Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 396553 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı ardiles

Yönetim bilimden bahsediyor.
C.Kazancı işte burada diyor. Portekizin en iyi td ve ekibi

Sonuç: Eş dost akraba tavsiyesiyle kurdukları kadroyla Portekiz ikinci liginden üst lige çıkmışlar. Kadro kaliteleri 2. Ligin üzerinde.

Üst ligde kim oldukları ne oynadıkları anlaşılana kadar üç beş puan toplamışlar. Nihayet kimlikleri çözülünce oynadıkları son 10 maçta 2 galibiyet alabilmişler.

Başka numaraları yok

Çevrimiçi Samet Demir

Sonuç: Eş dost akraba tavsiyesiyle kurdukları kadroyla Portekiz ikinci liginden üst lige çıkmışlar. Kadro kaliteleri 2. Ligin üzerinde.

Üst ligde kim oldukları ne oynadıkları anlaşılana kadar üç beş puan toplamışlar. Nihayet kimlikleri çözülünce oynadıkları son 10 maçta 2 galibiyet alabilmişler.

Başka numaraları yok
Yav abi adam bir gelsin takımın başına geçsin. Bu sene zaten çöpe gitti. O bizi biz onu görelim. Olmazsa 100bin verir göndeririz.

Gelmeden, görmeden hemen gömmeyelim. Ne gerek var.
Okan buruk gelecek hemen şampiyon olacağız sanki. Adam madem o kadar iyi neden hiç bir takım görmedi herifi. Aylardır boşta.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı ardiles

Yav abi adam bir gelsin takımın başına geçsin. Bu sene zaten çöpe gitti. O bizi biz onu görelim. Olmazsa 100bin verir göndeririz.

Gelmeden, görmeden hemen gömmeyelim. Ne gerek var.
Okan buruk gelecek hemen şampiyon olacağız sanki. Adam madem o kadar iyi neden hiç bir takım görmedi herifi. Aylardır boşta.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yayıncı kuruluş vb etkilerle şampiyonluk yarışı kızıştırılacak. Geçmişte çokça başımıza geldi ve bizim kontrol edebileceğimiz  bir durum değil. Trabzonspor ligin tavşanı oldu, doğal süreçte nefesi kesilmek üzere. Biz şampiyon kadronun üzerine takviyeler yaptık. Kadromuz şl için hazırlandı ve ligin çok üzerinde. Sakatlık vs sebeplerden geri düşsek dahi hala şampiyonluğun güçlü adaylarından biriyiz.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

"herkesin övdüğü şu cresponun dediklerine bir bakın"

Çevrimdışı caner.eryigit

Araba içinden hoca açıklıyor vizyon reis asbaşkan twitter fenomenleri sizi.
Çok büyük sınanıyoruz valla.
Şöyle bir duyum da var başkanı istifa ile tehdit eden yöneticiler varsa başkan da buna göz yumuyorsa kusura bakmasın ihaleyi alır.
Her türlü ihaleyi alacak ta böylesi çarpı 2 olur

Çevrimdışı worns

Aynen kaptanları Joazinho herhalde, çok bir oyun hacmi yok ama kaptan işte doğru futbol oynuyor - ortaları çok isabetliymiş.

aynen o. zaten braga filan görmüşlüğü olan tecrübeli bi tipmiş kadro ortalamasına göre.

Çevrimdışı worns

Başka numaraları yok

çok ilginç bir öfke. olası hoca avrupa'nın elit hocalarından gibi gözükmese de bu kadar büyük laflarla gömülecek biri de değil. potansiyelli bir arkadaş gibi görünüyor. en azından avrupa futbolunda güvenilir denebilecek referanslardan olumlu yorumlar gördüm. bilmem etmem denmesi normal ama olumsuz konuşacak denli performansına hakim olunabileceğine inanmıyorum. bu yorumlara biraz şaşırıyorum açıkçası.

senin önerin kim? merak ettim.

Çevrimiçi Talisca1903

Merhabalar arkadaşlar uzun zamandır misafir olarak takip ettiğim foruma kayıt olmuş bulunmaktayım. Herkese hayırlı Siyah Beyaz geceler.

Çevrimdışı Erman1903

Merhabalar arkadaşlar uzun zamandır misafir olarak takip ettiğim foruma kayıt olmuş bulunmaktayım. Herkese hayırlı Siyah Beyaz geceler.

Hoş geldiniz.

Çevrimiçi Talisca1903

hoca konusunda araba içinde yapılan açıklamaya kadar nötr kalmıştım ama şimdi kesinlikle Pineiro yu  istemiyorum .Genç oyuncu bulup satacağız diyen vizyon reislerin daha 1 kuruşluk futbolcu satışı yok. Yapılanma diye sunulan şeyin de içeriği hakkında kimsenin bir açıklaması olmadı. Ben Şenol Güneş ile Şampiyonluğun sonuna kadar kovalanması tarafındayım.

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Talisca1903

Erman1903 ,Worns Mustafa gibi arkadaşların Futbol yorumlarını beğenerek okuyorum ama bu yönetimin yapılanma konusunda başarılı olabileceğine dair en ufak umudum yok. Gelecek hocayı da medyaya ve hakemlere yem eder bunlar.

Çevrimiçi levitate

adamlar 40 dk tek kale oynadılar, arkaya bi top geldi herif kendi kalesine gömdü :D

oyuncuları cidden yeteneksiz ya nasıl 5. olmuş anlamadım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ardiles

çok ilginç bir öfke. olası hoca avrupa'nın elit hocalarından gibi gözükmese de bu kadar büyük laflarla gömülecek biri de değil. potansiyelli bir arkadaş gibi görünüyor. en azından avrupa futbolunda güvenilir denebilecek referanslardan olumlu yorumlar gördüm. bilmem etmem denmesi normal ama olumsuz konuşacak denli performansına hakim olunabileceğine inanmıyorum. bu yorumlara biraz şaşırıyorum açıkçası.

senin önerin kim? merak ettim.
İnanın bende şaşırıyorum. Sanırım Şenol hocaya duyduğunuz öfke nedeniyle o gelmesin de kim gelirse gelsin diye düşünüyorsunuz. Estorilin 2. Ligde güçlü kadrosu olduğu, üst lige çıktığında puanlar aldığı, oyun planları çözüldükten sonra 10 maçta 2 galibiyet aldıkları yorum değil realite.

Çevrimdışı Erman1903

Erman1903 ,Worns Mustafa gibi arkadaşların Futbol yorumlarını beğenerek okuyorum ama bu yönetimin yapılanma konusunda başarılı olabileceğine dair en ufak umudum yok. Gelecek hocayı da medyaya ve hakemlere yem eder bunlar.

Teşekkürler, bizim de normalde pek inancımız yoktu lakin ülke iyice shitcoine döndü hergün biraz daha fakirleşiyoruz. Artık bir yerden çevirmek gerekiyor, Şenol hoca ile başkan herkesin bildiği gibi arkadaş. Eğer anlaşsalardı muhtemelen o gelecekti zaten ama kendisi hiç 2. yarıda bir takım aldı mı bunu bilmiyoruz. Açıkçası ben S.Y'den sonra bir yerli hocanın da fazla kredisi olacağını sanmıyorum, Şenol Güneş bizden gittiğinden beri eski iddialı görüntüsünü kaybetti birkaç kötü maçta yine herkes giyimiyle dalga geçmeye - filozof diye nefret kusmaya başlardı taraftar.

İnsan önce kendi başına güçlü olacak, Sergen Yalçın'ı geçen sezon yiyebilecek birisi yoktu, uğraştılarsa da bir şey fark etmedi. Bu sezon solgun yüzü sirke satıyordu lokma oluverdi.

Artık bakıp göreceğiz.
[ Son Düzenleme: 18 Aralık 2021, 01:17:17 Erman1903 ]

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

?t=wV4ZTxAW0fYus-lUAZp58Q

Çevrimdışı Erman1903

?t=wV4ZTxAW0fYus-lUAZp58Q

Adamın yüzünden iyi bir öğretmen olduğu okunuyor, taraftarlardan da ağlayanlar olmuş sanırım.

Çevrimiçi levitate

?t=Ysit4B4d_tXT1TAdTOdDdA

ne alaka lan

?t=9IlJ9kRRoMhfbnk0gQzqMQ
[ Son Düzenleme: 18 Aralık 2021, 02:26:23 levitate ]

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi levitate

e adam taraftarla falan vedalaştı ne alaka şimdi

Çevrimdışı Erman1903

Hadi istemeyenleri gözü aydın :), adama Türk misafirperverliğini ve Beşiktaş'lı duruşunu hakaret ve aşağılamalarla gösterdik.

Gelsin Lazrail'de görelim nasıl şampiyon yapıyor.

Çevrimiçi Samet Ç

Hadi istemeyenleri gözü aydın :), adama Türk misafirperverliğini ve Beşiktaş'lı duruşunu hakaret ve aşağılamalarla gösterdik.

Gelsin Lazrail'de görelim nasıl şampiyon yapıyor.
Umut Meraş ve Kenan mutlu olmuştur olan bizim yıllık 40 milyon TL'ye oldu.

Çevrimiçi levitate

?t=Nk1H3bg0MvBPVw8cvUEaZA

Çevrimiçi levitate

gelmiyorsa tv'de hoca açıklayanlar istifa etsin :D

yanlış hoca açıklamak nedir abi ne yaşıyoruz biz

Etiketler: