2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 40 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1841680 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Alırken dikkat etsin zorlanmasın.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Nihat kadar gereksiz bir adam görmedim.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Samet Ç

Awaziem yedek olmaktan öteye gitmez Montero'nun yerine alındı büyük ihtimal.

Çevrimiçi levitate

:)

Evet Montero yerine gözüküyor, sağ ayaklı olduğu için Welinton'un olmaması durumunda da kullanılabilir. As olarak düşünülecek bir performans gözükmüyor. Tanış bir oyuncu olmasa benim alacağım adam Awaziem demezsin ama çok sekecek bir oyuncu da değil. Burada daha iyi performans da verebilir. Kademeleri üzerinde durulması lazım, partnerlerini iyi tanımalı.

Maaşını bilmiyorum ama kiralama bedeli çok da ucuz sayımaz, alışagelmiş transferlere göre uygun ama piyasada adam çok.

Ben de vermem gerideki oyunculara para. 10 numara, as santrafor, belki kanatlardan birine yıldız. Gerisini bulmak kolay.

yaşı iyi ya 11'e girerse iyi paralara satılabilir
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

kupaları alalım derken başka bir şey almasınlar da
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Cl'de umarım rezil olacağımız bir gruba düşmeyiz Welinton, Vida, Awaziem, N'Sakala savunmadaki oyunculara bak

Çevrimdışı tuncaboylu

Cl'de umarım rezil olacağımız bir gruba düşmeyiz Welinton, Vida, Awaziem, N'Sakala savunmadaki oyunculara bak
Vida'nın nesi var ki?

Çevrimdışı Erman1903

yaşı iyi ya 11'e girerse iyi paralara satılabilir

Kiraladık ama, sen bakma o opsiyona iyi oynasa da stopere para vermez bizimkiler.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Alırken dikkat etsin zorlanmasın.

Mahkeme kararıyla hiç bir delil olmadan şampiyonluk almak  :evillol: :evillol: He he gökhanım he he gökhan. Sürülecek akıl yok sende. Bu kadar yanlı insan olamaz. Provakasyoncu

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Ucuz diye aldığımız adamın kiralaması 600 bin euro  :) Yönetim yine şaşırtmıyor. Paramız yok yea

Çevrimiçi Samet Ç

Vida'nın nesi var ki?
Vida aldığı maaşa göre verdiği performans yetersiz geçen senenin ikinci yarısı hariç o performansı verirse sorun yok yine de ne olursa olsun gözüm kapalı güveneceğim bir oyuncu değil.

Çevrimdışı tuncaboylu

Chidozie Awaziem isimli bir stoper ile anlaşmışiz.

600K kiralam bedeli+ 4.4M opsiyon.
İlginç kimse daha önce söylemedi bu ismi.
Yani kötü bir şey demek istemiyorum, ama gerçekten hayret bir şey.

2 sene önce Rize'de, geçen sene İspanya'da küme düşen Leganes'te, bu sene Portekiz'de küme düşmekten sidik zoruyla kurtulan Boavista'da oynayan bir stopere neden 600 bin Euro kiralama parası veriyoruz?

Maaşı da minimum 600 bin Euro olsa, adamın bir senelik maliyeti 1.2 milyon Euro olacak. Montero'nun bir senelik maliyeti de 1.2 milyon Euro idi.

Biz rotasyon stoperini 1 sene oynatmak için her sene 1.2 milyon Euro verecek kadar zengin bir takım mıyız? Öyle bir takımsak, neden kiralık alıyoruz?

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Mahkeme kararıyla hiç bir delil olmadan şampiyonluk almak  :evillol: :evillol: He he gökhanım he he gökhan. Sürülecek akıl yok sende. Bu kadar yanlı insan olamaz. Provakasyoncu
Kardeşim iyi misin? Kafan mı güzel? Ne içtin bu akşam? Sağlam birşey sanırım

Çevrimdışı tuncaboylu

Vida aldığı maaşa göre verdiği performans yetersiz geçen senenin ikinci yarısı hariç o performansı verirse sorun yok yine de ne olursa olsun gözüm kapalı güveneceğim bir oyuncu değil.
Şampiyonlar ligi ile maaşının ne ilgisi var?

Gözü kapalı güveneceğin stoperler 8-10 milyon Euro'dan başlıyor.

Çevrimdışı Egos

Kardeşim iyi misin? Kafan mı güzel? Ne içtin bu akşam? Sağlam birşey sanırım

gökhan kurt'a değil, gökhan dinç'e "he he"liyor. twitter'da haberi yayan hesabın sahibi.

Çevrimiçi tolga1903

Murat özen'in haberine göre oyuncuyu boavista'dan kiralıyoruz. Ama anlamadığım şey zaten yeni alınmış bonservisi 5 milyon euro gibi boavista için yüksek bir rakama hem de. Peki daha bonservisinin alındığı sezon bu adamı neden bize kiralıyor bunlar? 600 bin kiralama 4.4 opsiyon yani verdikleri 5'i çıkarma derdindeler niye?

Çevrimdışı tuncaboylu

Murat özen'in haberine göre oyuncuyu boavista'dan kiralıyoruz. Ama anlamadığım şey zaten yeni alınmış bonservisi 5 milyon euro gibi boavista için yüksek bir rakama hem de. Peki daha bonservisinin alındığı sezon bu adamı neden bize kiralıyor bunlar? 600 bin kiralama 4.4 opsiyon yani verdikleri 5'i çıkarma derdindeler niye?
Belli ki sene başında şartlı zorunlu satın alma opsiyonu ile kiralamışlar, o şart sağlanınca da almak zorunda kalmışlar.

Şimdi de paranın bir kısmını kurtarmak için kiralamaya çalışıyorlar.

Çevrimiçi Samet Ç

Şampiyonlar ligi ile maaşının ne ilgisi var?

Gözü kapalı güveneceğin stoperler 8-10 milyon Euro'dan başlıyor.
Cl'de mücadele etmek için bir oyuncuya vereceğin parayı hatta fazlasını aldığı için gayet alakası var bir oyuncuya o kadar maaş veriyorsan kafanda soru işareti olmaması lazım.
[ Son Düzenleme: 12 Haziran 2021, 22:54:37 Samet Ç ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

gökhan kurt'a değil, gökhan dinç'e "he he"liyor. twitter'da haberi yayan hesabın sahibi.
Çok özür dilerim Sir Alex Ferguson.
Ben bana dedin sandım kardeşim.

Çevrimdışı tuncaboylu

Cl'de mücadele etmek için bir oyuncuya vereceğin parayı hatta fazlasını aldığı için gayet alakası var.
"Cl'de umarım rezil olacağımız bir gruba düşmeyiz Welinton, Vida, Awaziem, N'Sakala savunmadaki oyunculara bak" yazmışsın.

Vida'nın nesi var diyince, maaşı fazla diyorsun.

Vida'nın maaşı yüzünden mi rezil olacağız CL'de.

CL standartlarında bir oyuncu işte Vida, hayatında 24 kere CL grup maçına çıkmış. Vida'yla CL'de rezil olacaksan, katılma zaten kupaya

Çevrimiçi tolga1903

Belli ki sene başında şartlı zorunlu satın alma opsiyonu ile kiralamışlar, o şart sağlanınca da almak zorunda kalmışlar.

Şimdi de paranın bir kısmını kurtarmak için kiralamaya çalışıyorlar.

Zorunlu satın alma aklıma gelmemişti mantıklı görünüyor evet. Yine de aldıkları gibi vermeseler iyiydi gerçi yorumlara göre iş yapar gibi görünüyor da umarım 4.4 milyon opsiyon zorunlu değildir.

Çevrimiçi Samet Ç

"Cl'de umarım rezil olacağımız bir gruba düşmeyiz Welinton, Vida, Awaziem, N'Sakala savunmadaki oyunculara bak" yazmışsın.

Vida'nın nesi var diyince, maaşı fazla diyorsun.

Vida'nın maaşı yüzünden mi rezil olacağız CL'de.

CL standartlarında bir oyuncu işte Vida, hayatında 24 kere CL grup maçına çıkmış. Vida'yla CL'de rezil olacaksan, katılma zaten kupaya
Maaşına göre verdiği performans yetersiz ve inişli çıkışlı 3.5 verdiğin adam kusursuza yakın oynamalı etrafındakileri iyi göstermeli ama Vida aksine etrafındakilerle birlikte daha kötü olabilen bir adam ayrıca Vida CL standartlarında bir oyuncu falan  değil.

Çevrimdışı tuncaboylu

Maaşına göre verdiği performans yetersiz ve inişli çıkışlı 3.5 verdiğin adam kusursuza yakın oynamalı etrafındakileri iyi göstermeli ama Vida aksine etrafındakilerle birlikte daha kötü olabilen bir adam ayrıca Vida CL standartlarında bir oyuncu falan  değil.

Allah Allah, kimmiş şu CL standartlarına göre oyuncular ya?

Son Dünya kupası finalini oynayan ülkenin as stoperi bile CL standartlarına uygun olamıyorsa, kim olacak?

Gökten zembille inen, yaratıcı tarafından kutsanmış adamlar mı olması gerekiyor?

Tosic'le 14 puan alarak gruptan çıktığımız CL'de nasıl standartlar varsa artık...

Şu sampiyonlar Ligi konusu açıldığında, aşağılık kompleksi bitmiyor taraftarın

Çevrimdışı mrred

Awaziem harika bir kesici rizedeyken baya beğenmiştim fakat oyun kurulumunda "bombacı" dağa taşa vurur.

[ Son Düzenleme: 13 Haziran 2021, 14:03:54 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Demir

Yönetimden bende memnun değilim fakat son bir kaç yıldır taraftardan hiç memnun değilim. Yazıp yazıp siliyorum.

Şu duygularımızı en uçta yaşama huyu bizi bitiriyor. Oğuzhan 150milyon lem lafı bile bu yüzden bize takılı kaldı.

Yav arkadaş bazı kişilerin yorumlarını dikkatlice okuyorum. Bu kişiler kasıtlı olarak kendi oyuncularımıza bok atma peşinde.

Allah aşkına sizin bu yaptığınızı renkli taraftarlar bize yapmaz.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...