Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 387710 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Çok doğru. Ben Sergenin istifa etmeyeceğini düşünüyorum hala giresundan içeride 4 yemek gibi bi rezalet yaşamadık.
Hala Sergen'e kılıf arama çabaları görüyorum sosyal medyada. Değişen bir şey yok.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

dortmund handikap -3, dortmund 4,5 üst,kg yok, kırmızı kart var wonnn, yalçın tipss
300k x 3 = 900k
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi İsmail Özyurt

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı AigleBordeaux

istifa etmemis, rezillige devam
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi İsmail Özyurt

kendi aldığı her adamların arkasında durdu hepsi de tek tek patladı sadece nskala kadro dışı kalabildi
O da sosyal medya paylaşımı sebebiyle oldu.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Ömer Kaan

İstifa sorusunu geçiştirdi şimdi. Başkan 12 saat içinde kovmazsan bu adamı artık sen de ceketini al git.

Çevrimiçi mellfred

Mensah umarim oynar hafta sonu  :D atsin hocanin onunde kaysin
sezonu kapatmış

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi mellfred

bu adamın ısrarla aldırmaya çalıştığı her oyuncuya karşı çıktık, ısrarla oynattığı her oyuncuya karşı çıktık
maalesef yanılmadık
sergen standardını hep korudu taraftar göremedi bir türlü
1 ay önce gönderselerdi şu an şampiyonluk umudumuz olurdu belki de

Çevrimiçi MUSTAFA_

bu adamın ısrarla aldırmaya çalıştığı her oyuncuya karşı çıktık, ısrarla oynattığı her oyuncuya karşı çıktık
maalesef yanılmadık
sergen standardını hep korudu taraftar göremedi bir türlü
1 ay önce gönderselerdi şu an şampiyonluk umudumuz olurdu belki de
Bunlar hep test, bunlar hep hazırlık maçı. Öyle deme şimdi. Şampiyonlar Ligi'nden iyi hazırlık maçı mı olur? Hem de tarihi hezimet yaşanırken. Bu kafalar teknik direktör olmuş. Biz halimize yanalım :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Ozel hayatinda sorunlari yoksa kesinlikle Okan Buruk, olmadi  yabanci teknik adam  .. Hatta Braga da harikalar yaratan Carvahal 
Yorgo

Çevrimiçi MUSTAFA_

İşte bu kafalar taraftar oluyor. (Suçlu olsun diye paylaşmıyorum. Örnek olsun diye paylaşıyorum.)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?t=TNvZHLkot5eTvfhEzrkGCg

Çevrimiçi tolga1903

Bunlar hep test, bunlar hep hazırlık maçı. Öyle deme şimdi. Şampiyonlar Ligi'nden iyi hazırlık maçı mı olur? Hem de tarihi hezimet yaşanırken. Bu kafalar teknik direktör olmuş. Biz halimize yanalım :)

Test test dediği şey kendisi için test burada artık bir kariyeri olamayacağını biliyor oldu da yarın avrupa'da boy gösteren bir takım çalıştırdı(ki bence imkansız öyle takımın aklına şaşarım) güya bugünlerden aldığı derslerle daha iyi sonuçlar çıkaracak ona inanıyor. Yoksa kim için test oldu mehmet topal mı welinton mu batshuayi atiba mı teixeira mı kendisinden 10 kat fazla şl maçına çıkan pjanic için mi kimin için test? Ersin can rıdvan serdar saatcı ve biraz da rosier hariç kim var ki bu takımda yıllarca avrupa'da yer alacak geçtim yılları seneye uefa'ya gidecek olsak yine takımın yüzde 60'ı olmayacak.

Dalga geçiyor sinir uçlarıyla oynuyor herkesin, sezon başında istediğinin hemen olmamasının hırsı var belki de nefret ediyor kulüpten, fatih terim'e gidip desen ki hoca Beşiktaş'ın dortmund deplasmanında iyice rezil olması için bir kadro yap yemin ederim adam acır şu kadroyu yazmazdı. Ben korkarım ki bu herif kalırsa fener'den de tarihi fark yiyeceğiz deplasmanda yaşatmadığı bir rezillik o kalmıştı bu adam intikam alıyor bizden kesin kanaatim bu şu yaptığı maç sonu açıklaması şu davranışları çıkardığı kadrolar bunun en büyük delili.
[ Son Düzenleme: 08 Aralık 2021, 01:52:34 tolga1903 ]

Çevrimdışı AigleBordeaux

?s=20

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

?s=20
kral bee

Çevrimdışı Erman1903

Sergen Yalçın hocamızın kredisi sonsuz. Ölsek de farketmez ulan biz adam satmayız, işin sonunda bir adam uğruna camiasını satmış tipler olacağımızı bilsek de olsundur. Taraftarın görevi her ne şartta olursa olsun takımının başındaki hocayı desteklemektir. Çünkü bizler insan olmadan önce taraftarız, aklını kiraya vermiş kişiler ya da zombiler olur ama S.Y'den dönmeyiz.

Hoca gitsin diyenler ve topçular suçludur, aslında hocamız çok doğru mühendislik yaparak ustalık eseri bir kadro yaratmış, önce Beşiktaş'ın geleceği demiştir ama bunlar takımı sabote ediyorlar. Bir de dıj güçler var tabi, Ulenberg fln fistan. Televizyonlarda çok üstümüze geliyorlar, kimse F.T'ye sesini çıkaramıyor, gerçi o da başarısız ama olsun, çıkaramıyorlar işte önemli olan bu. Hakemler hakkımızı yiyorlar, sahada yokuz ama yiyorlar işte, çok güçsüzüz biz vurmasınlar ühü ühü.

Adamcılar ağlamayı kessin, bunu onlar istediler. Takımın başındaki zat bir ayı geçkin zamandır gitmeli, elbirliğiyle burada tuttular. Artık şu saatten sonra git de diyemezler, bunların konuşmaya, eleştirmeye hakkı yok.
[ Son Düzenleme: 08 Aralık 2021, 06:14:56 Erman1903 ]

Çevrimiçi blackeagle35

Sezon başında sözleşme döneminde yollar ayrılmalıydı, Rıdvan'a yaptığı açıklamalar, 1 ay tatil yapması falan hepsi çok problemli konulardı. Kaybolup giden prestijimiz, milyonlarca paramız, 1 sezonumuz, umutlarımız  oldu. 8 yedigimiz donemde bile son maça umutlu çıkmış ve yanılmıyorsam 5 6 puan falan almıştık. Hayatımda ilk defa 45'te maç kapattım. Zaten öylesine izler gibiydim son dönemde maçları. Yazıklar olsun. Halen bu keyif insanını tutmaya devam ederlerse yönetime de yazıklar olsun.
[ Son Düzenleme: 08 Aralık 2021, 07:35:59 blackeagle35 ]

Çevrimiçi Akil Emre

Bizim takım , şu romantik taraftar grubundan kurtulmadığı sürece iki adım ilerleyemeyiz. 2 ay önce kovman gereken adam silinmeyecek kara lekeyi önüne koydu.
Yetmedi weligton, kenan, nsakala, topal  gibi prenslerinden vazgeçmedi. Taktik, kondisyon, forma adaletini saymıyorum bile.
Bu yaşımda beni bu hale sokan yönetim ve hocaya selam ve saygılarımı en içten dileklerimle iletiyorum.

Çevrimiçi gokhans

En korktuğum şey, forma adaletsizliği ve gençleri öcü gibi görüp, efsane performansda gösterse forma verilmeyen bir takımda, gençlerimizi elimizden kaybetmemiz. Mesela sezon sonunda can'ın kalacağını sanmıyorum. Biraz geleceğini düşünüyorsa Almanya'ya geri döner. Türkiyede kalmak istersede, Terim gibi gençlere önem veren bir hocanın yanına gider. Serdar Saatçı ve alttan gelen diğerlerini zaten saymıyorum. Aklı olan uzatmaz, kurtarır geleceğini.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Benim bu kadar hissizleştiğim başka bir dönem olmadı. Eskiden Beşiktaş’la yatıp kalkarken artık maç olduğu günleri bilmiyorum unutuyorum bile. Çünkü o kadar ruhsuz bir yönetim antrenör ve oyuncular var ki. Emin olun onlar da aynı bizim gibi.

Ha ama Allah var bu sezonun bir numaralı suçlusu Sergen yalçındır. O bizi bu hale getirdi. Yönetim ise tek suçu onu kovamayacak kadar korkak olmaları.

Aslında kovulsun istemiyorum yanlış anlamayın ama gelecek olan kişi laciverti olucak yani. Ben iyi bir teknik direktör iyi bir ekip falan getirecek hayallerini unutalı uzun yıllar oluyor.

Sezon sonuna kadar kalsın araştırsınlar iyice hoca baksınlar.Yeni bir hoca da bir plan bir programla gelsin kafi. Belki biraz romantikçe gelecek ama en azından sahada koşan formayı terleten tipler görmek istiyorum.

Son olarak Mehmet Topal falan nedir be abi? Bu adama bir sene de ne oldu(Sergen Yalçın’a). Neyse bu vesileyle yine huylunun huyundan vazgeçmeyeceğini, çalışmadan da hiç bir şey olmayacağını istiyorsan Einstein olsan da durumun değişmediğini öğrenmiş olduk.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Çevrimiçi COB

Instagramda Kartalist haber Sergenin kıbrısa kumar oynamaya gittiğini falan yazmış.

Bu sayfa genelde yanılmıyor ama şuna inanmak istemiyorum. Varmı böyle bir durum?

Etiketler: