2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1872495 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Erdal bey Ghezzal'i getirirse gözümde 1 yıl dokunmama kredisi olur  :lol:

Ne costa ne başkası... Gelirse tek gomez etkisi yaratacak adam dzeko olur. Müthiş bir adam.

Çevrimdışı Erman1903

Teixeira transferi Ljajic'e bağlı. O yüzden şu anda gerçekleşmesi çok zor. Gitmesini beklersek Teixeira beklemez. Ghezzal'ı zaten alamayacağız, eğer böyle bir isim olması şart görülüyorsa sağ bek stoper f/p oyuncu tercih planlanıp Ljajic'i beklemeden Teixeira transferi yapılabilir. Ounas tarzı bir sağ kanat kiralayıp  iki de güzel santrafor koyarsak ligi başlamadan bitiririz.

Ghezzal - Rosier - Teix - baba stoper - Kaan vb diye plan yaparsan paran yetişmez mutlaka bir şeyler eksik kalır.

Çevrimdışı ALDENYX

Azur Mahmic    bosnali sol stoper sol ayak boylu poslu yatirim amacli düşünülürmü ?
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Samet Demir

Azur Mahmic    bosnali sol stoper sol ayak boylu poslu yatirim amacli düşünülürmü ?

Hayır
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı ankarakartal06

Çevrimdışı Çağrı Öz

Çevrimiçi murat

Can senin dilin ne söyliyi  :biggrinking:

Bakambu olacak mı yoksa ?
bakambu transferi gerceklesirse anadolu klübünden transfer yapmayacaksıncılar bu konuda ne düşünür.anadolu topçusu mu değil mi?

Çevrimiçi murat baltacı

Bizim ne yapıp ne edip ersinle larini satmamiz lazım yoksa günlerce pazarlık yapar görüşme halinde oluruz belli süre sonra ilgilendiğimiz oyuncular biyerlerle anlaşır bizde ekonomi tasarruf nutukları dinleriz o yüzden ne veriyorlarsa satalım en azından iki oyuncu gider dört beş oyuncu gelir belkide takım kurulur.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı GreenBook

Alex gelmez Costa gelmez
Dzeko gelirse iyi olur

Çevrimdışı yaço58

Herkes 2 forvet alacağımızı söylüyor tek anlamadığım. Nokta niye biz şu Yunanistana giden soaresi 2.forvet olarak almadık adamı beklettiğimiz söyleniyordu onu alıp 1.santrafotda zaman kazanırdın en azından gerçekten hamlelerde yavaş kalıyoruz

Çevrimdışı tuncaboylu

Atiba ile sözleşme yenilemişiz ve Salih Uçan sağlık kontrolünden geçmiş.

Güzel haberler.

Çevrimdışı GreenBook

Atiba ile sözleşme yenilemişiz ve Salih Uçan sağlık kontrolünden geçmiş.

Güzel haberler.
Dahada güzelleri gelecek inanıyoruz

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Salih Uçan' ı aldıysak neden açıklanmıyor?

Çevrimiçi Samet Ç

Alex Teixeira'ya 1.5 milyon teklif etmişiz :D

Çevrimiçi Samet Ç

Bu senede transferler eylülün ilk haftasına kalacak ve yine kiralıklara zar atacağız tutarsa seneye yine almaya çalışıp alamayacağız

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kaan1903

Souza’nın cevap verdiği Teixeira’nın kızıymış galiba.

Olacak olacak bu iş
[ Son Düzenleme: 03 Temmuz 2021, 13:39:29 kaan1903 ]

Çevrimdışı Çağrı Öz

Bu zar atma muhabbetini ilk kim çıkardıysa tebrik ederim forumun anasını ağlattı. Zar kelimesini aratıp bunu içeren mesajları silseler forumun barındığı host’un yarısı boşalır. O parayla da forum yönetimi Vodafone park’tan loca satın alır.

Neyse Texeira iyi transfer olacak gibi duruyor. Ljajic yollandığı an açıklanır. Salih de bir o kadar iyi bir transfer bana göre. Larin’in de mutlaka satılacağını düşünüyorum. Oraya gelecek oyuncu benim için hiç farketmez. Sadece Costa yerine Sörloth gelsin benim kumarım biter.

Elleri görelim. Zar atıyoruz. İsteyene atarım.

[ Son Düzenleme: 03 Temmuz 2021, 13:46:55 Çağrı Öz ]

Bu zar atma muhabbetini ilk kim çıkardıysa tebrik ederim forumun anasını ağlattı. Zar kelimesini aratıp bunu içeren mesajları silseler forumun barındığı host’un yarısı boşalır. O parayla da forum yönetimi Vodafone park’tan loca satın alır.

Neyse Texeira iyi transfer olacak gibi duruyor. Ljajic yollandığı an açıklanır. Salih de bir o kadar iyi bir transfer bana göre. Larin’in de mutlaka satılacağını düşünüyorum. Oraya gelecek oyuncu benim için hiç farketmez. Sadece Costa yerine Sörloth gelsin benim kumarım biter.

Elleri görelim. Zar atıyoruz. İsteyene atarım.

Adnan Dalgakıran yada Mesut Urgancılardan biri Hasic konusunda zar muhabbetini ortaya çıkardı. Zorlasanız ikiz kule olayını bile foruma ve hatta Beşiktaş taraftarına bağlayacaksınız.

Bu yönetimle son haftalardan önce transfer bekleyen hatta ve hatta kadro mühendisliği yapabileceklerine, kadronun eksiksiz kurulabileceğine inanan arkadaşlar için köprü satıyorum. İlgilenen varsa özel mesaja gelebilir.

Çevrimdışı can1903

Adnan Dalgakıran yada Mesut Urgancılardan biri Hasic konusunda zar muhabbetini ortaya çıkardı. Zorlasanız ikiz kule olayını bile foruma ve hatta Beşiktaş taraftarına bağlayacaksınız.

Bu yönetimle son haftalardan önce transfer bekleyen hatta ve hatta kadro mühendisliği yapabileceklerine, kadronun eksiksiz kurulabileceğine inanan arkadaşlar için köprü satıyorum. İlgilenen varsa özel mesaja gelebilir.
Bi kulübün transfer görüşmelerini menajer düşmanı olarak bilinen E.Torunoğulları yönetiyorsa ne planlama yapabilirsin ne de kaliteli transfer. Zaten başkan da E.T beceremeyince kendi devreye giriyor  :D Gerçi o da 800 e anlaşıp hadi 600 hadi diyor :sevinc :sevinc
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Çağrı Öz

E onları da tebrik ediyorum o zaman. Sorun yok.

Ayrıca ben seni en son sivas maçı başlığında şampiyonluk imkansız diye ağlarken görmüştüm. Bu kadar isabetsiz konuşup bu kadar ısrar etmek müthiş bir olay. Sendeki özgüven bende olsa şu yaşımdan sonra ODTÜ kadro mühendisliği okur KPSS çalışırdım.

Bana köprü satacaksan da muhtemelen bilmediğin bir dedenden sana köprü miras kalır. Sen farkına bile varmadan ucuza köprü almış olurum. Sendeki öyle bir talih.
[ Son Düzenleme: 03 Temmuz 2021, 14:16:04 Çağrı Öz ]

Çevrimdışı tolgakgonul

Bu Costa konusunda gerçekten yavaş kalıyoruz. Oyalanıcak futbolcu değil. Gerçekten istiyolarsa bi an önce kampa dahil etmemiz gerekiyo. Çünkü sakatlıktan çıkmış fizik olarak ne durumda bilinmiyo. Çok sağlam kamp yemesi lazım.

Çevrimdışı tuncaboylu

Alex Teixeira'ya 1.5 milyon teklif etmişiz :D
Hazır bu paralara çıkmışken, Messi'yle Ramos'a da bir teklif götürmekte fayda var .

E onları da tebrik ediyorum o zaman. Sorun yok.

Ayrıca ben seni en son sivas maçı başlığında şampiyonluk imkansız diye ağlarken görmüştüm. Bu kadar isabetsiz konuşup bu kadar ısrar etmek müthiş bir olay. Sendeki özgüven bende olsa şu yaşımdan sonra ODTÜ kadro mühendisliği okur KPSS çalışırdım.

Bana köprü satacaksan da muhtemelen bilmediğin bir dedenden sana köprü miras kalır. Sen farkına bile varmadan ucuza köprü almış olurum. Sendeki öyle bir talih.

İmkansızı başardık bunu gayet söyledim en azından yanlış söylediğim şeyleri söylüyorum. Eğer koruma/kollama bölümünden master yapıp yönetimde işe başlamamış olsaydın okuyabilirdin ki hala geç değil okuyabilirsin  :)

Bu inançla bu iyimserlikle zaten ülkedeki bütün köprüleri aşırı ucuza alırsın sendeki de öyle bir iyimserlik :)