Beşiktaş JK - Tottenham / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. Maçı
Beşiktaş JK - Tottenham / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Tottenham / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. Maçı Skor : Beşiktaş JK 1-0 Tottenham ( CENK ) Tarih : 11.12.2014 Saat : 20.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu Yayın :  Star TV İLK 11

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Tottenham / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. Maçı  [Okunma sayısı 78489 defa] Beşiktaş JK - Tottenham / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. Maçı

Çevrimdışı Tolga

Atınc 1 tane hava topu birakmadi gördünüz adama bide cılız diyosunuz :)
Atınç konusunda yanılmadığıma çok mutlu oldum.Hep oynatılması konusunda ısrar etmiştim ve benim için bu maçta sınıfı geçti kusursuz oynadı diyebilirim :) :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Samet Ç

Atınç havadan mükemmeldi yerden ise idare eder ama oynarsa çok kaliteli bir stoper kanabiliriz. Belki Bilic Gaziantep maçında ilk 11 bile çıkartabilir. Kerim kesinlikle mükemmel oynadı keza Serdar'da mükemmeldi. Olcay her zamanki gibi akıllı oynadı.

Çevrimdışı Çağrı

Atınç bugün kusursuz oynadı.Benim için bu maçta sınıfı geçti ki oynatılmasından yana olan biri olarak çok mutlu oldum :claps: :claps:

Benim içinde kendini ispatladı beni yanılttı.

Artık oynamalı.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

Olası Rakiplerimiz
Villareal
Torino
Celtic
PSV Eindhoven
Dnipro
Kesinleşenler bunlar. Celtic gelirse Deplasmana giderim efsane 2 maç olur çok severim Celtic'i.
PSV gelecektir...! ve orada burada koyacagız

Çevrimdışı Tolga

Villarael
Torino
Tottenham(rakibimiz olamaz)
Celtic
PSV
Dnipro

Uefa'da 2. olan takımlar şimdilik tabi diğer maçlar devam ediyor :)

Çevrimdışı ALI RIZA

Atınç havadan mükemmeldi yerden ise idare eder ama oynarsa çok kaliteli bir stoper kanabiliriz. Belki Bilic Gaziantep maçında ilk 11 bile çıkartabilir. Kerim kesinlikle mükemmel oynadı keza Serdar'da mükemmeldi. Olcay her zamanki gibi akıllı oynadı.
pozisyon yoktu...! tolga ya gelen top var mıydı _?

Çevrimdışı cisse557

Atınç bugün çok iyiydi hava toplarını hiç bırakmadı ama biraz fitnessa gitmesi lazım. Bi kaç pozisyonda ikili mücadelelerde yere düştü.

Çevrimdışı cisse557

Beşiktaş'ı çekmeyelim diyenleri görür gibiyim  :tabe:

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimiçi Samet Ç

pozisyon yoktu...! tolga ya gelen top var mıydı _?
Ben eleştirmek için söylemedim yerden kötüydü diye bazı pozisyonlarda saçma yerlere uzaklaştırdı topları o yüzden dedim. Yoksa iyi oynadı yazdım Atınç için şans bulursa çok iyi bir stoperimiz olur dedim.

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı ALI RIZA

Atınç bugün çok iyiydi hava toplarını hiç bırakmadı ama biraz fitnessa gitmesi lazım. Bi kaç pozisyonda ikili mücadelelerde yere düştü.
olsun zemin etkisi de var...! atın 10 yılımız demek...! 1-2 yol sonra kapımızı çalarlar...!

Çevrimdışı Çağrı

Alıntı
demba ba olmasa da iyi mücadele ediyorlar velinin de dediği gibi köpek gibi koşuyorlar... gökhan töre‚ kerim frei..bunlar çok iyi adam eksilten futbolcular...bana bizden 1 tane adam söyler misin adam eksilten...kendimizi kandırıyoruz bjk çok iyi ..

:kop: :kop:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Ayrıca bu maçta Cenk'i merak ediyordum şunu söyleyebilirim Cenk'te tıpkı Demba Ba gibi ceza sahasında topla buluştuğunda gol yüzdesi çok yüksek.Antep maçında yeterki onu topla buluşturalım :claps: :claps:

Çevrimiçi Samet Ç

Hocam sen Atınç'ın fiziğini gördün mü? Takımın kas oranı en fazla oyuncularından biri bir fotografı vardı bulamıyorum onu bulsam anlarsın ne demek istediğimi.

Çevrimdışı Çağrı

Bugün çok önemli bir durum daha var baskı yemedik.

Böyle oynamamız gerek işte antep önündeyken öndeyken de.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

olsun zemin etkisi de var...! atın 10 yılımız demek...! 1-2 yol sonra kapımızı çalarlar...!
Bende onu diyorum abi. Kesinlikle Gaziantep maçında oynamalı .

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimdışı Tolga

Hocam sen Atınç'ın fiziğini gördün mü? Takımın kas oranı en fazla oyuncularından biri bir fotografı vardı bulamıyorum onu bulsam anlarsın ne demek istediğimi.
Atınç'ın bir fotosu vardı 1 senede nasıl değiştiğini gösteren.Onu bulursam bir atayım.Sanıldığı gibi güçsüz falan değil çünkü katılıyorum sana :) :)

Çevrimdışı ALI RIZA

Ben eleştirmek için söylemedim yerden kötüydü diye bazı pozisyonlarda saçma yerlere uzaklaştırdı topları o yüzden dedim. Yoksa iyi oynadı yazdım Atınç için şans bulursa çok iyi bir stoperimiz olur dedim.
tepki değildi normal olarak sordum alıntı yaptıgımı za unutmuşum  :kop: o kadar maç etkisinde kalmışım @Samo1903

Çevrimdışı cisse557

Elbette var kesinlikle kötü anlamda bişey demiyorum ligde bile forma giymemiş bir çocuk hiç sırıtmadan oynadı. Benim öyle bi durumda elim ayağım titrerdi. Yine de kuvvetlenmesi lazım.

Çevrimiçi Samet Ç

Atınç'ın bir fotosu vardı 1 senede nasıl değiştiğini gösteren.Onu bulursam bir atayım.Sanıldığı gibi güçsüz falan değil çünkü katılıyorum sana :) :)
O foto bir kere elime geçti daha sonra hiç bulamadım. Bir daha arayayım bakayım.

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi Samet Ç

Buyrun Atınç'ın fiziği. Sene başındaki hali bu.

Etiketler: