2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 69 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 813538 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

Weghorst bildiğiniz tank. Bizim ligimizde de tanksavar savunmacı yok. O yüzden fiyatından bağımsız söylüyorum çok iyi transfer fakat 2.7 milyonluk oyuncu bu lige aşırı fazla. Bide hocanın oynattığı oyunda böyle tanklara ihtiyaç var mı bilemedim çünkü hoca geçiş oyunu oynatıyor. Daha az maliyetli santraforlar da bulunabilirdi. Maliyeti dışında çok iyi oyuncu.
Pres gücü yüksek oyuncu abi bence tamda hocanın istediği tarzda bir adam. Hem golcü, hemde yanındaki adamları oyunda tutan bir adam. Güçlü kuvvetli. Maaşa gelince son yıllarda 1. Forvet için 3.5 bandında ödedik hep.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Şenol elbet gelir Beşiktaş'a ağabey, o zaman bunlar yenilir. Bakalım neler olacak ?
gol Atsın parası önemli değil hafif bir Gomez havası var bakalım nasıl olacak🔥🔥

Çevrimiçi Sinan23

Neyse ki gelenlerin 3 u de 4 lu sisteme uygun oyuncular. Hoca giderse yeni sisteme geçmek kolay olacak.

Çevrimdışı can1903

An itibariyle Cabral için yeni resmi teklifimizi yolladık.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı ardiles

gol Atsın parası önemli değil hafif bir Gomez havası var bakalım nasıl olacak🔥🔥

Hafif bir Gomez havasını Lewandowski, Haaland, Kenan Karaman ve Serdar Dursun'da da bulabilirsin. Almanyadaki golcülerin genel profili o.

Çevrimiçi Talisca1903

Hafif bir Gomez havasını Lewandowski, Haaland, Kenan Karaman ve Serdar Dursun'da da bulabilirsin. Almanyadaki golcülerin genel profili o.
kenan Serdar diye gidince hafiften bir ürperme geldi bilemedim şimdi YouTube videosunu izleyince golleri bayağı klas

Çevrimiçi Talisca1903

LÜE talisca gs olabilir diye yazmaya başladı genwlde bunun yazdıkları çıkıyor bizimkilerin hemen hamle yapması lazım alamasakta aldırmamalıyız  Talisca herşeyi değiştirir Hamsi şampiyonluğunun üzerine gs formalı Talisca kalp krizi geçirtir

Çevrimiçi Talisca1903

An itibariyle Cabral için yeni resmi teklifimizi yolladık.
Talisca işinde bir dahilimiz var mı yada olacakmı şöyle son anda Pjaniç maaşı gibi 4/1 oranında ödemeli

Çevrimdışı ardiles

kenan Serdar diye gidince hafiften bir ürperme geldi bilemedim şimdi YouTube videosunu izleyince golleri bayağı klas

Kenan ve Serdara haksızlık olmasın onlar 2. lig golcüleri. Oyuncu kalitesi değişse de Almanyadaki genel golcü profili yıllardır hep aynı. Luca Toni, Olic, Mandzukic, Gomez, Pizarro, Jancker, Koller... Gomez gibi düşeş atmadıkça birinci sınıf olanları alamayız, Weghorst gibi ikinci sınıf olanları da bize yaramaz. Düşme korkusu yaşamak istemeyen ve hedefi ilk 10 olan süper lig klüpleri için ideal olabilir. Yok efendim pres yapıyormuş Batshuayi de gegenpress yapıyordu. Ya hiç golcü oynatmayalım ya da birinci sınıf golcü alalım. Hem yüksek maliyete katlanıp hem takımı bir kişi eksik bırakmaya lüzum yok.

Çevrimdışı ardiles

Youtube videolarıyla transfer yapılsa keşke. Bu yaşımda R.Madride transfer olurum

Çevrimiçi levitate

sağ kanat bek için mantıklı hamle
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Youtube videolarıyla transfer yapılsa keşke. Bu yaşımda R.Madride transfer olurum
Benim bildiğim bir oyuncu değil adı bizimle geçince izledim videolarını eğer son 8 haftadaki defanstan forvete şişerme oyununa devam edeceksek 1. Sınıf golcü de işe yaramaz ama gedsıon Raşit gibi dominant oyuncularımızın olduğu kadroda bunu oynamaz  inşallah

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Şu adam gelsin ya. Sol taraf için bu sene bize epey faydası olur.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tuncaboylu

kalede ersin varsa çok gol atacak hücum hattına ihtiyaç var hücum hattı 50 gol atmalıki ersini dengelesin
Stoperde Ozan Kabak varsa, kesin küme düşeriz.

Herifin transfer olup da küme düşürmediği takım olmadı

Çevrimdışı tuncaboylu

sağ kanat bek için mantıklı hamle
Arada iki de genç oyuncu peşkeş çekmezler umarım.

Çevrimdışı doganay

Beşiktaş A takimda oynama kapasitesi olmayanlardan verilebilir. Yaşı geçmeye baslanan her sene kiralık verilenlerden bazıları takasta kullanılabilir.

Çevrimiçi murat

o çocuğun transfer olmasına şaşırmıştım. Fiziğibe aldandılar sanırım.

Çevrimiçi sEuL

Yazmak istemedim bende ama bizden uzak olmasi dilegi ile.

Çevrimdışı ardiles

Muleka Weghorst Cabral T.Bingöl... Bu vasat futbolcularla ne işimiz var bizim. Rıdvan Ersin satılsa ve başka transfer yapılmasa keşke. Başımıza dert arıyoruz. Beşiktaşı şu mevcut kadrosundan daha iyi noktaya taşıyamazlar.

Mert
                        Emre
                        Göktuğ

Welinton         Saiss          U.Meraş
    Necip             Serdar        Montero

Rosier        Gedson        Souza        K.Karaman
K.Kalafat    Demir Ege    Atiba         Emirhan

Salih Uçan
                         Hasiç

Ghezzal               Teixeira
             Boyd                   Nkoudou

+ E.Delibaş, M.Oktay, Kartal Yılmaz, Alpay Çelebi

Çevrimdışı can1903

Muleka Weghorst Cabral T.Bingöl... Bu vasat futbolcularla ne işimiz var bizim. Rıdvan Ersin satılsa ve başka transfer yapılmasa keşke. Başımıza dert arıyoruz. Beşiktaşı şu mevcut kadrosundan daha iyi noktaya taşıyamazlar.

Mert
                        Emre
                        Göktuğ

Salih Uçan
                         Hasiç

Abi yok artık ya  :sevinc
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Gökhan Kurt

?s=19

Çevrimdışı ardiles

Abi yok artık ya  :sevinc

Muleka Weghorst ile şampiyon mu olacaksın  :halay: Şu kadronun motivasyonu daha yüksek olur, transferde ismi geçen futbolculardan daha çok puan alırlar.

Çevrimiçi Samet Demir

Peşkeş çektiğimiz adamlar şuan nerede abi. :)

Çevrimiçi Samet Demir

Mert
                        Emre
                        Göktuğ

Salih Uçan
                         Hasiç

Kenan solbek yedeği de Emirhan mı olacak

Etiketler: