14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor
14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor

Beşiktaş Forum|14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor Tarih : 27.11.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Hüseyin Göçek - İbrahim Bozbey - Candaş Elbil - Sarper Barış Saka VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor  [Okunma sayısı 19627 defa] 14. Hafta Beşiktaş 0-4 Giresunspor
Anket
Beşiktaş, Giresunspor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%60]
1 puan
1 [%6.7]
0 puan
5 [%33.3]

Toplam Oy Verenler: 15

Çevrimdışı 38life

Bakın Sergen'in yaptığı bunca şeye rağmen hala şunu söylüyorum ki Beşiktaş'ın başarısının önündeki en büyük engel hala taraftarıdır. Ne Seren Yalçın ne yönetim. En büyük probleminiz taraftar. Bu akılsız ordusu Beşiktaş'a kolay kolay gün yüzü göstermedi göstermiyor 10 yıllardır.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Samet Demir

Sergen ide bir güzel maç sonu alkışlar bu gerizekalı tafya.

Canı oynatma hoca aferim. Gözün görüyordur umarım.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı worns

Josef - Pjanic iki ağır merkezle 2022'ye girilirken 4-4-2 mi çıktık bu maça, Allah akıl fikir versin ne diyelim. Gerçi şu saatten sonra Sergen nasıl çıksa farketmez ya neyse.

Bu adamı kovacak bir babayiğit yok mu bu kulüpte?

Malesef öyle oldu :) bi 10 15 dk ilerdeki ikili önde bastı Giresun yaslandı bi baskı kurduk filan pek bir.şey üretemedik derken Giresun golü attı. Sonra takım falan yok araki bulasın.

Ha bi ara kırmızıdan sonra 15 20 dk kadar pjanic-ghezzal orta sahası oynadı. Baya ikisi, Josef stoperdi. Son yüzyılın en inovatif merkez orta sahasına aday gösterilecekmiş.

Çevrimiçi sEuL

Sergen ide bir güzel maç sonu alkışlar bu gerizekalı tafya.

Canı oynatma hoca aferim. Gözün görüyordur umarım.

Mac bitmeden SY tezahuratini bekliyorum

Çevrimdışı mrred

Ne oldu kesin sampiyonduk hani ? Pjanic batsman ve alex transfer edilince ? Futbol sahada oynanir ve taktik bilgisi gerekir. Taraftar neden hocaya yere yatsana diye bagirmiyor? Oysa avciya takim kotu giderken ozellikle yere yatsana demek icin gidiyorlardi. Bu taraftar yapisi ile hicbir sey olmaz. Sabirsiz kendini her seyden ustun goren futbolu iyi bildigini sanan güruh Her seyin sorumlusu sizlersiniz. Basarinizla ovunebilirsiniz. Ne demistim zaman her seyin ilaci !
[ Son Düzenleme: 27 Kasım 2021, 20:42:55 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Zeki fena değil, özellikle ortaları iyi. Ama sezon genelinde çok beğenilmiyordu, ilk haftalarda fiziksel olarak çok kötüydü Giresun'un son 7 8 maçlık iyi bi serisi var o da daha iyi gözüküyor. Giresunlu olduğum için yakından izleme şansım oluyor :)

Şu anda ligde iyi ortalama yapan bekler arasında birkaç Türk oyuncu var. Proaktif oynayabilecek 3 uygun fiyatlıyı bugün paylaştım onlardan biri. Savunma hacmi iyi, hücum katkısı pek yüksek değil ama yüzdeli gözüküyor. Ahım şahım oyuncu denecek biri pek yok zaten :)

Çevrimiçi Samet Ç

Oyuncuların şu rezaletde gram suçu yok ıslıklıyorlar baş ve en büyük sorumlu maç sonu alkışlanır yazık.

Yıl olacak 2022 4-4-2'mi kaldı hadi çıktın orta ikili Pjanic-Josef mi olur vallahi komedi.
[ Son Düzenleme: 27 Kasım 2021, 20:48:28 Samet Ç ]

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Ne oldu kesin sampiyonduk hani ? Pjanic batsman ve alex transfer edilince ? Futbol sahada oynanir ve taktik bilgisi gerekir. Taraftar neden hocaya yere yatsana diye bagirmiyor? Oysa avciya takim kotu giderken ozellikle yere yatsana demek icin gidiyorlardi. Bu taraftar yapisi ile hicbir sey olmaz. Sabirsiz kendini her seyden ustun goren futbolu iyi bildigini sanan güruh Her seyin sorumlusu sizlersiniz. Basarinizla ovunebilirsiniz. Ne demistim zaman her seyin ilaci !
Tebrikler. Dilediğin oldu diyoruz o zaman.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ne oldu kesin sampiyonduk hani ? Pjanic batsman ve alex transfer edilince ? Futbol sahada oynanir ve taktik bilgisi gerekir. Taraftar neden hocaya yere yatsana diye bagirmiyor? Oysa avciya takim kotu giderken ozellikle yere yatsana demek icin gidiyorlardi. Bu taraftar yapisi ile hicbir sey olmaz. Sabirsiz kendini her seyden ustun goren futbolu iyi bildigini sanan bu guruh . Her seyin sorumlusu onlar.
Şimdi burada kendini kandırma. Sen de aksi bir düşünceye sahip değildin. Bu takıma herkesin inancı vardı. Hala da iyi bir teknik direktör iş yaptırır bu kadroya. Taraftar profilimiz çok iyi değil. Bunu herkes kabul eder. çArşı eleştirilerini forum geçmişine giderek bol bol görebilirsin.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı 38life

Oyuncuların şu rezalet de gram suçu yok ıslıklıyorlar baş ve en büyük sorumlu maç sonu alkışlanır yazık.

Yıl olacak 2022 4-4-2'mi kaldı hadi çıktın orta ikili Pjanic-Josef mi olur vallahi komedi.

O kadar öfkeliyim ki taraftara, şunlardan bir kaç tanesini hastanelik edene kadar dövsem yine rahatlamak. Bu işte en az suçu olanlar futbolcular. Stoperlerimiz ve Larin dışında kimsede motivasyon eksikliği falan görmüyorum ben. Bu rezil ortamda ne kadar motive olunabilirse o kadar oluyorlar. Takımda rakibin savunma sistemini delmeye yönelik herhangi bir yol gösterici, taktik verici yok ki. Sal sahaya oynasınlar. E bunu ben de yaparım?

Çevrimdışı AigleBordeaux

adamlar topuk pasi showu yapiyorlar

Çevrimdışı worns

Taraftarın ne suçu var yahu? Kimsenin 30+ orta sahalarla dolu takımı Dortmund kadar koşturmalıyız , tempo tempo diye ölüp takımın pertini çıkartmalıyız, ortada kimya filan bırakmamalıyız yazdığını görmedim..hadi velev ki yazsın hoca burayı mı okuyup takım yönetiyor. Sorunun nerede olduğu belli. Sorumluluğun kimlerde olduğu belli. Ben hiç bir büyük ligde işler taraftar yüzünden kötü oldu diye bir değerlendirme yapıldığını sanmıyorum. Bize dair olan garip bir ayrıntı bu.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

adamlar topuk pasi showu yapiyorlar

şu rezaleti izlememize neden olan kim varsa Allah belasını versin.

Çevrimiçi Necmi

Abi kufur yasak degilmi :) gaza getirme zorla kufur ettireceksin sergene
Necip i oynatan  benmiyim ? Actirma benim agzimi  bu adamin  Teknik bilgisi sifir  teknik direktor olmasina sebeb olan sey Kumardi
ilk antepe gittiginde sebebde bu idi Antepde hem Td yaparim hemde var var oynarim
🤓

Çevrimdışı Culpable

11 de 3 Turk oyuncu zorunlulugu yokmu ?
Giresun da Okan ve Zeki harici turk kim vardi ilk 11 de ?

Çevrimiçi levitate

serginho skillz izledik az önce yuh
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Umut Nayir'de atsin tam olsun  :D

Çevrimdışı 38life

Rıdvan ne zaman iyi performans sergilese anında ilk 11'den kes,
zorunluluktan Serdar oynasın ve son yılların en iyi stoper performansını sergilesin sonra bir daha forma yüzü gösterme
Ersin'in bir tek ağzıyla kuş tutmadığı kalsın ama durduk yere üstünü çiz,
Can Bozdoğan aldığı her dakikanın hakkını misliyle versin ama asla ilk 11'de şans verme.
Sonra da ben sana üzüleyim, seni destekleyeyim öyle mi? Seni destekleyenin aklına da yüzüne de tükürürüm.

Çevrimiçi levitate

umut şike yapmasa 4 oluyordu :D

Çevrimdışı worns

Yönetimin taraftarın sesine bakıp tasarrufta bulunması bir realite olabilir ama saçmalıktır. Yönetimi eleştirmek lazım bu durumda. Sergenin popülaritesine bakmak yerine saha içine bakıp erkenden müdahale etmelilerdi, büyük takım reaksiyonu öyle verilirdi. Bir aydan fazla oldu müdahale zamanı geldi diye bas bas bağırıyordu koşullar. Kimse de Sergen niye gönderildi diye protesto filan etmezdi emin olun. Üç beş ses çıksa da on gün belki sürerdi.

Çevrimiçi levitate

tek bilek hareketiyle 4 kişiyi düşürdü herif

Çevrimiçi Necmi

O kadar öfkeliyim ki taraftara, şunlardan bir kaç tanesini hastanelik edene kadar dövsem yine rahatlamak. Bu işte en az suçu olanlar futbolcular. Stoperlerimiz ve Larin dışında kimsede motivasyon eksikliği falan görmüyorum ben. Bu rezil ortamda ne kadar motive olunabilirse o kadar oluyorlar. Takımda rakibin savunma sistemini delmeye yönelik herhangi bir yol gösterici, taktik verici yok ki. Sal sahaya oynasınlar. E bunu ben de yaparım?
sahaya salarken forma adaleti sağlasa o bile yeterdi

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Vay be 14. Haftada liderden 16 puan fark yedik .

Etiketler: