2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 41 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1842046 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

Tamam da, kimi parlatıp satacağız bu strateji ile?

Herifler kazma Ozan Kabak'ı 8-10 maç oynattı, 10 milyona okuttu. Beriki yarım sezon Eljif Elmas'a yer verdi, 15'e sattı.

Biz hala Godin'i gondikleme, Alex'i seksekleme peşinde koşuyoruz.

Şu anda elde teklif gelen ya da gelme ihtimali kim varsa, ya eski yönetim almış ya da altyapıdan çıkmış.

Bu yönetimi istememin bir numaralı sebebi, bu tarzda transferlere yönelmeleri ihtimali idi. Ama gel gör ki tam tersini yapıyorlar.
Yav genç adam alsa ne olacak ki. Elinde para edecek rıdvan var, larin var, Ersin var. Onları satsınlar önce.

Birisi bu oyuncuların demir, çimento olmadığını başkana anlatması lazım. Menejere para yedirmezsen ne oyuncu alabilirsin, ne de satabilirsin.

Ayrıca biz alexi istiyoruz fakat, belki gündemde olmayan çok farklı bir oyuncu gelecek o bölgeye. Buda ihtimal dahilinde. Keza geçen sene kiralık da olsa ghezzal, rosier, montero hiç gündemde olmayıp aniden gelen oyunculardı.

Gelelim godin meselesine. En yakın örnek Avrupa şampiyonasında italya defans hattı. Yaşları belli adamların tecrübeleri ile çok güzel iş yaptılar. Godinde aşağı yukarı bize o katkıyı sağlayabilir. Yani yatırım yapıp para kazanmak istiyorsak defansa değil ileriye adam almamız lazım. Defans 4 lüsü tutunca kolay kolay orayı bozmamak gerekli. Çünkü kaç sene oldu Marcelonun yerini doldurmaya çalıştık.

Stopere godin gelirse orasını halletmiş oluruz. 2 golcü bir de 10 numara alırsak transferi kapatırız. Ghezzal ve rosi geldiğini farzediyorum.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Nazım Ar

Merhabalar,

Sörloth konusunda umarım denildiği gibi centilmenlik peşinde koşmuyoruzdur, Türkiye yapacaksa bu kesinlikle biz olmalıyız. Diğer mevkilerinde sorun olmayan rakibe bırakmak demek "al kardeşim bu sene de sen şampiyon ol" demek anlamına gelir. Oyuncunun stili ve fiziksel gücü bu ülkenin futbolunun bugı.

Çevrimiçi Necmi

Necmi abi haklılık payın var ama takımın çoğunu bu yaş isimlerle kurarsan ve ortalamayı yükseltirsen bu direkt koşu mesafelerini etkiliyor. Koşu mesafesi konusu biraz dillere dolandı dalga konusu oldu ama modern futbolda ne yazık ki büyük önemi var istatistiklere baktığın zaman. İlk 11 yaş ortalaman 31-32'ye dayandığı zaman rakipten 10km falan az koşuyorsun, yani daha az alan kapatıyorsun. Güzel geçen sezonların ardından genelde bu hatayı yapıyoruz, elimize böyle bir gelir geçmişken bir iki tecrübeli üzerine genç dinamik kadro kurma fırsatını hep tepiyoruz. Bu isimler doğru mu bilmiyorum tabi bakalım nasıl olacak. Godin ok formu ve mevkisinden dolayı ama daha fazla 33 üstü adam sıkıntı yaratacak.
32 yaşındaki insan koşamaz diye kural yok çalışmayan insan koşamaz bizde en fazla koşan adam atiba 38 yaşında

Çevrimiçi Necmi

Herhalde kariyerini sonlandıracak. Yeteri kadar para da kazanmış zaten.

eğer brezilyaya dönüyorsa buna tekrar teklif yapana pis söverim adam beşiktaşı zerre düşünmemiş yalan yere bunca zaman oyalanmışız

Çevrimiçi Özgür Gültekin

eğer brezilyaya dönüyorsa buna tekrar teklif yapana pis söverim adam beşiktaşı zerre düşünmemiş yalan yere bunca zaman oyalanmışız

Yok bu sefer geliyor galiba

Çevrimdışı AvrupaKartalı

32 yaşındaki insan koşamaz diye kural yok çalışmayan insan koşamaz bizde en fazla koşan adam atiba 38 yaşında
Abi fazla abartmaya gerek yok bence, atiba kosunca bana agir cekim gibi geliyor, her an topu kaptiracak diyorum ve kaptiriyorda artik, cok yavasladi olmuyor artik, cok kosuyor olabilir ama iyi kostugu anlamina gelmez. kardesimiz hakli bence fazla 30 yas üstü bizi bir süre sonra cok zora sokar ve büyük düsüs yasiyabiliriz. Sampiyonlar ligi zaten basli basina cok yoracak bizi. Rosier ve ghezzal gibi adamlar buldun, bidaha bul, ne gerek var 36 yasindaki adamlarin pesinden kosmaya.
Ha alex gibi adamlar tamam alirsin, ama 1 olur 2 olur, tüm orta sahayi ve defansi 30 yas üstü adamlara teslim edemezsin,
[ Son Düzenleme: 28 Temmuz 2021, 13:31:44 AvrupaKartalı ]
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yalnız bu da çok iyiymiş, hipnotize olmuş biçimde bakıyorum  :lol:

Çevrimdışı GreenBook

Okadar dedik Umutlanmayın diye
Rosieri Ghezzali açıklamayanlardan Alex transferi beklemekte ilginç

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Sakin olun 31 temmuzda mı ne brezilya ekstra şeyler kaldırılacakmış.
Evet bende soğudum ama hoca istiyor, gelsin 2gol 2 asist yapsın hepimiz çiçek gibi oluruz  :lol:
Erdal Torunoğulları hakkında ise @GreenBook 'un yazdıklarını bende düşündüm fakat bu adam geçen seferde iyi zamanda gitti. Yani anlaşamayabilirsin ama Sergen'e karşı yaptığı tavır yanlıştı. Trollerini salmak twitterla olmuyor, hatta beni takip edene 5 forma vs gibi komik şeyleri de var.Hollanda bağlantısı bilmem ne dediler, hollandadan getirdiği 1 adam var mı ???

Abarttık bu adamı fakat Sergen'e de ortamı tam olarak bırakmamamız gerektiğini düşünüyorum. Erdal harici kafa olarak anlaşmadıklarını komple kulüpten kovmak yerine orta yol oda olmuyorsa birbirine saygı duydurtmak lazım. Farklı fikirler iyidir başarıyı getirir. Bunu da yönetim yapması lazım ama yönetimden hayır beklememek lazım  :lol:

Yalnız gol atmasından ziyade Sergen'in kafaya taktığı adam olarak Güven'in bu sene patlama yapabileceğini düşünüyorum.
Burak kaç yaşından sonra açıldı bu adamda öyle açılacak.

İşin komiği para edicek larin ve Güven'in de sözleşmesi bitiyor ikiside seneye gidicek. Ya cidden düşününce çok sinirleniyorum. Abi 1>0dan büyüktür. Larin'le güven'le imzalamazsan menejerlerine para yedirmezsen 0 kazanacaksın.

Ersin'de elde patladı. Gerçekten transfer işi tam beklediğim gibi gidiyor. Fikret Orman bu konuda iyidi şuan Ersini 10 m arası, Larini de 10-20 arası bir şeye satmıştı.

Takımı yaşlandırıyorsanız ki bu zorunluluksa o zaman gidin para edicek adamları elde tutun bari. Kuş olup gidecekler. Şurada 2-3 tane adamımız var, seneye bankalar birliği ödemesi mi ne başlıyor o zaman şampiyonlar ligi geliri de olmayacak varya bizi süründürür bu yönetim süründürür.

Çevrimiçi MUSTAFA_

İş yok bunda.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sEuL

İş yok bunda.

Kendisinden umutluydum ama iki sene ust uste capraz baglarini kopardi cocuk. O sakatliklari gecirdikten sonra kendisine gelmesi zor tabi, umarim sakatsiz gecen 2 yillik bir donemin ardindan guclu bir sekilde doner.

Çevrimdışı tuncaboylu

İş yok bunda.

Bonservisinden pay vermişler mi acaba?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bonservisinden pay vermişler mi acaba?
Komple versinler. İş yaparsa cüzi bir ücrete geri alma maddesi koysunlar. Böyle daha mantıklı olur.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Komple versinler. İş yaparsa cüzi bir ücrete geri alma maddesi koysunlar. Böyle daha mantıklı olur.

Büyük takım modeli, mantıklı.

Çevrimdışı tuncaboylu

Yav genç adam alsa ne olacak ki. Elinde para edecek rıdvan var, larin var, Ersin var. Onları satsınlar önce.

Birisi bu oyuncuların demir, çimento olmadığını başkana anlatması lazım. Menejere para yedirmezsen ne oyuncu alabilirsin, ne de satabilirsin.

Ayrıca biz alexi istiyoruz fakat, belki gündemde olmayan çok farklı bir oyuncu gelecek o bölgeye. Buda ihtimal dahilinde. Keza geçen sene kiralık da olsa ghezzal, rosier, montero hiç gündemde olmayıp aniden gelen oyunculardı.

Gelelim godin meselesine. En yakın örnek Avrupa şampiyonasında italya defans hattı. Yaşları belli adamların tecrübeleri ile çok güzel iş yaptılar. Godinde aşağı yukarı bize o katkıyı sağlayabilir. Yani yatırım yapıp para kazanmak istiyorsak defansa değil ileriye adam almamız lazım. Defans 4 lüsü tutunca kolay kolay orayı bozmamak gerekli. Çünkü kaç sene oldu Marcelonun yerini doldurmaya çalıştık.

Stopere godin gelirse orasını halletmiş oluruz. 2 golcü bir de 10 numara alırsak transferi kapatırız. Ghezzal ve rosi geldiğini farzediyorum.

Herkes İtalya'nın defans hattından bahsediyor da, 20 gün süren 7 maçlık bir turnuva ile 8 ay süren 45 maçlık bir sezon aynı şey değil.

Sezonun sonunda dinamik kalmak da gerekecek, tüm kadroyu yaşlı doldurursan tempo kaybı kaçınılmaz olur.

Geriden oyuncu satmayalım, ileriden oyuncu satalım tamam. Tamam da, sen her alıcı kulübün takibine aldığı spotların üstünde olduğu bir takım değilsin. Kimi satabiliyorlarsan satacaksın.

Kaldı ki, ilerideki oyuncunun yerini doldurmak daha kolay değil. Hatta daha zor.

1 milyon maaşa oynayacak sağlam stoper bulursun, ama iyi hücumcular 3 milyondan başlıyor. Doldurabildik mi Aboubakar'ın yerini? Ghezzal'ın yerini doldurma ihtimali zayıf olduğu için haftalardır peşinde koşmuyor muyuz?

Çevrimiçi MUSTAFA_

O kadar fiyat arttırıldı dendi :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

O kadar fiyat arttırıldı dendi :)

Arttırıldı çünkü :)
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı tuncaboylu

Geçen sene Wahbi Khazri adı geçiyordu, bu sene pek geçmez oldu

Alex yerine bu adamı alsak çok daha mantıklı olur. Bonservisi de 2-2.5'u geçmez, çünkü sözleşmesinin son senesi.

Geçen sene Wahbi Khazri adı geçiyordu, bu sene pek geçmez oldu

Alex yerine bu adamı alsak çok daha mantıklı olur. Bonservisi de 2-2.5'u geçmez, çünkü sözleşmesinin son senesi.

Merak etme teixeira falan gelmez. En iyi teklifi almak istiyor falan filan diyor. Son dakika bir takım çıkar ve gider. Hulk olayı gibi.

Çevrimiçi sefaköykartali

Eski kadroya 1-2 ilave yapacağımıza göre ghezzal, rosier, Santrafor, stoper alirsak eski kadroya eşitlemiş oluyoruz.

Çevrimiçi Mehmet57

Yas konusuna cok fazla takilmamak gerek. Ben 30 yasindayim, nice 18-25 arasi genclerden cok daha fitim. Alex ise futbolcu, benden daha fit (olmasi gerekir).

Hersey vucuduna olan bakimin da bitiyor. Son senelerde bunun bircok ornegini goruyoruz.