2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 804804 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

zorunlu satınalma opsiyonu var
Ee ne olmuş varsa. Sanki bu adam gitse daha iyisini alacaksın. Bak ne diyorum abi. Son 2 maçda sol bek sayesinde 4 puan aldık. Hoca yatsın kalksın bu herife dua etsin. İpten aldı kendisini. Hocana kalsa adam tü kaka. Sizde hoca ne derse biat ediyorsunuz...

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Bu romantizm bitirecek bizi ona vermediğimiz paranın kaç kat fazlasını ödedik bir fayda görmedik bu işleri halletmesi gereken yönetim

Unutma futbolcuyu sözleşme oynatır ona göre yapacaksın anlaşmanı açık kapı bırakmayacaksın

Sen daha kullanmis oldugun kelimenin anlamini bilmiyorsun. Romantizmi birakin artik diyen adam gelmis sabah aksam Aboubakar ve Talisca gelsin diye yaziyor forumda. Romantizm yapan biri varsa burada sensin.

Sezon basindan beri Senol gelsin bak bu oyunculari nasil oynatiyor diye yazan sen simdi gelmis futbolcuyu kontrat oynatir diyorsun. Bir karar ver istersen, Senol mu oynatacak bu oyunculari yoksa kontratlari mi? Hersey para ile kontrat ile olsa Fenerbahce'nin her sene sampiyon olmasi gerekerdi.

Aboubakar (Hakaret Yasak)₅ onde gidenidir o kadar. Hicbir takim yuzune bakmazken, bu klup risk alip kapilarini ona acti. Kimsede kafasina silah dayayip bu kontrati imzalayacaksin demedi. Aboubakar ne yapti? Ona sans veren klubu, her kosulda arkasinda duran taraftari, birlikte bir sezon boyunca emek verdigi takim arkadaslarini, teknik ekibi ilk sansinda satti. Takimda bircok oyuncu sakat sakat maclara cikarken, bu karaktersiz Katar''da para pesinde kosuyordu - unutma ki sampiyonlugu sadece 1 gol averaji ile kazandik o sezon. Balik hafizali olmak ile romantik olma arasinda da hani oyle ince bir cizgi yok - ama neyse...

Çevrimiçi Talisca1903

Sen daha kullanmis oldugun kelimenin anlamini bilmiyorsun. Romantizmi birakin artik diyen adam gelmis sabah aksam Aboubakar ve Talisca gelsin diye yaziyor forumda. Romantizm yapan biri varsa burada sensin.

Sezon basindan beri Senol gelsin bak bu oyunculari nasil oynatiyor diye yazan sen simdi gelmis futbolcuyu kontrat oynatir diyorsun. Bir karar ver istersen, Senol mu oynatacak bu oyunculari yoksa kontratlari mi? Hersey para ile kontrat ile olsa Fenerbahce'nin her sene sampiyon olmasi gerekerdi.

Aboubakar (Hakaret Yasak)₅ onde gidenidir o kadar. Hicbir takim yuzune bakmazken, bu klup risk alip kapilarini ona acti. Kimsede kafasina silah dayayip bu kontrati imzalayacaksin demedi. Aboubakar ne yapti? Ona sans veren klubu, her kosulda arkasinda duran taraftari, birlikte bir sezon boyunca emek verdigi takim arkadaslarini, teknik ekibi ilk sansinda satti. Takimda bircok oyuncu sakat sakat maclara cikarken, bu karaktersiz Katar''da para pesinde kosuyordu - unutma ki sampiyonlugu sadece 1 gol averaji ile kazandik o sezon. Balik hafizali olmak ile romantik olma arasinda da hani oyle ince bir cizgi yok - ama neyse...
sen adama o şansı neden veriyorsun opsiyon koyup uzatsaydın boşluk bulmuş değerlendirmiş ben yaptığı etik demiyorum profesyonel iş yapıyorsun armatörlük yapamazsın
İşini hatır gönüle bırakmazsın uzatabilseydin bonservis kazanırdın
Talisca gelsin diyen romantik oluyor VI güzelleyenmodern futbol uleması güzel kafalar
Bir kere şunu kabul et yangın yapıp güzellediğini hocanız ve sisteminiz ( ne ise o sistem bilen yok) ile birlikte çuvalladınız bir kere de kabul edin işte
Şenol Güneş başaramazsa sana söz buradan ilk ben yazacağım
Ben sizin gibi zeytinyağı gibi üste çıkmam sıkma canını

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ee ne olmuş varsa. Sanki bu adam gitse daha iyisini alacaksın. Bak ne diyorum abi. Son 2 maçda sol bek sayesinde 4 puan aldık. Hoca yatsın kalksın bu herife dua etsin. İpten aldı kendisini. Hocana kalsa adam tü kaka. Sizde hoca ne derse biat ediyorsunuz...

Her habere de inanmamak lazım. Çoğu uydurma haber yapıyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sEuL

sen adama o şansı neden veriyorsun opsiyon koyup uzatsaydın boşluk bulmuş değerlendirmiş ben yaptığı etik demiyorum profesyonel iş yapıyorsun armatörlük yapamazsın
İşini hatır gönüle bırakmazsın uzatabilseydin bonservis kazanırdın
Talisca gelsin diyen romantik oluyor VI güzelleyenmodern futbol uleması güzel kafalar
Bir kere şunu kabul et yangın yapıp güzellediğini hocanız ve sisteminiz ( ne ise o sistem bilen yok) ile birlikte çuvalladınız bir kere de kabul edin işte
Ben sizin gibi zeytinyağı gibi üste çıkmam sıkma canını

Halen adamin kontratina opsiyon koysalardi diyorsun, ya anlatamiyorum yada anlamak istemiyorsun. Karaktersiz ve iki yuzlu bir kisilik oldugunu giderken gosterdi Aboubakar, adamin kontratinda opsiyon olsa ne yazar - iki lira fazla veren bir yer ciktigi anda bir yolunu bulup gidicekti yine.

Dolarin ucmus oldugu ulke ekonomisinde, yillik 8M dolar kazanan Talisca'nin transferini isteyen taraftar ruya aleminde yasamiyor ama evet romantik takilan benim. Yonetim ve menajerler hep birlikte Talisca'ya ulassin hemen, gel Besiktas ve taraftari seni cok seviyor onlara bi kiyak yapip yillik 4M Euro'ya oyna desinler. Talisca'da ilk ucaga atlayip paranin gozu kor olsun be - Ronaldo'da gelmis ve tum dunyanin gozu bizim uzerimizdeyken ben hemen 4M Euro'yuda burada birakip TR'ye geliyorum diyecek. Al Nassr'da gecen sene 9M Euro verip 3 yillik kontrat yapmis oldugu Talisca'ya ve Besiktas'a, bizde para cok - asiklar bulussun Talisca'yi size bedavaya gonderiyoruz diyeceklerdi. Ah iste cok haklisin ne diyeyim.

VI'de evet - yonetim/medya/taraftar el ele altini oydular. Oyle bir ortamda adamin basarili olma ihtimali yoktu zaten. Bravo

Çevrimiçi Samet Ç

Aboubakar Sharjah'a geçecek onu Tr'de kimse getiremez bu saatten sonra cebini doldurmanın peşinde aynı Talisca gibi ayrıca Şenol Güneş'e transfer yapmaya gerek yok siz değilmiydiniz bu takım mükemmel takım ama Valerien oynatamıyor Şenol olsa farklı olurdu diyen şimdi çözsün bütün herşeyi yoksa kendisi gittikten sonra birde getirdiği 35'likleri göndermeye çalışacağız. Şenol ilk önce elindekileri kötülemeyi bıraksın ondan sonra bazı şeyler düzelir her yerde kötülediği beğenmediği oyuncusu iki maçtır kurtarıyor kendisini herhangi gibi ortalama bir antrenör bile Masuaku'nun en kötü halinin Umut Meraş'tan daha iyi bir bek olduğunu bilir bu adamı Bursa'dayken de istemişti o zamanda kötü bir bekti Fransa 2'ye gitti oradada olmadı herşeyi geçtim Fransa 2 savunmanın en katı yapıldığı yer gitmişsin oraya en kötü savunmanı geliştirirsin ama Umut nasıl gittiyse öyle dönmüş.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Ocak 2023, 13:57:33
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Cengiz Ünder, Beşiktaş ile anlaşmak üzere. (Sabah)

Çevrimiçi Talisca1903

Cengiz Ünder, Beşiktaş ile anlaşmak üzere. (Sabah)
anti Şenol Güneş tayfa başlar şimdi alınmasın Cengiz gönderilmesin Delle Ali transfer yapılmasın

Çevrimiçi mayguntr

Basarisizlik kriterin nedir merak ettim? Sure ve kriteri yazabilir misin.

Çevrimiçi Samet Demir

anti Şenol Güneş tayfa başlar şimdi alınmasın Cengiz gönderilmesin Delle Ali transfer yapılmasın

:) Valla Şenol Hoca gelirken Dele Alli için söylediklerini çok iyi hatırlıyorum. İyi transferi her zaman alkışlarım da.

Hani VI varken kadro süperdi. Hoca yetersizdi Şenol hoca olsa takım uçup kaçacaktı. Şimdi nr olduda bir anda kadro yetersiz oldu. Bir şunu açıkla.

Birde Beşiktaş büyük takım 3lü oynamaz diyordunuz, Sais gelince hoca 3lüye dönecek diyor kankisi olduğu gazeteciler... Bunuda bir açıklar mısın

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Basarisizlik kriterin nedir merak ettim? Sure ve kriteri yazabilir misin.
senin bşarı kriterin nedir onu da öğrenelim VI 6. lık sana göre başarı oluyor VI Avrupaya götüremiyor bşarılı oluyor senin kriterine göre 5. lik bile başarı Şenol Güneş için :icool:
[ Son Düzenleme: 02 Ocak 2023, 18:33:25 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Talisca1903

:) Valla Şenol Hoca gelirken Dele Alli için söylediklerini çok iyi hatırlıyorum. İyi transferi her zaman alkışlarım da.

Hani VI varken kadro süperdi. Hoca yetersizdi Şenol hoca olsa takım uçup kaçacaktı. Şimdi nr olduda bir anda kadro yetersiz oldu. Bir şunu açıkla.

Birde Beşiktaş büyük takım 3lü oynamaz diyordunuz, Sais gelince hoca 3lüye dönecek diyor kankisi olduğu gazeteciler... Bunuda bir açıklar mısın

Alacağız orta sahayı hocanın istediği transferleri ezip geçeceğiz hoca 3 lüye dönecek diyorsun  transferde şunu istiyor bunu istiyor hep bir dedikodu üzerinden gidiyorsun hoşuna da gidiyor hoca geçen maç sonu tüm yazılıp çizilenlerin yalan olduğunu söyledi 3 lü mü 4 lümü sahaya çıknca görürüz dedikodu üzerinden yorum yapmaya gerek yok
[ Son Düzenleme: 02 Ocak 2023, 18:36:04 Talisca1903 ]

Çevrimiçi mayguntr

senin bşarı kriterin nedir onu da öğrenelim VI 6. lık sana göre başarı oluyor VI Avrupaya götüremiyor bşarılı oluyor senin kriterine göre 5. lik bile başarı Şenol Güneş için :icool:
Benim VI basarili dedigim bir tane mesaji goster bi daha konusunu acmiyim. Ben VI'ye sabredilmeliyi savundum ve Senol gelse bir sey degismeyecek dedim.

Sen Senol Gunes basarili oldugu surece desteklemeliyiz diyorsun. Şenol Güneş başaramazsa sana söz buradan ilk ben yazacağım diyorsun ama basaramamanin tanimini yapmiyorsun.

Benim gozumde 2.0 puan ortalamasinin altinda kalan hoca basarisizdir. +- 0.2 lerdeyken de desteklemeye devam ederim (minumum 15 mac gectikten sonra).

4 macta Senol Gunesin puan ortalamasi 1.75
VI 10 macta 1.80 di. Trabzon, Fenerbahce, ve Basaksehir maclari dahil, kolay fikstur bahanesi uydurulmasin diye.

Senol Hoca benim gozumde eger 6 mac sonra 1.8'nin altindaysa  basarisizdir, sen basarisiz oldugunu kabul eder misin?

Çevrimiçi Talisca1903

Benim VI basarili dedigim bir tane mesaji goster bi daha konusunu acmiyim. Ben VI'ye sabredilmeliyi savundum ve Senol gelse bir sey degismeyecek dedim.

Sen Senol Gunes basarili oldugu surece desteklemeliyiz diyorsun. Şenol Güneş başaramazsa sana söz buradan ilk ben yazacağım diyorsun ama basaramamanin tanimini yapmiyorsun.

Benim gozumde 2.0 puan ortalamasinin altinda kalan hoca basarisizdir. +- 0.2 lerdeyken de desteklemeye devam ederim (minumum 15 mac gectikten sonra).

4 macta Senol Gunesin puan ortalamasi 1.75
VI 10 macta 1.80 di. Trabzon, Fenerbahce, ve Basaksehir maclari dahil, kolay fikstur bahanesi uydurulmasin diye.

Senol Hoca benim gozumde eger 6 mac sonra 1.8'nin altindaysa  basarisizdir, sen basarisiz oldugunu kabul eder misin?
bu arada 2 de kupa galibiyeti var 10 maçta 1,8 diyorsun tamam 10 maçta 2,0 altını başarısız kabul ederim ts fb başakşehirden yendiğin yok hepsi kendi sahanda  normalde biz bunları sahamızda yeniyoruz deplasmanda da onlar bizi neyse tamam 2,0  barajımız anlaştık

Çevrimiçi mayguntr

bu arada 2 de kupa galibiyeti var 10 maçta 1,8 diyorsun tamam 10 maçta 2,0 altını başarısız kabul ederim ts fb başakşehirden yendiğin yok hepsi kendi sahanda  normalde biz bunları sahamızda yeniyoruz deplasmanda da onlar bizi neyse tamam 2,0  barajımız anlaştık
Serik Belediyesi ve Urfasporla oynadik kupada.
VI'nin basarisizligi o 3 macdan geliyor zaten, yenmis olsak 3 maci da 2.5 ortalama yapiyor ki oyle bir kariyer yok kimsede.

Bakalim onumuzdeki 6 lig macinda 13 puan toplayabilecek mi Senol Gunes. (10 macta 2.0 ortalama yapiyor.)

Çevrimiçi Talisca1903

Serik Belediyesi ve Urfasporla oynadik kupada.
VI'nin basarisizligi o 3 macdan geliyor zaten, yenmis olsak 3 maci da 2.5 ortalama yapiyor ki oyle bir kariyer yok kimsede.

Bakalim onumuzdeki 6 lig macinda 13 puan toplayabilecek mi Senol Gunes. (10 macta 2.0 ortalama yapiyor.)
hatay istanbul giresun say say bitmez

Çevrimiçi Samet Demir

Alacağız orta sahayı hocanın istediği transferleri ezip geçeceğiz hoca 3 lüye dönecek diyorsun  transferde şunu istiyor bunu istiyor hep bir dedikodu üzerinden gidiyorsun hoşuna da gidiyor hoca geçen maç sonu tüm yazılıp çizilenlerin yalan olduğunu söyledi 3 lü mü 4 lümü sahaya çıknca görürüz dedikodu üzerinden yorum yapmaya gerek yok

Hani transfer söylentilerine itibar etmiyorduk?

Hocanın istediği Rosier out Onut Bulut in. Bu hamle ile en az 4 level atlarız.

Sais giderse yerine başka stoper alırız bir 5 level öyle atlarız.

Birde Ozan tufan yapıp arayada Caner sıkıştırdık mı. Al sana milli takım kadrosu.

Çevrimdışı sozkul

Böyle gereksiz genellemelere karşıyım.
Cengiz alınmasın dese biri etiketi önceden hazırlanmış.
Seviyeyi düşürüyor bu genellemeler.

Çevrimiçi COB

3-4 milyon eurolara Cengiz Ünder yapabiliyorsak çok iyi hamle yapmış oluruz. Hem yerli hem de Ghezzal'dan sonra bir kaliteli kanat oyuncumuz daha olur. Nkodou/Redmond sözleşmelerinden çıkıp Cengizi alabiliyorsak çok mantıkli iş yapmış oluruz ama marifet onu max 4 milyon euroya getirtmekte.

Çevrimiçi COB

Hasan Ali Kaldırım, Umut'tan iyi oyuncu ama bize lazım olan kalitede değil. Umutu gönderip yedek diye Hasan Ali'yi alıyorsak laf etmem.

Çevrimiçi COB

10 numara için şapkadan tavşan çıkartma peşinde koşmayız umarım. O bölgeye olmuş oyuncu şart, en kötü ihtimal gitsinler Antep'ten Maxim'i alsınlar, eldekilerde fazla katkı verir.

Çevrimiçi Talisca1903

Emre Kocadağ açıkladı işte Masuakunun sözleşmesinde 25 maç opsiyonu varmış ne oldu şimdi oynamasıyla ilgili sorun sözleşmeden kaynaklı yüklenip duruyorsunuz hocaya gerçekler acı bir huyu var er geç çıkıyor ortaya

Çevrimiçi Samet Demir

Emre Kocadağ açıkladı işte Masuakunun sözleşmesinde 25 maç opsiyonu varmış ne oldu şimdi oynamasıyla ilgili sorun sözleşmeden kaynaklı yüklenip duruyorsunuz hocaya gerçekler acı bir huyu var er geç çıkıyor ortaya
Böyle devam ederse satın alırız da dedi. İşine geldiği gibi yarım yamalak yazma abi.

Çevrimiçi Talisca1903

Böyle devam ederse satın alırız da dedi. İşine geldiği gibi yarım yamalak yazma abi.

satın almak zorunda kalacağız çok güvenilecek bir adam değil dizler patlak bonservisini alsak yarın elimizde kalabilir o yüzden bonservis vermeden de bırakabilir klubü 25 maç şartı koymanın anlamı ne zorunlu opsiyon koymanın mantığı nedir

Çevrimiçi Talisca1903

Ben masuaku felan bilmem Devre arası bir Talisca çekeceksin imkansız değil milleti saf yerine koymayın 1,5 kereme 2 emrecana verdik 3,5 mulekaya  hiç fayda alamıyoruz sene başında da söyledim 3 adam eksik al ama şu Taliscayı al işte aynı parayı harcadık günün sonunda elimizde ne kaldı

Etiketler: