin zaten gol attiklarinda sırf onu izledim nasıl bir sevinç ben Beşiktaşlı olup yediğimiz gole bukadar sevinen görmedim.kenan var sağ bişey olursa destekler yedekte sesi çıkmaz seneye alınır tr için gerek yok Kerem Atakan da gereksiz.zaten oynama şansı az olacak altyapıdan Abdülmecid dönmez al koy onu oynatcagina kendi topcun oynasın.

Çevrimdışı Karabay

Delle alli tam bir modern 8 ama dususte olan bir oyuncu. Yine de maaşından bagimsiz soyluyorum iyi transfer. Pjanic gibi olmaz herkesin ici rahat olsun.
işte beklediğim mesaj geldi ben bayrakları asmaya gidiyorum.

Etiketler: