2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1873041 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Günün salih uçan beşiktaşta haberi nerde?

Çevrimdışı AEmre

Daha önce de yazılmıştı. Amine Adli Milan’a gidecek gibi duruyor. Hauge ile birlikte kiralayabilsek çok iyi olur. Onun dışında Larin için West Ham ilgisi varsa Felipe Anderson-Lanzini ve özellikle Ghezzal giderse Yarmolenko takasta zorlanabilir. Son olarak forvet için şu ana kadar hiç ismi çıkmayan bir oyuncu hayalim. Joshua Zirkzee. 1.93 Son sezon Bayern Munich’ten Parma’ya kiralandı. Yavaş değil kesinlikle, toplara iyi vuran, frikik bile kullanan bir isim. Tam bizlik top tutan santrfor.

Çevrimdışı Erman1903

rosier işi çözülürse sevineceğim. ghezzal'den bile önce bonservisini alabilsek dediğim oyuncuydu. ama söylenen 4 milyon euroya anlaşıldı haberlerinin yalan olma ihtimali yüksek. transferin bu döneminde 4 milyon euroyu hemen masaya koyacak bir stratejimiz olduğunu sanmam.

awaziem iyiye benziyor. ben elimizdeki stoperlerden farklı derinde savunma yetenekleri yukarıda bir oyuncuyu rotasyona eklememizi bekliyordum bu açıdan tam tatmin etmiyor ama welinton'dan daha fazla güven verir oyun merkezi geriye çekildiğinde de. yalnız konuşulan rakamlar, boavista'nın oyuncuyu almış olması falan işin maddi yönü biraz karışık, garip görünüyor. daha net bir tablo ortaya çıktığında konuşmakta fayda var. 

fernando'nun ismi yine haberlerde geçmiş. istikrarlı biçimde yazılıyor, belli ki ilgimiz var. umarım olur bu transfer. josef-fernando orta sahası bana geçen seneki tarzı sürdürüp bir tık da geliştirebileceğimiz bir merkez performansı vaat ediyor.

Rosier konusunda 4'e yakın bir rakam çok dillendiriliyor, Portekizli kaynaklar da aynı görüşte. Bir de %70 için falan deniyor, bizim durumunuzda olan bir kulüp için bence sınırların üstü bile diyebilirim. Ben bir şeyi kişinin haddinden fazla istemesini, borç harçla % ile işi sevmem. Hayat prensipi olarak bu tip şeylerde hayır görmem. Yoksa oyuncu parası olan için daha fazla de edebilir, Sergen hoca da 3-5 isteyebilir vb.

Awaziem kötü adam değil ama  tanışıklık vb olmasa vay benim stoperim budur diyecek bir durumu da bulunmuyor. İsteyen çok daha iyisini uyguna bulabilir. Ayrıca derinde stoper konusuna da katılıyorum, ben de o tip Welinton ileride basarken arkada işleri kontrol edecek pas kabiliyeti vb olan birini beklerdim.

Fernando premium futbolcu, oyun kurucu 6 yı da destek 8'i de hakkıyla atabilecek biri.
[ Son Düzenleme: 13 Haziran 2021, 17:06:36 Erman1903 ]

Çevrimiçi doganay

Sağ bek için Roiser'e 4m Euro bonservis odeyeceksek, forvete ne kalacak bence bütçenin büyük kısmı forvet için ayrılmalı ki bence yönetim öyle yapar. Sağ bek gibi bir bölgeye bonservisi elinde yada kiralayarak gecistiririz. Çünkü daha nereden baksan en az 7 -8 transfer lazım.

Çevrimdışı Erman1903

Sağ bek için Roiser'e 4m Euro bonservis odeyeceksek, forvete ne kalacak bence bütçenin büyük kısmı forvet için ayrılmalı ki bence yönetim öyle yapar. Sağ bek gibi bir bölgeye bonservisi elinde yada kiralayarak gecistiririz. Çünkü daha nereden baksan en az 7 -8 transfer lazım.

Çok yüksek paralar, Rosier'in oynayamadağı Liga Nos'da 400 bin Euro değerle şov yapan sağ bek var.

Çevrimdışı savaş altay

Aslinda duz alman oyuncular ile olur bu is. Şaşali olmayan ama isini yapan alman oyuncular bakabiliriz takima. Sag bek bolgesi hususunda soylemiyorum ozellikle, almanlar caliskan ve takim oyunculari oluyor.

Çevrimdışı AEmre

Sergen Yalçın inşallah bu hafta sözleşmesini uzatacak. İki isim daha söylemek istiyorum. Ryan Gauld ve Adrian Bernabe. İkisi de bonservissiz oyuncular. 

Bizim ülkemizde pek takip edilmez ama Premier League U23 bizim gibi oyuncu transferinden para kazanması gerekli ülkeler için büyük nimettir. Son maçlarda parlamasa Anthony Elanga da oradan kiralanabilirdi.

Son olarak Fernando Lucas Martins’in gelmesini ben de isterim. Lucescu daha doğrusu Franck Henouda transferi. Brezilya Milli takımında forma giyebilmiş bir oyuncu. Josef ve gelmeden önce ligin bidonu seçilen Melo’nun ligdeki baskısı ortada.

Çevrimdışı Erman1903

Sergen Yalçın inşallah bu hafta sözleşmesini uzatacak. İki isim daha söylemek istiyorum. Ryan Gauld ve Adrian Bernabe. İkisi de bonservissiz oyuncular. 

Bizim ülkemizde pek takip edilmez ama Premier League U23 bizim gibi oyuncu transferinden para kazanması gerekli ülkeler için büyük nimettir. Son maçlarda parlamasa Anthony Elanga da oradan kiralanabilirdi.

Son olarak Fernando Lucas Martins’in gelmesini ben de isterim. Lucescu daha doğrusu Franck Henouda transferi. Brezilya Milli takımında forma giyebilmiş bir oyuncu. Josef ve gelmeden önce ligin bidonu seçilen Melo’nun ligdeki baskısı ortada.

Gauld ve Bernabe daha önce forumda paylaşıldı. Elange'de gelecek vadeden bir futbolcu.

Çevrimiçi murat

yalnız rosier önünde kim oynarsa oynasın işini kolaylaştıracak verimini arttıracak bir oyuncu.takımı sahiplenmiş yaşı genç hem uzun yıllar yararlanabilecek hem para kazandırabilecek bir oyuncu.4 civarına hayır diyemem.hatta bu oyununda kesintiye uğramazsa önündeki ouncuyu parlatıp satarakta rosiere verdiğimiz parayı fazlasıyla çıkabiliriz.takıma verdiği enerji çok önemli.

Çevrimdışı Erman1903

yalnız rosier önünde kim oynarsa oynasın işini kolaylaştıracak verimini arttıracak bir oyuncu.takımı sahiplenmiş yaşı genç hem uzun yıllar yararlanabilecek hem para kazandırabilecek bir oyuncu.4 civarına hayır diyemem.hatta bu oyununda kesintiye uğramazsa önündeki ouncuyu parlatıp satarakta rosiere verdiğimiz parayı fazlasıyla çıkabiliriz.takıma verdiği enerji çok önemli.

İyi de biz oyuncu satabiliyor muyuz ki :)... 4M %70'i ise 10 m civarı bir teklif almalı ki 2-3M kar yapalım. Kendisini kanıtlaması gerekiyordu bu sezon, önümüzdeki sezon çok daha iyi mi oynayacak da teklif alacağız, oyuncu Beşiktaş'da iyi oynadı, aldığı max teklif şu an 6 olarak gözüküyor. Ayrıca maaşı da artacak bizimle imzalarsa. Bu yüzden yüksek kar yapma hayalleri boşa kurmayalım bence, 2 ağır sakatlık geçirmiş adama kimse öyle bizim düşündüğümüz teklifleri vermez, verecek olursa şimdi de verirlerdi.

Çevrimiçi sefaköykartali

İyi de biz oyuncu satabiliyor muyuz ki :)... 4M %70'i ise 10 m civarı bir teklif almalı ki 2-3M kar yapalım. Kendisini kanıtlaması gerekiyordu bu sezon, önümüzdeki sezon çok daha iyi mi oynayacak da teklif alacağız, oyuncu Beşiktaş'da iyi oynadı, aldığı max teklif şu an 6 olarak gözüküyor. Ayrıca maaşı da artacak bizimle imzalarsa. Bu yüzden yüksek kar yapma hayalleri boşa kurmayalım bence, 2 ağır sakatlık geçirmiş adama kimse öyle bizim düşündüğümüz teklifleri vermez, verecek olursa şimdi de verirlerdi.
Bizimle ŞL görecek daha. Oradaki ekstra performans vereceği iki maç kafadan 10+ teklif getirir.

Çevrimdışı Erman1903

Bizimle ŞL görecek daha. Oradaki ekstra performans vereceği iki maç kafadan 10+ teklif getirir.

Boş hayaller bunlar benim için, %70'ine 4 lira verdiğim oyuncudan kar yaparım diye plan yapmam. ŞL'de kevgire dönmeyeceğimiz ne malum. Sen orada iyi olmak istiyorsan sağ bek 4M diye planlama yapmazsın, biraz daha dengeli kadro kurarsın. Santrafora 10 numara'ya kaç vereceğiz?

Çevrimiçi sefaköykartali

Boş hayaller bunlar benim için, %70'ine 4 lira verdiğim oyuncudan kar yaparım diye plan yapmam. ŞL'de kevgire dönmeyeceğimiz ne malum. Sen orada iyi olmak istiyorsan sağ bek 4M diye planlama yapmazsın, biraz daha dengeli kadro kurarsın. Santrafora 10 numara'ya kaç vereceğiz?
Satmasan bile yıllarca oynatabileceğin, daha çok genç, takımına kendini ait hisseden bir sağ bekin var. Atibayı da satmadık ama şampiyonlukların hepsinde katkısı çok büyük. Ayrıca muhtemelen taksitle ödüyoruzdur. Maaşına az verdiğimiz sürece 3-4 milyon bonservisler çok değil. Tm değeri güncel 7.5 milyon ve yüzde 70 mevzusu vs de daha tam kesin değil. 2. Liglerde o paralar dönüyor avrupada yapacak bir şey yok.
[ Son Düzenleme: 13 Haziran 2021, 18:34:19 sefaköykartali ]

Çevrimiçi Samet Demir

Getirse ne olacak ki. 2-3 milyon kar elde edebilmek adına yıllardır aksayan tarafını tekrar bozmuş olacaksın. Kar elde etmek istiyorsan ileriye yatırım yapacaksın.

Ayrıca çok ekstrem bir performans göstermezse bende 10 üzeri teklif alabileceğini düşünmüyorum. Hepsini geçtim avrupada oyuncu pazarlayabilmek için takım olarak gruplarda en az 6-7 puan almamız lazım ki takım kendi göstersin. Takım ile beraber de oyuncu reklamını yapmış olsun. Yani şu şartlarda bence zor para kazanmak.

Göreceğiz bu yaz larin iyi paraya giderse söylediklerimin hepsinde yanılmış olurum.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Erman1903

Satmasan bile yıllarca oynatabileceğin, daha çok genç, takımına kendini ait hisseden bir sağ bekin var. Atibayı da satmadık ama şampiyonlukların hepsinde katkısı çok büyük. Ayrıca muhtemelen taksitle ödüyoruzdur. Maaşına az verdiğimiz sürece 3-4 milyon bonservisler çok değil. Tm değeri güncel 7.5 milyon ve yüzde 70 mevzusu vs de daha tam kesin değil. 2. Liglerde o paralar dönüyor avrupada yapacak bir şey yok.

Orası öyle aidiyeti var, güzel de oynuyor ama kimi senin gibi düşünür kimi benim gibi. 2.Liglerde öyle paralar dönmüyor aslında, EPL hariç iyi liglerdeki takımların sağ beklerine biraz bak, İspanya-İtalya bizim gibi borcu olmayan orta sıra takımlar 1,5-2,5 civarına sağ bek transferi yapar. Benim görüşüme göre Türkiye'de baş takımlarda oynayacak bek oyuncusunu istersen 1M bonservisle alır koyarsın takımına, Kar yapmak istiyorsan da taş çatlasın verilecek para 2,5'dur. İki sene kullanır, sonrasında 6-7M civarına satarsan öpüp başıma koyarım. Sporting gibi takımlar 500Bin Euroya ligden 25+ kanat transferi yapar koyar takımına, bazen bunların daha pahalıya alınan oyuncuların önüne geçtiğini görürsün.

Benim daha yapacak 10 tane transferim varsa ve borcun dibindeysem gidip sağ beke 4M atmam, yüzde yüzüne de vermem o parayı ama tercih meselesidir. Eğer gidip sağ bek N'Sakala'sı bulacaksan ya da dribblingi olmayan ama skor katkısı gözüken bir oyuncu falan alacaksan 4 değil 5 ver yani.

Eğer benim bir oyuncuya para verecek opsiyonum varsa bu Ghezzal olur, karına vb hiç bakmam kupa kazandırır diye alırım.
[ Son Düzenleme: 13 Haziran 2021, 18:53:27 Erman1903 ]

Çevrimiçi sefaköykartali

Orası öyle aidiyeti var, güzel de oynuyor ama kimi senin gibi düşünür kimi benim gibi. 2.Liglerde öyle paralar dönmüyor aslında, EPL hariç iyi liglerdeki takımların sağ beklerine biraz bak, İspanya-İtalya bizim gibi borcu olmayan orta sıra takımlar 1,5-2,5 civarına sağ bek transferi yapar. Benim görüşüme göre Türkiye'de baş takımlarda oynayacak bek oyuncusunu istersen 1M bonservisle alır koyarsın takımına, Kar yapmak istiyorsan da taş çatlasın verilecek para 2,5'dur. İki sene kullanır, sonrasında 6-7M civarına satarsan öpüp başıma koyarım. Sporting gibi takımlar 500Bin Euroya ligden 25+ kanat transferi yapar koyar takımına, bazen bunların daha pahalıya alınan oyuncuların önüne geçtiğini görürsün.

Benim daha yapacak 10 tane transferim varsa ve borcun dibindeysem gidip sağ beke 4M atmam, yüzde yüzüne de vermem o parayı ama tercih meselesidir. Eğer gidip sağ bek N'Sakala'sı bulacaksan ya da dribblingi olmayan ama skor katkısı gözüken bir oyuncu falan alacaksan 4 değil 5 ver yani.

Eğer benim bir oyuncuya para verecek opsiyonum varsa bu Ghezzal olur, karına vb hiç bakmam kupa kazandırır diye alırım.
İkisini sorsan ben de ghezzal alırım. Bence zaten rosier e 4 milyon bonservis verip alıyorsak eldeki transfer listesinde bonservisi olan adam yok denecek kadar azdır derim. Free santrafor, kiralık 2. Santrafor, 10 numara, sağ kanat, salih, stoper, kenan(?) vsvs. gibi bir plan var gibi geliyor. Her transferi oyuncuyu ileride satarız diye yapamayız, bayrak adam olacak isimler de gerekli diye düşünüyorum.
[ Son Düzenleme: 13 Haziran 2021, 19:16:10 sefaköykartali ]

Çevrimdışı Erman1903

İkisini sorsan ben de ghezzal alırım. Bence zaten rosier e 4 milyon bonservis verip alıyorsak eldeki transfer listesinde bonservisi olan adam yok denecek kadar azdır derim. Free santrafor, kiralık 2. Santrafor, 10 numara, sağ kanat, salih, stoper, kenan(?) vsvs. gibi bir plan var gibi geliyor. Her transferi oyuncuyu ileride satarız diye yapamayız, bayrak adam olacak isimler de gerekli diye düşünüyorum.

Ellerinde opsiyonlar vardır ama ne tür olduklarını bilemiyorum. İyi olanlar varsa da biraz taraftar tepkisinden çekindikleri için şartları zorluyorlar. İşler kötü giderse millet böğürecek çünkü houww Aboubakarı kaçırdın, Ghezzalı tutamadın, Rosier'i 3-4e bıraktılar alamadın, zaten Hulk'u da azıcık fark için alamamıştın vb.

Bayrak transfer elbet lazım ama bütçe kısıtlı işte, zaten yönetim almak istiyor Rosier'i. Bakalım ben güzel transferler yapacağımızı düşünüyorum, geçen sezondan daha iyi geçireceğiz gibi geliyor ama hocayı bekliyoruz.

Çevrimiçi levitate

kaynak tırt ama paylaşayım dedim
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Ben bu satıştan pay işine gıcık oluyorum, kardan pay olsa bari. Satıştan %20 pay demek oyuncunun %80'ine sahip olursun demenin diğer şekli.

Çevrimiçi Necmi

Geriden gelerek okuyorum yaklasik 1 yıldır da yazmıyorum ama F.O gitmeden kimleri aldi, kac yıllık sözlesme imzaladı, bankalarla nasil sozlesme yapti bi bakalim. Şimdi mesajlarinizda hep ANC yonetimini kücümser tavriniz var. F O zamaninda bu tam tersiydi. Şampiyon kulubun baskanina karsi tavrinizi degerlendirmenizi öneririm. Saygılarımla.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
peki fo geldiği sene ona tavrımı biliyormusun eneramo sezer transferlerinde neler demişim bu iş o kadar basit değil birine iyi diğerine kötü değilim ama iyi olmam için bunu gerçekten hak etmeleri gerekiyor eleştiririm ama beşiktaş yönetimine başkanına asla saygısızlık etmem haklarınıda veririm her ne olursa olsun şampiyonluk başkana yazar dedim zaten ve mesajlarımda aslında eleştirdiğim yönetim değil taraftar ben zaten bu olanları bekliyordum heleki pandemi sürecinde büyük başarı yaptıkları ama dün fo yu eleştiren insanlar şimdi daha kötü süreçte neden  gözlerini kapatıyor bu dürüst bakış değil insanlara bunu anlatmaya çalışıyorum dün fo yu eleştiren hiç kimsenin yolunu kesmedik hakaret hariç bugünde çebiyi eleştirenletin önünü kesmiyoruz hakaret hariç övenlerinde önünü kesmiyoruz çebi veya fo farketmez önce beşiktaş gelir çebi beşiktaş için faydalı birşeyler yaptığında onuda sırtımda taşırım tıpkı fo faydalı şeyler yaptığında taşıdığım gibi ve ben kendi düşüncelerimle haraket ederim asla sürü mantığında olmadım ha belki yanılıyorumdur ama başkaları doğru dediği için birşey benim için doğru olmuyor benim gözlemlemem ve inanmam gerekiyor
Kimse mükemmel değildir foyu överkende çebiyi eleştirirkende bunu dikkate aldım adamlar geldi bir sene hiçbirşey yapmadılar tek yaptıkları tv karşısına çıkıp önceki yönetime saldırmaktı camiayı kaosa ittiler mutlu oldunuzmu o kadar konuşup saldırdılar karşılığında ne yaptılar bu kadar sese bir sonuç olmalıydı bu sene en azından başkan ve yönetim olduklarını hatırladılar sonuç ortada
Beşiktaşlı olarak bakın olaylara ben fo dönemindede öyle baktım şimdide öyle bakıyorum bu yönetimin hemüz beşiktaşa gram katkısı yok iki yıl oldu geleli oyuncu maaşını vermeyi başarı olarak görüyorlar sonra öğreniyoruzki onuda borçla yapmışlar mucize bir şampiyonluk elde ettik diye herşey gül pembe olmadıki keşke sorun olanı herkes önce görebilse en azından büyümeden önlenir çebi cebinden bir sürü para koydu fedekarlık yapıyor sözüm olmaz allah aşkına diğerleri ne yapıyor kazma kürek almışlar alttan boşaltıyorlar tabiki eleştireceğiz en başta dikkat çekmezsek bu yönetimde kısa vadeli olacak ve çebi giderse bu sefer gerçekten çökeriz ben en başından söyledim çebiye ekonomik anlamda güveniyorum ama sportif anlamda güvenmiyorum fo yönetimindeykende bu böyleydi
Kendinize karşı dürüst olun eleştirdiğiniz fo yönetiminin ikinci başkanıydı çebi ne durumdaysak çebininde tuzu var bunda

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çok gerçekçi gelmedi. Temel ihtiyaçlar varken geleceğe 1.5 m euro gömeceğimizi düşünmüyorum.

Çevrimiçi levitate

Ben bu satıştan pay işine gıcık oluyorum, kardan pay olsa bari. Satıştan %20 pay demek oyuncunun %80'ine sahip olursun demenin diğer şekli.

artık piyasa böyle abi ne yapalım :ı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Ellerinde opsiyonlar vardır ama ne tür olduklarını bilemiyorum. İyi olanlar varsa da biraz taraftar tepkisinden çekindikleri için şartları zorluyorlar. İşler kötü giderse millet böğürecek çünkü houww Aboubakarı kaçırdın, Ghezzalı tutamadın, Rosier'i 3-4e bıraktılar alamadın, zaten Hulk'u da azıcık fark için alamamıştın vb.

Bayrak transfer elbet lazım ama bütçe kısıtlı işte, zaten yönetim almak istiyor Rosier'i. Bakalım ben güzel transferler yapacağımızı düşünüyorum, geçen sezondan daha iyi geçireceğiz gibi geliyor ama hocayı bekliyoruz.
bayrak transfer değil lider oyuncu gerekiyor işler kötü gittiğinde elini taşın altına koyacak oyuncu lazım geçen sene abuş ghazzel vida vardı bu sene tek vida kaldı elimizde oda şimdilik
Bize sorumluluk alacak oyuncu lazım yıldız değil bunu bulmalılar bekleyip göreceğiz artık

Çevrimdışı Erman1903

artık piyasa böyle abi ne yapalım :ı

Kardeşim 300-500 fazla verip tamamını alacaksın ya da almayacaksın. Bu futbol dünyasındaki yüzde hikayesi büyük bir kandırmacadır, sen bir oyuncunun diyelim ki 50'sini satın aldın, peki diğer %50'ye sahip olan takım oyuncunun maaşının %50'sini karşılayacak mı? Hayır, bu yüzden aslında oyuncunun yarısını bile almış olmuyorsun karda olan veren taraftır.

Ben şu hayatta hiçbir şeyi borca girerek, ya da ortaklı vb almam. Kendi şartlarına uymamasına rağmen kredi çekip ya da iki kişi ortak lüks araç almaya benziyor. Daha da kötü, masraflar bölüşülmeyecek - bir kaza olursa sigorta vb de yok.

Çevrimiçi Necmi

iyi şart diye birşey yoktur bulunduğun şartların en iyisi vardır bu dönemde şartlarımız bu kadarına izin veriyor bu anı ne dünle nede yarınla mukayese edebiliriz bu günün zorunluluğu bu günün kurallarını yaratıyor böyle bak olaya