2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 31 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1839482 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Erman1903

Bu yönetimle tabi ki kırmızılar çıkacak önce buna uygun yönetim gelmeli hakemlerin TFF nin kendisine çeki düzen vereceği bir yönetim
Yoksa bu çeteyle başa çıkmak imkansız hakemi yenemezsin çirkef futbolcu değil çirkef yönetim lazım

Bütün şampiyonlukları hakemlerle federasyon üstüne renklileri koyup aldık. Önce adam gibi takım yapacaksın, öyle yıldızları sahaya gelişigüzel serpiştirip şampiyonluk alma devirleri bitti. Hakem katliam yaparsa yenemezsin, ama karşına çıktığında sonuna kadar mücadeleni vereceksin. Bu hakemi yenemezsin söyleminin sonu Fenerbahçe gibi olmaktır, 100 yıldan fazladır içinde olan mücadele ateşini söndürmeye varır. Sizler böyle devam edin.

Bütün iç faktörler tastamam da sıra hakemlere geldi. ŞL bilmemne diye kurulan kadronun düştüğü halleri gördük, saçma sapan bir mekanik ve adam akıllı hazırlanmamış 70. dakikayı göremeden sürünmeye başlayan ekip. Ben bu kulübün hakemleri yendiğini çok gördüm ama bu sene düştüğü hallere düştüğünü hiç hatırlamıyorum. ŞL'de 0 çekip Anadolu takımlarına üstünlük kuramıyorsun. Önce Anadolu takımlarına şöyle bir golleri diz görelim ondan sonra hakemlere sıra gelir. Geçen sezonun rüzgarıyla sezon başı çöp Rize ve Malatya aldığın galibiyetler dışında 2 fark üstü aldığın maç yok daha, ne hakemi.

Çirkef Gs ve Fb'nin ne kazandığını senelerdir görüyoruz, hakem diye ortalığı yangın yerine çevirip ondan sonra Beinsports iptal. Hakkın gasp edildiğinde susmak doğru bir şey değil, ama şu oyunla bir şeyleri hak ettiğini düşünmek kadar yanlış da değil. Bu takım şampiyonluk falan hak etmedi. Yönetim gitsin ok, benim umrumda bile değil başkanına yaptığımız yorum bellidir kendisi için 6,35 tabanca dedik. Ama daha ortada bir aday yok, sonra gelen gideni aratırsa F.O'ya yapıldığı gibi arkalarından ağıt yakılmasın.

Bu takım önce top oynayacak, sahada ışık verecek. Adamlar sürünürken hakemi işaret edersen onlardan mücadele gücünü alırsın. Kendilerinde bir sıkıntı yokmuş gibi devam ederler. Sergen varken sosyal medyacılar bunu çok güzel başardılar. Şu son maçtada ellerini avuşturarak yenilelim diye bekliyorlardı.
[ Son Düzenleme: 28 Aralık 2021, 19:55:12 Erman1903 ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

kaleci rotasyonumuzu yazıyorum 1 ertaç 2 abdulkadir en büyük gs düşmanları :) :) :) :)

Çevrimiçi sEuL

Ersin begenmeyenler Ertac istiyor. Guluyorum sadece.

Ertac gelincede ayni isimler Ertac  niye alindi - anadolu topcusu falan diye yerden yere vururlar iki mac sonra.

Çevrimiçi Talisca1903

Ersin begenmeyenler Ertac istiyor. Guluyorum sadece.

Ertac gelincede ayni isimler Ertac  niye alindi - anadolu topcusu falan diye yerden yere vururlar iki mac sonra.
Ersin yan toplarda cepheden gelen sutlarda Cok yetersiz Ertac yan toplarda gayet Iyi kaleci sizin onerinizi de ogrenmek isterim  ben Fiyat performance acisindan gayet yeterli buluyorum Ertaci

Çevrimiçi levitate

youcef belaili diye biriyle ilgileniyormuşuz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı can1903

Transfer olmayacak. Haziran 2022 boş kontratlara ve 2 gelecek vaad eden genç ile görüşüyolar sezon sonu için. Hoca işi de belli oldu.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi levitate

Transfer olmayacak. Haziran 2022 boş kontratlara ve 2 gelecek vaad eden genç ile görüşüyolar sezon sonu için. Hoca işi de belli oldu.

hoca kimmiş
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi levitate

Hepinizin çok yakından tanıdığı biri  :evillol:
karadenizli iki kez milli takımda çalışmış birisi?

Çevrimiçi Özgür Gültekin

top toplayıcı olarak mı?

Çevrimiçi Samet Demir

Hepinizin çok yakından tanıdığı biri  :evillol:
Slaven bilic

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Erman1903

23 Aralık günü paylaştığım genç skorerler listesinden Emil Konradsen Ceide'ye aynı gün içinde Gs teklif yaptı, şu anda iş ciddiye binmiş durumda.

Hayırlı olsun, ayak tenisini yiyince muhtemelen düşüş yaşayacaktır. Artık burada boşa kürek çekmekten sıkıldık, bize bir faydası olmuyor.

Kabiliyeti yüksek, son dönemde skorerliğini iyi yükseltmiş bir tip. Savunması düşük, çalımları yüzdeli, yaratıcılığı epey iyi - faul yapmadan topu ayağından almak pek kolay değil.
[ Son Düzenleme: 30 Aralık 2021, 00:52:19 Erman1903 ]

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimdışı celiker1

Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı kaan1903

yanlış hatırlamıyorsam fm nin wonderkidlerinden di boşa çıkmış takip eden var mı Orbelin Pineda https://www.transfermarkt.com.tr/orbelin-pineda/profil/spieler/334042

Çevrimdışı Erman1903

yanlış hatırlamıyorsam fm nin wonderkidlerinden di boşa çıkmış takip eden var mı Orbelin Pineda https://www.transfermarkt.com.tr/orbelin-pineda/profil/spieler/334042

Pek üstüne düşülecek bir futbolcu değil Kaan.

Çevrimdışı kaan1903

Pek üstüne düşülecek bir futbolcu değil Kaan.
Eyvallah benim de aklımda fmden kalmış bugün boşta olduğunu görünce sorayım dedim.

Çevrimdışı Erman1903

Eyvallah benim de aklımda fmden kalmış bugün boşta olduğunu görünce sorayım dedim.

Eyvallah, arada boşa düşecek kenarlarda Agustin Canobbio dışında birini ben pek göremedim. Zamanında burada @tangaz abimiz tavsiye etmişti. Skor katkısına son 2 senedir başladı, fazla yetenekli değil ama çok mücadeleci. Maçtan sonra da eve koşan tip, Uruguay liginde 2-3 göze çarpan kenardan biri.

Haziran ayında biten, takımlarıyla yenilemeyen tiplere bakılabilir - belki sembolik ücretlerle bırakabilirler. Ya da kelepir wonderkid vb.

Çevrimiçi Talisca1903

Keske olsa
youtube videolarından ne derece anlaşılır bilemem ama çok klas topçuya benziyor sağ raşit sol Youcef Cezayir A.Ş

Çevrimdışı worns

youtube videolarından ne derece anlaşılır bilemem ama çok klas topçuya benziyor sağ raşit sol Youcef Cezayir A.Ş

bu adamın sorunu profiline göre ucuz olmaması. onun için pek bizlik görünmüyor. 29 yaşına kadar tunus, cezayir ve körfez dışında performansını bilemediğimiz adama yüklü kontrat vermek çok riskli iş olur. makul kontrata denenmeye değer risk olurdu. ancak, körfezde popüler olması nedeniyle bae ya da arabistan'da rahatlıkla 2-3 milyonluk kontratlar alır.

Çevrimdışı worns

başta orta saha ve sol kanat transfer istiyor, stoper tandeminin komple elden geçmesi lazım vs. ama hoca işinde netleşilmeden transfer işine dalınmamalı.

gelecek seneyi emanet edeceğimiz hocayı bulup şimdiden takımın başına getirseydik bu transfer döneminde deneysel takılabilirdik. zaten kalmayacak kontratlardan çıkılabiliyorsa erkenden çıkar, belki kiralıkları postalar, genç bir kaç da takviye yapar, yaz transfer sezonu öncesi bir temel oluşturmaya bakardık eldeki malzemeyle.

şimdi işler çok muğlak. hoca işinde netleşmeden hiç adım atmasalar daha iyi belki de.

Çevrimdışı Erman1903

Sağlıklı ve başarılı yıllar.

Çevrimiçi Talisca1903

LÜE Cenk pazartesi idmanda olur yazmış haydi hayırlısı

Çevrimdışı Kartal Ç

Cenkin form durumu kondisyonu ne durumda bilmiyoruz ama geçen gelişindeki gibi sakatlanmaz inşallah.
Şu kadrodaki 4-5 tane fazlalık gitse o bile transfer başarısıdır benim için.
Hasiçten de hiç haber yok yaşıyor mu acaba?