Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı
Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı Tarih : 15.09.2021 Saat : 19:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Antonio Mateu Lahoz - Pau Cebrián Devís - Roberto del Palomar - Javier

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı  [Okunma sayısı 22121 defa] Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı
Anket
Beşiktaş, Borussia Dortmund maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

İyi geceler Montero ve Nsakala  :uyucam:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi mayguntr

Atiba ne yazik ki sahanin en kotusu, sol taraf defansda aksiyo.

Çevrimdışı 38life

Yazık oldu. Şimdi önde olabilirdik. Ama defansif olarak bu seviye için zayıf olduğumuz zaten aşikar, kimse kendini kandırmasın.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu zemini böyle bırakan yönetime de helal olsun. En fazla bize rakip oldu şu ana kadar zemin  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı levent14

Dortmund topu bize bırakıp hızlı çıkmaya çalışıyor şimdiye kadarda güzel yapıyor bu işi...Yediğimiz golde de acemilik kokuyor

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı kahyaoglueren

Atiba bu tempoyu kaldıramıyor malesef. Golde de çok geç takip etti.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi MUSTAFA_

Welinton safi zararsın be. Bir insanda hiç mi çevre kontrolü olmaz  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı 38life

Defanstaki kalite eksikliğimizin farkında olarak oynamamız lazım. Ligde oynar gibi oynuyoruz. Biraz tedbirli olmakta fayda var. Hoca basın toplantısında "kendi oyunumuzu oynayacaz, çünkü evimizdeyiz kazanmak istiyoruz." demişti. Bence yanlış. Bu savunma hattıyla Dortmund'a karşı kendi oyunumu oynayamazsin, oynayamiyoruz.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi mayguntr

Defanstaki kalite eksikliğimizin farkında olarak oynamamız lazım. Ligde oynar gibi oynuyoruz. Biraz tedbirli olmakta fayda var. Hoca basın toplantısında "kendi oyunumuzu oynayacaz, çünkü evimizdeyiz kazanmak istiyoruz." demişti. Bence yanlış. Bu savunma hattıyla Dortmund'a karşı kendi oyunumu oynayamazsin, oynayamiyoruz.
defans yaparsan aciklarin daha cok cikar, kendi oynumuz bu defansiz zaafiyetleri min yasadigimiz oyun zaten.

Çevrimdışı 38life

Artık top da tutamıyoruz. Başlarda ne güzel Pjanic ile pas yapıyorduk.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Unnamed

İleride top tutacak oyuncu yok ki. alex teixeira olsaydı keske

Çevrimiçi tolga1903

Larin atiba cok kötüler maalesef. Batshuayi ile kaçırdığımız gol pozisyonu arayacağız muhtemelen. Ghezzal'da guerrero karşısında sindi şu an pjanic ve batshuayi ayağına bakıyoruz takım olarak

Çevrimdışı 38life

defans yaparsan aciklarin daha cok cikar, kendi oynumuz bu defansiz zaafiyetleri min yasadigimiz oyun zaten.

Defans yapalım demiyorum zaten. Daha tedbirli olalım diyorum. Bunun çeşitli yolları var. Mesela topu kaybettiğimizde tüm takım press'e geçiyor. Yapabilirsen ne âlâ ama Dortmund'a karşı tehlikeli.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu zemini düzgün yapmayanlara yazıklar olsun. Plaj futbolu izliyoruz sanki  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi tolga1903

Defans yapalım demiyorum zaten. Daha tedbirli olalım diyorum. Bunun çeşitli yolları var. Mesela topu kaybettiğimizde tüm takım press'e geçiyor. Yapabilirsen ne âlâ ama Dortmund'a karşı tehlikeli.

Çok tehlikeli hem de. Bir an da 5'e 3 falan yakalıyorlar yetişemiyorsun ki adamlara. Deplasmanda da yaparsak bunu allah muhafaza diyorum

Etiketler: