Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 390305 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Kim çıkarsa çıksın önemli olan sahada bizim ne yapacağımız zaten amaç üçüncü olup uefada yürümek olmalı öyle daha fazla puan toplarız

Çevrimiçi Koa_lAA

bir portekiz takımı garanti çıkar kurada... hiç sekmez...yanına da ingiliz takımı... üçüncü torbadakileri çekeriz biz portekizli... ikinci torbadan ingiliz... birinci torba da hikayesi olsun kuranın die fransız olabilir... bi de temel..

Çevrimiçi Samet Demir

Enseyi karartmaya gerek yok. Şampiyonlar Ligi oynuyoruz. Mesela şöyle kura çektim dün :D

Simülasyonu nerden yapıyorsunuz

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı celiker1

Psg çıksada dünya gözüyle Messi izlesek :)
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Özgür Gültekin

EPL takımı gelmesin de Bayern'e bile razıyım.
EPL de çok ayrı bir güç seviyesinde oynanıyor.

Çevrimdışı tolgakgonul

Group E
Bayern
Juventus
Ajax
Beşiktaş

Çevrimiçi blackeagle35

Bir tane güçlü 3 tane nispeten denk takım kurası en iyisi olacak gibi duruyor. Gerçekten torbalar bu sene ayrı bir güçlü sanki. Lille ya da sporting ilk torbadan, ikinci torbadan liverpool ya da manchester, üçüncü torbadan ise zenith fena olmaz sanki. Fikstür de çok önemli tabi ki. Favori takımla son maç ıçerde oynamak büyük avantaj olabiliyor.

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı caner.eryigit

Çevrimdışı annoca

bayern psg atalanta gelsin. kafa rahat olur sadece lige odaklanırız.

Çevrimdışı TANER19037

Son iki gittiğimiz de şanslı idik A class bir takım çıkmadı. Çekirge 1-2 hesabı.. Mutlaka A class takım gelecek. Ben Real Barça, City, PSG, Chelsea haricinde diğer takımlara razıyım. 😅

Çevrimiçi Samet Demir

Benin çektiğim kura gelmez inşallah.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı goktasoktay

Fena
Böyle olabilir belki. City sıkıntı ama..

Çevrimiçi Necmi

Korkunun ecele faydası yok zor maçları oynamak takıma moral verir önemli olan lig

Çevrimdışı Nazım Ar

Ben de korkuyu anlamıyorum, velev ki fark yedik ne olacak? Daha önce yaşadık zaten her sene takımlarımız yaşıyor. Herkes bir Liverpool maçına takılmış bana göre kievden, psv den 5-6 yemek ya da paoktan yarım saatte 3 gol yemek daha büyük rezalet. Takım mücadele ederse zaten bu skorları yaşamazsın. Baktın rakip fena geliyor 2 tane sert girersin ayağını denk alıp rölantiye alır maçı. Tecrübeli oyuncularımız var sonuçta inşallah en kötü avrupada devam edebileceğimiz bir grup gelir tabii.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Unnamed

Korkunun ecele faydası yok zor maçları oynamak takıma moral verir önemli olan lig

Lig maçlarında da kadro sıkıntısı var. Salih Uçan'ın ilk 11'de başlaması zoruma gidiyor.

Çevrimdışı ugurkartalizma

Umarım kura şansı bizimle olur.

Çevrimiçi tolga1903

Evet geldi çattı şu kura zamanı yaşadığım heyecanı maçlarda bile yaşamıyorum bazen ya. İlk torba bayern city ikinci torba liverpool psg üçüncü torba atalanta şu 5'ini çekme kel.

Çevrimiçi levitate

:D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

:D
Efsane hareket :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı EagleForce

3. torbaya girebilseydik iyi olacakti. Gerci 4. torbadan Almanya sampiyonu cekmis takimiz. Cok zor gruba dusmeyiz umarim.  :boxin: :steamed:

Etiketler: