2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 67 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 797625 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Savaş

Altyapı falan hikaye. Beşiktaş formasından çıktığı anda benim için alelade bir oyuncudur.

Ne yaparsa yapsın bu saatten sonra umurumda değil. Hayatta kendisine başarılar diliyorum.

Kendi futbolcularımıza dönelim bence artık.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Kaleci de maç alır stoper de maçı kazanmaya doğrudan etki eder, ramos san ŞL bile alıyorsun. Nsakala Welinton geldiği gün bizim stoper hattımız nitelik olarak eksikti zaten olmaları veya olmamaları bir şey değiştirmez. Yedeğinin sakatlanmamasının garantisi yok allah korusun takım uçağının düşmemesinin de bi garantisi yok ama 3 kisinin oynadığı orta saha mevkisinde senin kaliteli en az 5 oyuncun olması lazim, kartalı falan saymıyorum bu çocuklar ancak henüz kadronun banko yedeği bile olamayabilirler, bu sezonki performansları onlari kadroda kalıcı hale getirecek veya kiralayacağız, anadoluda takas yaparken kullanacağız vs. Bana göre minimum 3-4 transfere ihtiyaç var, başkan da öyle söylüyor CK da öyle söylüyor hoca da öyle planlıyor demek ki. Sana göre hepsi renklilerle sidik yarıştırıyor allah allah çok acayip yahu.
başkanın ne dediği umrumda değil gerçi ne dediğini bilse ağzını açmazda youtube de son konuşmasını dinledim hiçte öyle birşey demiyor sol bekten önce bir veye iki oyuncu daha alabiliriz demişti sol bek aldılar kalite bu forumda göreceli kavram bu güne kadar gelen hiç bir oyuncu hakkında fikir birliği olmadı kalitemi değilmi gomez geldiğinde gomez gömüldü fabriye neler dendi talisca gittiği güne kadar çöp muamelesi gördü abuş ilk geldiğinde burda söylenmeyen hakaret kalmadı atibayı ikinci yılında kovuyorlardı
O yüzden yetenek oyuncu gelirken değil kaybettiğinde ortaya çıkan birşey
Bence oldukça iyi bir kadromuz var fazla oyuncuya taraftar olarak kimse hayır demez ama ben gerçekci biriyim bu yönetimin bu kadar yaptığına şükrediyorum zaten süreci idare edemeyecekler baskıyla alacakları her oyuncu sadece borcu arttırmaya yarayacak
Benim istediğim şu geçen seneki rezaleti yaşatmasınlar bize yeter hayat kafandaki hayallere göre değil yaşadığın gerçeklere göre değerlendirilir

Çevrimiçi Necmi

Altyapı falan hikaye. Beşiktaş formasından çıktığı anda benim için alelade bir oyuncudur.

Ne yaparsa yapsın bu saatten sonra umurumda değil. Hayatta kendisine başarılar diliyorum.

Kendi futbolcularımıza dönelim bence artık.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
katılıyorum

Çevrimiçi underworld

Demek Ki hiçbir yerli oyuncumuz normal şartlarda Avrupa da özel antrene olma gibi bir niyeti yok.
Esas üzücü kısım bu

Çevrimiçi Necmi

Şu kepazeliği hiçbir sporcumuza yapmayız bir daha umarım.
ben kepazelik görmüyorum emirhan maçı izlemek isterse ve bilet verilmezse evet kepazelik deriz ama ailesi için neden bilet sağlayalım ne yani alt yapılardaki amatörlerdeki binlerce sporcu her talep ettiğinde biletmi sağlanacak bir yönetici cebinden karşılarsa karşılar beşiktaş neden bedava bilet versin birşey karıştırılıyor emirhanın beşiktaş alt yapısında olması beşiktaş için lütuf değil emirhan için lütuftur benim çocuğum beşiktaş alt yapısında olsa bırak bilet istemeyi gider alabildiğim kadar bilet alırım beşiktaşa borcumu ödeyebilmek için

Çevrimdışı DieForYou1903

Serdar Saatçi ve Ersin'e teklifler varmış başkan söyledi onları da satmak lazım.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

18 yaşındaki çocuk üzerinden yönetimi akladınız ya herkese bravo.

Çevrimdışı KadirA

Montero, Serdar Saatci, Ersin gidici.

Bunlara Umut Meras da eklenir.

Gidisat onu gösteriyor. Umarım Nkoudou ve Boyd da gider.

Çevrimdışı DieForYou1903

Montero, Serdar Saatci, Ersin gidici.

Bunlara Umut Meras da eklenir.

Gidisat onu gösteriyor. Umarım Nkoudou ve Boyd da gider.

Bir şekilde gidiyorlar da gelen yok sıkıntı orda.

Çevrimiçi Necmi

18 yaşındaki çocuk üzerinden yönetimi akladınız ya herkese bravo.
yönetim neden aklansın yönetimin götürdüğü süreci haklı bulan kimseyi görmedim birinin haksız olması diğerini aklamaz yönetim o kontratı yaptığında sırıtarak poz vereceğine çıkıp bizi 4.5 m serbest kalır maddesini kabul etmeye mecbur bıraktılar deseydi bugün yönetime tek laf edilmezdi şimdi demeleri hiç birşey ifade etmiyor kendilerini kurtarma çabası olarak görünüyor yinede verilmiş sadakaları varmış ya iki sene oynayıp değerini yirmiye çıkarıp 4.5 a serbest kalsaydı şimdi olasılığın tepkisi veriliyor o zaman olanın tepkisi olacaktı
Kimse yönetim aklamıyor 18 yaşında diye duygu sömürüsü yapmayada gerek yok bize gelince 18 yaşında çocuk ama torinoya profesyonel sözleşme imzaladı menfaati olunca çocuk gibi durmuyor o atkı şovunu tek başına torino taraftarınamı yapıyor sence

Çevrimiçi Necmi

Serdar Saatçi ve Ersin'e teklifler varmış başkan söyledi onları da satmak lazım.
teklif varsa daha neden takımdalar daha öncede ersine teklif gelirse değerlendireceğiz diyende kendisiydi

Çevrimdışı tuncaboylu

bu emirhanın menajerleri aynı zamanda bu hull citye allahyarı 4.5 a, ozanı da 3 milyona satanlar. vedat murici de 20 milyona. rakamlar falan gerçekçi gelmiyor.

hiç güven vermiyorlar. bunları toplasan 5 milyon etmez normalde.
Yaw 2 ay öncesine kadar "Emirhan'ı kessek kanı siyah beyaz akar, menajeri hasta Beşiktaşlı o yüzden sözleşme yeniledi" muhabbetleri dönmüyor muydu?

Çevrimdışı XiaoHan

ben kepazelik görmüyorum emirhan maçı izlemek isterse ve bilet verilmezse evet kepazelik deriz ama ailesi için neden bilet sağlayalım ne yani alt yapılardaki amatörlerdeki binlerce sporcu her talep ettiğinde biletmi sağlanacak bir yönetici cebinden karşılarsa karşılar beşiktaş neden bedava bilet versin birşey karıştırılıyor emirhanın beşiktaş alt yapısında olması beşiktaş için lütuf değil emirhan için lütuftur benim çocuğum beşiktaş alt yapısında olsa bırak bilet istemeyi gider alabildiğim kadar bilet alırım beşiktaşa borcumu ödeyebilmek için

Emirhan ilk derbisine çıkarken ailesi için bilet istiyor ailesi seyredebilsin diye diğer altyapı oyuncularıda çıksın oynayabiliyorsa derbide oynasın onlarında ailesi gelsin, anasına babasına verilecek 2 biletle mi Beşiktaşın parasını koruduğunu sanıyor bu beceriksizler aksine çocuğun içindeki şevki kırmışlar ama sampdoria maçında mesela a.n.ç aleyhine tezahurat yapılmasın diye beleş verilince biletler sorun olmaz Beşiktaşın parası boşa gitmiyor o zaman çünkü başkan bey  koltuğunda oturmaya devamke göze batmaz o yüzden.
🦅🤍🖤🦅

Çevrimdışı KadirA

Emirhan ilk derbisine çıkarken ailesi için bilet istiyor ailesi seyredebilsin diye diğer altyapı oyuncularıda çıksın oynayabiliyorsa derbide oynasın onlarında ailesi gelsin, anasına babasına verilecek 2 biletle mi Beşiktaşın parasını koruduğunu sanıyor bu beceriksizler aksine çocuğun içindeki şevki kırmışlar ama sampdoria maçında mesela a.n.ç aleyhine tezahurat yapılmasın diye beleş verilince biletler sorun olmaz Beşiktaşın parası boşa gitmiyor o zaman çünkü başkan bey  koltuğunda oturmaya devamke göze batmaz o yüzden.

Abi okumadin mi, sabunu deterjanı evden getirip antrenmanda giydiği coraplarini formalarını sortlarini Emirhan kendisi yikiyormus bahçedeki suyu kullanarak. Üstelik su parası da kesmişler maaşından. Yazık degil mi!

Çevrimdışı tuncaboylu

Başkanın her şeyi tutarsız. Kendi cümlelerini kopyalayıyorum:
"Emirhan ile mayısta yaklaşık 5 milyon vermek üzere 5 yıllık anlaşma yapılmıştır. Menajeri 0 bedelle çıkış maddesinde ısrar etmiştir. Sonrasında 4.5 milyon Euro şeklinde anlaşma yapılmıştır."

Emirhan'la 5 yıllık sözleşme yapılmıştır diyor, 3 yıllık imzalanmadı mı?

Menajeri 0 bedelle çıkış maddesinde ısrar ettiğinde, bir şeyden şüphelenmediniz mi?

Çevrimdışı DieForYou1903

teklif varsa daha neden takımdalar daha öncede ersine teklif gelirse değerlendireceğiz diyende kendisiydi

Bilmiyorum abi ben başkanın yalancısıyım çokta güvenmemek lazım sözüne.

Çevrimdışı tuncaboylu

Abi okumadin mi, sabunu deterjanı evden getirip antrenmanda giydiği coraplarini formalarını sortlarini Emirhan kendisi yikiyormus bahçedeki suyu kullanarak. Üstelik su parası da kesmişler maaşından. Yazık degil mi!
Şu anki başkan, zamanında eski yönetimdeyken Quaresma malzemecinin üstüne işedi diye haber yaptırmıştı. O yüzden kendisi bir oyuncuyu kötülemeye başladığında, biraz şüphe duyun.

Ayrıca olayı sulandırmaya gerek yok, göreve geldiklerinden beri altyapıdaki gençlere maddi manevi zerre değer vermediklerini gördük zaten. Göreve geldiklerinden beri sözleşme yeniledikleri altyapı oyuncu sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

Çevrimiçi Necmi

Yaw 2 ay öncesine kadar "Emirhan'ı kessek kanı siyah beyaz akar, menajeri hasta Beşiktaşlı o yüzden sözleşme yeniledi" muhabbetleri dönmüyor muydu?
ben demiyordum ben bugüne kadar ne alt yapı oyuncularını pohpoladım ne yönetimi pohpohladım hepsinede en sert eleştiriyi burda ben yaptım şimdide istediğim gibi eleştiririm  r yapmış değilim herkes alt yapıyı alkışlarken acil müdahale gerekir diyende bendim başkan önder hocanın telefonunu açmadı ailesi diyor iyide önder hocanın yetişdirdiği oyuncu bunlarsa telefon açılmamasıda gayet doğal sen çocuğa aidiyet duygusu aşılayamamışsın ailesimi aidiyet gösterecek sen birşeyler verebilseydin o telefon açılırdı kızgında olsalar telefonda küfürde etseler açarlardı açmamak seni yok saymaktır

Çevrimdışı XiaoHan

Tabiki yazık yazık olmazmı hatta a.n.ç ben yıkarım sen zahmet etme demeliydi üstüne para kesmek nedir  :halay:
🦅🤍🖤🦅

Çevrimdışı tuncaboylu

ben demiyordum ben bugüne kadar ne alt yapı oyuncularını pohpoladım ne yönetimi pohpohladım hepsinede en sert eleştiriyi burda ben yaptım şimdide istediğim gibi eleştiririm  r yapmış değilim herkes alt yapıyı alkışlarken acil müdahale gerekir diyende bendim başkan önder hocanın telefonunu açmadı ailesi diyor iyide önder hocanın yetişdirdiği oyuncu bunlarsa telefon açılmamasıda gayet doğal sen çocuğa aidiyet duygusu aşılayamamışsın ailesimi aidiyet gösterecek sen birşeyler verebilseydin o telefon açılırdı kızgında olsalar telefonda küfürde etseler açarlardı açmamak seni yok saymaktır
Seni demiyorum yaw, yönetim diyordu sözleşme yenilerken.

Çevrimiçi Necmi

Bilmiyorum abi ben başkanın yalancısıyım çokta güvenmemek lazım sözüne.
beşiktaş başkanının sözüne güvenirsin güvenmek zorundasın orası beşiktaş makamı oraya güvensiz bakılmaz peşin hükümlü olunmaz yalan söylerse hesabını sorarsın ama yalan söyleyecek modunda dolaşamazsın söylediklerine inanmak zorundayız yalan çıkarsa hesabını sorarız basit bir detay başkanın yalancısıyım diyorsun çebinin yalancısıyım demiyorsun makamı konuşuyor makamı küçültüyorsun makamı güvenilmez yapıyorsun bu yanlış kimse eleştirilmez değildir ama beşiktaş başkanlık makamını eleştirirken dikkatli olmak lazım hedef aldığın beşiktaşın kendisi oluyor makamı güvenilmez yapıyorsun

Çevrimiçi sefaköykartali

Binlerce amatör sporcu ne alaka ya bu dünyanın her yerinde böyle dünyanın en büyük spor kulüpleri sporcularına nasıl davranıyor nasıl yaklaşıyor bir bak. Koskoca başkan ve yöneticiler bir derbi için genç yeteneğin ailesini locasında ağırlayamıyor mu?

Çevrimiçi sefaköykartali

Neyse spekülasyonlara takılmamak lazım, bu olay da bir an önce kapanmalı, yönetim dersini almalı bundan sonra altyapıya yaklaşımını değiştirmeli. Gelecekteki yetenekleri kaybetmeyelim, Emirhan gibisi elbet bulunur. Haftasonu maç var, transfer tahtası kapalı Kayseriyi sağlam bir yenip lige girmeliyiz, renklilerin boş gazına karşın sağlam adımlar atarak, eksikleri giderip yolumuza odaklanmalıyız. Böyle kaoslar ancak bize zarar verir. Hoca ve takımın hedefe odaklı ve serinkanlı kalması şart.

Çevrimiçi Talisca1903

Binlerce amatör sporcu ne alaka ya bu dünyanın her yerinde böyle dünyanın en büyük spor kulüpleri sporcularına nasıl davranıyor nasıl yaklaşıyor bir bak. Koskoca başkan ve yöneticiler bir derbi için genç yeteneğin ailesini locasında ağırlayamıyor mu?
neden ağırlasın ki böyle bir uygulama ayrımcılık yaratır diğer çocukalrın günahı ne o zaman.Alsın biletini alamıyorsa alacak olan izler her konuda profesyonel takıl menfaatine gelince amatör ne güzel İstanbul

Çevrimiçi Talisca1903

Emirhan konusu çok uzadı artık başka takımın oyuncusu bizlik bir durum yok atkı şova devam etsin bay profesyonel

Etiketler: