Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı
Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı

Beşiktaş Forum|Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı Tarih : 28.09.2021 Saat : 19:45 Stadyum : Johan Cruyff Arena Hakemler : Benoît Bastien - Hicham Zakrani - Aurélien Berthomieu - Jérémie

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı  [Okunma sayısı 19049 defa] Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı
Anket
Beşiktaş, Ajax maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi blackeagle35

4 4 2'ye dönsek belki biraz daha fazla top tutabiliriz ilerde şişirdiğimiz toplarda özellikle

Çevrimiçi 38life

En iyi yerli oyuncularımız altyapıdan yetişenler.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

nsakala yine iyi uyumuş

aslında herkes uyumuş gariban serdar bişeyler yapmaya çalışıyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Orhan_

Biz takımı kendi sahamıza gömsek de biraz daha ileride dursak da çıkacak sonuç bu. Vakit geçirmeyi bile bilmiyoruz. Sergen Hocanın uluslararası hoca olması için daha çoook zamana ihtiyacı var.

Çevrimiçi 38life

Adamın bacağına çarpıp köşeye gitti. Şans da yok ki anasını satim. Kendimi bildim bileli şans yok bu takımda. Nasıl iş anlamadım.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Nsakalanin durdugu yer. Hangi mevkide oynarsa oynasın nerede olduğunu bilmeden oynuyor.

Çevrimdışı levent14

Keşke ersin oynamasaydı bu maç,Zaten çok yiyeceğimiz belli birde saçma sapan goller yedimi acaba diyen avrupa kulüplerde çıkarır aklından Ersini

Çevrimiçi sEuL

Sanirim bir tane ikili mucadele kazanamadik

Çevrimiçi kahyaoglueren

Can da medel tipi oyuncu. Sadece adama koşuyor bilinçsizce.

Çevrimiçi 38life

Kenan Karaman kadar değersiz çok az şey gördüm.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı AigleBordeaux

Kenan nasıl Profesyonel futbolcu olmuş anlayamıyorum
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi 38life

Keşke ersin oynamasaydı bu maç,Zaten çok yiyeceğimiz belli birde saçma sapan goller yedimi acaba diyen avrupa kulüplerde çıkarır aklından Ersini

Çıkarsınlar sanki çok para mı kazanıcaz. Kalsın 15 sene kaleyle uğraşmayalım.

Çevrimdışı Orhan_

forumdan atılmak umrumda değil.
Kenan kadar futbola uzak, kazma, kağnı gibi ağır oyuncu uzun zamandır görmemiştim.
Ajax madeni buldu hiç soldan zorlamıyor, sağda karşılarında sadece Rosier var. Bir de damacana.

Kazma gibi kazma. Bu kadar fecaati uzun zamandır izlemedim. Yerine odun koysak takılır düşerler, direk koysak çarpar düşerler. Katkıyı geçtim safi zarar.

Çevrimiçi mayguntr

Gravenberch Josef'i sildi sahadan
Fizik seviyeleri nerdeyse ayni, teknik x2, yas 19. Canavar yaratmislar resmen.

Çevrimiçi tolga1903

Kenan harbi amatör futbolcu gibisin lan torpille mi oynadın olm almanya'da? Ben hayatımda böyle ezildigimizi görmedim 10 kişi bayern'e allianz'da bundan az ezilmistik normal ama bu futbolcularla 4 5'den fazlasını yemeyelim yeter

Çevrimiçi levitate

sert girip şunları sindirmek lazım ama nerdeee, gelin geçin diye yol gösteriyoruz

ah vida olaydı...
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

serdar dostumu tebrik ediyorum elinden geleni yapıyor valla

savunmada düzgün gözüken tek o ama şanssızlık ki goller hep onun taraftan geldi...

Çevrimiçi tolga1903

45 dakika daha dayanabilir miyiz biz bu heriflere?

Çevrimiçi sEuL

2. devre Allah yardimcimiz olsun.

Bu oyuncularla bu kadar olur ama mucadele bile edemiyoruz. Josef geleni gideni sisiriyor, Can ne yaptigini kendide bilmiyor, Salih ne yapiyor onuda anlayamiyorum, savunma oyuncularinin arasinda dolaniyor. Kenan falan bir daha yuzunu gormek istemiyorum.

Çevrimdışı Nazım Ar

Bu kadar eksik tamıma bir şey diyemem ama şu takımda geri kalan tüm profesyonel oyuncular sakstlansa eksik çıkarım Kenan ı oynatmam. Herhangi bir halısaha maçından al birini çıkar koy bu kadar oynar.

Çevrimiçi levitate

canı sağa atın ozzy falan geçsin ortaya daha faydalı olur

Çevrimiçi tolga1903

2.ci yarı salih oğuzhan kenan herhangi bir futbolcu (biri hariç) şu gençlerden biri girse valla daha iyi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Takımdaki eksikler tamamlandığında yerli hakkımı komple defansa kullanırım.
Ersin, Vida yanında Serdar, solda Rıdvan.
Orta saha ve ön tarafta istediğin fantaziye girersin.

Etiketler: