2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 41 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1841927 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı can1903

İlk görüşmelerde idari konularda anlaşılıp maddi konularda anlaşılamamış. Salı günü 20-23 milyon TL civarına bbiter bu iş hayırlı olsun.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi 38life

Asıl sen ne alaka ya? hayatta ne başarın var da bu adama bakkal yönetemez diyorsun.

Adam babasının şirketini kat kat büyütüp, koskoca Çebi ailesinin en başındaki kişi oldu.

Ki bunlardan sanane banane. Kulüp başkanı sıfatı kesmedi mi de özel hayat sınırlarına giren meselelere dil uzatıyorsun.

Ad Hominem safsatası. Gerçekten kimlere laf anlatıyorum ben ya.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı can1903

Forumda bir kısım kendini diğerlerinden daha bilgili daha aydın kişi olarak görüyor sanırım, boş yere tartışma yaşanıyor. Biz bugün eleştiririz yönetimle sergeni yarın onlar kanka olur biz tartıştığımızla kalırız bu adamlar ilk kez görev yapmıyorlar sonuçta  :kop:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Eğer söylenildiği gibi idari konularda anlaşıldıysa para konusu fazla uzamaz, salı günü imzalarlar.Önemli olan idari konularda anlaşmaydı bence.

Dervişoğlunun babası(menejerine) bak
-30 40 milyon eurolar eder gibi bir şey söylüyor
- Önceliğimi gs çok mutlu gsde falan diyor  :lol:

Çevrimiçi sEuL

Ghezzal A Nassr ile imzalamis. Ne yaptik lan biz bu araplara... oldum olasi hic sevmem bu araplari... bi gun o petrolunuz biticek

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Ghezzal’ı da kaybettik beklediğim gibi. Yolu açık olsun.

Çevrimdışı ALDENYX

Ad Hominem safsatası. Gerçekten kimlere laf anlatıyorum ben ya.
Senin laf anlattigin falan yook habire bir eleştiri fazlada tiyeee alincak biri olduğunu sanmıyorum benim için ilginc bir yapin vaar...az yiyorsa yapici olgun bir yorumun tebriğin makama saygin olsun..yapcak birsey yook forum yöneticileri her türden takımın taraftari yazsin istiyor
[ Son Düzenleme: 12 Haziran 2021, 15:13:53 ALDENYX ]
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Alın abi noname adamları. Vida’yı filan da gönder.n hemen. Maksimum 1 milyon maaş olsun takımda. Hayattan bezdim resmen. Sizden kadroyu korumanızı bekleyen bizim gibi saftiriklerde hata.

Ghezzal A Nassr ile imzalamis. Ne yaptik lan biz bu araplara... oldum olasi hic sevmem bu araplari... bi gun o petrolunuz biticek

Biz araplara bir şey yapmadık ama koca Beşiktaş kimlere kaldı be. Daha yazasım var da atılmak istemiyorum forumdan.

Çevrimdışı sametbagan

Ghezzal’ı da kaybettik beklediğim gibi. Yolu açık olsun.
ghezzal gittiyse eğer yarın cengizi kiralardım romadan hem yerli hem morinho istemiyormuş.
Gitmişken de mert çetini de ikili bir paketle opsiyonlu bir şekilde kiralarım.

Çevrimdışı Erman1903

Bizim cacığa bağlamayan bir işimiz yok. Para işin içinde oldu mu işler lastik gibi uzuyor. Biz oyuncuyu antremana çıkarıp 1 hafta sonra anlaştığımızı açıklıyoruz. Sergen antremana çıksa ama hala sözleşme imzalamamış olsa şaşırmam :)

Zaten Necmi Abi durumun maddi kaynaklı olduğunu söylüyor, öyleyse 1 aydır anlaşamıyorsak tam bizlik bir durum 🙂

Çevrimdışı Erman1903

😅😅😅😅 😀
Her kupa basina 1ml vereceksek ileride tatli bela olmasin basimiza.

Hem o hem kur zaten kurnaz çıktı tek senelik imza yapıyor 😅

Çevrimdışı sametbagan

Şimdi linç yemiceksem eğer ghezzal giderse bence çok aramayız.
Çünkü rakipler son 6 maçta onu  kitleyip işimizi baya baya zorlaştırmışlardı
Bence eğer gerçekten yapabilirlerse her sene bu şekilde performansı düşmüş oyuncuları bedava yarı maaşına oynatalım derim.
Şimdi her zaman tutmaz diyeceksiniz ama fikret ormandan beri aldığımız kiralık isimli oyuncuların hemen hepsi iyi oynadı bizde.
bence bu yolu izleyerek devam edersek artık büyük kulüpler biz istemeden kendileri teklif eder oyuncularını bize.
sonuçta alan razı veren razı win win her iki taraf içinde

En güvenilir transfer kaynağı bence ertan süzgün.
O genelde yanılmaz, Ghezzal muhabbetinde oyuncu tarafına onaylatmış resmi bir şey yok demişler.
Rosier ise olumlu gidiyormuş.

Ghezzal ise instagramdan 15 dk önce kupalarla fotoğrafını paylaşmış. Adam zaten gerek buraya gerek kendi ülke basınına sık sık kalmak istiyorum diyor. Benim gitmesine en üzüldüğüm adam gomez oldu. Taliscaya da aboubakara da sosaya da fazla üzülmedim. Ama gomezin videolarını hala açıp izlerim. Ghezzal gerek performansı gerek gomezden kendisini ayıran ekstra özellik olarak Beşiktaş'ı ağzından düşürmemesi, hep Beşiktaştan bahsetmesinden dolayı gidince gomez kadar üzüleceğim ikinci oyuncu olur.

Kalacağına hiç inanmıyorum zaten fakat elinden geleni yaptı Ghezzal arabistana giderse de canı sağolsun. Onu her zaman iyi hatırlayacağım kendisi gözümde hiç bir zaman eyşan olamyacak.

Çevrimdışı savaş altay

Eğer söylenildiği gibi idari konularda anlaşıldıysa para konusu fazla uzamaz, salı günü imzalarlar.Önemli olan idari konularda anlaşmaydı bence.
Biz de oyle dusunmek istiyoruz.

Çevrimdışı Gokhang

Yıllık ne kadar vereceklermiş ?

Çevrimdışı Erman1903

Bence eğer gerçekten yapabilirlerse her sene bu şekilde performansı düşmüş oyuncuları bedava yarı maaşına oynatalım derim.
Şimdi her zaman tutmaz diyeceksiniz ama fikret ormandan beri aldığımız kiralık isimli oyuncuların hemen hepsi iyi oynadı bizde.
bence bu yolu izleyerek devam edersek artık büyük kulüpler biz istemeden kendileri teklif eder oyuncularını bize.

Özel bir oyuncu ama Abou-Ghezzal-Rosier hepsinin bu sezon kendilerine kanıtlamaları gerekiyordu, yine iyi olabilirler ama bu kadar da olur mu orasını bilemeyiz.
[ Son Düzenleme: 12 Haziran 2021, 15:45:30 Erman1903 ]

Çevrimdışı savaş altay

Araplar ligimize buyuk ilgi gosteriyor. Her oyuncumuzun sosyal medya paylasimlarinin altinda arap taraftarlar sevgi yumagi olmus durumda. Come to besiktas, tarzi bir olusum ulkelerine yayilirsa ve adet haline gelirse eyvah ki eyvah. Avrupa'yi ve kariyerini dusunen oyuncular haricinde kimseyi tutamayiz burada. Para zaten mevcut bir de taraftar baskisi ile saramayacaklari oyuncu yok.

Çevrimdışı kaan1903

Vidaya 1,75 M € ‘dan 3 yıllık sözleşme uzatma teklifi götürecekmişiz.
Via M.Özen

Çevrimdışı savaş altay

Nasil tak diye buradayim, saniyede..

Çevrimdışı ALDENYX

İmzayi atsa da abubakar gibi önümüze baksak...bizdeki performansi icin emeğine terine hirsina sağlık...senelik istegide bonserviside pahali...

Çevrimdışı ALDENYX

Araplar ligimize buyuk ilgi gosteriyor. Her oyuncumuzun sosyal medya paylasimlarinin altinda arap taraftarlar sevgi yumagi olmus durumda. Come to besiktas, tarzi bir olusum ulkelerine yayilirsa ve adet haline gelirse eyvah ki eyvah. Avrupa'yi ve kariyerini dusunen oyuncular haricinde kimseyi tutamayiz burada. Para zaten mevcut bir de taraftar baskisi ile saramayacaklari oyuncu yok.
Bunlar Renklilerden bonservisli alir bizden Freeee  takilirlar  madem izliyorlar verelim 8 m euroya Vida olmadi 5 m euroya layic yada cok sewdikleri abd oyuncusu verelim.... madem paralari vaar abu gezzal yaptılar domino tasinin son halkasi larini verelim 20 m euroya  da  zengin olduklarina inanalim....

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★