2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1853189 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı GreenBook

Ghezzal böyle delikanlılık yaparsa, %100 bizde kalır.
Beşiktaş ruhuma işledi diyip 6 milyon Euroyu görünce Soluğu Arap kulüplerinde alanlardan bin kat daha karakterli ve beşiktaşlı.
Beşiktaş gibi bir takıma sahip olması hayatının en büyük mucizesi

Bu taraftarıda görecek daha tribünlerde.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sefaköykartali

Keşke doğru olsa. Larin' i de en kötü 12ye falan satarız diye düşünüyorum. Bazı menajerlerin yetki verin Larin' i satalım diye kulübe geldiği haberleri yapılmış. Costa, Salih, Ghezzal, Kenan, Rosier kadronun çoğunu halletmiş oluyoruz zaten.
Vida' yı da Monaco istiyormuş galiba.
[ Son Düzenleme: 18 Haziran 2021, 10:38:22 sefaköykartali ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Beşiktaş ruhuma işledi diyip 6 milyon Euroyu görünce Soluğu Arap kulüplerinde alanlardan bin kat daha karakterli ve beşiktaşlı.
Beşiktaş gibi bir takıma sahip olması hayatının en büyük mucizesi

Bu taraftarıda görecek daha tribünlerde.
Yabancıların hiç biri Beşiktaş'lı falan değil arkadaşlar, romantizmi bırakalım.

Belli ki adam mümkünse kariyerine Avrupa'da devam etmek istiyor, 34 yaşında gidebileceği bir ülkeye daha 29 yaşında gitmek istemiyor.

Aboubakar gitmek istedi, çünkü kronik sakattı ve kariyeri pamuk ipliğine bağlıydı.

Bu yüzden oyunculara fazla anlam yüklemeyin. Ghezzal çok büyük ihtimalle seneye bizde olmayacak, hem bonservisini hem de istediği maaşı verip almamız çok zor.

Çevrimdışı GreenBook

Bir an önce gider umarım 3-5 ne verirlerse satmak lazım maaşının karşılığını veremedi.

Çevrimdışı GreenBook

Belli ki adam mümkünse kariyerine Avrupa'da devam etmek istiyor, 34 yaşında gidebileceği bir ülkeye daha 29 yaşında gitmek istemiyor.

Aboubakar gitmek istedi, çünkü kronik sakattı ve kariyeri pamuk ipliğine bağlıydı.

Bu yüzden oyunculara fazla anlam yüklemeyin. Ghezzal çok büyük ihtimalle seneye bizde olmayacak, hem bonservisini hem de istediği maaşı verip almamız çok zor.
Duygusal bakmamak lazım tabi doğru söylüyorsun Yani şu sakat haliyle bu takım seni aldıysa ihanet etmeyeceksin paraysa niyetin başta gideceksin Arap kulüplerine
Neyse giden gider Aslolan Beşiktaştır

Ghezzal yönetim için önemli bi sınavdır bence başkanın sözüde var talisca gomeze benzemeyecek diye bu lafına sadık kalacak mı göreceğiz Ghezzal Rosier hediyesini çok görmemek lazım taraftara
Hulk da gelir umarım.

Çevrimdışı Bilal Bahadır

Çifte kupa da alsak, Şampiyonlar Ligine doğrudan katılım hakkı da elde etsek mali durum ortada.  Benim bu sene de sezon başında iddialı bir kadro beklentim yok. Önemli olan sezon sonu zaten. Geçen sene sezon başı durumlar daha da kötüydü. Şuan  eldekilerle bile şampiyonluk kovalayabiliriz. O yüzden enseyi karartmaya gerek yok.

Söylentilere bakarsak Salih Uçan ve Kenan Karaman geldi gibi görünüyor. Rosier'de de ciddi yol alındı diye düşünüyorum. Ersin ve Larin'in talipleri de ciddi. Onların gelecek sezon kadroda yer alacağını sanmıyorum. Umut Nayir de benzer şekilde. Büyük ihtimalle bu sezon transfer yaparlar. Umarım bizim açımızdan güzel rakamlarla biter. Ersin'in yerine yerli bir kaleci ve iyi bir forvet alınacağını düşünürsek. Elimizde şöyle bir kadro bulunuyor.

Mert Günok / Utku / Emre

[Rosier / ?]      - [Vida / ?] - [Wellinton / Serdar] - [N'sakala / Rıdvan]

[Josef / Atiba] - [Salih / Oğuzhan]

[Töre / Hasic]                    [Ljalic / ? ]                [ N'koudou / Boyd ]

[Diego Costa / Kenan / Güven]

Şu kadroda transferinin gerçekleşme ihtimali düşük olan kimse yok. Buradaki isimlere ek olarak elimizde Necip Uysal, Bilal Meşe, Atakan Üner gibi bir şekilde rotasyona dahil olabilecek yerli oyuncular da var. Rachid Ghezzal Transferini de yapabilirsek sağ kanat geçen sene olduğu gibi Ghezzal / Töre ikilisine emanet edilir. Hasic de Ljalic'i yedekler. Stoper için görüşülen Juan Jesus transferi de olumlu sonuçlanırsa takım neredeyse sezona hazır hale gelebilir. Bu şekilde bir kadro yapısı hem takım bütünlüğünü bozmadan hem de kulubun mali yapısına zarar vermeden lig için yeterli olabilir. Şampiyonlar ligi için zaten fazla bir şansımız olmadığını düşünüyorum. Yönetime düşen görev şu noktada atla deve bir iş değil. Umarım başarılı olurlar.

Çevrimdışı savaş altay

Turk'lerden bile suphelesinler 😆

Çevrimdışı tuncaboylu

Çifte kupa da alsak, Şampiyonlar Ligine doğrudan katılım hakkı da elde etsek mali durum ortada.  Benim bu sene de sezon başında iddialı bir kadro beklentim yok. Önemli olan sezon sonu zaten. Geçen sene sezon başı durumlar daha da kötüydü. Şuan  eldekilerle bile şampiyonluk kovalayabiliriz. O yüzden enseyi karartmaya gerek yok.

Söylentilere bakarsak Salih Uçan ve Kenan Karaman geldi gibi görünüyor. Rosier'de de ciddi yol alındı diye düşünüyorum. Ersin ve Larin'in talipleri de ciddi. Onların gelecek sezon kadroda yer alacağını sanmıyorum. Umut Nayir de benzer şekilde. Büyük ihtimalle bu sezon transfer yaparlar. Umarım bizim açımızdan güzel rakamlarla biter. Ersin'in yerine yerli bir kaleci ve iyi bir forvet alınacağını düşünürsek. Elimizde şöyle bir kadro bulunuyor.

Mert Günok / Utku / Emre

[Rosier / ?]      - [Vida / ?] - [Wellinton / Serdar] - [N'sakala / Rıdvan]

[Josef / Atiba] - [Salih / Oğuzhan]

[Töre / Hasic]                    [Ljalic / ? ]                [ N'koudou / Boyd ]

[Diego Costa / Kenan / Güven]

Şu kadroda transferinin gerçekleşme ihtimali düşük olan kimse yok. Buradaki isimlere ek olarak elimizde Necip Uysal, Bilal Meşe, Atakan Üner gibi bir şekilde rotasyona dahil olabilecek yerli oyuncular da var. Rachid Ghezzal Transferini de yapabilirsek sağ kanat geçen sene olduğu gibi Ghezzal / Töre ikilisine emanet edilir. Hasic de Ljalic'i yedekler. Stoper için görüşülen Juan Jesus transferi de olumlu sonuçlanırsa takım neredeyse sezona hazır hale gelebilir. Bu şekilde bir kadro yapısı hem takım bütünlüğünü bozmadan hem de kulubun mali yapısına zarar vermeden lig için yeterli olabilir. Şampiyonlar ligi için zaten fazla bir şansımız olmadığını düşünüyorum. Yönetime düşen görev şu noktada atla deve bir iş değil. Umarım başarılı olurlar.

Hasic'in ve Atakan çok ağır sakatlıklar geçirdiler. Geri dönmeleri en iyi ihtimalle Ekim'i bulur, genç yaşları ve hazırlık kampını kaçıracak olmaları sebebiyle ilk yarı sonuna kadar rotasyonda görmemiz zor.

Bilal Ceylan'ın da rotasyona gireceğini sanmıyorum, geçen sene skor 7-0'ken bile oyuna alınmadı. Aynı şekilde Serdar Saatçi'yi de beklemeyin.

Töre zaten sene boyunca 10 maç oynasa iyidir. Hala sözleşme yenilemek için sağlık raporları beklendiği söyleniyor, demek ki sıkıntılı bir durumlar var.

Salih ve Kenan geldiyse bile, daha çok transfer lazım.

En az 1 stoper, Rosier alınsa bile 1 sağ bek, Larin gidecekse en az 3 kanat ve 2 santrafor alınması gerekiyor.

Yani yönetimin elini biraz çabuk tutmasında fayda var.

Çevrimdışı Bilal Bahadır

Hasic'in ve Atakan çok ağır sakatlıklar geçirdiler. Geri dönmeleri en iyi ihtimalle Ekim'i bulur, genç yaşları ve hazırlık kampını kaçıracak olmaları sebebiyle ilk yarı sonuna kadar rotasyonda görmemiz zor.

Bilal Ceylan'ın da rotasyona gireceğini sanmıyorum, geçen sene skor 7-0'ken bile oyuna alınmadı. Aynı şekilde Serdar Saatçi'yi de beklemeyin.

Töre zaten sene boyunca 10 maç oynasa iyidir. Hala sözleşme yenilemek için sağlık raporları beklendiği söyleniyor, demek ki sıkıntılı bir durumlar var.

Salih ve Kenan geldiyse bile, daha çok transfer lazım.

En az 1 stoper, Rosier alınsa bile 1 sağ bek, Larin gidecekse en az 3 kanat ve 2 santrafor alınması gerekiyor.

Yani yönetimin elini biraz çabuk tutmasında fayda var.

3 kanat hariç aynı fikirdeyiz. Kenan Karaman Larin gibi sol önde de oynayabiliyor. Şu şartlarda Ghezzal'ı bitirebilirsek kanat rotasyonu devre arasına kadar bizi götürür. Benim asıl anlatmak istediğim yapılacak iş çok büyük bir operasyon değil. Takımı komple yenilemiyoruz. Belli bir iskelet var elimizde. Çok karamsar bakanlar var. O yüzden yazdım biraz. Ben genellikle okuyorum forumu pek yazı yazmam. Çok karamsar olmaya gerek yok minvalinde birşeyler söylemek istedim. Yönetimin elini çabuk tutmasında tabi ki fayda var.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sefaköykartali

1.7 + 500 bonusa 4 yıl anlaşabilirsek fena olmaz. Gitmek istiyorsa bu yaz yollamak çok önemli.

Çevrimdışı tuncaboylu

3 kanat hariç aynı fikirdeyiz. Kenan Karaman Larin gibi sol önde de oynayabiliyor. Şu şartlarda Ghezzal'ı bitirebilirsek kanat rotasyonu devre arasına kadar bizi götürür. Benim asıl anlatmak istediğim yapılacak iş çok büyük bir operasyon değil. Takımı komple yenilemiyoruz. Belli bir iskelet var elimizde. Çok karamsar bakanlar var. O yüzden yazdım biraz. Ben genellikle okuyorum forumu pek yazı yazmam. Çok karamsar olmaya gerek yok minvalinde birşeyler söylemek istedim. Yönetimin elini çabuk tutmasında tabi ki fayda var.
İnsanların karamsar olma sebebi, yönetimin henüz yeterince güven tahsis edememiş olması aslında.

Mesela satış yapmayı becerebildiklerini göstermiş olsalar, Larin seneye bedava gider mi endişesi olmazdı insanlarda.

Ya da ufak hesap yüzünden oyuncu kaçırma geçmişleri olmasa, insanlar Sergen Yalçın'la sözleşme yenileme ile Salih ve Kenan Karaman transferlerinin bile suya düşmesinden korkmayacaklardı.

Yoksa enseyi karartacak bir şey yok gerçekten. Elimizde en azından defansif orta saha ve gerisi sağlam, Rosier gelirse hiç bir kaybımız yok.

Önde eksiklikler çok, ama hemen her oyuncudan verim alabilen bir teknik direktör var. Bence de hiç kötü durumda değiliz, ama yönetim insanlara güven verecek adımlar atmalı.

Çevrimdışı Bilal Bahadır

İnsanların karamsar olma sebebi, yönetimin henüz yeterince güven tahsis edememiş olması aslında.

Mesela satış yapmayı becerebildiklerini göstermiş olsalar, Larin seneye bedava gider mi endişesi olmazdı insanlarda.

Ya da ufak hesap yüzünden oyuncu kaçırma geçmişleri olmasa, insanlar Sergen Yalçın'la sözleşme yenileme ile Salih ve Kenan Karaman transferlerinin bile suya düşmesinden korkmayacaklardı.

Yoksa enseyi karartacak bir şey yok gerçekten. Elimizde en azından defansif orta saha ve gerisi sağlam, Rosier gelirse hiç bir kaybımız yok.

Önde eksiklikler çok, ama hemen her oyuncudan verim alabilen bir teknik direktör var. Bence de hiç kötü durumda değiliz, ama yönetim insanlara güven verecek adımlar atmalı.

İşin sonunda doğru noktada olalım benim için yeterli. Yönetim konusundaki endişeleri anlıyorum. Yine de acele edip kötü tercih yapmalarındansa, ağırdan alıp nokta atışı yapmalarını tercih ederim. Fakat günün sonunda bu sezon da Sergen Hocaya en azından lig şampiyonluğu kovalayacak kadro veremezlerse eleştiriyi sonuna kadar hak etmiş olurlar.

Şu vakte kadar Hoca ile halen sözleşme yenilememiş olmaları ise gerçekten üzücü.. Biraz gaza basma vakti geldi de geçiyor bile  :busted_cop:

Çevrimdışı tuncaboylu

Hayırlı haberleri bekliyoruz.

Çevrimdışı savaş altay

Her seye hazirlikli olalim.

Çevrimdışı Erman1903

Hoca Kenan'ı veto etti. Tebrikler, kulüpteki futbolcudan anlamayan analizci ve Emre Özcan adlı iki ağır Gs'linin ortak planı suya düştü.

[ Son Düzenleme: 18 Haziran 2021, 15:13:28 Erman1903 ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Hoca Kenan'ı veto etti. Tebrikler, kulüpteki futbolcudan anlamayan analizci ve Emre Özcan adlı iki ağır Gs'linin ortak planı suya düştü.
Tamam veto etti de, Kenan'dan iyi kimi alabileceğiz bakalım?

Elimizde yerli havuzu cidden yetersiz.

Çevrimdışı Erman1903

Tamam veto etti de, Kenan'dan iyi kimi alabileceğiz bakalım?

Elimizde yerli havuzu cidden yetersiz.

Kriter Kenan'dan iyi olması ise para vermeye gerek yok, Güven var.

Çevrimdışı tuncaboylu

Kriter Kenan'dan iyi olması ise para vermeye gerek yok, Güven var.
Güven zaten kalmalı, ama en az bir yerli kanat forvet daha gerekiyor.

Çevrimdışı Erman1903

Güven zaten kalmalı, ama en az bir yerli kanat forvet daha gerekiyor.

Geçen sezon kanat forvet tanımına uygun tek oyuncu Larindi. +1 Güven var, alabiliyorlarsa Tavşan var. İlla forvet tipi olacak diye bir kural yok kendi tarzında iyi yerli Ghezzal Başsan var. Hiçbiri olmuyorsa Kenan yerine şarkıcı Berkay gelsin oynasın ondan kötü olmaz.

Çevrimiçi Akil Emre

Geçen sezon kanat forvet tanımına uygun tek oyuncu Larindi. +1 Güven var, alabiliyorlarsa Tavşan var. İlla forvet tipi olacak diye bir kural yok kendi tarzında iyi yerli Ghezzal Başsan var. Hiçbiri olmuyorsa Kenan yerine şarkıcı Berkay gelsin oynasın ondan kötü olmaz.
Kenanın gelmesini istemeyenlerdenim ama bu yerli işini nasıl çözeceğiz bilemedim, umarım ucuz ve kaliteli gurbetçi avındayızdır zaten bizim ligden oyuncu alma şansımız zor.

Çevrimdışı Erman1903

Kenanın gelmesini istemeyenlerdenim ama bu yerli işini nasıl çözeceğiz bilemedim, umarım ucuz ve kaliteli gurbetçi avındayızdır zaten bizim ligden oyuncu alma şansımız zor.

Yerli işi hallolur, Kenan-Umut-Kaan-Salih Özcan gibi popi oyunculardan uzak durup iş yapan ucuz adamları atacaksın kadroya yoksa yabancıya para kalmaz. Güven - Kartal gibi oyuncular artık kiraya yollanmamalı.